ברוכים הבאים, אורח

בלבול בזהות מינית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בלבול בזהות מינית 1263 צפיות

בלבול בזהות מינית לפני 10 שנים, 11 חודשים #34450

• keepr
  • חבר חדש
  שלום לכל המכורים רציתי לודא מה זה סטיה מינית זה מחלה או תאווה בלתי נישלטת איך אפשר  לסלק את זה מהחיים ולשוב לחיי אהבה רגילים ?

בעניין: בלבול בזהות מינית לפני 10 שנים, 11 חודשים #34457

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
לא אוכל לומר לך מה נכון ומה לא, כיון שאינני איש מקצוע ולא מתיימר להיות מבין בנושאים האלו. כל מה שאני יכול זה לשתף אותך בנסיון שלי.

אצלי הסטיה המינית היתה פשוט עוד חלק מהמחלה. אני מכור למין ולתאווה, והמחלה שלי לא מבדילה בשאלה האם זה גברים או נשים כי עבורי כל תאווה היא תאווה. לכן, הפיתרון לבעיה שלי בתאווה מול גברים היה אותו פיתרון כמו הפיתרון לתאווה מול נשים. בשניהם הייתי צריך פשוט להיכנע, להודות בחוסר אונים ולהמשיך את הצעדים הבאים.

יחד עם זה, עזר לי מאוד כשטופלתי אצל פסיכולוג חרדי שעשה לי קצת סדר בראש לגבי המשיכה שלי לגברים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: בלבול בזהות מינית לפני 10 שנים, 11 חודשים #34464

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך וברוך הבא, בספר הלבן - ספר ההדרכה של 12 הצעדים למכורים למין ולתאווה ישנה הגדרה שמדברת אלי מאוד מהי סטיה, כדאי לקרוא, בפרק ב', החיבור השלילי (עמ' 36) בתמצות - כל אינסטינקט - דחף, שחרג ממסלולו - כשהדחפים המינים ממלאים פונקציה שונה מתכליתם זו סטיה.

אברכך שתשאר עימנו לאורך זמן ותהנה מפירות הדרך.

שיהא לך בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן