ברוכים הבאים, אורח

אגירי דיומא אנן
(0 צופה) 

נושא: אגירי דיומא אנן 15010 צפיות

תגובה: אגירי דיומא אנן לפני 2 שנים, 5 חודשים #140276

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לכולם

רק להיום בחסד ד' נקי יום 1 מפו' או' תכנים וחיפוש תאווה. רק להיום רק לעכשיו.
(במצטבר 47)
אסירותודה גדולה. על כל פרט וכל רגע בחיים.

ממהר אז מקצר קצת.
רוצה לשתף על מועקה מסוימת שיושבת עלי ומובילה אותי קצת לחוסר שלווה. אתמול גם מוצש שלם 'ביזבזתי' בלבהות בקירות בית המדרש מתוך מחשבות רבות בנושא מה שמנע ממני ללמוד.
הנושא שאני מדבר עליו זה נושא בריאותי שמלווה אותי כמעט שנה. עד לא מזמן הייתי בטוח שהוא חלף ממני אבל בתקופה האחרונה חוזר להרגיש סימנים שזה חוזר.
מצד אחד מרגיש טוב ומצד שני יודע שאני חייב לבדוק את זה.
קצת מתעלם מיזה. ויש לי רגשות אשם שאני מזניח את זה. עומד מול ד' ומתבייש לדעת שאני מזלזל בחיים שהוא נותן לי. מזלזל בטיפול הבריאותי או לפחות, אם הכל בסדר בע"ה, הבדיקה.
תחושה של כפיות טובה. וזה דומיננטי אצלי דוקא בזכות המקום שלי בהחלמה והדגש על הכרת תודה.
ישבתי עם עצמי והתעסקתי בזה קצת. רוצה לעשות מעשה ולא להיות במקום הזה. לעשות מה שנכון.
ב"ה כבר היום קבעתי תור. מקווה לטוב בע"ה.
וסומך על ד'.
"ואני בחסדך בטחתי יגל ליבי בישועתך"
כל מה שעושה לטובתנו עושה הוא חסד גמור גם אם איני רואה ומבין בכל פרט ובכל רגע...

מתפלל לעוד יום 1 של שפיות והחלמה ונורמליות.

דרך צלחה לכולם

תגובה: אגירי דיומא אנן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140296

• KeepMovingForward
  • דירוג פלטיניום

שלום לכולם ערב טוב

רק להיום בחסד ד' נקי יום 1 מפו' או' תכנים וחיפוש תאוה רק להיום.
(במצטבר 48)
אסירותודה גדולה.

ב"ה ממשיך קדימה רק להיום.
משתף שהולך טוב ושמח. קצת הייתי עייף היום כי ישנתי מעט מאוחר ממה שקבעתי.
בע"ה רוצה להתחזק בקביעות מכאן ולהבא.

מתכונן לשבת בבית.
בגדול חזרה הביתה בשישי ויציאה חזרה במוצש.
יום שישי קצר, וגם קבעתי רופא לשישי.
בע"ה מתכנן לצאת כמה שיותר מאוחר מהישיבה בשישי ואם לא יתאפשר אז ללכת בזמנים המתים לישיבה וללמוד תורה. שבת עצמה התמקדות בבית במשפחה אני חוזר נטו לכיבוד הורים ומשפחה אחרת הייתי נשאר בישיבה. יותר טוב לי שם מכל הבחינות.
בע"ה רוצה כבר בשישי לארגן תיק לישיבה ככה שבמוצאי שבת אחזור בהקדם לישיבה.
מציב יעד שלא להתקרב לטלויזיה כל הסופש. לשום צורך.
מחשב - לא חושב שיהיה זמן אך האמת שזה גם יעד שלא להתקרב מתלבט רק אם זה ישים או מנותק מהמציאות. אני נמצא במקום כזה שאם אאסור יותר מידי דברים אז אגיע לבטלה.
צריך לחזק את לימוד התורה בבית. וכן להתרגל לנגן יותר בגיטרה מה שאני אוהב לעשות אך הרבה פעמים מתעצל.

מדגיש את חובת הקביעות בלימוד היומי גם ובמיוחד בבית.
ובכלל קביעות יציבות וסדר שומרים עלי - זה אומר תכנון מראש של זמני לימוד, של תפילות של התארגנות בזמן ומראש לשבת. לא בלחץ. שינה בשעה הגיונית... קצת פחות יבוא לידי ביטוי בסופש קצר אבל זה הקו הכללי.

זה בגדול התכנית, אשמח לשמוע עצות והארות

מתפלל לעוד יום 1 נקי. רק להיום.
בהצלחה לכולם, כאן בשמחה לדבר ולהתחזק יחד, בשרשור ובפרטי ובהאנגטוס

תגובה: אגירי דיומא אנן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140320

• KeepMovingForward
  • דירוג פלטיניום

ערב טוב לכולם

רק להיום בחסד ד' נקי יום 1 מפו' או' תכנים וחיפוש תאווה רק להיום
(במצטבר 49)
אסירותודה גדולה. אין מילים. על כל פרט בחיי. בכל רובד. גם בגלוי וגם בנסתר.
וודאי שטוב ד' לכל ורחמיו על כל מעשיו. גם כשלא מבינים איך בדיוק.
בין בימי האהבה בין בימי השנאה.

משתף שקמתי היום מאוחר. פיספסתי תפילה וזמן תפילה. אסירותודה שלא הרשתי לעצמי להיות עצוב לרגע. רק להתחיל את היום בשמחה גדולה ולרוץ לסדר עיון, ללמוד בכמות ובאיכות הגבוהה ביותר ולא לתת ליצר להחליש אותי. אסירותודה גדולה.

משתף על מחשבות בתוכי על רצון להתקדם.
מחד זה דבר אמיתי ונכון.
אמנם, זה מסוכן. אסור לי לחשוב שיצאתי מכלל סכנה.
הרצון להתקדמות צריך לחשבן את הסכנה שבשאננות.
אחת המחשבות היתה איך אני מפתח עצמאות בהחלמה.
מי שעוקב אחרי בפורום יודע שזאת אכן דעתי וזאת שאיפה אמיתית בעיני.
(וממש לאחרונה מצאתי לה מקור)
אמנם, אני לא מחפש קיצורי דרך. אני יודע שאני בתהליך יפה וטוב והולך ומתקדם.
אבל אסור להתבלבל בדמיונות שווא. צריך לשקול הכל בחשבון השכל והדעת.
ולראות שזה לא היצר שמדבר מתוך שפתי ומבקש להקל מעלי את המלחמה ולפתוח פתח להיכנס פנימה.
חוזר ומדגיש - אני כרגע ממשיך בשיתוף היומי ובכלים שעובדים עבורי.
עדין חושב לעצמי איך אדע שזה הזמן להוריד את הקביים ובאיזה אופן.

חושב לעצמי בהמשך לעבור משיתוף יומי לשיתוף לפי צורך.
בעצם הרעיון הוא להטיל עלי אחריות להיות עם אצבע על הדופק ולזהות חוסר שלווה וחוסר שפיות מראש. מרגע שזיהיתי אותם לעבוד עליהם - מול עצמי מול חברים מול משפחה מול הפורום.
כמו שכבר כתבתי בעבר פה או לחבר - היום בו לא אצטרך את הפורום לא כי זה כבר לא רלוונטי אלי אלא כי הכלים שקיבלתי בפורום כל כך חיים בי שאני לא צריך אותו כדי לחיות אותם.
הצורך בשיתוף ועיכול מה שעובר עלי לעולם קיים - עלי מוטלת האחריות לחיות חיים בריאים ושלוים ושלמים של שיתוף ועיכול נפשי. למצוא בחיים איך עושים את זה.
מול אשתי בע"ה או חברים. מול יומן אולי...
אצטרך גם כן להכין לעצמי 'מסילת ישרים' אישי בעינייני קדושת הברית.
כזה שמתוך היכרות עם עצמי יודע את נקודות התורפה ונקודות החוזק.
כזה שמסביר גם את העקרונות השכלים-רוחניים של ההחלמה גם את המידות וגם את הכלים המעשיים והפרקטיים ביותר.
כזה שמוליך אותי מהצעד הראשון עד ליווי לאורך זמן לדקויות הכי קטנות.
כבר התחלתי קצת.
יש לי דף עם נקודות שמלווה אותי ואני משתדל לקרוא בו מידי פעם ולהוסיף חידושים ודברים שהתחדדו לאורך הזמן.
ויש לי רצון כזה גם להדפיס את היומן מסע שלי, שיהיה לי לחוברת חיזוק, 'אימון' בעין טובה ודרך לראות ממעוף הציפור את המאבק הארוך היומיומי. להסתכל מבעד לפרטים לעבר הכלל והמגמה של ההחלמה והנצחון.

טוב... עד כאן שאיפות, מכאן מציאות.
אני ממשיך את מלחמת החיים מול כוחות הרע שבקרבי שכרגע אינם הגיעו לשלוותם ואיזונם ושלמותם המלאים. עוד דרך עלי לעבור לשכלל ולהשלים, עד שאגיע למצב שאני לומד לסדר את כוחות החיים בצורה הרמונית ושלמה.
להיות גיבור אבל לא כובש - לא לבטל את הכוחות אלא להפנות אותם לחיים ועשיה.
וכל זה בלי לוותר על כלום בנקיות ובטהרה.

ב"ה יש שאיפות גדולות, יש לאן להתקדם.
ממשיך קדימה רק להיום
מתפלל לד' יתברך רק להיום לעוד יום נקי 1
תלוי בו. תלוי בתורתו שהיא הרפואה היחידה לזה היצר.
תלוי בלדעת שאני תלוי בו ולא להתבלבל.

אוהב הצלחה לכולם

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 4 חודשים על ידי KeepMovingForward.

תגובה: אגירי דיומא אנן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140321

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב

בס''ד 

בהצלחה אח יקר, הדרך שאתה עושה מרשימה ומרתקת. 
באהבה. אם השיתוף בפורום עושה לך טוב (לנו הוא בטוח עושה טוב) ולא גובה מחירים גבוהים מדי, למה למהר ולדלל אותו? 
בכל מקרה שה' יהיה בעזרך ותצליח בע''ה להוסיף נקיות ולהוסיף טהרה. 

תגובה: אגירי דיומא אנן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140331

קיפ יקירנו, מעריכים אותך מאוד. מבין את הצורך לחשוב על ההמשך. האם תמיד יהיה זמן/פנאי נפשי/ אפשרות טכנית לכתוב פה בכזו קביעות מופלאה ועוצמתית?
האם זה כה נחוץ לי תמיד? אין לי יכולת לעמוד בעצמי, עם כלי העבודה שלי אפילו ליומיים?
אני חושב שאכן, כמאמר השיר: עוד יבואו ימים בסליחה ובחסד, ותגע שאתה מסוגל לצעוד יום, יומיים שלושה. אבל ההדגשה חשובה, שלא למהר את הקץ. בסבלנות ובלי קפיצת מדרגות. אבל אני חושב שכל מי שקורא קצת את דבריך רואה שאתה מחושב, נבון וחי את הדברים מספיק כך שאין צורך להדגיש את הנקודה. בטוחים בכל ליבנו שתמשיך בעוז ותעצומות במסעך. אשריך! כל הכבוד על הנקיות, אחי! אין כמוך!

תגובה: אגירי דיומא אנן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140336

• KeepMovingForward
  • דירוג פלטיניום

ערב טוב שלום לכולם

רק להיום בחסדי ד' נקי יום 1 מפו' או' תכנים וחיפוש תאווה. רק להיום
(50 ימים במצטבר)
אסירותודה גדולה.

ראשית, תודה לכל המגיבים. מעריך מאוד את ההתעניינות והרצון הטוב להועיל ולהאיר את עיניי.
זעיר אנפין מסכים. דיברתי על שאיפות. הדגשתי בדבריי שמדובר בשאיפה ושכרגע איני לוקח החלטות פזיזות. אמנם אגיד, שביום בו אדע שאני יכול בלי הפורום - אשתחרר ממנו. ושוב כמו שציינתי לא כי אני מחפש לברוח מהתרופה - אלא כי אני כבר אייצר נוגדנים בעצמי. כי אני אהיה בריא. כי הפורום יחיה בקרבי. כמו אותו זהיר במסילת ישרים שהוא בבחינת 'כובש' ויש לו שאיפה להגיע לנקיות ולהיות 'ישר'. וכי זה אומר שכבר עכשיו הוא נהיה ישר כיוון שזאת שאיפה שלו? ממש לא. המקום שלי זה לא השאיפות שלי אלא איפה אני באמת. בנפש ובמעשים ובמדרגה.
'לא גובה מחירים גבוהים' - ביום שבו לא אצטרך את הפורום אז אין למה לשלם אף מחיר... זה לא ענין של לשלם מחיר אלא זה ענין של שאיפה לנורמליות ובריאות. האמן לי שגם אם אצטרך בכל יום מימי חיי לעבוד את אותה העבודה שאני עובד היום כדי להיות נקי - האמן לי שאעשה את זה ואפילו בשמחה גדולה.
וזה גם יתכן שכך יהיה. זה שיש מדרגת נקיות במסילת ישרים זה אומר שכל אחד יגיע אליה בפועל? וודאי שלא. אני יכול לצייר הרבה כאלה שעבדו במסילה כל חייהם ושאיפת הנקיות היתה תמיד לנגד עיניהם אבל לא הגיעו אליה. וזה בסדר. זה היה תפקידם. אני לא מתיימר לומר שאני שם. רק מציב יעד.
"יסוד החסידות ושורש העבודה התמימה..." - מה זה שייך בפרק א'? רק התחלת... הראיה שאת השאיפה יש להכיר כבר מההתחלה.
המשתוקק - אני חושב שזו שאיפה אמיתית. היצר הרע הוא הניסיון לבלבל אותך ולגרום לך לחשוב בגאווה שאתה כבר באותה מדריגה גבוהה. על כן סייגתי דברי שזה שאיפות ולא פרקטיקה כי אני לא שם.
יתגבר תודה על הדברים. אמרת בדבריך שני דברים. האחד לגבי 'האם תמיד יהיה פנאי וכו' - זו פחות הטענה. כמו שכתבתי לזעיר אנפין, אם צריך לנצח אמשיך לעבוד עבודה זו ואמסור עליה את הנפש. זאת החירות שלי. אין דבר חשוב ממנה שידחה אותה. מעדיף להיות עני ברחוב החי מצדקה וגרוע מכך רק להיות נקי כלפי קוני וכלפי עצמי. לעשות את הדבר הנכון והטוב.
לגבי הדבר השני 'האם אין לי יכולת לעמוד בעצמי...' היום איני יכול. אך כשאיפה אכן ראוי להציב את זה.
ומסכים לגבי דבריך. ההדגשה הזאת חשובה. השתדלתי להדגיש אותה בדבריי אולי לא מספיק.
ותודה שהדגשת. ומבקש ממך לחזור ולהדגיש. היא לא מיותרת. גם אם אני נראה מחושב - אני חייב אותך ואת כל החברים שסביבי שישמרו עלי. אני עלול ברגע ליפול לדמיונות ולאבד את החשבון.
אם הייתי מחושב ומסתדר לבד, כאמור לא הייתי פה... צריך אתכם!

שוב תודה לכל המגיבים, זה מחדד את עצמי ומקדם אותי בהחלמה.

אסירותודה גדולה לד' יתברך על כל הטובות. קטנות וגדולות, בחומר וברוח בקודש ובחול.
מבריאות גופנית לנפשית לרוחנית. לשייכות לעם ישראל קודש. לתורת אמת נתן לנו וחיי עולם נטע בתוכנו.
הן מה שאני מצליח לראות להבחין ולהכיר בכזית מוח שלי - והן מה שנעלם ממני אך ברור לי שטוב ד' לכל ורחמיו על כל מעשיו וכל דרכיו חסד והטבה.

מתפלל לד' יתברך רק לעוד יום 1. תלוי בו. מתפלל לא לשכוח את היסודות.

המשך דרך צלחה לכולם, אוהב ומעריך
כאן בשמחה להתחזק יחד

תגובה: אגירי דיומא אנן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140345

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך קיפ! אתה מחזק את כולנו

תגובה: אגירי דיומא אנן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140351

• KeepMovingForward
  • דירוג פלטיניום

שלום לכולם

רק להיום באסירותודה גדולה נקי יום 1 מפו' או' תכנים וחיפוש תאווה רק להיום.
(במצטבר 51 ימים)

תודה רבה שמח בחלקי מעריך מאוד ומקבל מיזה הרבה כוחות

משתף שגם היום כמו ביום שלישי קמתי מאוחר ופיספסתי את כל המיניינים האפשריים.
וגם היום ב"ה קמתי בשמחה ללא יסורים עצמיים, ללא הפחתה של שמחה ואיכות בסדר עיון.
ללא יאוש או יצר הרע שיגיד לי שאני לא טוב. ללא להיסחף לרכבת ההרים של הרגש שתטלטל אותי ותזעזע אותי. בלי לשאול את הרגש מה הוא חושב שצריך לעשות... הוא לא צודק. הוא לא שקול. הוא לא מחושב. לא ממנו יבוא הסדר בכוחות וההדרכה הנכונה.
ועם זאת עומד בתפילה לפני ד' יתברך ומבקש סליחה. מתחרט ומצטער שלא קמתי בזריזות ובגבורה לעבודתו. לא מעמם בכהוא זה את הצורך לעשות תשובה ולתקן את הפגם הזה בזריזות. זה שאני ממשיך בשמחה זה לא כי הבעיה לא חמורה אלא כי שמחה זה התיקון. יאוש עצבות וחידלון זה עבירה גוררת עבירה. זה המשך ישיר של החטא של חוסר הקימה (חושב שמשהו עובר עלי, אולי איזה חולי שגורם לי להיות עיף בצורה חריגה. לא יודע. אבל זה לא חשוב, ככה או ככה מה שאני כותב הוא נכון ולא צריך ליאש.)

מזכיר לעצמי כמה יסודות:
-השכל בראש. מדריך ומכוון. עושה סדר בכוחות הנפש ונותן לכל אחד את מקומו. הרגש רכבת הרים. הוא כח חשוב ויש לו מעמד וחלק בתוך שאר הכוחות אבל בטח ובטח אין לו את היכולת להדריך ולהוביל.
-התמדה שומרת עלי. גם כשפחות כיף - ממשיכים. וגם כשממש כיף - ממשיכים לא כי רק בגלל שכיף אלא כי זה הדבר הנכון.

מחר נוסע הביתה. אחרי מעל חודש וחצי שלא הייתי בבית
בעיקר 'שבת כיבוד הורים'. מצידי הייתי ממשיך להישאר בישיבה.
יום שישי קצר ועמוס במטלות. שבת עסוק במשפחה ובלימוד תורה.
ומוצש אני חוזר לישיבה.
חשוב לי להתמיד בדברים יסודיים שישאירו אותי מחובר לסדר הישיבתי ולא אכנס למציאות חיים מנותקת שבה הניסיון יותר קשה.
מבחינה מעשית:
-בוקר וערב להקפיד על הלימוד היומי בנושא שמירת הברית 10 דק' מכל ספר (2 ספרים)
-זמני תפילה ברורים מראש והתארגנות בזמן בלי לחץ.
-קביעה מראש של חברותה/ מפגש עם חברים
-לימוד תורה לפחות שעתיים בערב שבת אחרי האוכל. זה שאני מחוץ לישיבה לא אומר שיש לי פטור - ולא שאני מעוניין באחד. שלא תהיה הווה אמינא להגיד שכיוון שבאתי לכיבוד הורים אז להיות רק בזה. יש לי עדיין חיוב לימוד (ורצון ללמוד) ולתת לכל דבר את הזמן והמקום שלו.
-לגבי שיתוף בשישי - אשתדל לפני היציאה הביתה אבל לא בטוח שאספיק כי יוצא מוקדם. בבית מעדיף לא לפתוח מחשב. רק אם אגיע למצב שאין לי מה לעשות ואני מתבטל אז זה עדיף מכלום. ובכל אופן אם יש איזה לחץ/ קושי/ ניסיון - חובה לשתף מידית.

בנוסף רוצה לסדר תיק כבר בשישי ולצאת במוצש.
ב"ה לחנוכה כבר תיכננתי טיול. עוד צריך להחליט אם לחזור הביתה לשבת חנוכה.

עד כאן להיום, מתפלל לד' יתברך שישמור עלי. רק להיום. רק עוד יום 1. מבקש פשטות. ענווה.
כי דלונו... מה נעשה כי אליך עינינו...

בהצלחה לכולם וערב טוב

תגובה: אגירי דיומא אנן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140352

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס''ד 

אשריך קיפ!
על ההסתכלות הבהירה והפשוטה, על העין הטובה ועל הרצון המבורר. האמת היא שלא צריך להסתבך איפה שלא צריך.
כל הכבוד על ההתמדה. רק להיום. המון בהצלחה ואהבה. 

תגובה: אגירי דיומא אנן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140358

• KeepMovingForward
  • דירוג פלטיניום

שלום לכולם
ערב ש"ק פרשת וישב

רק להיום בחסד ד' נקי יום 1 רק להיום
(במצטבר 52)

מקצר. נכנסתי רק כדי לשתף על משהו שעבר עלי כדי שלא ישב עלי. ב"ה מאז שהגעתי הביתה התעסקתי במשימות. עוד מעט הולך לסדר תיק.
רציתי לשתף לגבי זה שהתחצפתי לאבא שלי. הוא עשה משהו ממש מעצבן אמנם עם כוונה טובה אבל זה פגע בי. הרגיש כמו זלזול. וממש כעסתי. לבושתי נושא הכעס ובפרט בכיבוד הורים מאוד פרוץ אצלי. ממש רוצה להתקדם בזה. ב"ה השתדלתע מאוד להירגע ודקה אחרי זה לבקש סליחה. מתפלל לד' לשלווה אמיתית ומתחרט על הצער שגרמתי לאבא שלי. מתפלל שהוא לא יצטער ויקבל את הסליחה שלי ולא יפגע.
כעת סולח לעצמי וממשיך קדימה בשלווה ובלב נקי.

מטרה עיקרית של כל השבת הזאת היא כיבוד הורים, לשמח אותם ולהיות איתם.

ממשיל קדימה. מתפלל לעוד יום ועוד רגע נקי.

תודה רבה זעיר אנפין והמשתוקק על התגובות. מחזק אותי מאוד. אוהב ומעריך.

שבת שלום

תגובה: אגירי דיומא אנן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140382

מה שלומך קיפ הצדיק?

מחכה לשמוע ממך איך עבר עליך הסופ"ש בבית.
אוהב ומעריך אחי.

תגובה: אגירי דיומא אנן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140421

• KeepMovingForward
  • דירוג פלטיניום

שלום לכולם ערב טוב וחנוכה שמח!

רק להיום בחסד ד' נקי יום 1 מפו' או' תכנים וחיפוש תאווה רק להיום
(במצטבר 55)

חוגג שנה בפורום. חנוכה עד חנוכה.
וואו. איזה תהליך. איזה דרך. אסירותודה לד' יתברך.

ולמשהו קצת פחות מעודד... משתף על מעידה אתמול בלילה והבוקר בנגיעה וגירוי. מלחמות קשות. מתחיל לאו' ומפסיק. לא הגעתי להוצאת שז"ל.
משתף שבאופן כללי משהו עובר עלי. אני כבר בערך שבוע עייף מאוד ומרגיש חלש, קם כמעט כל בוקר ב10. זה ממש לא מאפיין אותי. אני בד"כ קם די בקלות.
נראה לי שמשהו בריאותית צריך בדיקה.
הייתי אצל רופא בשישי וברמה הראשונית הכל בסדר.
צריך לעשות בדיקות.
משתדל מאוד להמשיך קדימה בשמחה במה שיש.

-שכל בראש, רגש רכבת הרים
-יעדים קצרים ואפשרים
-להזכיר לעצמי מה אני מפסיד
-לזכור את אשתי לעתיד שאני שומר על קדושתי גם לכבודה
-לעכל מה שעובר עלי ולא להדחיק. גם בענין חוסר הקימה שאסור לי להתבאס ולהתיאש מיזה. זה לא בגללי. חד משמעית לא בגללי. משהו עובר עלי ואסור להצטער מיזה. ואפילו זה היה מעצלנות - אין מה להיכנס לעצבות שמביאה לחטא

משתף אחורה לגבי סופש, לא יכולתי אתמול כי הפורום נחסם לי.
היה אחלה שבת, חזרתי מוצש. ב"ה.
לגבי השבוע - מחר הולך לחבר בצפון לטייל וללמוד רק לא להתבטל בבית.
צריך עוד להחליט לגבי שבת, אולי אחזור לשישי שבת.

המשתוקק והכרת תודה תודה על התמיכה וההתעניינות. מעריך ואוהב.

מתפלל לד' לעוד יום נקי 1.

חנוכה שמח ממשיכים קדימה רק להיום

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 4 חודשים על ידי KeepMovingForward.

תגובה: אגירי דיומא אנן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140436

אשריך אחי על שנה משמעותית, על התקדמות במסע שלך ועל תהליך אמיתי עם עצמך.
יחד איתך גם ברגעים אלו של קושי, ומקווה שתעבור את הגל הזה.
מתפלל שתחזור לאיתנך הראשון בעז"ה.
תודה על התזכורות החשובות! 

אוהב ומעריך

תגובה: אגירי דיומא אנן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140528

• KeepMovingForward
  • דירוג פלטיניום

שלום לכולם!
נקי רק להיום יום 1 מפו' או' תכנים וחיפוש תאווה. רק להיום.
(במצטבר 4)

מאושר לכתוב פה.
חייב לעצמי ולכם סליחה על חוסר התמדה בשיתוף. בקצרה מה קרה בשבוע וחצי האחרונים:
יצאתי בשלישי מהישיבה אחרי שנפלתי באותו יום באו' ותכנים(בטלפון).
את רביעי העברתי בנקיות ובחמישי הגעתי הביתה חולה לאורך כל הסופש במיטה.
שם לצערי נפלתי בפו' ובאו'. שם בעצם איפסתי לגמרי. (בשלישי עוד לא אופס פו')

אם נסכם את החופש אחלקו ל-2:
בחציו טיילתי והיה מצוין אבל בחציו השני היתי חולה בבית וראיתי פו' וכו'.
חזרתי לישיבה בראשון בערב ומאז ב"ה חזרתי על דרך נקי ועובד יום יום. היה לי חוסר קביעות בשיתוף השבוע אבל מעכשיו בע"ה חוזר למסלול.

אתן סקירה מהירה לגבי הארות להמשך הדרך מהתמודדויות האחרונות:
-בגדול הגישה שאני נוקט היא לנבור בחטא בעצבות וביאוש כמה שפחות. בכלל אני בתקופה של חולשה כללית גדולה ועייפות וקם בהרבה בקרים ב10 בלי תפילה וכו'. עובד חזק על שמחה במה שיש ובמה שד' בוחר כן לתת. זאת עבודה גדולה ומשמעותית אצלי כי שם בעבר היצר היה חוגג על מקרים כאלה וכעת דוקא שם עלי להגיד לו 'גירא בעיניך'.
-יש שני סוגי התמוודדויות. 1- בבית בפו' וכו' שאיני רואה סיבה להתיחס כי גם היה בין הזמנים וגם היתי חולה. ובבית שלי סינון זה לא מתחיל מרוב כל המכשירים והטלויזיות. להבא, כמו שידעתי גם קודם, - בחולי אני נשאר בישיבה. וכך גם בע"ה יהיה.
2- מה שנפלתי בישיבה. הטלפון C2 שממנו נפלתי זה בעיה ידועה ועל כן יש לי תנאים ששומרים עלי (בחתימה) זה עוזר לי ואני מתמודד עם זה. לגבי האו' - היתי אחרי מספר ימים של התמודדות. לא רוואה סיבה לנבור בזה. צריך להמשיך ולחזק את מידת הגבורה. מסתכל על כל הפעמים שאמרתי לא ולא על פעם אחת שאמרתי כן. ובע"ה יזכנו ד' לגבורה וללמוד לומר לא יותר ויותר.

עד כאן מה שהיה.
בע"ה מכאן ואילך חוזר לסדר הרגיל של שיתוף יומי וכו'.

מתפלל לד' יתברך רק להיום. לעוד יום 1.
מה שחשוב זה העבודה להיום. כל יום. ככה בונים חיים. לא בלהפעיל על אוטומט.

מקווה שאספיק לשתף מחר למרות שישי הקצר.

לילה טוב לכולם ותודה לכולם על החיזוקים בפרטי בזמן הזה, מעריך ואוהב המון!!
המשך דרך צלחה לכולם! מתוך שמחה גדולה!
כאן בשמחה להתחזק יחד

תגובה: אגירי דיומא אנן לפני 2 שנים, 4 חודשים #140529

• זעיר אנפין
  • דירוג זהב

בס''ד 

אוהבים אותך קיפ! 
תודה על השיתוף. כיף שחזרת!

זמן ליצירת דף: 0.75 שניות

Are you sure?

כן