ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 152917 צפיות

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 2 שנים #141722

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

גם ביומן המסע של חולם כמו יוסף, וגם ביומן המסע שלי, עלה לאחרונה נושא האוכל. יש הרבה קשר בין ההתמכרויות האלה. בספר הלבן נאמר, שמין ואוכל הם תפקודים טבעיים, שהמכורים מנסים להשתמש בהם כדי למלא צרכים אחרים. האוכל נועד להשביע, והמין נועד לחבר בין בני הזוג ולהביא חיים לעולם, אולם המכורים מנסים להשתמש בהם כדי להקהות כאב רגשי וכדו'.

בהקשר הזה שמעתי אתמול המחשה יפה מחברה ותיקה בתוכניות הצעדים. היא אמרה: בעלי מתפלל שלוש תפילות ביום, אבל אף פעם לא קורה שהוא אומר לעצמו ב-12:00 בבוקר: אולי אתפלל עוד פעם שחרית? אני מדליקה נרות שבת בכל ערב שבת, אבל אני אף פעם לא אומרת לעצמי ביום שלישי: להדליק נרות שבת היה כל כך מרגש, אולי אעשה זאת עכשיו שוב פעם...

כשכל היום שלי סובב סביב עוד אוכל ועוד מין, משהו לא תקין. הם כבר חורגים מהתפקיד האמיתי שלהם, ואני מנסה להשתמש בהם כפלסטר רגשי, שתחתיו מתפתח לאורך זמן זיהום קשה של מוגלה מכוערת. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 2 שנים #141724

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 14 מרץ 2022 10:57:

אסביר יותר את כוונתי. הפורנוגרפיה מבוססת על העצמה מוגזמת של היבטים מסוימים של המיניות, קצת כמו בקריקטורה שבה מגדילים איברים מסוימים מעבר לכל פרופורציה כדי להמחיש רעיון מסוים. גם באוכל שבו מעצימים בצורה מוגזמת את המתיקות, המליחות וכדו' הרבה מעבר למימדים של הטעמים בטבע, יש את האספקט הזה. מתוק זה טעים? אין בעייה, ניתן לך את זה בעוצמה פי 5000. וממש כך מנסים לעשות בפורנוגרפיה בתחום המין.

הסבר נפלא תודה! מאוד מתחבר לזה, 
כמכור אני נוטה לעשות את זה בתחומים רבים, לקחת את הגרעין הטוב אבל בהגזמה לא פורפרציונלית בכלל, 
ואפילו בתחומים של רוחניות... 
מאוד התחברתי לדברים. 

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 2 שנים #141805

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים!
חיי היומיום שוב קצת שטפו אותי החוצה מכאן, אבל אני מנסה לחתור חזרה. באופן כללי זו יותר הגישה שלי בתקופה האחרונה לגבי פעולות ההחלמה. כל ימיך בעמוד והחזר קאי. כל הזמן מוטל עליי לנסות לחתור חזרה כמה שיותר אל העוגן הזה של ההחלמה. גם אם זה לא מושלם לפי אמות המידה של הוד פרפקציוניותי.

לפני כמה שבועות או חודשים הייתה לי שיחה על זה עם הספונסר. אמרתי לו שבחינוך ילדים יש מושג של "אמא טובה דיה". היא לא אמא מושלמת, וספק אם יש כזאת, אבל היא טובה מספיק עבור הילדים. אמרתי לו שלדעתי יש גם מושג של "מחלים טוב דיו". הוא לא תמיד מצליח לעשות את כל הפעולות, ולפרק כל מטען חבלני של טינה באמצעות חשבון נפש בצעדים 4-9, אבל הוא כל הזמן משתדל ברצינות להתחבר. הוא כל הזמן מנקז חלק נכבד מן הרעלים הרוחניים שמצטברים בתוכו פנימה. עושה לפחות כמה צעדי ארבע על כמה דברים. מזכיר לי שגם אני צריך לעשות כמה כאלה היום... בקיצור, זהו מחלים טוב דיו.

התקדמות ולא שלמות, זה מה שנדרש ממנו לפי הספר הגדול. זה צריך להיות רציני מאוד, אבל זה לא צריך ולא יכול להיות מושלם. אם זה יהיה מושלם, יהיו מעורבים בכך פגמי אופי רציניים של פרפקציוניזם ושליטה. לא ניתנה החלמה למלאכי השרת, ואין אלוקים אוהב בא בטרוניה עם בריותיו.

אוהב וצריך ומקווה להיות פה יותר,
טהרני

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 שנה, 11 חודשים #142239

מקווים גם אנחנו...

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 שנה #145635

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

וואו. המון זמן לא הייתי פה, והנוף החדש פשוט מדהים!!
כל הכבוד ליחזקאל ול-GYE על המחשבה והמאמצים הבלתי פוסקים עבור כולנו.
אין מילים במקלדתי. זה כנראה הפרויקט החשוב ביותר בדורנו!
לפחות עבור מכורים כמוני... 

זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן