ברוכים הבאים, אורח

נושא: יומן 2587 צפיות

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145338

• Trying11211
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • דירוג כסף

אני כבר לא יודע מה הולך, כל היום המוח והלב שלי מטומטם, מרגיש נטיעה לעשות דברים אשר לא יעשו, ומתפלל לה’ שאוכל לעמוד מנגד, לבל אפול מזה, ואני מנחה את המחשבות שלי בעוד חמש דקות ועוד חמש דקות, אני אומר לעצמי רק אגמור מה שאני עושה עכשיו ואז.... ואח”כ אני אומר לעצמי רק אוכל משהו ואח”כ, ועי”ז דחפתי את היום הזה בנקיות, אבל לא יודע איך באמת נשארתי נקי כל היום, רק בעזרת השם יתברך

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145378

• Trying11211
  • דירוג כסף

הייתי במצרים נפלתי ונפלתי ונפלתי יותר ויותר, השם הביא מכות על פרעה ועל כל מצרים, כדי להראות לי ולכל כי הוא מנהיג את העולם, והוא יכול לעשות כרצונו אף נגד הטבע, אבל אפילו העשר מכות שראיתי והבחנתי שהוא למעלה מדרך הטבע לא עזר לי שלא אפול עמוק יותר לשערי טומאה, וידעתי ברור שאין השם יתברך חפץ בי, אם אחר שהראה אותי כל הניסים אני עדיין באותו מקום נופל יותר ויותר, אזי בוודאי שאין להם יתברך שום חפץ בי.
אבל משה רבינו טען עמי שזה בדיוק הפוך, השם יתברך מאוד מאוד מרחם עלי, ואוהב אותי, והוא בעצמו יבוא לתוך הטומאה להוציא אותי משם, כדי ללמד אותי שיהיה איך שיהיה, השם יתברך רוצה בי, ויעזור לי לצאת מכל טמאותי אמן כן יהי רצון

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 2 חודשים #145415

• שפע-רב
  • חבר ותיק

כל הכבוד על ההתגברות שלך במשך תקופה שכזו!
יישר כוח!

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 1 חודש #145630

• Trying11211
  • דירוג כסף

בוקר טוב אחי היקרים
כבר ערבה זמן שלא ביקרתי פה, משום סיבות טכניים, פשוט מאוד מאוד טרוד, וגם לא היה לי מקום הראוי שאוכל לעלות לאתר משם, כי  חדר המחשבים סמוך לביתי האתר הקדוש הזה סגור, ולבוא למחשב אחר שאוכל לבקר באתר קשה עלי מאוד.
אבל בימים האחרונים קשה לי עם הנסיונות שלי, הראש שלי מסוחרר, הלב בוער, ומפחד שאשרוף לגמרי מזה האש התאווה, לכן החלטתי אתמול בלילה שתיכף בבוקר אבקר את חבריי היקרים, בתקווה שלא שכחתם ממנו, ולשתף לכם שעובר עלי קשות, ושתתפללו עלי, ואולי גם קצת דברי חיזוק או עצה טובה גם יכול לעזור.
תודה רבה ושיהיה לכם יום טוב

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 1 חודש #145631

• שפע-רב
  • חבר ותיק

אני יכול לומר לך שחשוב שתדע שהקב"ה אוהב אותך תמיד ורוצה אך ורק בטובתך!
גם אם מאוד קשה לך ואתה מוטרד ומבולבל, הקב"ה איתך ויודע את כל מה שעובר עליך ויעזור לך בכל מצב. אין ייאוש בעולם!
אין פתרונות קסם. צריך להתאמץ ולהתייגע כדי להגיע למקום טוב בו יש לך שליטה על מעשיך. לאט לאט גם לאחר נפילות ועליות רבות אתה תלמד להכיר את עצמך יותר טוב ותדע איך להתמודד עם זה עם כל מיני כלים ושיטות שתסגל לעצמך.
בהצלחה!

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 1 חודש #145701

צדיק!
מה שלומך אני מתגעגע אליך!
אולי תרים טלפון?

זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן