ברוכים הבאים, אורח

136 יום מהפעם האחרונה בה ראיתי פורנו, אך הוא עדיין
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 136 יום מהפעם האחרונה בה ראיתי פורנו, אך הוא עדיין 327 צפיות

136 יום מהפעם האחרונה בה ראיתי פורנו, אך הוא עדיין לפני 2 שנים, 4 חודשים #140062

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 623 ימים
  • דירוג פלטיניום
136 יום מהפעם האחרונה בה ראיתי פורנו, אך הוא עדיין כאן.
הזכרונות חיים ופועמים, אני זוכר סרטונים מפורשים ולעיתים ממש משתוקק להסתכל שוב.
עבר יחסית הרבה זמן, אך המוח זוכר את העונג, את הבריחה, את החוויה מערפלת החושים.
אחחח.. כמה סבל עברתי עם הפורנו!!!! אבל אני לפעמים כל כך מתגעגע...
זוכר את הסרטונים השונים, את פתיחת ה20 כרטיסיות של סרטונים ולעבור ביניהם, מכל הסוגים וכל מיני קטגוריות... ה' ירחם עלי. כמה דמיון, כמה עיוות, כמה כיף כביכול היה שם! 
שעות על גבי שעות על גבי שעות ועוד ועוד של צפייה.
וויתרתי לפעמים על חוויות אנושיות עם אנשים שאני אוהב כי  כבר הייתי שבור טבוע בתוך הדיכאון של אחרי עוד צפייה.

כל מה שכתבתי כל כך משכנע למה זה לא טוב, אבל העונג של אותו הרגע לפעמים מנצח הכל.

בחסדי ה' עלי אין לי כל כך איך ליפול באופן מזדמן ברגע שארצה, כך שכבר זו מתנה טובה.
אני יודע שאם אצפה זה יהיה כל כך שובר, כנראה שאפילו באותו הרגע כבר לא אהנה מזה אחרי נקיון ארוך כזה.

תוקפים אותי המחשבות "מעניין איזה סרטונים חדשים עלו מאז הפעם האחרונה שראיתי" "אני רוצה לחזוק לסרטונים שכל כך אהבתי..."

והנה, עבר עוד יום, וגם היום לא צפיתי!
איזה כיף!
אין מה להשוואת את ההצלחה שלי בחיים מתוך זרימה נקייה לבין צינור מלוכלך עם ג'ורה שעובר בתודעה שלי...

אנא ה', קבל את תפילתי ואהיה איתי רק עוד יום, כל יום.
הדבר הכי טוב בשבילי זה לא ליפול! אך בעתות מצוקה אני מחפש לברוח, אני רוצה את ה"חום" של הפורנו.

החיים יפים וכל כך טובים בלי, אנא ה' תן לי רק להבין ולקבל שהמציאות שלי בלי הפורנו היא פי מיליארד טובה ממתי שאני כן צופה, אך כוחות מנוגדים בראת בתוכנו, אני מבין שיש צד שרוצה ברע, תן לי לקבל ולאהוב אותו, אך עדיין לא להקשיב לו.

תודה תודה תודה תודה
אוהב אתכם

תגובה: 136 יום מהפעם האחרונה בה ראיתי פורנו, אך הוא עדיין לפני 2 שנים, 4 חודשים #140072

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואוווווווווווווו
מזדההה אש, אני אסירות תודה עוד מעט סוגר שנה שלא ראיתי פורנו, והאמת בא לי ובאמת מסוקרן מה קורה בעולם החשוך הזה.
אבל אסירות תודה קבלתי את החיים במתנה, את הכתיבה, את התחושה, את המוח... וכו'...

תגובה: 136 יום מהפעם האחרונה בה ראיתי פורנו, אך הוא עדיין לפני 2 שנים, 4 חודשים #140074

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך!
מזדהה עם הדברים אבל רק לגבי דבר אחד אני כבר לא בטוח - אני לא בטוח שבכלל נהנתי באותם רגעים.
זה כן מאוד מושך ומלהיב אבל כשאני מנסה להיזכר בריגעי ה"אושר" שהיו לי שם אני זוכר בעיקר אדם אובססיבי שמתנהג בחולניות ורדוף אחרי ניסיון להתמלא מעוד קטע ועוד קטע עם מליוני הכירטיסיות כמו שתיארת. מהנה אני לא בטוח שזה היה, מערפל חושים אולי כן חח.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: 136 יום מהפעם האחרונה בה ראיתי פורנו, אך הוא עדיין לפני 2 שנים, 4 חודשים #140075

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

שמח בחלקי התחברתי מאוד לדברים, 
ךצערלצערי לא עבר כל כך הרבה זמן מהפעם האחרונה שלי... 
ולצערי אני גם לא זוכר מספיק את הכאב, אלא בעיקר את תחושת הניתוק המשכרת, 
אבל אני כן יודע שככל שצברתי נקיות ארוכה פחות היה חסר לי, ואחרי 200 יום לדוגמא ואף יותר הרגשתי כמו מה שגידי מתאר, 
אז כנאה שככל שעובר הזמן וככל שהמעשהמערכת מתנקה אנחנו מצליחים לחושב בשפיות יותר. 

תגובה: 136 יום מהפעם האחרונה בה ראיתי פורנו, אך הוא עדיין לפני 2 שנים, 4 חודשים #140083

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 623 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה חברים על השיתופים מהעולמכם שלכם!
הימים עוברים מהר והנה עוד יום נקי..
בהתחלה לא הייתי יכול לעבור את ה20 יום בקושי!
כמו שנאמר "אין אפוטרופוס לעריות" וכבר ראינו שגדולי התנאים נתנסו בתאווה...
רוצה לשמור על ענווה ולדעת שאני קטן וחלש מול הפורנו, מול המבטים ברחוב, זה שיש לי 137 יום לא הופך אותי לחסין או חזק מול התאווה.
רק להיום, מודה על נקיון, כל יום לא מובן מאליו.
אין ספק שהחיים שלי השתנו בעקבות ההכרות והדרך שעשיתי דרך הפורום פה.
אוהב אתכם

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן