ברוכים הבאים, אורח

הסיפור שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסיפור שלי 3830 צפיות

הסיפור שלי לפני 12 שנים, 6 חודשים #1325

• עש
  • חבר חדש
שלום

קראתי קצת מהסיפורים כאן, ולכן לא נראה לי שהסיפור שלי יתפוס מישהו, אבל אני כאן בגלל שאני מרגיש שיש לי את שורש הבעיה, וככל שאני קורא כאן יותר סיפורים אני יותר מזועזע מאיך שהדברים יכולים להתגלגל.
אני נשוי +4 ולומד בכולל, ונחשב אברך רציני ומוצלח, אלא שלב יודע מרת נפשו, מה שלא רואים בחוץ זה שיש לי רמה מסויימת של התמכרות, זה התחיל לפני זמן שקניתי מחשב (לצורך כתיבת חדושי תורה), והיה במחשב אינטרנט אלחוטי, ודרך זה נמשכתי לגלוש לאתרי פורנו, בתחילה מתוך התענינות, אבל כך זה מתחיל.
אח"כ הרגשתי נורא ואמרתי לאשתי שאנחנו צריכים לכבות את האלחוטי עם קוד, וכך עשינו, אבל אז כשהגיע הדחף, ישבתי וניסיתי וניסיתי עד שהצלחתי לעקוף את הקוד ושוב גלשתי.
אח"כ שוב התחרטתי, עד שזרקתי את המחשב
אבל כל פעם שהייתי בבית קרובים עם אינטרנט פתוח, רציתי לגלוש לאתרים חילוניים רגילים כדי לראות תמונות לא צנועות, ואם הייתה לי אפשרות גם לחבר את המחשב האישי שלי ולחפש פורנו - עשיתי כן (ואח"כ מחקתי את ההיסטוריה כדי שאף אחד לא ידע).
לא יודע למה, אבל באיזשהו שלב החלטתי שיהיה לנו אינטרנט חסום בבית, (וכך חשבתי לעצמי שלא יהיה לי דחף והתלהבות כל פעם שיהיה לי גישה לאינטרנט ולא אלך לרדוף אחרי זה)
עכ"פ מצאתי את עצמי פעמים רבות יושב זמן רב מול המסך לנסות לעקוף את "אתרוג" בכל דרך שהיא, בין סתם לראות נשים, או נשים לא צנועות, ובעיקר בעירום. ואני מרגיש שאני לא ידוע מה זה הדחף הזה ששולט בי וגורם לעשות דברים שאני לא רוצה לעשות.
לפעמים אני מצליח לעקוף ולפעמים לא.
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: הסיפור שלי לפני 12 שנים, 6 חודשים #1326

• עש
  • חבר חדש
ובכן הגעתי לאתר כאן, ואני קצת אובד עיצות, איך מתחילים, מה קורה כאן, ראיתי שיש ספר שמור את עיניך אבל הוא באנגלית ואני לא יודע לקרוא טוב, האם יש אותו בעברית, או האם יש משהו אחר שיכול להנחות אותי.
אם למישהו יש עצה אשמח לקבל.
גמר חתימה טובה

בעניין: הסיפור שלי לפני 12 שנים, 6 חודשים #1327

• תת לחץ
  • חבר ותיק
אז הס.מ. אמר לך ''חידושי תורה'' אז תעשה לו פרנציפ, תכתוב חידושי תורה אבל עם דף ונייר...
תעיף את המחשב ואת הפלאפון..

וזה רק ההתחלה...
דיברת על שיש לך את 'שורש הבעיה' ובסוף אמרת שאתה לא יודע מאיפה הדחף הזה...
יש לך את כל הזמן בכולל לעשות עבודת נפש (על דף ונייר) קצת הרב דסלר וכו'... בתחבולות תעשה לך מלחמה...

שנה טובה
שיהיה לך יום טוב.. אלא אם כן יש לך תוכניות אחרות (-:

בעניין: הסיפור שלי לפני 12 שנים, 6 חודשים #1328

• עש
  • חבר חדש
תת לחץ, תודה על התגובה

למעשה עכשיו אשתי משתמשת באינטרנט ואיני יכול להוציאו כבר מהבית, (פלאפון יש לי רק כשר)
וחוץ מזה אני רוצה לטפל בשורש הבעיה

בעניין: הסיפור שלי לפני 12 שנים, 6 חודשים #1329

• תת לחץ
  • חבר ותיק
תכניס לך לראש שזה ''החיים שלך''! אין פה באמצע, זה או שאתה מוצא תרוצים, או שאתה נלחם...

שורש הבעיה...
בשורה התחתונה זה 'תאווה' ותאווה חזקה שלא הייתה בדורות הקודמים, לא היה את כל האפשרויות שיש היום...

אתה יכול לשלוט ע''י השכל (החכמה/הנשמה) על הגוף, או שהגוף ישלוט עליך...

וזה מטרת החיים שלנו פה בעולם, בשביל זה האדם הוא 'המובחר שבברואים' זה 'הבחירה' שכולם מדברים עליה...

אם תבחר ותשתמש ביתרון שלך כאדם, אז עשית את תפקידך, אם לא תשתמש בזה, אז אתה כשאר כל נברא, פועל על פי מה שניתן לו.. וגם אם עשית טוב לא תקבל שכר, כי לא בחרת, לא שברת איזה מידה, תאווה..

עכשיו, בשביל להגיע למצב שאתה 'שולט' שהחכמה שולטת, אתה צריך לאמן אותה, בדיוק כמו שרירים, לאט לאט ובהתמדה... יש הרבה הרצאות בנושא... הרב פנגר וכדומה...

במקביל אתה צריך גם לבנות 'מחסומים' עדיף כמה שאפשר לא להגיע למצב 'מלחמה', אחרי שהיצר תקף כבר אין לך כלים איך להתמודד איתו, הוא חזק !! מה שהוא נותן לך זה קל להשגה, בלי להפעיל את השכל, בלי תכנון לעתיד, בלי מטרה כלשהי.. כאן ועכשיו, ואחרי זה הוא יושב וצוחק עליך כשאתה בדיכאון, כשנהרס לך החיים שלב אחר שלב.... והוא צוחק...

לבנות מחסומים זה לגלות איך היצר מוביל אותך לשם... וזה עבודה אישית שלך עם עצמך, כל רגע במשך היום.... תשים לב לפרטים... תשים לב למחשבות, אל תתן לכל מחשבה לעבור אצלך בראש ככה סתם.. www.rachlin.org.il/ktavim/Ktavim.htm תקרא פה קצת זה בטוח יכניס אותך לעניינים...

בכל מצב, אתה צריך 'לשמוח' שאתה מבין שיש בעיה... יש אנשים שחיים שלמים הם מתנענעים בתפילה מקיימים מצוות, אבל הם עושים את הכל כי כך הם נולדו, וכך הורגלו, הם לא משתמשים בבחירה!  את כל החיים הם מעבירים על ''שיוט אוטומטי'' ...
אז נכון שזה כואב וזה קשה הניסיון הזה, אבל אם קיבלת מבורא עולם את התפקיד הזה, 'לעבוד' ולא להיות על 'שיוט אוטומטי'... אתה צריך לשמוח !
שיהיה לך יום טוב.. אלא אם כן יש לך תוכניות אחרות (-:

בעניין: הסיפור שלי לפני 12 שנים, 5 חודשים #1334

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
דבר ראשון: יש מחסומים מסויימים שאין לך ברירה רק לא לעבור עליהם, ולדוגמא יש את webchaver שהיא גם מחסום אבל זה יכול להיות בלי המחסום רק עם המחסום הפסיכולוגי, דהיינו התוכנה עובדת שאתה בעצם יכול לגלוש לאן שאתה רוצה רק שרשימת הגלישות מועברת אוטומטית לחבר שלך או למי שאתה מגדיר, ובכך הוא תמיד יוכל לראות איפה גלשת, וכמו שאמרו חז"ל הלוואי יהיה מורא שמים עלינו כמורא בשר ודם, ואת זה אף אתה עוקף החבר שלך מקבל את הרשימה, וזה יכול להיות חבר/רב/או סתם איש, לפעמים מומלץ לתת את זה לגארד פה, או אולי למישהו שאתה מכיר.

כמו"כ יש את הטיפול של ה12 דרכים שמאוד מומלץ לעשותם - הגם שאני בעצמי עדיין לא התחלתי אבל שמעתי דברים טובים עליה.

כמו"כ יש את הספר של גארד יאר אייס שמור עיניך באידיש - אם זה עוזר לך יש שם הרבה עיצות.

הספר של העיניים הם החלונות של הנשמה שהוא גם באנגלית, מתורגם בימים אלו לעברית, ואם תרצה אוכל להעביר לעיונך את הפרקים הראשונים המתורגמים כבר אך לא ערוכים בסגנון.

כמו"כ תמיד מומלץ לשאול את הגארד האם יש חידושים בנושא זה כי הם כל הזמן מתרגמים חלקים של כתבות לתוך האתר החדש - אני מאמין שאתה יודע ומכיר את האתר ואם לא אז הנה הכתובת
guardyoureyes.com/heb
תעיין שם יש שם גם תקציר יפה על ה12 דרכים - ועוד הרבה דברים מעניינים.
תעיין גם בפורומינו "חדשות מרעישות" שם תראה עוד כמה דברים עם ווידיאו על האירגון הנה הכתובת:
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=47.0

העיקר תתחזק ותדע שאתה יכול - אולי תנסה את ה90 יום זה שיטה מאוד טובה - אם אתה יודע על מה מדובר הרי טוב ואם לא אז תעיין כאן (בעמוד 2 של הפורום) ותבין הכל
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=43.15

אחי
שיהיה לך בהצלחה
משה

בעניין: הסיפור שלי לפני 12 שנים, 5 חודשים #1344

• סבבה
  • דירוג זהב
אחי אני מבין אותך לגמרי
גם אני לצערי מאוד אוהב דברים לא טהורים וגלשתי להרבה מאוד אתרים וראיתי כל כך הרבה נשים לא לבושים והתמונות עדיין איתי
אבל אני החלטתי שזה לא יכול להיות וחסמתי והרגשתי ממש טוב אחרי הנפילה ואני יודע שיש את הדחף כי גם לי יש את זה והוא מאוד חזק אבל אני מנסה להתגבר עליו ואני עוד יצליח
אחי לא כדאי לך לראות אותם יש לך אישה תהיה איתה בטהרה ואל תרצה אף אחת אחרת
אחי אני מקווה שעוד נצא מזה
בהצלחה אח שלי! לא להתייאש
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: הסיפור שלי לפני 12 שנים, 5 חודשים #1370

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
מה שנכון נכון

בעניין: הסיפור שלי לפני 12 שנים, 3 חודשים #1563

• Shmiras
  • חבר ותיק
  • גוף שבתוכו נשמה

תכניס לך לראש שזה ''החיים שלך''! אין פה באמצע, זה או שאתה מוצא תרוצים, או שאתה נלחם...

שורש הבעיה...
בשורה התחתונה זה 'תאווה' ותאווה חזקה שלא הייתה בדורות הקודמים, לא היה את כל האפשרויות שיש היום...

אתה יכול לשלוט ע''י השכל (החכמה/הנשמה) על הגוף, או שהגוף ישלוט עליך...

וזה מטרת החיים שלנו פה בעולם, בשביל זה האדם הוא 'המובחר שבברואים' זה 'הבחירה' שכולם מדברים עליה...

אם זה הגיעה לדרגה של התמכרות אי אפשר לשלות על זה בעצמינו. אולי חודש או אולי שנה, אבל פתעות תגיע לך כזה לחימה שתהא מוכן לזרוק את הכל רק לתעום...    בדוק ומנוסה זה לא תיאורתי זה מציאות ידוע לכל מי שעוסק בתחום של התמכרות.

אתה צודק, שורש הבעיה תמצה לעצמו מקום להתפתח, ובפרת לאנשים נשואים שיש הרבא מקום "לחצות את הגבול" אם 'עקרת הבית'. תתחיל אם המדריך של האתר ותגדיר את עוצמת הנסיון שלך. נתחיל לעבוד משם.

תגובה לכל המשתמשים בא6תר, תרחמו על עצמכם. המדריך של GYE נכתב אחרי שנים של נסיון בתחום הזה, בתוספת של אלפי תיקונים והערות של חברי הפורום באנגלית. יש יותר מה להריוח בקריאה ראשונה של המדריך, מכל התגובות שאם בגלל יהיה לך הסבלנות לקרא.
תגובה לכל המשתמשים באתר, תרחמו על עצמכם. המדריך של GYE נכתב אחרי שנים של נסיון בתחום הזה, בתוספת של אלפי תיקונים והערות של חברי הפורום באנגלית. יש יותר מה להריוח בקריאה ראשונה של המדריך, מכל התגובות שאם בגלל יהיה לך את הסבלנות לקרא.

בעניין: הסיפור שלי לפני 12 שנים, 3 חודשים #1564

• calman2
  • חבר ותיק
עש, מה קורה איתך?
השרשור שפתחת חי ובועט ואתה נעלמת  נשמח אם תכנס ותעדכן אותנו.
שמיר'ס, על הדרך אני רוצה לומר לך ישר כוח על החיזוק של הפורום!
ברוך השם הפורום מתעורר, קצת שחקני חיזוק לא יזיקו לנו  :D

בעניין: הסיפור שלי לפני 12 שנים, 3 חודשים #1582

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
אגב! עש
אם אתה רואה את מה שאנו כותבים לך
יש כבר את הספר בעברית תיכנס לאתר ותראה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?