ברוכים הבאים, אורח

נפלתי אני לא מאמין
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפלתי אני לא מאמין 2836 צפיות

נפלתי אני לא מאמין לפני 11 שנים, 11 חודשים #6245

• אבי 3
  • חבר ותיק
אני שמרתי את הברית 71 יום ולאחר מכן נפלתי הייתי לפני בקדושה עצומה אבל נפלתי ואתמול והיום שוב פעם נפלתי  בעיקר בגלל שהייתי קצת משועמם וליד מחשב עם אינטרנט לבד אלוקיםםם מה עושים אני לא יכול יותר אני צריך עצה דחוףףף

בעניין: נפלתי אני לא מאמין לפני 11 שנים, 11 חודשים #6247

• moved
  • דירוג פלטיניום
71 יום זה מדהים.

אל תיפול ברוחך.  היצר הרע תמיד מחכה לשעת כושר. תתרכז בהישג המדהים שלך של 71 יום ותקום ותמשיך הלאה.

כעת תספר לנו איך היה 71 יום בלי התאווה.

אני בטוח שהרבה דברים השתנו אצלך בשגרה היומיומית. כל צורת החשיבה שלך השתנתה. הוכחת לעצמך שאתה יכול לחיות טוב בלי התאווה.

ספר לנו איך היה.

דרך אגב: אתה מספר שהיית בקדושה עצומה. זה יפה הלוואי עלי. תמיד כשאני מרגיש בקדושה עצומה - אח"כ  מגיעה נפילה עצומה.

אולי אנחנו צריכים ללמוד קודם לחיות כאחד האדם, בריאים בנפשנו וברוחנו. אח"כ נוכל ללמוד לחיות בקדושה עצומה...

לעולם יהיה אדם (ורק אח"כ...) ירא שמיים.

מה אתה אומר?

בעניין: נפלתי אני לא מאמין לפני 11 שנים, 11 חודשים #6278

אני שמרתי את הברית 71 יום ולאחר מכן נפלתי הייתי לפני בקדושה עצומה אבל נפלתי ואתמול והיום שוב פעם נפלתי  בעיקר בגלל שהייתי קצת משועמם וליד מחשב עם אינטרנט לבד אלוקיםםם מה עושים אני לא יכול יותר אני צריך עצה דחוףףף

טאטאמי(שם חבר) שמר 81 יום נפל אבל לא נפל.הבנת? והוא עכשיו נירה לי 13+ימים בלה"ר נקי.
אז נפלת? ניכשלת פעם אחת ב72 יום זה אותו דבר כמו 80 ב72 יום? אתה יודע כל הימים האלה שלך !
חוץ מיזה עכשיו אתה יותר מיומן ויודע שאתה יכול-קדימה צא לדרך.
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: נפלתי אני לא מאמין לפני 11 שנים, 11 חודשים #6296

• אבי 3
  • חבר ותיק
העניין שההרגשה נוראה כי אני מרגיש שאולי אני לא יכול להתפללל יותר אחרי מה שעשיתי

בעניין: נפלתי אני לא מאמין לפני 11 שנים, 11 חודשים #6299

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ההרגשה הזאת שאתה מדבר עליה היא רק עוד חלק מהמאבק הפסיכולוגי שהיצר מנהל נגדנו ואין לו שום קשר למה שהקב"ה רוצה שנעשה. ה' אוהב אותנו כמו שאנחנו, גם עם החטאים.

אבל יותר מזה: המצב שלנו לא קשור כעת לחטאים. זה לא שהמעשה הוא לא עבירה, אבל כל זמן שאני מסתכל על זה בצורה הזאת, אני בטוח לא יוצא מהמצב. רק אם אני יבין שאני חולה - אני יכול להתחיל לטפל בעצמי.

אז אם לעצתי תשמע, תשכח את הרגשות האלו ותנסה להתמקד בשאלה: איך יוצאים מכאן. זה כל מה שחשוב.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: נפלתי אני לא מאמין לפני 11 שנים, 11 חודשים #6309

העניין שההרגשה נוראה כי אני מרגיש שאולי אני לא יכול להתפללל יותר אחרי מה שעשיתי

אתה יודע איזה רשעים אפילו גויים בהסטוריה התפללו וחזרו בתשובה(אפילו לפני מותם!) וה' קיבל את תשובתם.ושמע את תפילותם.
ניראה לי מווד (שם חבר) אמר משהו יפה שה' לא שונא את החוטא אלא את החטא.אבל אותך הוא אוהב מאוד.!!! ו"ימנו פשוטה לקבל שבים".אתה לא רק עבד של ה' לא רק אזרח ב"מדינתו" אלא (גם) בנו.
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

תגובה: בעניין: נפלתי אני לא מאמין לפני 2 שנים, 10 חודשים #135858

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום
סוד הכניעה כתב on 19 אפר' 2012 01:22:
ההרגשה הזאת שאתה מדבר עליה היא רק עוד חלק מהמאבק הפסיכולוגי שהיצר מנהל נגדנו ואין לו שום קשר למה שהקב"ה רוצה שנעשה. ה' אוהב אותנו כמו שאנחנו, גם עם החטאים.

אבל יותר מזה: המצב שלנו לא קשור כעת לחטאים. זה לא שהמעשה הוא לא עבירה, אבל כל זמן שאני מסתכל על זה בצורה הזאת, אני בטוח לא יוצא מהמצב. רק אם אני יבין שאני חולה - אני יכול להתחיל לטפל בעצמי.

אז אם לעצתי תשמע, תשכח את הרגשות האלו ותנסה להתמקד בשאלה: איך יוצאים מכאן. זה כל מה שחשוב.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן