ברוכים הבאים, אורח

אבא ואני... (המסע אל השפיות)
(0 צופה) 

נושא: אבא ואני... (המסע אל השפיות) 406660 צפיות

תשובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 8 שנים, 11 חודשים #73961

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
הי חסר אונים

העניין של הכתיבה זה עניין של הרגל ככה לפחות אמר לי חבר, ככל שתשתף יותר כך יהיה לך יותר לשתף

שיהיה בהחלמה

תשובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 8 שנים, 11 חודשים #73979

חסר אונים כתב:
שבועות עבר.
אסירות תודה.
עבר בשלום.
בליל שבת שמעתי דרשה (כן, בבית הכנסת. הייתי שם), והדרשן הסביר שכל שנה זה קבלת התורה מחדש, ודבר שקרה פעם אחת מתעורר שוב באותו יום בשבוע ובאותה השנה.
אז שנה שעברה בלילה הזה ישבתי כל הלילה על האינטרנט. והשנה העדפתי לישון בלילה במיטה. ולא שלא הייתי מלא באשמה ובייסורי מצפון על זה שכל המשפחה והחברים לנים בעומקה של הלכה, ואילו אני לן בעומקה של מיטה. אבל אסירות תודה שהיום כבר יש לי את המסנן לדעת מה מגיע מתוך מניעים של ריצוי, פיצוי וניסוי. ידעתי שאם אלך בלילה לחפש את עצמי יש סיכוי טוב שאאבד את עצמי.
אני אסיר תודה שאני שפוי היום. שאני נקי 259 ימים שלא מובנים מאליהם בכלל. אסיר תודה שחזרתי לכאן ואני יכול לכתוב ולקרוא.
אסיר תודה על עבודה חדשה שנותנת לי שפע של זמן לעצמי. אסיר תודה על חיבור הרבה יותר נכון לאלוקים.
אני רוצה לשתף שיש לי רצון רב (ואפעס גם קצת זמן) לחזור ולכתוב כאן, אבל משום מה יבש המעיין. לא יוצא לי כלום. חסר אונים מול הדבר הזה.
מתפלל לשחרור, לשפיות, לנקיות ומפוכחות רק להיום.
אוהב אתכם וצריך אתכם.

אוהב אותך.צריך אותך.חסר אונים !!!!
אני כל כך מזדהה !!!
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 8 שנים, 11 חודשים #74038

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אסיר תודה על 262 יום של נקיות שפיות ומפוכחות שלא מובנים מאליהם.
יום מוזר-
מצד אחד בבוקר היה מדהים. הייתי רגוע, עשיתי כתיבה בנחת. הוצאתי את כל מה שהיה עלי. אח"כ גם הספקתי קריאה וארוחת בוקר ברוגע. היו לי הספקים.
אבל, בהמשך הבוקר הגעתי לעבודה והתחלתי לטפל פה בכל מיני עניינים. אני חדש בעבודה הזאת וכרגע לומד אותה לאט לאט. מה שקורה שהייתי צריך לעשות טלפון לאיזה מוקד. חצי שעה חיכיתי בהמתנה ועד שענו לי סוף סוף, בטעות ניתקתי את השיחה. אזרתי שלווה והתקשרתי שוב. שוב המתנתי חצי שעה על הקו ואז התברר לי שחסר איזה טופס מסויים, עכשיו אני מחכה פעם שלישית.
אני לא רגיל לשבת כל כך הרבה זמן על כסא אחד, במיוחד לא כשמול הפרצוף שלי גר מסך של מחשב. זה מעייף ומייבש.
אני מתפלל להמשיך להשאר בשלווה ולקבל את זה שזה גם חלק מהלמידה שלי של המקצוע וגם חלק מהלמידה של ההתמודדות עם החיים.
אני רוצה להתמקד בטוב ולהיות אסיר תודה שבזמן האחרון יש לי הרבה יותר זמן לעצמי ואני הרבה יותר פנוי לעשות תוכנית. אני מרגיש מצד אחד את ההתקדמות בחיים ומצד שני את הקשיים של החזרה לחיים. מתפלל להכוונה אלוקית. לשקט. שלווה וכנות עם עצמי.

תודה על האפשרות להתבטא
אוהב אתכם וצריך אתכם
יום טוב.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תשובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 8 שנים, 11 חודשים #74039

אוהבים אותך!
עזרת לי מאוד מאוד אתמול (למרות שהבוקר הכאב העיקרי התפוגג, חסד ה', אסיר תודה על כך!), אתה נפלא!

תשובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 8 שנים, 11 חודשים #74057

• newbody
  • דירוג פלטיניום
אוהבים

אני כל כך מבין אותך
מצד אחד טוב לך ומצד שני פגמי האופי לא עוזבים וגורמים לך לחפש מה לא טוב לך כרגע

תשובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 8 שנים, 10 חודשים #74196

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
שלום.
אני אסיר תודה על עוד יום נקי שמצטרף ל266 הימים שקדמו לו. בהחלט לא מובן מאליו.
עובר עלי יום לא כל כך קל מבחינה פיזית. קניתי משקפיים חדשות ואני חווה תופעות של כאבי ראש וסחרחורות. זה גורם לי חוסר חשק לחיות ורצון לברוח. אני גם מתקשה בעשיית הפעולות. אני אסיר תודה שעל אף הקושי בכל אופן הקפדתי על הפעולות ועשיתי אותן. אני מנסה לזכור שהפעולות הן לא המלצה בשבילי אלא חובה, אם אני רוצה להמשיך לחיות.
ניסיתי קצת לברוח לחיפוש סרטים (כשרים) במחשב. הוא לא נתן לי אסירות תודה, אבל החיפוש כבר עשה לי הרגשה רעה. מתפלל לזכור שהרגשות שלי שקרנים ואסור לי להאמין להם. סה"כ זה עוד יום של התמודדות עם החיים שלי, אני מתפלל להשאר מחובר לאלוקים ולקבל את רצונו בחיי.
אוהב וצריך.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תשובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 8 שנים, 10 חודשים #74390

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אסירות תודה על הרבה דברים טובים שקורים לי.
אסירות תודה על ספונסר טוב שנפגש איתי היום. אסירות תודה על כל מיני דברים שמסתדרים.
אסיר תודה על 278 יום של נקיות.
מתפלל ליום נקי ומפוכח, להיות קרוב ומחובר לאלוקים, לעשות שירות בענווה ובאהבה.
יום טוב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תשובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 8 שנים, 10 חודשים #74399

• newbody
  • דירוג פלטיניום
אוהבים

תשובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 8 שנים, 10 חודשים #74704

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
שלום חברים
הכינוי שלי כאן הוא חסר אונים ואני מתפלל באמת להתנהג בחוסר אונים, רק להיום.
אני אסיר תודה על 293 יום של נקיות, שפיות ומפוכחות ועל המון דברים טובים שקורים בחיים שלי.
מתפלל רק להיום להשאר מפוכח ולהכניס את את אלוקים לכל תחום בחיים שלי.
עומד לפני כמה דברים די רציניים בחיים שלי, אסיר תודה שהם בכלל קורים. ועכשיו שהם קורים אני עדיין צריך הרבה אלוקים שילווה אותי בכל המקרים של חיי.
מתפלל רק להיום לחיות בענווה ובכניעה ולהכניס את הרצון של אלוקים לכל דבר בחיי.
אסיר תודה על המון התקדמות בחיים, זוגיות, ילדים מתוקים, שלווה וסבלנות, אלוקים, אהבה, חברים אוהבים, טיפולים שאני עובד והם עוזרים לי רבות. ספונסר טוב ספונסיים מועילים ועוד.
תודה לכם שאתם כאן.
אוהב אותכם וצריך אתכם.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תשובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 8 שנים, 10 חודשים #74725

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חסר אונים כתב:

ה ספונסיים מועילים

יש לך ספונסים, כל הכבוד, אני מחפש ספונסר דחוף, לפני שאני מאפס, אתה פנוי?

כל הכבוד על הדרך שאתה עושה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תשובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 8 שנים, 10 חודשים #74747

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אתה יודע את המספר שלי, אני מקווה.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תשובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 8 שנים, 9 חודשים #74951

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
בס"ד
שלום חברים,
הכינוי שלי כאן הוא חסר אונים ואני עדיין סקסוהוליסט,
אני רוצה לשתף שאתמול עבר עלי יום לא כ"כ קל עם התאווה. זה התחיל בבוקר כשגיליתי באתר חרדי מסויים שיש בו פורום, כמובן שכמו סקסוהוליסט טוב ישר בדקתי אם אני יכול לכתוב שם הודעות לבחורות. והצלחתי.
אני אסיר תודה שסגרתי אחר כך את האתר ושיתפתי חברים, אני גם עושה פעולה לחסום את האתר הזה כעת. אבל זה הספיק לי בשביל לרוקן אותי ולהוריד לי את האנרגיות שלי.
\אח"כ בלילה הלכתי עם אשתי לטייל על חוף הים בתל- אביב, כנראה שלא הייתי מספיק כנה עם עצמי להבין שהדבר הזה לא מתאים נכון ליום האתמול שלא הייתי על קרקע רוחנית כ"כ מוצקה. לא היה שם שום דבר מיוחד חוץ מכך שלא ממש הייתי עם אשץי בטיול הזה. הייתי בריכוז עצמי, בבלבול, ובחוסר שקט.
באיזה שהוא שלב אפילו שיתפתי את הספונסר שלי בדברים, אבל לא הייתה לי מספיק כנות לשתף אותו ברגשות האמיתיים שלי.
אח"כ בלילה חויתי המון חלומות של תאווה עם כל מיני זכרונות ילדות של תאווה שהתעוררו פתאום.
אני אסיר תודה שהיום יום חדש ועל הבוקר הסכמתי לוותר על תאווה באופן מוחלט והמשכתי לעשות את הפעולות שאני רגיל לעשות. אני אסיר תודה שיש לנו תוכנית כזאת מיוחדת שעובדת בתוך הקשיים של התוכנית.

בנוסף אני רוצה להיות אסיר תודה על 300 ימים של נקיות והתקדמות מדהימה בכל התחומים בחיים שלי. מי היה מאמין שמכור חולה שכמוני יכול להגיע למספר כזה. אלוקים גדול מאוד. לא מובן מאליו.
אסיר תודה על הכל.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תשובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 8 שנים, 9 חודשים #74961

מזל טוב!

תשובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 8 שנים, 9 חודשים #74976

מזל טוב !!!!

איזו התקדמות יש לחברים כאן! מי היה מאמין !

נ.ב.

נראה לי שאתה יכול לעצמך חלק גדול מההחלמה כאן בעקבות פועלך הרב כאן בשמור עיניך, תודה לך חבר!!!

הוי אריאל,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: אבא ואני... (המסע אל השפיות) לפני 8 שנים, 9 חודשים #75524

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אסיר תודה על עוד יום אחד נקי שמצטרף ל313 יום הקודמים לו.
הספונסר התחיל בזמן האחרון לעבוד איתי יותר ויותר על הקשר שביני לבין אשתי, אני אסיר תודה שאני רואה הרבה התקדמות במקום הזה אבל עדיין יש לי הרבה לאן להתקדם.
אני חווה כל מיני רגשות מעניינים מצד אחד כשאין לי עבודה אני בלחץ מזה שאין לי עבודה, מצד שני כשיש לי עבודה אני בלחץ מזה שיש לי עבודה. אני מבין שאני צריך לחזק את הבטחון שלי באלוקים ולזכור שכל מה שקורה אותי זה הכל תוכניות שלו והוא זה שמנהל כאן את ההצגה.
מתפלל להפנים את זה.
החסימה במחשב התחילה לנעול גם דברים שהיא לא צריכה לנעול וזה מתסכל ומסכן אותי. מספיק שאני מנסה לפרוץ את החסימה בשביל להגיע למייל שמייד עולות לי מחשבות שאם למייל הצלחתי להגיע אולי אני אצליח להגיע גם לדברים יותר "טובים". חסר אוני מול המחשבות האלה. אסיר תודה שאני חושף אותן כאן קבל עם ועולם.
מתפלל ליום אחד נקי ושפוי.
אוהב.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
זמן ליצירת דף: 0.73 שניות

Are you sure?

כן