ברוכים הבאים, אורח

עברתי מחסום ראשון בדרך להחלמה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עברתי מחסום ראשון בדרך להחלמה 253 צפיות

עברתי מחסום ראשון בדרך להחלמה לפני 1 שנה, 7 חודשים #143553

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

צהרים טובים 

חברים יקרים 

ראשית אני מכור לצפייה

תודה לקל כל אחד עם הניסיונות שלו שהם רבים ומגוונים 

אצלי צפייה זו ההתמכרות (שלא מביאה אותי לעשות דברים נוספים כמו בהוצאת זרע לבטלה וכד' ) 

גליתי שאני מכור כבר לפני כמה שנים אך החולי אצלי מגיע בגלים (כלומר אני יכול להיות נקי תקופות של חודשים ארוכים מאוד וכל כמה חודשים ליפול לגל של איזה שבועיים של צפייה תסכול וחוזר חלילה 
להיות נקי עד הבריחה הבאה ולכן המחלה נרדמת בתוכי ומקשה עלי לבצע מהלכים של ריפוי 
כי בכל פעם הדמיון לאחר תקופה של נקיות נותנת לך את הרושם שאתה כבר בסדר עד לנפילה הבאה
כמו מחלה שמתפרצת אחת לכמה חודשים)

עכשיו בגל האחרון גילתי עוד דברים שפחות הכרתי וכמובן שזה גרר אותי עוד ועוד לצפייה  ללא שליטה עצמית כלל,

לפני קרוב לחודש כבר כתבתי בפרטי לאחר מהחברים היקרים בשמור עינך שאני מעוניין ליצור אתו קשר בפרטי בשיחה טלפונית כדי להתקדם הלאה אבל בפועל לא היה לי את האומץ לעשות זאת,

אתמול לאחר נפילות רצופות קשות של כמה ימים החלטתי לשבור את המחסום הראשון בדרך להחלמה וליצור קשר ישיר עם חבר,

מודה לאלוקים שנתן לי כוחות נפש לעשות זאת (רוצה לציין שהוא היה נחמד מאוד ולבבי )

מתפלל לה' להמשך הקשר ולהכוונה מניסיונו האישי בדרכי ההחלמה ,

אני מודע לכך שצריך הרבה מסירות והרבה עקביות כדי להחלים וזה אחת האתגרים שאני צריך לעבוד עליו,

אסירות תודה על משפחה נפלאה, על פרנסה טובה, ועל חברים יקרים באתר 

מודה לכל אחד ואחד מכם על החיזוקים הרבים אוהב אתכם מאוד אני עובר על כל הפוסט והתמודדות
של כ"כ ואחד מכם  (גם אם לא תמיד מגיב) 

מקווה להמשיך לשתף אתכם 

חופשה נעימה 

שמואל 

תגובה: עברתי מחסום ראשון בדרך להחלמה לפני 1 שנה, 7 חודשים #143607

• mitmoded
  • דירוג זהב

אלוף

תגובה: עברתי מחסום ראשון בדרך להחלמה לפני 1 שנה, 7 חודשים #143608

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשריך. נזכר אייך שאני עד שהרמתי טלפון ראשון לחבר מהפורום, מאז החיים התחילו לחייך אלי .

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן