ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 153504 צפיות

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 12 חודשים #102751

• שמח בחלקו
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

אוהב!

מכיר את זה מקרוב 

שמח לראות שאתה עסוק בהפקת לקחים ולא בהלקאה עצמית 

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 12 חודשים על ידי שמח בחלקו.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 12 חודשים #102760

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

אוהבים אותך בלי מעידות היקר. מאד.
התגעגענו.

אשתף ששמעתי פעם בקבוצה שמישהו שיתף שכשהוא אומר לעצמו "אני חייב" זה גורם לו אוטו' להתנגדות פנימית, והספונסר שלו אמר לו להחליף את "אני חייב" ב "כדאי לי" או משהוא דומה. אני ממש התחברתי לזה.

אוהב אותך תמיד.
'פנימה'

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 12 חודשים #102767

אוהב אותך בלי מעידות וגם עם...
מבטיח לך שחשבתי עליך אתמול אחה"צ.
למה שלא תשתף אותנו קצת על הציון דרך של טהרני?

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 11 חודשים #103146

• בלי מעידות
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר קבוע
תאריך: May 03, 2017 (ז אייר התשעז)הייתה לי נפילה אחרי 5 ימי ניקיון אילו מעידות/מצבים אתה סבור שהובילו לנפילה? מכשירים לא מסוננים. טינות לא מטופלות.איזה נתיב פעולה תנקוט למניעת נפילות בעתיד? מקווה לטפל בשני הנ"ל.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 10 חודשים #105500

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

שלום לכולם,
אסיר תודה על 1230 ימים נקיים.
מתפלל להיות כאן יותר, ובכלל - להתחבר יותר.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 10 חודשים #105509

איזה כיף לראות את השם שלך שוב בפורום.. אתה אחד מהראשונים שזכורים לי במסע שלי..
תכתוב פה יותר
אוהבים

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 9 חודשים #106550

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים!

אני אסיר תודה על כך שאני נקי מאוננות 1262 יום. עדיין קשה לי עם "בלי מעידות" (הוא נקי 15 יום). אני מתפלל לחיבור לאלוקים ושחרור מאי השפיות שהתאווה היא רק קצה הקרחון שלה.

מאוד מתגעגע לימים הטובים שלי כאן ומתפלל לחדש ימי כקדם. החיים עמוסים וקשים, אבל אם לא אעצוק רגע בשביל להתקדם בתכנית, שוב דבר לא יצלח.

זה כמו שאומר אחד החברים הוותיקים האהובים עלי בארץ: "ההחלמה היא כמו מטריה. כל מה שאני שם מעליה נשטף ונעלם. רק מה שאני שם מתחתיה נשמר. כל מה שאשים לפני ההחלמה: דת, זוגיות, עבודה, תחביבים וכו' לא יצליח ולא יחזיק מעמד. אם אני רוצה שיהיה לי את אחד הדברים הללו, אני לשים את ההחלמה בראש סדר העדיפויות". קצת חפרתי אבל מקווה שהובנתי. בעיקר לעצמי.

אוהב וכנראה מתגעגע (פשוט בתקופה של רגשות כהים, חוץ מטינות כמובן...), טהרני

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 9 חודשים #106558

• אחד2
  • רצף ניקיון נוכחי: 580 ימים
  • דירוג כסף

התגעגתי. לך  ולהגיגיך.
שמח שאתה איתנו.

יש תקוה נשיר כולנו יחד, יש אמונה חזקה מכל הפחד
לא נפול, לא נרעד, כי אנחנו לא לבד
יש לנו ד' אחד.

ליצירת קשר: 0529992@gmail.com

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 9 חודשים #106573

חבר יקר, אוהב צריך ומתגעגע

טוב לראות אותך פה

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 9 חודשים #106597

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתגעגים אליך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 8 חודשים #106929

מדהימה העקביות לכתוב כאן 1262 ימים

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 8 חודשים #107069

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים!

אסיר תודה על נקיות של 1280 יום. נמצא בימים של פריחה בכמה מובנים ואסיר תודה על זה.
מצד שני, השאננות גדולה. מכה בי חזק. אך לפני חודש וקצת מעדתי חזק, ואני חושש שזה יקרה שוב.
ואני גם יודע שזה יקרה שוב, אם לא אעשה את הפעולות של ההחלמה. אם לא אתחבר באמת ובכנות לאלוקים.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 8 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 8 חודשים #107070

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

ערב טוב חברים. היום בקבוצה פגשתי חבר שהיה נקי כמה ימים יותר ממני ונפל לפני כמה חודשים וחבר אחר שהתחיל את הניקיון שלו יחד איתי ואיפס מזמן. אני מקווה לזכור שזה אמנם נס, אבל זה לא נס שפשוט קורה כשאני לא עושה כלום. זה נס שקורה כשאני עובד קשה לאפשר לו לקרות.

עובד קשה לשחרר ולהרפות. עוד אחד מהפרדוקסים של התכנית.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 8 חודשים #107084

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתרגש לראות אותך פה,
חברים מחכים לך פה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 שנים, 8 חודשים #107085

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 14 אוג' 2017 18:50:

ערב טוב חברים. היום בקבוצה פגשתי חבר שהיה נקי כמה ימים יותר ממני ונפל לפני כמה חודשים וחבר אחר שהתחיל את הניקיון שלו יחד איתי ואיפס מזמן. אני מקווה לזכור שזה אמנם נס, אבל זה לא נס שפשוט קורה כשאני לא עושה כלום. זה נס שקורה כשאני עובד קשה לאפשר לו לקרות.

עובד קשה לשחרר ולהרפות. עוד אחד מהפרדוקסים של התכנית.

באמת  תהיתי מה קורה עם כל האנשים שהתחילו את התוכנית לפני כמה שנים. אנחנו רואים פה רק בודדים מהם, כגון סוד, אסירתודה, ואתה טהרני. מה עם השאר?  החלימו לגמרי? נמאס להם לכתוב פה? נפלו והתייאשו?

ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.
זמן ליצירת דף: 0.68 שניות

Are you sure?

כן