ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 153305 צפיות

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113677

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אח, מי אני וזיו מציע. איזו נוסטלגיה! כמה כיף לפגוש אתכם כאן.
אז רק רציתי לעדכן שאני עם אינטרנט פתוח ואני רוצה לוותר על השימוש בו בכלל, ולמטרות שליליות בפרט.
מאחל לכולם לילה טוב, שקט, נקי, שפוי ומחובר לאלוקים.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113678

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אני עוד זוכר את הימים שבהם קראתי את השיתופים שלך כל יום.

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113689

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113739

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

קודם כל, איזה כיף! נראה שחידשו את האפליקציה של "שמור עיניך". דברים הרבה יותר זורמים והרבה פחות נתקעים לי. מאחל לכולנו שכך זה יהיה בכל תחומי החיים!

אני בתקופה עמוסה לאחרונה, אבל בסך הכל תקופה של עשייה מבורכת. נקי 109 יום מפורנוגרפיה ומתפלל שהנס הזה יימשך. חושש מזה שאני עולה לישון מאוחר ואיך אתפקד מחר, אבל השם יהיה בעזרנו.

לילה טוב ונקי לכולם!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113780

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113940

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים! 

אתמול באסירות תודה ציינתי בקבוצה 120 יום בלי פורנוגרפיה. כמדומני שלא זכיתי למתנה כזו מאז החלו המעידות, ואני ממש מודה לאלוקים עליה. 

לאחרונה אני נמצא בתקופה עמוסה מאוד מהרבה בחינות. מתפלל להתנהל שם בצורה מיטבית, ולא להיגרר לשימוש כתוצאה מהלחצים השונים.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113951

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

מתרגש בשבילך על המתנה שקיבלת.
תמשיך לשתף אותנו בתקווה.

אוהבים

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113962

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
שמח לראות שתפסת את עצמך,
כבר דאגתי לך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #114116

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים!

עבר עליי שבוע לא פשוט של מתיחות קשה מאוד ביני לבין אשתי. אני אסיר תודה על כך שהרבה יותר ברור לי שהשימוש בתאווה הוא לא פתרון ולא אופצייה. היו זמנים שהם שקלתי לפעול על התאווה, אבל אני אסיר תודה שבחרתי אחרת.

עוד משהו ששמתי לב אליו הוא שאני אדם טוטאלי באופי שלי, ולכן במובנים רבים קשה לי יותר עם מצב של התפייסות חלקית מאשר עם ניתוק מוחלט (לאשה לוקח זמן להתפייס בצורה מליאה, ובייחוד בכל הנוגע למישור שבין איש לאשתו). זה זמן מסוכן במיוחד בשבילי, וצריך לתת את הדעת על כך ולנקוט בפעולות מתאימות.

לצערי, לא כל כך עשיתי פעולות כאלה, חוץ מלשתף חברים בכתב בזמן אמת (שזו פעולה שאני עושה באופן יומיומי ואני מאמין שמאוד עוזרת לי להישאר נקי). אני אסיר תודה שעברתי בשלום את הלילה הנוכחי, שהיה רגיש במיוחד ומועד לפורענות. מודה על העבר ומבקש על העתיד. 

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #114118

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

תודה על השיתוף.
שאלוקים ייתן לך כוח להמשיך להתקרב אליו. עוד יום.

אוהבים

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #114120

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
לייק.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 7 חודשים #114157

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

לקבל ממך שיתוף כזה כאן בפורום, 
בעיני זו מחמאה!
תודה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 7 חודשים #114258

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב חברים יקרים!

שמח לשתף אתכם בניקיון של 139 יום מפורנוגרפיה. לא מובן מאליו בכלל, במיוחד מאז שהתחלתי למעוד בכך תקופתית לפני שנתיים וחצי. אני די משוכנע שלא הייתה לי מאז עוד תקופה כל כך ארוכה של ניקיון מכך (הספירה שלי ב-90 יום היא מאוננות, לא לגמרי לפי הכללים).

אני נמצא בתקופה מאוד עמוסה ולחוצה, אפוף דאגות. אני מתפלל לשלווה, לשפיות, לסייעתא דשמייא, ומפחד שאברח אל מלתעות התאווה כתוצאה מהעומס - דבר שממש יזיק לי ויחמיר את המצב שבעתיים. מתפלל בנוכחותכם שהכל איכשהו יסתדר בכוחו הגדול.

לילה טוב! ונקי!

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 7 חודשים #114266

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
שאלוקים יהיה איתך,
באהבה, אני ידידך מרחוק.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 5 שנים, 7 חודשים #114272

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך
תודה על התקווה שאתה נותן כאן בפורום.

יום שפוי ונקי.

זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן