ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 153309 צפיות

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 7 חודשים #114279

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

איתך!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 7 חודשים #114355

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

תודה לכם חברים יקרים! 
אסיר תודה על זה שעם כל הלחצים שהיו לי בתקופה האחרונה מהמון כיוונים, איכשהו בניסי ניסים לא חזרתי לתאווה. הראש שלי מספר לי שפשוט הבנתי כבר שזה לא זה. מתפלל לזכור שלא הבראתי, ושאני עדיין לא יכול לבד, אבל לא על ידי ייסורים וחוליים רעים (מעידות ונפילות). 

אני כבר קרוב מאוד לחמישה חודשים בלי פורנוגרפיה, משהו שלא היה לי מאז תחילת המעידות לפני כשנתיים. מתפלל להגיע ליום הזה, למרות שקצת התגעגעתי לפורנוגרפיה, וברגעי תסכול אני מציין לעצמי שב"מעידה הבאה, אני חייב לבדוק את...".

זו תהא שנה עם טעויות, זה בטוח, אבל יהי רצון שנודה בהן מיד. והעיקר - לא להשתמש כלל!

שנה, טובה ונקייה! א ריינע גיבענשט יאר!

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 7 חודשים #114356

זו תהא שנה עם טהרני.
תמשיך איתנו אוהבים אותך שיהיה לך שנה מבורכת

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 7 חודשים #114379

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
תודה על הכוח והתקווה.
שנזכה להיכתב בספרן של מחלימים גמורים...

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 7 חודשים #114404

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים!

אסיר תודה על שהאפליקציה החדשה פועלת כל כך טוב יחסית למה שהיה. פתאום אפשר להיכנס ל"שמור עיניך" והכל די זורם. לגמרי לא מובן מאליו. מתפלל לזכור שזה המצב ולהגיע לכאן יותר.

לאחרונה אני מתרשם שיומני מסע זה כבר לא זה בפורום (כשהגעתי לכאן לא מעט חברים היו פותחים יומן מסע). מרגיש קצת כמו איזה קשיש שפתאום נופל לו האסימון שהמושגים שלו על המציאות מיושנים ונתקעו אי שם בעבר.

בכל אופן, ימים לא קלים בכלל עוברים על כוחותינו. פחות מבחינת התאווה שתמיד נמצאת אי שם ברקע, ויותר מבחינת העומס הפיזי והנפשי. אני לא ממש עושה פעולות החלמה חוץ מלשתף בכתב בזמן אמת, אבל באסירות תודה נקי למרות הרבה מצבים שבעבר היו שולחים אותי ישר לשימוש אינטנסיבי. זה ממש לא מובן מאליו ואני אסיר תודה על כך.

מתפלל למצוא את הדרך שלי. אני מרגיש שאני לא יודע איך לחיות, וגם בקטעים שכן, אני לגמרי לא מצליח להתנהל לפי מה שאני יודע שצריך.

שבת שלום, שלווה והחלמה! 

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 7 חודשים #114428

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים, תודה על השיתוף.
טוב שנשאר לנו חברה וותיקים....

יום שפוי ונקי לכולנו.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 7 חודשים #114431

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

ערב טוב חברים אהובים!
לאחרונה חווה שוב תקופה קשה של סבל מאשתי. היא מאוד בתוך עצמה ומאוד אדישה לרגשותיי ולצרכיי. (בגלל התכנית, או בגלל רדיפה עצמית, אני ישר חושב לעצמי שאני גם נוהג כך כלפיה, אבל אני חושב שבכל זאת יש הבדל).

באופן כללי זה משהו שמאוד קשה לי. הייתי תמיד בטוח שהבעייה שלי היא השימוש ווברגע שאפסיק להשתמש הכל יהיה סבבה. אבל למרות שלא אוננתי מזה למעלה מארבע וחצי שנים (אסירותודה! לגמרי לגמרי לא מובם מאליו!) ולמרות שלא ראיתי פורנו מזכ חמישה ומשהו חודשים (כנ"ל), התחושה היא עדיין מאוד קשה ומאכזבת. אני מוקף בעיות שאני לא מצליח לפתור ומטלות שאני לא מסוגל לבצע כראוי.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 7 חודשים #114433

• tc
  • דירוג פלטיניום

אנחנו אוהבים אותך

תודה שאתה איתנו 

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 7 חודשים #114446

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אין לי ניסיון בזה....
ממליץ להתייעץ עם מי שצריך להתייעץ.
מאחל לך עוד יום שפוי מפוכח ומאושר.

אוהב.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 6 חודשים #114872

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב מורי ורבותיי!
הקשיים עוד לא חלפו מן העולם, רק להיום, אבל אני אסיר תודה שבסך הכל אני על המסלול. לא על מסלול מושלם (אם יש כזה), אבל על מסלול טוב מבעבר, מהרבה בחינות. מתפלל להתחבר יותר, להתמקד יותר במה שצריך להיות מדויק יותר ונאמן יותר לאמת הפנימית שלי ולאמת לאמיתה. 

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 6 חודשים #114884

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

איך שמעתי מחברה ב- OA וב- AA, "אני צריכה כל יום להתקרב עוד קצת לכיוון הכוח העליון שלי".

אוהבים, מזדהה. מאחל לכולנו עוד יום 1 בדרך. עוד קצת לכיוון הנכון.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 6 חודשים #114919

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

תודה נתן.
שבוע טוב חברים! הייתה לי מעידה ביום שישי. לא פורנוגרפיה, אבל כן אביזרייהו דג"ע (דגן עדן?  ).

הייתי רוצה לקוות שהמעידה לא מעידה, אבל היא כן. אני בהחלט רחוק מלעשות את הדרוש ובעיקר רחוק מלהיכנע לדרישות תכנית הצעדים. כרגע יש את העקצוץ הזה ברקע של אולי לטעום עוד קצת. מקווה לוותר ולחזור לדרך.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 6 חודשים #114928

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים נשמה,
מחכים לך פה לתקווה,

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 6 חודשים #114954

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 20 אוק' 2018 20:07:

תודה נתן.
שבוע טוב חברים! הייתה לי מעידה ביום שישי. לא פורנוגרפיה, אבל כן אביזרייהו דג"ע (דגן עדן?  ).

הייתי רוצה לקוות שהמעידה לא מעידה, אבל היא כן. אני בהחלט רחוק מלעשות את הדרוש ובעיקר רחוק מלהיכנע לדרישות תכנית הצעדים. כרגע יש את העקצוץ הזה ברקע של אולי לטעום עוד קצת. מקווה לוותר ולחזור לדרך.

אני אוהב לא לקרוא למעידה - מעידה, אלא שימוש. 
או במילים אחרות, זה לא משנה האם אני צריך לאפס, או כמעט, או אולי אם אני לא יעשה 'תשובה' אצטרך לאפס.... (אני חושב שזה מוכר...). 
אני רוצה להפסיק לסבול. אם אני סובל ורע לי, אני חייב לשנות משהו בהתנהגות שלי.
אני לא באתי לתכנית בשביל 'לנצח' את כולם בתחרות. אני באתי בגלל שסבלתי. רק להיום אני לא רוצה לסבול שוב, אפילו לא קצת.

אוהב.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 3 חודשים #116027

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
(את הדברים שהיו כאן אצרף בהמשך בצורה מסודרת יותר)

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 2 חודשים על ידי טהרני. סיבה: סדר ונוחות קריאה
זמן ליצירת דף: 0.72 שניות

Are you sure?

כן