ברוכים הבאים, אורח

נושא: יומן 2548 צפיות

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144648

מזל טוב מזל טוב!
בהצלחה רבה כל יום ביומו.

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144657

• Trying11211
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • דירוג כסף

ערב טוב חברים
לא יודע מה לכתוב, רק ברצוני להודות לה’ על היום, עוד יום שה’ שמר אותי, וכמו שנכתב בליקוטי מוהר”ן כשבר ישראל שש ושמח עמו יתברך, על ידי זה הקדוש ברוך הוא בעצמו שומר לו את בריתו שלא יכשל

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144662

• צמא לדברו
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • דירוג כסף

תודה על השיתוף
נותן כח ותקווה

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144664

Trying11211 כתב on 26 נוב' 2022 22:00:

צמא לדברו כתב on 25 נוב' 2022 06:03:
שיתוף דברים הקשים את החבר הקרוב ללבך יכול לעזור לך.

לא יודע בדיוק מה חבר טוב יעזור לי, כשעוברים מצבים קשים בגשמיות, צריכים לחזק באמונה וביטחון, ואז עוברים את המצב בקל, ומה חבר יכול לעזור ?

בסוף השאלה היא מעשית - האם הדרך שבה אתה הולך כשקשה לך - לשתף ולהודות להשם, להתחזק באמונה וביטחון בהשם - האם הדרך הזו עוזרת לך לעבור את המצב הקשה - בקלות? אדרבה. מצוין. תמשיך בדרך הטובה לך, ודע שיש לך על מי לסמוך. (בליקוטי הלכות על הפסוק "דאגה בלב איש ישיחנה" רבי נתן מפרש את הפסוק - על הודיה ושיחה עם השם,לא עם חבר).

מנגד - יש חברים שמה שעוזר להם לעבור את הניסיון ואת הקושי זה לשתף את הרגשות שלהם עם חבר קרוב, חבר מעלה, ויש שיטות אחרות שאפשר לסמוך עליהן - לחברים האחרים שנעזרים בחבר.

העיקר באתר הוא להתחזק ולהתקדם כל אחד במעלתו ובשיטתו.

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144668

• Trying11211
  • דירוג כסף

עכשיו הבנתי בוודאי צריכים חברים, כי יש עניין של התבודדות וזהו כדבר איש אל רעהו, שמדברים עם השי”ת את הדבר השייך ללבו בעת הזאת, אבל יש גם עניין של שיחת חברים, שמקבלים דין מן דין, וצריכים שניהם, ושניהם ביחד עוזר לי, אבל לא בכל פעם יכולים לדבר עם חבר הכל, כיון שמתביישים מה יחשוב עלי, וכו’ וכו’ ואז אין לנו רק החבר האמיתי רעך ורע אביך אל תעזוב

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144670

• Trying11211
  • דירוג כסף

ערב טוב חברים
אודה לה’ על עוד יום נקי, חסדי ה’ כי לא תמנו כי לא כלו רחמיו.

גם אני רוצה להכיר טובה לכל החברים שעונים לי פה, כי בלבד מעצות טובות ונפלאות שמגיע מכל אחד ואחד, זה גם נותן הרבה חיזוק ועידוד, שיש חברים הדואגים בשבילי ומוכנים לעזור לי.
תודה רבה

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144715

• Trying11211
  • דירוג כסף

הודו לה’ דקה ודקה מצטרפת, לא שבכל דקה יש ניסיון, אבל הכל משמים, יש דקות ושעות שעוברים בלי שום ניסיון, ועל זה אנו מודים לה’ ששמר אותי, כמו שמתפללים ואל תביאנו לא לידי ניסיון, ויש דקות שצריכים להתמודד עם ניסיון, ועל זה מתפללים ולא לידי בזיון, ועל הכל ביחד מודים אנחנו לך וכו’ ועל נפלאותך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהרים.

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144725

• Trying11211
  • דירוג כסף

שבוע טוב 
ברוך השם אני נמצא בהרבה לחץ, אשתי הפילה ואינה מרגישה טוב, ב”ה שאני כבר הרבה זמן נקי ולכן אני יכול לומר לעצמי שלא צריך לברוח לשטויות בבית זה, וגם לא יעזור כלום, וגם אני לא רוצה להפסיד מה שעבדתי עד עכשיו, ובעזרת השם אוכל לישאר נקי עוד יום.
תודה לכם חברים

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144729

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

שבוע טוב 

איזה עצוב שה' יתן לך כוחות 

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144732

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 623 ימים
  • דירוג פלטיניום

שיהיה בשורות טובות! לדעתי הנקיות שלך בזמן כזה יכולה להוציא ממך את הטוב יותר בתמיכה ולעבור יחד עם אשתך את הרגע הזה. מחשבה צלולה יותר, ראש נקי, אתה איתה והיא איתך.
אוהבים אותך. חיבוק ניחומים 

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144734

• Trying11211
  • דירוג כסף

תודה רבה!
נכון, עושים את זה, להרגיע ולנחם את אשתי נותן לי הרבה חיות, אני פה בשבילה לעזור ולהעניק לה אהבה וחיבה בלי שום מחשבה של סקס, זהו משהו מאוד טוב.
ובעזרת השם ובתמיכת חברים אעבור על זה.

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144735

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך! לא פשוט.. בשורות טובות

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144754

• Trying11211
  • דירוג כסף

תודה לכם כל החברים על החיזוק והעידוד.
המצב רוח בבית כל כך ירוד, הכאב הוא גדול מאוד, בלי להיכנס לפרטים, אבל השמחה שאשתי בהריון היה גדול מאוד, המתינו לזה הרבה זמן, ועכשיו נגמר.
אבל צריכים להתחזק כי העצבות זה מסוכן מאוד לכל דבר הן ברוחניות והן בגשמיות, צריכים להתגבר ולהתחזק, מלבכות לא יצא כלום, אם אזכה להתחזק זה יהיה מאוד טוב לי, לאשתי, ולמשפחתי

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144755

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

בהחלט מזדהה אתך ממש עצוב 

תתחזק זה יחזק את כולנו 

תגובה: יומן לפני 1 שנה, 3 חודשים #144756

• ברית
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר ותיק

תשמע. אני מאוד מזדהה עם התחושות שלך. דע לך שגם אני שמרתיי 3 חודשים רצוף ואז הייתה לי הרגשה שלא יקרה כלום אם אני רק יציץ מבט חטוף על איזה אישה.(כי בדיוק באותו זמן היו לי קשיים בחיים ולא ידעתי מה לעשות עם עצמי)אבל בינינו קשיים יש לכולנו ופורנו ומין לא יפתור את הבעיות האלה....
אז נפלתי אחרי 3 חודשים (זה קרה לפני חצי שנה לערך...)ואני מרגיש שממש חזרתי אחורה ויחסית אלי כן חציתי קווים אדומים שלא חשבתי שאני אחצה. בקיצור מה שאני אומר לך שאם אתה שומר הרבה מאוד זמן אם יש נפילה אחרי תקופה כזאת היא לא נפילה חד פעמית אלא רצף של נפילות(ככה אני מכיר אצל כמה חברים שדיברתי איתם) ובמקרה הטוב עוצרים את זה שוה אחרי נפילות בודדות ובמקרים הנפוצים יותר(כמוני) חוזרים ללופ אין סופי של נפילות.
תעשה טובה לעצמך ולכולנו 3 זה טוב ויפה אבל את היצר זה לא מעניין . לוקח זמן למחוק את המחשבות האלה מהראש. תעשה הכל על מנת לשמור על המחשבה שלך בטהרה.
אוהבים אותך!

זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן