ברוכים הבאים, אורח

מסע מספר 282832
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מסע מספר 282832 471 צפיות

מסע מספר 282832 לפני 3 שנים, 1 חודש #134409

• אבי1234
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

בא לי לנסות לכתוב פה עוד פעם...
נראה אם נצליח להתמיד.
היום נפלתי בכמה המי יודע כמה בתקופה האחרונה, 
לצערי גם נפרדתי היום מהספונסר, תחושה של לבד..
תקופה על הפרצוף..
בעז"ה מקווה להתחיל מחר לחזור לקבוצות החיות בפעם הראשונה מאז תקופת הקורונה..
מקווה לצאת לדרך חדשה!

תגובה: מסע מספר 282832 לפני 3 שנים, 1 חודש #134417

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך,  תודה כל הכנות! אנא תמשיך לשתף אותנו!

תגובה: מסע מספר 282832 לפני 3 שנים, 1 חודש #134436

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

אין כמוך
אתה לא לבד
תמשיך בכנות
ממליץ על שיתוף ועל קשר
בהצלחה

תגובה: מסע מספר 282832 לפני 3 שנים #134470

• אבי1234
  • דירוג כסף
#יום שני למסע
מרגיש קצת לא טוב אתמול נפלתי המון, כל היום הייתי בתוך הפורנו.
וואלה אין לי כל כך מה לכתוב, רק מנסה מנסה להזכיר לעצמי לא להיכנס ללחץ או משהו, דברים אצלי לא עובדים בלחץ,
עוד קבוצה עוד שיתוף עוד עבודה על איזה צעד, בלי ציפיות בלי רצונות שדברים יתנהלו כמו שאני רוצה, אני מבקש מאלוקים רוגע שלווה בתוך הבולמוסים האלה של הנפילות, לא לתת להם לעשות שום רושם עליי, לשמור על ראש צלול ולהתקדם

תגובה: מסע מספר 282832 לפני 3 שנים #134473

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

אבי היקר
קודם ישר כוח גדול על השיתוף.
שנית תמשיך עם המבט הזה. להביט קדימה ולא להתרשם מהנפילות.
שיתוף יום יומי גם כשקל וגם כשקשה
להעריך כל רגע של נקיות ולשמוח בו המון.

מעבר לזה ממליץ לך למצוא דרך לשתף בשעה שהתאווה תוקפת
לחלק זה נוח כשיש קשר טלפוני
ולחלק באתר
אבל לא משנה איך זה נותן הרבה כוח
ומחלק את הכובד בין כולם ומאפשר לשאת אותו
בהצלחה רבה אחי
מוזמן תמיד לדבר איתי
שבת שלום

תגובה: מסע מספר 282832 לפני 3 שנים #134480

• אבי1234
  • דירוג כסף

יום שלישי למסע#
נקי יום אחד#
שבוע טוב.
אז ככה, מוצ"שים הם בדרך כלל זמנים קבועים בשבילי לנפילות,משהו בריק הזה שאין מה לעשות, גורם לי ליפול ישר לידיים של התאווה,
והאמת זה מה שקורה לי כרגע הראש שלי מלא במחשבות שאומרות לי תיפול,הלוואי והיה איזה כפתור שמכבה את המחשבות האלה, ותכלס במציאות ובמה שעובר עליי כרגע זה פשוט לחוות את המחשבות האלה שניה שניה, כל רגע ורגע, מעקצץ בראש, מפריע,לא נותן לי מנוחה.
סיוט. לפעמים אני נופל רק בשביל שיהיה לי שקט, שיעזבו אותי.
מקווה ומתפלל לסיים את היום הזה בצורה נקייה.

תגובה: מסע מספר 282832 לפני 3 שנים #134481

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
"הדרך היחידה להשתחרר מזה הייתה לעשות את זה.."

מאוד מזדהה עם מה שאתה כותב וגם כתבתי על זה ביומן המסע שלי...

חלק נכבד מהשימושים שלי (אלו שהיו אחרי תקופת נקיות מסויימת) היו בגלל האובססיה שלא עזבה... המחשבות.. הקריזים האלה...
החוסר יכולת לעבוד או להתרכז או לעשות שום דבר חוץ מלהשתמש...
והידיעה שהשימוש "ייקח" את זה ממני... וייתן לי שקט (גם אם מדומה) עד לפעם הבאה...

שנים שהייתי שבוי באותו מעגל קסמים מבלי יכולת לצאת ממנו..

התכנית לימדה אותי להכניס במקומות האלה החלמה. להרים טלפון לחבר תכנית. ללכת לקבוצה. כדי שאוכל לחזור לשפיות ולעבוד את הצעדים שהם העיקר של התכנית והם אלו שעוזרים לי להפסיק לרצות לברוח...

התאווה והשימושים היו בשבילי מוצץ לברוח אליו כשרע לי.. הם הפכו להיות גורם סבל בעצמם.. הרסו לי את החיים..
לא יכלתי יותר איתם וגם לא בלעדיהם..

התכנית הראתה לי איך אפשר לחיות בלעדיהם. קיבלתי תקווה שזה אפשרי מלראות אחרים שהיו בדיוק במצב שלי והיום הם נקיים.

זה לא אומר שהחיים יהפכו להיות מצע ורוד של ורדים... הקשיים והמשברים עדיין יהיו שם... אבל אני בניגוד לעבר הפעם לא אברח.. אמסור את חיי לאלוקים ובעזרתו ובתמיכתו אעבור משבר אחר משבר... מבלי להשתמש.

אוהבים אותך!! ותודה על השיתוף!

תגובה: מסע מספר 282832 לפני 3 שנים #134482

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 34 ימים
  • דירוג פלטיניום

מוצאי שבת זה זמן קשה אצל כולם. יכול להיות משהו רוחני, בגלל שאני רואה רבים מציינים את זה כיום קשה, ואפילו שכל אחד מנמק את זה מסיבה שונה. אצלי למשל זה בגלל שאני צריך הרבה לשירותים, ויש לי מחשב נייד. 
בעקרון העצה היא לא להיכנס לשם. לברוח מהסיטואציה. באופן אישי בגלל שאני ממש נושק לתשעים יום, אין לי בעיה עם המחשב. אבל למשל ישבתי היום במרפסת, וראיתי שיש מולי מדי הרבה חלונות ... אז פשוט נכסתי הבייתה. ממש הרגשתי במרפסת איך מתחיל לטפס לי קריז של מציצנות, ומחשבות. ועצם הכניסה הביתה הרגיע. 
בהצלחה. 

תגובה: מסע מספר 282832 לפני 3 שנים #134839

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשריך שאתה משתף, זה חלק ראשון מתהליך החלמה לא להיות לבד, אפילו שלא נעים לספר מה עובר עלייך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מסע מספר 282832 לפני 3 שנים #135180

• אבי1234
  • דירוג כסף

הפסקתי לכתוב כי שמתי חסימה לפלאפון, ואני לא יוכל להיכנס לאתר...ואני לא יודע כמה זה יהיה רציף דרך המחשב בבית...אבל ינסה לפחות לבנתיים.
אז אני אשמח לשתף שמוצשים זה תמיד זמן בעייתי בשבילי, במיוחד עכשיו בשעון קיץ ששבת יוצאת מאוחר ואין לי כ"כ למי להתקשר, ווואלה די משעמם לי, וקצת מרגיש לא טוב..
אז אני מתפלל לאלוקים שייתן לי כח לוותר על הרצון למלא את  החורים האלה בתאווה.
מתפלל לסיים את היום בצורה נקייה..

תגובה: מסע מספר 282832 לפני 3 שנים #135368

• אבי1234
  • דירוג כסף

טוב, בוקר טוב.
מקווה להתמיד יותר בכתיבה פה..
קודם כל רוצה לשתף..אני כותב צעד 1 עכשיו..וואלה כשאני קורא מה אני כותב ומה עשיתי התאווה מתחילה לעלות לי לראש, אני ממש מבקש להשתחרר מזה.
ונקודה שעלתה לי היום שאני צריך לזכור אותה -
בזמן האחרון לפעמים כשאני עושה איזה שהיא פעולה שהספונסר אומר מגיעה לי מחשבה אובססיבית מנטאלית ואומרת לי זהו אתה שמור לא צריך להגזים, וואלה אני חושב שזה מגיע רק שאני עושה  פעולות נטו בשביל נקיון, אני חושב שהגישה הנכונה היא שאני עושה פעולות ללא קשר לנקיון,פשוט כי אני אוהב את זה ושזה דרך חיים, כשפועלים מהמקום הזה אז יותר קל לי לעשות כמה שיותר פעולות בלי להיכנס למחשבות של התחשבנות אם אני צריך לעשות פעולה כזאת או אחרת ולא צריך יותר..מבקש לזכור את זה.

תגובה: מסע מספר 282832 לפני 3 שנים #135372

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
אבי1234 כתב on 16 אפר' 2021 07:12:

טוב, בוקר טוב.
מקווה להתמיד יותר בכתיבה פה..
קודם כל רוצה לשתף..אני כותב צעד 1 עכשיו..וואלה כשאני קורא מה אני כותב ומה עשיתי התאווה מתחילה לעלות לי לראש, אני ממש מבקש להשתחרר מזה.
ונקודה שעלתה לי היום שאני צריך לזכור אותה -
בזמן האחרון לפעמים כשאני עושה איזה שהיא פעולה שהספונסר אומר מגיעה לי מחשבה אובססיבית מנטאלית ואומרת לי זהו אתה שמור לא צריך להגזים, וואלה אני חושב שזה מגיע רק שאני עושה  פעולות נטו בשביל נקיון, אני חושב שהגישה הנכונה היא שאני עושה פעולות ללא קשר לנקיון,פשוט כי אני אוהב את זה ושזה דרך חיים, כשפועלים מהמקום הזה אז יותר קל לי לעשות כמה שיותר פעולות בלי להיכנס למחשבות של התחשבנות אם אני צריך לעשות פעולה כזאת או אחרת ולא צריך יותר..מבקש לזכור את זה.

אהבתי את הגישה שלך, לעשות ממקום של אהבה ממקום של הבנה שזה מרגיש לי טוב! 
מזדהה עם הקושי בכתיבת הצעד הראשון, הספןנסר שלי הדריך אותי לא להתעכב על הפרטים אלא בעיקר על חוסר השליטה שלי, על התוצאות שהתאווה הביאה בחיים שלי, הסיכונים שלקחתי, ההחמרה וכו' 
תותודה על השיתוף שלך אבי, אוהבים אותך! 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן