ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: כנות 1672 צפיות

כנות לפני 11 שנים, 1 חודש #28153

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
השעה מאוד מאוחרת בלילה, אני יושב כאן בכדי לקרוא הודעות, ומתלבט האם לאחר הנפילה של אתמול אתחיל מסע מחודש. אין לי כח לכתוב, וכאשר אני חושב לעצמי מדוע (חוץ מהעובדה שבשתים וחצי בלילה מותר הלכתית מוסרית ואפי' על פי תכנית 12 הצעדים להרגיש עייף )אני מגלה..... אני מפחד ליפול ואז אצטרך להיחשף בכל חולשתי. אינני מוצלח, לפחות לא בתחום ההתמודדות שלי עם המחלה.... יש אחרים שיותר טובים ממני, ויש כאלו שאפי' הרבה יותר טובים ממני. אז לכן , בגלל שחשוב לי לעבוד על הכנות, וחשוב לי מאוד לעבוד על התאווה, וחשוב לי עוד יותר להיות בהחלמה, אני רוצה לומר כמה מילים(ואם יש לי מספר שגיאות כתיב, אני מתנצל זה פשוט בגלל שנרדמתי על המסך )

חידוש :יש לי בעיה ואני חלש! אני יודע ואני מודיע זאת לכולם. אני ממש לא מתגאה בזה אבל אני לא יכול לטאטא את זה

כך יותר טוב....

טוב, עכשיו אני יכול לפתוח במסע מחודש אל עבר ה - 900,000 יום, ואם אפול עוד רבע שעה כבר תבינו...

לילה טוב

בעניין: כנות לפני 11 שנים, 1 חודש #28158

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
בוקר טוב לך 'אולי יחוס'
ראשית הייתי מציע לך שינוי השם ל'ודאי יחוס', כי ממי שהגיע לפה זה רק בגלל שאבא חס עליו, והוא ודאי יחוס עליך עוד ועוד...
תודה על השיתוף ועל הכנות, זה נותן החלמה לכולנו.
אשריך על היכולת להתחיל מחדש את המסע, מאחל לך המון הצלחה בדרך....
לא רק אתה חלש כולנו חלשים, כולנו הכרענו במלחמה הזאת, ורק בגלל זה אנחנו פה...
למדו אותי פה שחולשה זה כח....
בהחלמה והמשך יום נקי
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: כנות לפני 11 שנים, 1 חודש #28167

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
לפעמים צריך להגיע לקרקעית בשביל להמריא משם למעלה.
אולי יחוס היקר, אל תרפה. הסוד הוא בהתמדה, לא בכמה ימים אתה נקי.
הנה אני אחרי 71 יום כמעט נפלתי מרוב חולשה עייפות ויאוש.
צריך כל יום לעשות את כל הפעולות, ורק ככה מתקדמים הלאה.
בעזרת הבורא האוהב עוד תראה ניצחון גובר והלך על התאווה.
בהחלמה
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: כנות לפני 11 שנים, 1 חודש #28253

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
תודה יעקב ויעקובלה של אבא.

אני מסכים, אני באמת חושב שהעיקר להתמקד בפעולות הנצרכות להיעשות באותו היום. אבל מה לעשות, לפעמים יש בלב איזשהו רצון קטן להיות כבר בהחלמה טוטלית....

מה שברור, אני מרגיש שכל פעם לאחר שאני נופל הרבה יותר קל לי לקום, כי אני רואה התקדמות משמעותית מאוד במרווחי הזמן שבין נפילה לנפילה, ויותר מכך אני רןאה את האמת ששיטת 12 הצעדים משקפת. יש כאן מין אמת שהיא חידוש, עבודה קשה ונעימות שמעורבבים יחד, וכל פתרון אחר ונסיון אחר להתמודד עם ההתמכרות נראה לי עקר וחיוור.[בשבילי...]

אני מרגיש שיש אור בקצה המנהרה, שהתקדמתי , נפלתי קצת התרחקתי בגלל מפולת אבנים [ואין לי מושג עוד כמה פעמים אצטרך ליפול במפולות מעין אלו] אבל הדרך ברורה, השבח לקל.

בכלל באתר הזה אני סוף סוף מרגיש שיש תקווה, שאני לא לבד, ואנחנו כאן באותה סירה ובאותה התמודדות. זה נותן הרבה כוח.

ב"ה עוד יום נקי עבר עלי, יום שבו השתדלתי למסור להקב"ה את כל הנקודות בחיים שלי שאינן בשליטתי ובעיקר[3 נקודות ששם בא לידי ביטוי הרצון שלי בשליטה בצורה נואשת] 1] חוסר ההספק שלי ביחס למטלות הרבות שיש לי לעשות. 2] התחושה שלי שאחרים טובים ממני ואני נחות מהם בתחומים כאלו ואחרים 3] התמוודדות חינוכית שיש לי עם אחד מילדיי.

תודה ה', עם תפילה להקב"ה שיתן לי ולכולנו עוד יום נקי, ויתן לי את השכל והרצון לפעול בנקודות הנכונות.

בעניין: כנות לפני 11 שנים, 1 חודש #28359

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
עוד יום של נקיות הולך לעבור בחסד ה'[היום השלישי] . ב"ה היום לא היתה לי תאווה גדולה, מה שכן היו לי אלו הרהורים ופחדים, מתי הגל של התאווה יבוא וישטוף אותי... והפחד הוא השונא הגדול שלי , מכניס אותי לחולשה ולתחושה של : אז בין כה אני כלום.... אם כן בוא נהנה קצת...

התפילה שלי שאני אהיה מרוכז במשבצת שלי, מהי חובתי ואעשנה, ולא להיות מרוכז בדברים שאינם קשורים אלי , כמו הנקיות שלי למשל, או הרצון שלי להספיק ולהספיק, וחוסר האונים שלי מול כמות המטלות לעומת הזמן המועט...

מתפלל ליום של פעולות טובות שיוביל ליום של נקיות.

בעניין: כנות לפני 11 שנים #29490

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

אחרי כמה ימים של נפילות, מנסה לחזור לשפיות שוב. המטרה שלי לנסות לחיות את הצעדים, ופחות לשמור על צבירת הימים הנקיים... אינני יודע מה הטעות שלי, אני יודע שאני מתפלל לנס שיעזור לי ויוציא אותי..... אני מצידי אשתדל, בלי נדר לעשות כמיטב יכולתי.

בעזרתו יתברך.

בעניין: כנות לפני 11 שנים #29886

• בן ש
  • דירוג כסף
אני מכיר את ההרגשה.  גם אני נפלתי אחרי הרבה זמן.  אבל אין בררה זה חלק מהמסע צריך להבין שבמסע מתקדמים וגם נופלים.
אגב,  מישהו יודע איך לשחזר סיסמה במשתמש במסע.  שכחתי אותה ועכשיו אני לא יכול לחדש את הספירה. (עדיין לא הספקתי לרשום שנפלתי). בבקשה תענו לי דחוף!!!!!

בעניין: כנות לפני 10 שנים, 11 חודשים #32672

שלום, אולי יחוס.
כשאני התחלתי עם הנקיות אז באמת לא חשבתי על 90 יום, וצחקתי לעצמי על שיש לי פנטזיה להיות נקי שבוע שלם, התחלתי אבל באמת רק להיום ועד שלא הגעתי לכמה שבועות של נקיות אני בכלל לא ספרתי כשראיתי שמיום שהפסקתי כבר עבר 82 ימים הייתי בהלם, ועדיין לא הבטחתי לעצמי 90 יום, פשוט ידעתי שאני לא יכול, אבל רק ל"היום" העשה הכל שלא אפול, וב"ה אני ביום ה429 לנקיות ואני יודע בבירור שזה נס
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן