ברוכים הבאים, אורח

גמילה שלי...הדרך ל-90 יום של onelife
(0 צופה) 

נושא: גמילה שלי...הדרך ל-90 יום של onelife 49623 צפיות

בעניין: גמילה שלי...הדרך ל-90 יום של onelife לפני 12 שנים #5837

• arielwriter
  • דירוג זהב
כל הכבוד אתה אדם מלך או שאולי היצר שלך חלש משלי אנלא יודע.
החיים שלי בזבל ולא בא לי לחיות כבר... משחק העכברים הזה כבר שיגע אותי אלוקים הביא אותי לעולם כדי להתעלל בי בצורה שיטתית ומדויקת!
עכשיו כולם יגידו שאני בשלב היאוש ואני חייב לקום ממנו לא רוצה! אין לי שום סיכוי נגדו! אני בחיים לא אנצח אותו מתישהו אני אפול אני לא יכול להחזיק 5-10 שנים נקי עד שאני יתחתן (אני בן 16) החיים חרא הכל דפוק בעולם הזה! כל הכבוד לך איש מזל טוב לרגל ה90 הדבר שלעולם לא אגיע אליו...
אגב למה גברים נשואים לא אומרים הולכים לנשותיהם ופורקים אצלם במקום בפו*** הרי זה פיתרון אולטמטיבי לעשות התניה כזאת (תלוי בהסכמה של האישה כמובן)

בעניין: גמילה שלי...הדרך ל-90 יום של onelife לפני 12 שנים #5839

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
אריאל גם אני יש ימים שאני מרגיש ממש כמוך ואני חילוני קטן ממך בשנה בערך,וכן גם אצלי קורים הדברים האלה אם בא לך לפתוח את הלב לדבר ולשתף אני פה אחי
יש עתיד

תגובה: בעניין: גמילה שלי...הדרך ל-90 יום של onelife לפני 3 שנים, 7 חודשים #127567

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
arielwriter כתב on 09 אפר' 2012 17:41:
כל הכבוד אתה אדם מלך או שאולי היצר שלך חלש משלי אנלא יודע.
החיים שלי בזבל ולא בא לי לחיות כבר... משחק העכברים הזה כבר שיגע אותי אלוקים הביא אותי לעולם כדי להתעלל בי בצורה שיטתית ומדויקת!
עכשיו כולם יגידו שאני בשלב היאוש ואני חייב לקום ממנו לא רוצה! אין לי שום סיכוי נגדו! אני בחיים לא אנצח אותו מתישהו אני אפול אני לא יכול להחזיק 5-10 שנים נקי עד שאני יתחתן (אני בן 16) החיים חרא הכל דפוק בעולם הזה! כל הכבוד לך איש מזל טוב לרגל ה90 הדבר שלעולם לא אגיע אליו...
אגב למה גברים נשואים לא אומרים הולכים לנשותיהם ופורקים אצלם במקום בפו*** הרי זה פיתרון אולטמטיבי לעשות התניה כזאת (תלוי בהסכמה של האישה כמובן)

יותר מעניין אותי מה קורה עם הבחור הזה...
אמור להיות בן 24 היום..

מקווה שהכל בסדר איתו. יש ימים שאני מרגיש בדיוק כמוהו.

זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן