ברוכים הבאים, אורח

שובו בנים שובבים!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שובו בנים שובבים! 222 צפיות

שובו בנים שובבים! לפני 1 שנה, 3 חודשים #145159

• ברית
  • רצף ניקיון נוכחי: 30 ימים
  • חבר ותיק

אין כמו לפתור התחלה חדשה לספירת ה-90 יום בימי השובבים.
מי ייתן ו-ה' ירחם עלינו חיל בלא ויקיאנו ונזכה לזכך את נפשותינו!
אמשיך לשתף מה עובר עלי במסע איך מתקדם ואם יש גם עצות ותובנות. לבינתיים אני רק מתחיל, שומר פחות משבוע אבל כבר נכנסתי לימי השובבים ככה שעכשיו אני לא יכול לוותר לעצמי.
תודה לכולם על התמיכה והעידוד!

תגובה: שובו בנים שובבים! לפני 1 שנה, 3 חודשים #145161

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: שובו בנים שובבים! לפני 1 שנה, 3 חודשים #145164

• צמא לדברו
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • דירוג כסף

איתך במסע ובדרך.
שובב? לא יודע אם אני שובב.
אני מדמיין ילד שמשתולל, קופץ, ולא יכול לשבת רגע על מקומו.
יאבחן אותו הפסיכוגול באיזו אבחנה, ויקרא לה בשם. הוא לא יאמר שהוא שובב ודי, הוא ייתן להורים דרך פעולה עם הילד הזה.
לפעמים צריך אישפוז ר"ל, לפעמים איזה כדור, אבל יש דרכי טיפול, לא ישאירו אותו בלי שום טיפול בגלל שהוא שובב.
גם אני, שובב בתחום התאווה, לא קטן בכלל.
אבל אם אשאיר את זה רק באבחנה החיצונית של שובבות ודי, זה לא יעזור לי כלום.
עלי לבנות תוכנית פעולה שתצליח להוציא אותי מהשובבות הזו, שתצליח להשאיר אותי שפוי, מפוכח, נקי ומחובר לאלוקים אוהב.
מתפלל, רק להיום, לצעוד על פי הסימונים במפה שבידי, להמשיך במסע על פי התוכנית צעד אחר צעד, פעולה ועוד פעולה ולהישאר מחובר. 

תגובה: שובו בנים שובבים! לפני 1 שנה, 2 חודשים #145418

• שפע-רב
  • חבר ותיק

אין ייאוש בעולם כלל.
בהצלה רבה!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן