ברוכים הבאים, אורח

טיפסתי בהר!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: טיפסתי בהר! 3086 צפיות

טיפסתי בהר! לפני 11 שנים #30915

• דוד123
  • חבר חדש
בעזרת אל אחד יחיד ומיוחד!
שלום והצלחה רבה לכולם בדרך לנקיות, החלמה, טהרה קרבת אלוהים.
מתחיל היום את המסע מחדש אחרי שהחזקתי מעמד 26 ימים שרובם היו גם בבין הזמנים שזה נס בפני עצמו,
ומה לעשות אחרי שריבונו של עולם זיכה אותי להיות בן חורין בחג הפסח ולצאת מכל שיעבוד ולא רק זה גם קרע לי תים והטיבע לי את כל המצרים וכל תועבת מצרים ביחד, אחרי כל זה התנהגתי כמו מפגר וכאילו בחרתי בתאווה עוד פעם כמו כלב השב על קיאו, חזרתי כמו מפגר להסתכל בסרטים ומותח את החבל כל פעם עד שזהו נפלתי.
והיום בצהריים אחרי שנפלתי הרגשתי כזו ריקנות כזה ריק כזה חוסר כזה גועל נפש מעצמי והתחלתי כבר לחשוב לעצמי אולי לעזוב את התורה את דרך המצוות מה עלשות כבר לא יכול לחיות ככה אבל למרות הכל החלטתי לנסות שוב ולצאת מהבוץ שאליו נכנסתי ואפילו אם יקרה חס ושלום שאני יעזוב את הדת אז לפחות להמשיך ולהתגבר על התאווה שלא היא תישלוט בחיי אלא שאני ישלוט ולא יהיה משועבד לה. ה' תעזור לי.
יאלה מתחילים 90 יום.

בעניין: טיפסתי בהר! לפני 11 שנים #30918

• יוסף (יהודה)
אוהבים אותך!

אני כל חיי ניסיתי לא לתת למחלה לשלוט ולנסות לשלוט בחיי בעצמי. אפילו התפללתי על כך לה' ממש ממש בכוח. ואיזה פלא- זה לא עבד.
מה הפלא בעצם? מה בעצם ביקשתי, ביקשתי לשלוט! אמרתי לה'- "אתה הכי חזק, רק אתה יכול לשחרר אותי, שחרר אותי כדי שאני אשלוט בחיי כי התאווה שולטת בהם לא טוב ובתכלס, בנינו, אתה מלך העולם ושליט נהדר, אבל תעשה לעצמך טובה, בא לא נשווה אותך אליי. אתה לא בליגה שלי חבר. אני אקח מפה את הפיקוד על חיי בתור המבוגר האחראי. אתה עם הכוח תעיף את התאווה ואני עם השכל אמשיך מפה". אז מה הפלא שהוא לא שיחרר אותי מהתאווה.
כיום אני מנסה משהו קצת אחר, אני מנסה פשוט להפסיק לשלוט בחיים שלי, לתת הכל לה'. הוא זה שיעשה כרצונו ואני אנסה לקבל את הכל בשלווה מתוך ידיעה שזה רצונו.
אני לא מבקש להשתחרר מהתאווה בשביל לשלוט בחיי, אלא אבקש להשתחרר מהתאווה בשביל שזה יהיה עדות לכוחו של ה', איך הוא הצליח להוציא אדם מעומק מצרים ולקרוע לו את הים ולתת לו חיים חדשים. אני מבקש ממנו לשחרר אותי מהתאווה כדי שאוכל להיות מחובר לעולם האמיתי, לעצמי ואליו ולא לברוח כל הזמן לתאווה וחיבור זה יעזור לי למלא את רצונו בצורה טובה יותר.

בגלל זה בעצם, אני משתדל להפסיק להסתכל על העתיד. מה אכפת לי אם אהיה נקי 90 יום או 1000000 יום? מה זה ענייני? אלו לא חיי, זה בידי ה'. אני פה אך ורק בשביל למלא את חלקי ולעשות את הפעולות של התוכנית. את הפעולות אני עושה כדי לאפשר לו בעצם להיכנס לחיי וכדי להפסיק לעשות את רצוני ולהתחיל למסור את חיי לו ולעשות את רצונו. לכן כל מה שאכפת לי, הוא אם היום אני מחובר אליו ועושה את הפעולות או שחס וחלילה אני ממשיך היום להתנתק ממנו ומהמציאות ולא עושה את הפעולות ולא עושה את רצונו.
'רק להיום', זה כל מה שחשוב לי. לא רוצה חיי נצח, לא מבקש להיות נקי כל חיי ולא שום דבר, רק יום אחד להיות מחובר אליו. חיי לא שלי, הם שלו. העתיד והעבר שלי לא בידי, רק היום.

בעניין: טיפסתי בהר! לפני 11 שנים #30920

• דוד123
  • חבר חדש
בס"ד
יוסף (יהודה) תודה אחי על החיזוק.
כל הזמן גם בתוך עצמי יש לי את הנדידה הזאת בין לפעמים להשתדל עשות הכי הרבה מאמץ לנסות להיות שליט על הכל לבין לעזוב את המושחות לתת לאלוהים לנהל את העניינים אז שבע"ה שאני וכל מי שמחפש שיזכה למצוא את האיזון הנכון.
"הַרְפּוּ וּדְעוּ כִּי אָנֹכִי אֱלֹהִים..." תהלים מו' יא' אז שנזכה להרפות ולדעת
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן