ברוכים הבאים, אורח

אוננות כפיתית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אוננות כפיתית 1800 צפיות

אוננות כפיתית לפני 10 שנים, 11 חודשים #34988

• keepr
  • חבר חדש
שלום חברים ברצוני לשתף על האובססיה המינית שיש לי לא מצליח להיאפטר מימנה אני כל הזמן מנסהלשחזר את הריגוש הזה מה שהבנתי שאני מנסה לשחזר טראומה מינת ובעקבות אותה חויה שחויתילא מוצלחת וכואבת כל הזמן עסוק בלשחזר חויה מסוימת ואני חושב שהפיתרון ניצא בשיחזור חויה אבל אני יודע ששם זה לא הפיתרון אני סובל מחוסר סיפוק תמידי ומאשים את כולם במצב שלי רק לא עצמי אני מבין שאני הבעיה וגם אצלי הפתרון אני חווה כאב עמוק בנשמה חוסר אהבה תמידי חור שחוק שבולע הכל מאוד קשה לי לותר על האוננות אני צועק בזעקה גדולה מהנשמה די אני נכנע לא רוצה להישתמש יותר אני צריך עזרה  ב90 יום תודה לכם חברים

בעניין: אוננות כפיתית לפני 10 שנים, 11 חודשים #34990

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום וברכה וברוך הבא למחוזותינו.

ישנם כאן מס' חברים שעברו התעללויות-מיניות בילדותם. אני א' מהם. אני מבין את הרגשתך.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: אוננות כפיתית לפני 10 שנים, 11 חודשים #35126

• keepr
  • חבר חדש
טוב אני מקווה שהכל יעבור ואני יתגבר על הטראומות ויעלה  על דרך המלך עיפתי כבר לגמרי מהמטפלים ומהטיפולים אני יודע  שאני צריך להביא את הניקיון בשיניים ןלא לוותר אפילו שזה קשה וניקאה כמשימה קשה ובלתי אפשרית אבל אין לי פתרון אחר הגעתי כבר לתחתית הסולם מיפה יש לי רק לעלות  מעונין לקחת ולקבל את התוכנית ברצינות  ורק להיום יום נקי ומשוחרר בלי קומבינות ומעידות
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן