ברוכים הבאים, אורח

ממש ניסים!
(0 צופה) 

נושא: ממש ניסים! 146083 צפיות

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70357

קוראים לי יהושע ואני מכור לתאווה. אסירות תודה לאלוקים על 20 ימי נקיות! אני מבקש רק דבר אחד, להישאר נקי להיום.
שבת שלום!!!

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70387

שבוע טוב לכולם!

עליתי לקבוצה הטלפונית אבל לא יכולתי לדבר אז אני משתף פה.

היתה שבת מעולה! אסירות תודה לאלוקים על שבת נקייה ומפוכחת עם כל המשפחה. כן ירבו.

במהלך מוצאי השבת היו לי מחשבות להשתמש אבל הייתי רוב הזמן עם המשפחה ככה שב''ה לא הייתי צריך להתמודד. כשכבר היתה לי הזדמנות, ביקשתי מאלוקים עזרה וכמובן שהוא נתן.

גם עלו לי קצת מחשבות על כך שאולי אני לא מכור, ולמה אני צריך את כל הכאב ראש הזה של התוכנית. מתפלל לאלוקים שיקח ממני את המחשבות המסוכנות האלו.

אלי, תן לי עוד לילה נקי כדי שאוכל לעשות את רצונך. רק הלילה.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70391

שבוע טוב יהושע,

ב"ה כ"כ שמחתי לשמוע שהכל עבר בשלום !!
תמשיך הלאה ,,
[ אולי נדבר מחר ,,].

אריאל,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70437

אני מפחד לעשות הכל כדי לצאת מהמצב שלי... כי אז זה אומר שאני מכור בוודאות, וזה אחת הפגיעות הקשות ביותר באגו שלי.

כל היום אני נע ונד בין מחשבות של כמה אני דפוק, וברור שאני צריך עזרה, והנה, העזרה ממש פה. לבין מחשבות של - מה אני צריך את כל זה? ואם אני בכלל מכור? ומה אם התוכנית רק תפגע בי? ואם אני אפול, איפה אהיה?

שיתפתי בחלק מהפחדים שלי, כי זה מה שאמרו לי שיחזיק אותי. בינתיים אני מופתע, אבל נקי 22 יום. אסירות תודה על כך.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70507

לילה טוב!
קוראים לי יהושע ואני מכור לתאווה. לפחות ככה נראה לי. אני נקי 23 ימים, ואני מתכוון ללכת מחר לקבוצה חיה, לראות אם זה באמת מתאים לי, ואם אני באמת מכור. אני מקווה שיהיו לי תשובות. בינתיים אני מפחד מזה בטירוף.

בכל מקרה, אני מתפלל ללילה נקי. בבקשה אלוקים!

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70521

שלום יהושע,

כמה שימח אותי לקרא את המילים שכתבת,,,
לקרא ולא להאמין,,

אני מאחל לך המון המון הצלחה,
אתה תראה שזה לא כזה שד גדול ,, וכולם שם תומכים בך ואתה תצליח לצאת מזה בעזרת ה',,

מתפלל עליך,,

אריאל
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70538

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
יהושע
זה מפחיד, אצלי זה היה כמו רכבת הרים...עד להגעה למפגש זה כמו העליה למעלה אתה רואה שהרכבת עולה עוד ועוד ועוד...ואז המפגש מתחיל וזה החלק של הרכבת הרים, עליות ירידות סיבובים, אחרי המפגש הרגשת היי מדהימה ובמפגש הבא זה כאילו תמיד הלכת למפגשים....ככה זה היה אצלי, מקווה שעוזר לך :-)

שיהיה בהחלמה

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70541

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
אוהבים!

מקווה שהנס שלך ימשיך, ותמשיך לבוא...
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70543

תודה newbody, אריאל, נתתם לי כוחות!

אז הייתי בקבוצה חיה. אני אשתף פה את הרשמים שלי, ככה זה יעשה לי סדר בראש.

-לפני הפגישה - פחד, דמיונות, מה הולך להיות שם, איזה מין אנשים אני הולך לפגוש ומה לעזאזל אני בכלל עושה שאני הולך למקום שאני בכלל לא בטוח שמתאים לי.

- בקבוצה - רגשות מעורבים, מצד אחד נתן היום מישהו ציון דרך של שנה והסיפור שלו רחוק מהסיפור שלי כרחוק מזרח ממערב.. מצד שני מצאתי כמה נקודות שיכולתי להזדהות איתן. מצד אחד אני לא מצליח לעצור בעצמי את הרצון להשתמש (אני אפילו לא מצליח לרצות להפסיק). מצד שני, סיפורים ששמעתי לא מתקרבים למה שעשיתי או למה שחשתי.
קשה לי לקבל, או בכלל לחשוב על עצמי כמכור. אולי אני לא? אבל אני לא באמת מצליח לעצור את עצמי לבד, והתגובות שלי לכל דבר תאווה נראות לי לא תגובות של אדם נורמלי.

- אחרי הקבוצה - פה היה השינוי. חברים ניגשו, ביקשו להחליף טלפונים, דיברו, חיזקו. פה הרגשתי הרבה יותר חיבור. אמנם חלקם במצב יותר קשה ואולי לא, אבל זה אנשים שאני יכול לדבר איתם בפתיחות, והם יקבלו אותי, את האני האמיתי שאני מסתיר כבר בערך עשר שנים איך שאני.

מקווה שזה יהיה לתועלת למישהו.

הצהרת נקיות-

יהושע, מכור (נראה לי) לתאווה, נקי בחסד אלוקים בכוחו בלבד 24 יום. רק להיום.

היה לי ממש קשה היום, ניסיתי לישון בצהריים ובמשך 40 דקות כל מה שעשיתי זה לחשוב על תאווה, ו לנסות לוותר עליה. באיזשהו שלב רציתי רק לצפות בסרטון כדי שזה יעזוב אותי ואוכל לישון. אסירות תודה לאלוקים שלא מעדתי ולא נפלתי.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70549

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
חבל שאיני יכול לקרוא את רשמיך... :-\
בכל אופן, שמחתי מאוד לראותך היום. :D
מתחבר מאוד לכנות המיוחדת שיש בך.
תמשיך לבוא! דברים טובים קורים. כך אומרים...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70555

יש לי משהו שממש קשה לי להבין בתהליך ההחלמה. הרבה אומרים (בעצם כל מי שבתוכנית) שהשימוש בתאווה קשור לכך שהיא הבריחה מהחיים ומהרגשות שלנו.

ממש קשה לי להבין את זה. מעולם לא התייחסתי לעצמי כנכה רגשית. אני יודע שיש לי כמה פגמי אופי, אבל מעולם הם לא הפריעו לי ברמה שחשבתי שיש לי בעיה. למעשה הבעיה היחידה שהרגשתי במודע היא העובדה שאני פעם בשבוע, שבועיים, שלושה נופל בתאווה. גם כשממש רציתי להפסיק.

לא היתה לי ילדות עשוקה, ב''ה לא היו לי בעיות יותר מדי בבית, אז למה זה שאני לא מצליח להפסיק לבד אומר שיש לי איזה בעיה רגשית שאני מנסה לכסות עליה או לברוח ממנה לתאווה?

ממש אשמח לתשובה. אני חושב שזה כרגע אחד הדברים העיקריים שמונעים ממני לקבל את התוכנית בזרועות פתוחות.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70562

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
לפעמים מד הדלק תקוע, אבל זה שהוא מראה שהמיכל מלא, עדיין לא נותן לרכב לנסוע. אם נתקעתי באמצע הדרך, והמכונאי אומר לי שאני בלי דלק, אני יכול לקבל את דעתו ולהתחיל להתמודד, או לחילופין להתווכח איתו על כך שמד הדלק מראה שהכל בסדר.

גם אני הגעתי להחלמה בלי שהיה לי מושג על איזה בריחה מדברים איתי, אבל הסכמתי לעשות מה שאמרו לי כי הייתי בבעיה, והמומחים הציעו לי פיתרון. עם הזמן גם הבנתי על מה מדובר, אבל באותה מידה הייתי נשאר כאן גם אם לא הייתי מבין. ההבנה שלי לא מעלה ולא מורידה כלום בנוגע לתאווה ובנוגע לתכנית.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70564

נכון, אבל אני אתקשה להאמין למוסכניק כשאנימ רואה בעיה נקודתית יחסית (לפחות בעיני) שיש לי כשל מערכות בכל הרכב ואני צריך להחליף את כל המנוע...

המחיר...

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70569

ב"ה,

שלום יהושע,

מאוד מאוד שמחתי לראות שהלכת למרות הכל, ו,, עשית את זה,,
אני ממש מזדהה עם כל מה שכתבת, ככה בערך גם עבר עלי,,[ אני רק דמיינתי גם את הפאשקעווילים שהולכים לצאת עלי למחרת,,,,,, ]
היה לי גם קושי אדיר [עד היום] עם השפה,,
אבל ב"ה שטנחנו אוחזים כאן,

אני חושב 2 דברים,
ראשית לגבי הפגמים וכו'
בזה אני שונה ממך, אני יודע שאני פגום בהמון תכונות שלי כי כן עברתי דברים די קשים בילדות והייתי גם ילד רגיש,,
אבל אני חושב ככה, יש לך בעיה עם התאווה ואין לך שום ערובה להצלחה מאף אחד ואתה יודע שכל יום אתה יכול ליפול,, בשביל זה ל-ב-ד לא שווה לך
ללכת לקבוצה ולעשות הכל אבל הכל בשביל לצאת מזה ???? [ אני לא מדבר מבחינה יהודית שזה נקודת היהודי,, ואם אין לך-לנו את זה אין כלום,, כלום,, לא שווה כל התורה וכל המצוות,, רק אפילו מבחינה גופנית/אנושית לחיות חיים נורמליים בלי כל הזמן לברוח !!]
ואולי [ וכנראה ]במשך הזמן אתה כן תראה את הפגמים שהיו כ"כ עמוקים בך ????!

שנית,
שתדע שאני פשוט בנקיות שלך !!
כל יום שווה זהב !!
תעשה בשביל זה ה-כ-ל,, אפילו להתקשר אלי,,,

נ.ב.
אין לי אפשרות לקשר אינטרנטי, רק דרך המחשב !
להתחיל ולהתקשר בפל' ?

בהצלחה
אריאל,, 
אריאל,

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70571

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

ממש אשמח לתשובה. אני חושב שזה כרגע אחד הדברים העיקריים שמונעים ממני לקבל את התוכנית בזרועות פתוחות.

היה לי הרבה סיטאציות כאלו,
תמשיך לבוא "רק בשביל להביא את היום הנקי"
הבעיות יציצו עם הזמן (הלוואי שלא),
ובהמשך תרגיש מתי אתה מת לשימוש ותבין מאיזה מקום זה נובע.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן