ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 152906 צפיות

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 2 חודשים #98693

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
הוי אריאל כתב on 20 ינו' 2017 09:50:

בד''כ כשאני נפגש עם ספונסרי (בביתו אלא מה? ) הוא מקשיב לי או מדבר (כשאני נותן לו להשחיל משהוא,,,) ....

התחלתי לאכול ריבת חלב ולתור אחרי דברים מתוקים כשקשה לי אבל היום זה מפריע לי ...

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 2 חודשים #98791

• בלי מעידות
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר קבוע

אסיר תודה על 70 יום בלי פורנוגרפיה,  ובכלל על ימים טובים ומחוברים יותר.  מקווה לעדכן בפירוט גדול יותר בהמשך.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 2 חודשים #98796

• aristo
  • דירוג פלטיניום

כיף לשמוע! ותעדכן,למרות שאתה לא חייב...

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 2 חודשים #98803

חייב.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 2 חודשים #98808

בלי מעידות כתב on 23 ינו' 2017 14:55:

אסיר תודה על 70 יום בלי פורנוגרפיה,  ובכלל על ימים טובים ומחוברים יותר.  מקווה לעדכן בפירוט גדול יותר בהמשך.

איכשהו זה תמיד הולך ביחד, כיף לשמוע.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 2 חודשים #98901

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

שלום חברים יקרים ואהובים! לאחרונה הצטרפתי לקבוצת וואצפ של חברים מחלימים, ואני משתף שם אונליין בשעת מעשה. מקווה בקרוב להעביר חלק מהדברים לכאן, וכמובן גם לחזור לכתוב כאן יותר.

אוהב ומתגעגע,

טהרני

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 2 חודשים #98902

• ישורון_
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום

מחכה לך, ומחכה לתגובתך על ההודעה הפרטית ששלחתי לך.
איזה מרגש לראות את רצף הנקיות הנוכחי שלך - 1079 ימים.
זה נוסך בי כח ותקווה להחלמה ממחלתי.
ערב טוב ונקי רק להערב
ישורון_

אפס בלתך גואלינו, ואין דומה לך מושיענו
מקבל את המציאות של החיים כמות שהיא

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 1 חודש #99289

• בלי מעידות
  • חבר קבוע
הייתה לי נפילה אחרי 83 ימי ניקיון

אילו מעידות/מצבים אתה סבור שהובילו לנפילה? חוסר התמדה בפעולות היומיומיות, חוסר הקפדה על סדר יום, ובעיקר שמירת טינה לא מטופלת על אשתי ועל מציאות החיים שלי.

איזה נתיב פעולה תנקוט למניעת נפילות בעתיד? אני מקווה לקחת יותר ברצינות את הפעולות, גם כשלא מתחשק לי וכשאני לא מבין למה אני צריך לעשות את זה.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי בלי מעידות.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 1 חודש #99290

• בלי מעידות
  • חבר קבוע

אתה עדיין במשחק!

שלום בלי מעידות,

אנחנו מצטערים על הנפילה שלך...יכול להיות שאתה צריך לאמץ גישה חדשה בכדי באמת לעלות על דרך המלך. הנה כמה דברים שחשוב שנבין:

ברור שאתה רוצה להפסיק, אחרת לא היית כאן. ולמרות זאת, זאת הפעם השלישית שאתה נופל מהטבלה. כדאי לשקול את הרעיון שאולי יש לך בעיה שקוראים לה התמכרות. זה אומר שפעלת כל כך הרבה פעמים על התאווה עד שחלו שינויים כימיים ואחרים במערכת שלך שמקשים עליך להפסיק. אבל אתה חייב להבין שאם לא תפסיק המצב שלך ימשיך להתדרדר. ואם תצליח להתגבר על הקושי הראשוני של תסמיני גמילה יהיה לך יותר קל בהמשך.

אתה לא חייב להתרסק ולהגיע לתחתית בכדי סוף סוף להפסיק.

אתה מסוגל. בדוק את הכלים בדף הבית האישי שלך. איזה מהם טרם ניסית?

השם אוהב אותך ומחכה שתקפוץ למים ותתחיל לשחות עם הכלים שיש לנו להציע!

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 1 חודש #99293

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

אוהבים אותך בלי מעידות היקר
כואב לשמוע - 'כל זמן שהמאמן האוהב שלנו נותן לנו לשחק במגרש שלו אפשר עוד לתקן'.

אני לא כזה חובב ספורט אבל ראיתי אתמול תקציר של אירוע הספורט הכי נצפה בעולם, גמר הסופרבול, והיה שם מהפך ממש מטורף, הקבוצה שבסוף ניצחה הייתה בפיגור ענק עד אמצע הרבע השלישי, פיגור כל כך גדול שחישבו שהסיכוי שלה לצאת ממנו עמד ברגע השפל על 0.4%!! אבל איכשהו הם יצאו משם מנצחים, אחרי הארכה שקרתה לראשונה בהיסטוריה של המשחק.
בראיון אחרי המשחק שאלו את הקפטן שלהם איך הם עשו את זה? הרי זה כבר היה לא הגיוני לנצח במשחק הזה. הוא ענה להם משפט שמאד התחבר להחלמה שלי מכל ההתמכרויות שיש לי, הוא אמר - "לא חשבתי על הפיגור שהיינו בו תוך כדי המשחק, כל מה שעבר לי בראש זה שאנחנו חייבים להמשיך לנסות ולהבקיע ולצבור עוד נקודות". סוג של 'רק להיום', רק לעכשיו, רק להתקדם עוד טיפה, עוד גול, עוד מטר. השאר בידיי א-לוקים.

מתפלל בשבילי ובשביל כולנו שאזכה להצליח להתמקד היום, 'רק להיום', בעשיית עוד צעד בכיוון הפתרון האפשרי למצבי.
אוהב אתכם
'פנימה'.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 1 חודש #99317

• אורי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 39 ימים
  • חבר ותיק

לאחרונה נרשמתי לאתר לאחר בקשות מרובות מחברי הטוב שבזכותו אני מרים קצת את הראש.
אני צופה ונדהם בחברי האתר עם רצף ניקיונות של מעל 3 שנים.
עמוק מבפנים אינני בטוח שאוכל לעמוד בזה לאורך זמן. החדשות, המכשירים הניידים, פרסומות והרחוב משדרים מיניות באופן מוגזם.
אני מסתובב עם פלאפון ללא אינטרנט, במחשב ישנו אינטרנט חסום אך עדיין ,זה נראה לי מאבק ללא סוף-עד יום מותי.
תהיתי לא פעם איך רבנים אינם מדברים על חטא קדמון זה בפרהסיה. מעלים שיעורים על שמירת שבת והלכות שמיטה כשרות המטבח ובדיקת חמץ ,  אך על דבר בסיסי זה אין הדרכה כהוא זה.

לדעתי מספר שומרי המצוות הנדרשים לעזרה הוא עצום! מקווה שאוכל לשולט ביצר. הלוואי שאגיע לפסח נקי. בבקשה בורא עולם עזור לי.

תגובה: צועד לפני 7 שנים, 1 חודש #99332

• יש_סיכוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2518 ימים
  • דירוג כסף

אני צופה ונדהם בחברי האתר עם רצף ניקיונות של מעל 3 שנים.
עמוק מבפנים אינני בטוח שאוכל לעמוד בזה לאורך זמן. החדשות, המכשירים הניידים, פרסומות והרחוב משדרים מיניות באופן מוגזם.
אני מסתובב עם פלאפון ללא אינטרנט, במחשב ישנו אינטרנט חסום אך עדיין ,זה נראה לי מאבק ללא סוף-עד יום מותי.

תתתפלא אבל אני חשבתי את מה שאתה חושב על יומיים שאין סיכוי...
והיום? היום אני נקי!
והיום של אתמול? הייתי גם נקי היום!
והים שלפני כן? הייתי גם נקי היום!
מחר? לא יודע אולי ככן אולי לא 
מה שחשוב לי זה היום לעשות את הדברים הנכונים כדי להשאר נקי ו"שפוי" כן התאווה גנבה לי את השפיות (כמובן אם היה לי פעם כזה) היום יש לי..  
מחר? לא יודע הדאגה לגבי התמודדות של מחר לא עוזרת לי רק מפריע לי להתמודד עם התמודדות של היום

וזה לא ממליצה כי ברגע שאני חושב על מחר אני נכנס למלחמה על משו שאין לי שום דבר שביכולתי לעשות וכשאני חושב על זה עכשו זה דיי מתסכל להתמודד עם משו שהוא לא בשליטתי...

אלי. אני מעמיד עצמי לרשותך לבנות איתי ולעשות עימי ככל שתחפוץ. שחרר אותי מכבליי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. הסר מעליי את הקשיים שלי, כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם, לכוח, לאהבתך ודרך חייך. מי יתן ואעשה את רוצנך תמיד.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי יש_סיכוי.

תגובה: צועד לפני 7 שנים, 1 חודש #99549

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים, וברוכים הבאים לחברים החדשים!

אסיר תודה להיות כאן. זמן רב מדי לא יצא לי להיכנס לפורום מהמחשב, ודרך הפלאפון זה די מסורבל בשבילי. לאחרונה מצאתי איזה שהוא פתרון, שבאמצעותו העליתי את הפוסט הזה היום. מקווה יותר להיות כאן.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד לפני 7 שנים, 1 חודש #99590

• aristo
  • דירוג פלטיניום

טהרני! אשרייך,מקווה שהפתרונות שלך הם רק טובים;) אוהב.

תגובה: צועד לפני 7 שנים, 1 חודש #99978

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים!

זה עידן ועידנים שלא הייתי פה בצורה משמעותית. הכתיבה שלי לאחרונה היא הרבה יותר בקבוצות וואצפ של החלמה. וגם את הפוסטים יותר קל לי להעלות לשם. העליתי לכאן היום שלושה פוסטים חדשים מתוכם.

אני עדיין קשור לכאן בכל נימי נפשי, גם אם פחות מגיע בפועל, ומתפלל לחדש ימיי כאן כקדם (אני מניח שזה קשור גם לכך שאעלה שוב על המסלול בצורה רצינית יותר).

אוהב ומתגעגע מאוד,

טהרני

זמן ליצירת דף: 0.97 שניות

Are you sure?

כן