ברוכים הבאים, אורח

שוב נפילה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שוב נפילה 2919 צפיות

שוב נפילה לפני 11 שנים, 11 חודשים #7720

• Nitsan
  • חבר קבוע
אייייי נפלתי שוב לאחר שבועיים נקיים , מה יש באפשרותי לעשות ?  אני כמובן יקום מהנפילה אבל זה לא הכל יש עוד משהו שצריך לעשות ,וזה ללמוד מהנפילה לפעם הבאה ,אבל איך ללמוד ממנה ומה לעשות כשיגיע הנסיון הבא ?
תאמין שאפשר לתקן ! אמא אוהבת את התינוק שלה שמנסה ללכת גם אם הוא נופל פעמים רבות קל וחומר אבינו שבשמים !
ניצן

בעניין: שוב נפילה לפני 11 שנים, 11 חודשים #7736

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
קודם כל ניצן הרשה לי לתקן את השם שלך ל NITZAN ולא NITSAN אז ככה יש תוכנה שנקראת סקייפפ תוכנה של 3 מגה אתה יכול להוריד אותה למחשב אם יש לך תשלח לי את הסקייפ שלך בפרטי ואנחנו עושים שיעור תורה לצעירים אני ועוד חבר השיעור הקרוב יהיה ביום חמישי אתה מוזמן בכיף אחי
יש עתיד

בעניין: שוב נפילה לפני 11 שנים, 11 חודשים #7739

• Nitsan
  • חבר קבוע
יש לי סקייפ אבל אין לי איך להתחבר לאינטרנט ,תלוי מאוד באיזה שעה השיעור ,כי יש שעות שאני יכול להתחבר 
תאמין שאפשר לתקן ! אמא אוהבת את התינוק שלה שמנסה ללכת גם אם הוא נופל פעמים רבות קל וחומר אבינו שבשמים !
ניצן

בעניין: שוב נפילה לפני 11 שנים, 11 חודשים #7742

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
20:30 נוח ?
יש עתיד

בעניין: שוב נפילה לפני 11 שנים, 11 חודשים #7751

• Nitsan
  • חבר קבוע
60 אחוז שאני יהיה נגיש לאינטרנט אני ימסור את הסקייפ בהודעה פרטית
ניצן

בעניין: שוב נפילה לפני 11 שנים, 11 חודשים #7759

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
השיעור יתקיים ביום חמישי בשעה 20:45 כל מי שרוצה לבוא מוזמן בכיף פשוטט תדברו איתי בפרטי !!
יש עתיד
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: שוב נפילה לפני 11 שנים, 11 חודשים #7836

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
לא נופל, אני מבין שעכשיו מתקיים השיעור ולצערי אני מפסיד אותו :'(  האם יש אופציה לקבלו כקובץ שמע?
תודה

בעניין: שוב נפילה לפני 11 שנים, 11 חודשים #7837

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
לצערי הרב הוא לא מוקלט,ואנחנו עדיין יכולים לקבל אנשים הוא נעשה בצ'אט על מנת שאנשים לא ייחשפו ולצערי אין פה מלא ילדים יש פה 1 שהגיע אם אתה מעוניין תוסיף אותי לסקייפ yesh.atid
יש עתיד
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן