ברוכים הבאים, אורח

יכול להצליח ב"ה
(0 צופה) 

נושא: יכול להצליח ב"ה 5075 צפיות

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133338

תודה רבה המתגבר!

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133340

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי חבר, 
אשמש לרגע כדובר של 'מתרפא' בעיקר בגלל שאני לגמרי התחברתי לתגובה שהוא כתב לך, 
אף אחד לא אומר שהעיקר זה לא לגמור והצפייה זה בסדר כל עוד שלא הגעת לקו האדום..
נהפוך הוא!
ככל שחברים נקיים יותר זמן הם מבינים (אני לא חבר וותיק אבל ככה אני שומע מהם) שהצפייה היא בעייתית לפחות כמו המעשה אם לא יותר, (אני מדבר בקטע של מחלה ולא בקטע של דת), 

הכוונה בהערכה שלנו לקו האדום היא להבין שאי אפשר בבת אחת להפוך ממשומש שלא רואה בעין וכל פעם שעולה לו התאווה הוא הולך ומשתמש (ככה אני מתנהג כשאני בשימוש), להיות פתאום קדוש כמו חסיד קמאי או קדוש מלוב"ן , 
לפני שהתחלתי בתכנית לא ידעתי שיש דרך אמצעית לא ידעתי שאני יכול לאהוב את עצמי, ולהכיל את עצמי כשאני לא מושלם, 
בכל פעם שהפסקתי (והפסקתי עשרות אם לא מאות פעמים בחיים) לא רק הפסקתי להשתמש אלא בראש שלי הפכתי ברגע אחד לצדיק גמור, והמילים של הרמב"ם על הבעל תשובה שאתמול היה משוקץ ובזוי והיום הוא אהוב לפני המקום היו המנטרה והסיסמא שלי, 
רק להיום אני מבין שזה הכל טוב למישהו שהוא קצת חוטא קצת חסר לו יראת שמים, 
אבל אני חולה...אני מכור... וכמו שלא מבריאים ממחלה קשה ביום אחד, ככה לא מחלימים ביום אחד, 
יש לי בן משפחה קרוב שלצערנו חולה מאוד ועובר טיפולים כימותרפיים עד היום,  תודה לה' שלאט לאט הוא מרגיש יותר טוב, 
אתה צריך לראות את השמחה שיש לו ולנו בכל פעם שהוא מתקדם במשהו,
אפילו קטן..
כל פעם שהתאבון חוזר עוד קצת, כל פעם שהוא מצליח לעשות דברים קטנים הוא מבסוט וכולם מאושרים איתו!
כי הצעדים הקטנים האלה גם אם הם לא מושלמים הם הכיוון הנכון והסימן שהוא הולך ומבריא, 
רק להיום אני רוצה ללמוד ממנו, 
אוהבים אותך אחי תמשיך לשתף! 

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133440

שבוע טוב,

אני מעדכן שביום שישי כשעה ורבע לפני כניסת שבת נפלתי לגמרי..
זה קרה לאחר שעה וחצי של צפיה בפורנו.

הנפילה הזאת קרתה לאחר 11 יום נקיים כשהקודמת לאחר 40 יום. שניהם הם הצלחות לא מבוטלות בעיניי ואני בוחר לנסות להסתכל על הנתון הזה כי זה אומר שאני כן יכול ב"ה למנוע את עצמי לתקופות ולא רק לתקופות קצרות של ימים או גג שבוע.

גם בפעם הזאת וגם בפעם הקודמת הנפילה הסופית קרתה כ3-4 ימים לאחר שהסכר הראשון נפרץ ו(שוב)צפיתי בפורנו. אצלי זה כנראה בלתי נמנע שזה ילך ביחד למרות שישנם כאלו כאן שיכולים לראות ולא ליפול בשז"ל.

אני רוצה לציין שאני חושב שחלק מהנפילה שלי מקורה פשוט בצורך פיזי ולא רק מההתמכרות.. קראתי פה באתר איזה חבר שמייחל שיקרה לו בלילה קרי כי זה יגרום לו להיאבק פחות ביום יום... אני מאוד הזדהיתי.

אבל אני יודע שגם אם אני גבר בריא שנמשך לבנות המין השני(ועדיין רווק), עדיין חלק גדול מהעניין אצלי הוא כן התמכרות לא בריאה ולכן אני עדיין מתייחס לזה בצורה כזאת. כי וואלה..אם זה היה רק יצר אז למה הייתי צריך לצפות שעה וחצי בפורנו לפני ולסיים סמוך לכניסת שבת?

אז איפסתי את הספירה(יש פה באג כי מאתמול להיום עברה יממה אבל הוא משאיר את זה על אפס כי איפסתי היום על התאריך של אתמול ולא אתמול מיד לאחר הנפילה) ואני מאחל לעצמי ב"ה לשוב ולהתחיל מחדש.. כי הסכנה הגדולה לאחר נפילה היא שתבוא עוד נפילה.

עשיתי קצת שיטוטים כאן בהודעות האחרונות בכל הפורומים ואני חושב שאני אקשיב לפודקאסט של אבי רוט(מולד הלבנה) ואולי אוריד את אפליקציית פורטיפיי.

שבוע טוב ונקי ומבורך לכולם.

נ.ב. אני עדיין מקווה שאצליח להפנים וללמוד את העניין של להיכנע/לוותר על התאווה... משהו שאני חייב לומר שלא הצלחתי להבין ממש עד כה. כי כרגע זה בעיקר מאבק/הדחקה וזה לא תמיד עוזר.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 2 חודשים על ידי יכול להצליח.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133448

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

קראתי עכשיו את השרשור שלך, שמחתי לשמוע על ההצלחות שלך, והצטערתי לשמוע על הנפילות..
מאחל לך להמשיך לעלות על ימי הנקיות שלך. (11 יום ובטח ש-40 יום זה בהחלט לא בא ברגל)...

אם תרצה אתה מוזמן לשלוח לי הודעה בפרטי.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133459

משנכנס אדר מרבים בשמחה,אבל איזה קושי לראות את הקושי שעובר עליך, את הבדידות.
שעה וחצי ישבת מול הפורנו לפני שבת, ובסופו נפלת.
אני עצוב בשבילך אחי היקר,
ממש הרגשתי שאתה על המסלול.
אבל אל תתבלבל, אתה באמת על המסלול. זה המסלול שלנו. נופל וקם. מיד קם.
זה הדרך שעברנו במשך עשרים שנה, זאת הדרך שנעבור בעוד 20 שנה.
נפילה היא לא סיבה ליאוש או לויתור.
השבת למדתי את הרמב"ם המפורסם שמובא גם בגמרא על אדם שנושא אישה על דעת זה שאני צדיק גמור, אפילו הוא רשע גמור מקודשת, ולמה? שמא הרהר תשובה. הרהור תשובה הוא עצום וחזק.
אתה בשונה מהמקש ברמבם לא רק שמא הרהרת תשובה, אלא עשית תשובה ודאי.
צא לדרך ודע לך שלא קרה כלום.
תשמח. תאהב את עצמך, רק ככה אפשר להתמודד עם התאווה הזאת.
אל תשבר מההצלחות של אחרים, גם הם חוו את אותו הדבר. גם הם חווים את הקשיים והנפילות.

השבוע קראנו את המלחמה המדהימה ומעוררת ההשתאות של מתרפא. ברוך ה' הוא הצליח להתגבר אבל זה מראה שההתמודדות ממשיכה וזה בסדר גמור.
כאשר אני הגעתי לאתר, דבר ראשון שראיתי זה אנשים עם 600 ו700 ימים נקיים, ואמרתי לעצמי וגם כתבתי את זה, אני? אני הצלחתי רק 11 יום וזה בעשרים שנה, אז כנראה שזה לא המקום בשבילי.
היום עם הזמן שצברתי כאן בחודשיים האחרונים הכרתי כל כך המון אנשים שנמצאים במצב שלי, מצאתי המון אנשים ששוברים את השיא שלהם יום אחר יום. פגשתי אנשים שמספרים את הקשיים שלי. הבנתי שזה המקום שלי. אני לא כמו אף אחד. כי  יש לי את הנשמה שלי.
אבל ההתמודדות זהה לאחרים. יש שהצליחו להגיע לנקודה שב הם מצליחים לצבור את הימים הנקיים שלהם בקלות יחסית ויש כאלה שעוברים את זה בקושי יותר. יש כאלה שהקב"ה מסייע להם יותר ויש כאלה שפחות. אבל כל זה לא משנה. אנחנו צריכים לקום בבוקר להתפלל להצלחה ולעבור את היום הזה.
אם אתה מרגיש שניסית את הכתיבה בפורום וזה לא עוזר לך מספיק, אתה מוזמן להוסיף משהו נוסף על מנת לעזור לעצמך. יש את תוכנית 12 השלבים יש שיחות יש קבוצות חיות.
אבל קודם לכל אתה חייב לפתור את בעיית האינטרנט הפתוח. חייב לשים מעקה קטן כדי למנוע את הגישה החופשית. אני ידמה את זה ליחסי שכנות.
כאשר יש שני בתים צמודים והם פרוצים אחד לשני, הילדים יכולים לעבור חופשי בין החצר שלנו לשכנים ואז חלילה להשחית וכדו'. אבל אם נשים גדר בגובה עשר סנטימטר, זה מחלק את האזור שלנו לאזור של השכנים וזה עושה סדר.
אותו דבר אצלנו, החסימה לא תמנע ממך להגיע בסוף אם תתעקש, כי כמו שאמרת כל דבר הוא פריץ. וגם מה שלא פריץ ניתן למצוא עם חיפוש מתמיד משהו שאפשר להתגרות ממנו.
אבל החסימה נותנת לנו את ההבנה ברגע של חולשה שצריך לעשות מאמץ כדי להגיע לסרט פורנו, וזה השלב שעלול לעזור לנו להיכנס לכאן ולדבר עם מישהו או להתקשר למישהו לפני שאנחנו יושבים ורואים עוד ועוד.
בהצלחה חבר יקר. תזכור "רק להיום".
המתגבר.

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133496

תודה רבה לכל המגיבים ובמיוחד לך עשר שמעון והמתגבר100 על התשובות המושקעות זה לא דבר של מה בכך.

לגבי הסינון, אז אכתוב כמה דברים:

1) מסכים שצריך... על איזה סינון אתם ממליצים?

2) יש לי מחשב מהעבודה שאני לא חושב שאני יכול להתקין עליו דברים. ולגבי אינטרנט מסונן - מנסיון של אחת החברות המפורסמות שעבדתי מולן - הם מסננים 80 אחוז מהדברים שכן אפשרי לראות(הנסיון היה לפני הרבה שנים אולי השתפר מאז)

3) עוד נקודה חשובה - **לצערי ב95% מהפעמים זה לא מה שימנע ממני לחטוא בשז"ל** ,  למשל - בשעה האחרונה התעורר אצלי היצר.. ואני נלחם בו/מנסה להתעלם גם תוך כדי כתיבת השורות האלו.... אבל לא יודע כמה זמן זה יחזיק.
ואצלי ספציפית גם בלי פרצות באינטרנט הייתי עושה דברים עם עצמי או שרואה סרטונים תמימים לחלוטין ביוטיוב עם נשים יפות והייתי כנראה מגיע לאותה תוצאה..

לכן אני מנסה לפתור את זה מהשורש וכתבתי את זה כמה פעמים - ופה דווקא הייתי שמח לעזרה(יש בפורומים  קישור מפורסם על סוד הכניעה וקראתי אותו אבל לא הצלחתי להבין ולהפנים הכל)  -כי הרי להלחם בתאווה ראש בראש לא יעזור...אני אפסיד(שוב - גם עם הסינונים ונכון זה לא אומר שלא צריך סינון בכ"ז אבל תבינו את הפואנטה שלי) אז הפתרון הנכון הוא להכנע ולוותר לתאווה... אבל את זה אני לא באמת מצליח להבין איך עושים. אז אשמח לעזרה בנושא הזה.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 2 חודשים על ידי יכול להצליח.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133497

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

מעריך אותך על ההתמודדות והרצונות הגדולים!
אין חולק שדרושה כאן עבודה עצמית ופנימית גדולה אך אני למדתי על עצמי שכל עוד שיש לי מקום בו אני יכול לצפות וליפול אני פשוט נופל אני חסר אונים מול אינטרנט לא מסונן לכן בפלאפון שלי אין לי יוטיוב ואין לי אתרי חדשות וחסומים לי דברים שאנשים בכלל לא מבין את ההווא אמינא לחסום אותם אבל אני מעדיף להיות קיצוני בעניין הזה ולא ליפול כל פעם מחדש...
מאחל לך המון בהצלחה אחי!!
תמשיך לשתף אותנו!!

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133498

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר אני לגמרי מבין אותך, 
אני חושב שהרבה חברים שנמצאים כאן באתר במשך תקופה ארוכה יותר לפעמים מקבלים קצת תסכול מתשובות בנוסח הזה, 

המון המון חברים היו כאן שאמרו "אני צריך לטפל בבעיה עצמה והבעיה היא לא האינטרנט היא עמוקה יותר ושורשית יותר"
כעיקרון אני מסכים אתם,
ולכן אם חבר עושה פעולות אמיתיות של הליכה לקבוצות עבודת צעדים או אפילו טיפול פסיכולוגי יכול להיות שהוא יצליח להתנקות בלי סינון, 
יש הרבה חברים לא יהודים בsa שנקיים בלי סינון ובהחלט זה אפשרי, 

אבל הם עןשים עבודה אחרת! 

חושפים את עצמם !עושים מאמץ! ודברים נגד הטבע שלהם! משלמים כסף ומפנים זמן לטיפול!
ובכל זאת רובם יגידו שבלי סינון זה לא הולך, 
הבעיה היא בחברים שמצד אחד לא רוצים סינון כי הם רוצים להתמקד בשורש ולא בגרורות, 
אבל מצד שני לא עושים שום פעולות נוספות כמו טיפול או קבוצות... 
הם מצפים שאם קצת ישתפו באינטרנט תחת שם חסוי, בלי סיכון זה עצמו יעזור להם, 
הנסיון של כל מי שהיה כאן בפורום תקופה מסוימת שיש לזה 1000 אחוז כישלון...

אני יודע את זה כי אני עצמי עשיתי זה! כשהגעתי לכאן לראשונה הייתי בדיוק ככה, שמתי סינון שיכולתי לפרוץ אותו לא עשיתי צעדים טלפונים או קבוצות וציפיתי שהשיתוף עצמו יעבוד, 
זה אכן עבד,,, עד שזה לא עבד, עד התחילו המעידות והנפילות, 
חבר יקר המשימה  שלי היא לא לומר לך מוסר... קטונתי,  אני מסתכל עליך ורואה את עצמי בדיוק !!! ממש !!! ואולי האחריות שלי היא לספר לך שלי זה לא עבד בכלל!!! וגם לא לאף אחד פה, 
אף אחד לא הצליח בלי סנון מצד אחד או קבוצות וצעדים מצד שני, יש אלה שצריכים את שניהם יש כאלה  שרק אחד, אבל בל שום פעולת הקרבה זה פשוט לא עובד,  
אולי אתה תהיה הראשון....
אוהבים אותך תמשיך לעדכן!!!

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133499

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטרף להנ"ל,
גם לי לא עבד בלי סינון,
מה שהועיל לי זה להיפתח לאנשים,
מספיק אפילו רק במייל,
האמת היא שלא האמנתי על עצמי,
ולאחרונה נחשפתי לאיזה אדם לצורך כלשהו,
ודווקא,
לא הרגשתי בושה,
הרגשתי הקלה,
זה אני ואני לא מתבייש במה שאני,
לי זה מאוד עוזר בהתמודדות,
אנחנו איתך חבר,
אוהבים,
תעריך כל ההתגברות,
זה לא דבר של מה בכך.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 2 חודשים על ידי קדימה.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133522

תודה רבה חברים.

היום עליתי לעוד יום נקיות ב"ה.

לא נעניתי בתשובות ישירות לשאלות שלי אבל הכל טוב ואני שמח במה שרשמתם :-)

העזרה ההדדית כאן באתר ובפורומים מצילה הרבה אנשים.

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133525

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
יכול להצליח כתב on 21 פבר' 2021 12:35:

תודה רבה לכל המגיבים ובמיוחד לך עשר שמעון והמתגבר100 על התשובות המושקעות זה לא דבר של מה בכך.

לגבי הסינון, אז אכתוב כמה דברים:

1) מסכים שצריך... על איזה סינון אתם ממליצים?

2) יש לי מחשב מהעבודה שאני לא חושב שאני יכול להתקין עליו דברים. ולגבי אינטרנט מסונן - מנסיון של אחת החברות המפורסמות שעבדתי מולן - הם מסננים 80 אחוז מהדברים שכן אפשרי לראות(הנסיון היה לפני הרבה שנים אולי השתפר מאז)

3) עוד נקודה חשובה - **לצערי ב95% מהפעמים זה לא מה שימנע ממני לחטוא בשז"ל** ,  למשל - בשעה האחרונה התעורר אצלי היצר.. ואני נלחם בו/מנסה להתעלם גם תוך כדי כתיבת השורות האלו.... אבל לא יודע כמה זמן זה יחזיק.
ואצלי ספציפית גם בלי פרצות באינטרנט הייתי עושה דברים עם עצמי או שרואה סרטונים תמימים לחלוטין ביוטיוב עם נשים יפות והייתי כנראה מגיע לאותה תוצאה..

לכן אני מנסה לפתור את זה מהשורש וכתבתי את זה כמה פעמים - ופה דווקא הייתי שמח לעזרה(יש בפורומים  קישור מפורסם על סוד הכניעה וקראתי אותו אבל לא הצלחתי להבין ולהפנים הכל)  -כי הרי להלחם בתאווה ראש בראש לא יעזור...אני אפסיד(שוב - גם עם הסינונים ונכון זה לא אומר שלא צריך סינון בכ"ז אבל תבינו את הפואנטה שלי) אז הפתרון הנכון הוא להכנע ולוותר לתאווה... אבל את זה אני לא באמת מצליח להבין איך עושים. אז אשמח לעזרה בנושא הזה.

אתה כותב מדהים ואני מתחבר לכל מילה...

אני באמת חושב שאתה בשלב שאתה צריך להגיע לקבוצות. להצטרף לSA. 

הרבה מהתשובות לשאלות האלה אני קיבלתי שם.

אתה צודק.. לפחות עבורי.. השורש של הבעיה שלי הוא אחר.. השימוש בתאווה הוא סימפטום ולא מחלה. חסימה לבדה לא תעזור לי כי אני יכול ליפול לבד עם עצמי.. או לשוטט ברחובות ולאונן מתוך האוטו תוך שאני מסתכל על מושאי תאווה.. או כל פעולה לא שפויה אחרת של תאווה שקיימת.. כשמגיע הקריז והרצון לברוח אני אברח למה שיש... 
ואם אין ואני נעול בתוך חדר סגור אני תמיד יכול לגלוש לאתרי תאווה בתוך הראש שלי, בדמיון... כמו שהייתי עושה כשהייתי ילד.. לפני עידן האינטרנט.

הבעיה היא אחרת וכשהגעתי לקבוצות אחרי כמה חודשים לאט לאט התחילו ליפול לי אסימונים.. דברים שלא קלטתי ולא הבנתי לפני כן ולמעשה לא היה סיכוי שאקלוט אותם בכלל.

גם כשהגעתי ושמעתי אותם בהתחלה לא התחברתי.. אמרתי לעצמי אההה זה פרטני ככה זה עבורו אצלי זה לא עובד ככה... אצלי יש גם צורך גופני ואישתי לא מספקת לי אותו והוא לא צריך להתמודד עם זה בכלל.. ועוד כהנה וכהנה הסתייגויות שהראש שלי יצר כדי לא לקבל את הדברים כדי שלא אצטרך להתמודד עם האמת ולטפל בבעיות האמיתיות שמהן בעצם אני בורח לתאווה מלכתחילה...

ממליץ לך בחום להגיע. לי זה שינה (ועדיין משנה) את החיים.

אוהבים

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133526

יכול להצליח היקר, בוקר טוב.
ראשית אני רוצה לברך אותך על היכולת לעצור הכל אחרי נפילה לא נעימה ולהרים את עצמך שוב, זה ממש כיף לראות.
דבר נוסף הוא עניין הסינון, אני ממש לא חושב שסינון נועד למנוע מאיתנו ליפול. הוא רק כלי שעוזר לנו להימנע מחשיפה ראשונית וסתמית לתכנים לא רצויים, זה אמור לעצור אותנו ברגע של שטות שמגיע הדגדוג הזה שבא לנו לראות משהו, אז החסימה נועדה למנוע מאיתנו את הכניסה בקלות והמדרון החלקלק.
זה נועד גם למנוע מאיתנו לעבור מסרטון לסרטון, אלא דורש חיפוש ארוך אחר תכנים בעיתיים מספיק שלא נמצאים בקריטריונים של החסימה. בזמן הזה יש לנו מרווח זמן להציל את עצמינו. זה לא קל אבל זה אפשרי.

עניין נוסף הוא עניין הויתור והכניעה. אני לא מכיר את הרעיון הזה ולא יצא לי לקרוא עליו. אני לא מבין את הצורך שלך דווקא במשהו שאתה לא מבין ולא מכיר. ישנם כלים רבים שיכולים לעזור לך וישנם דרכים רבות שאתה יכול לצעוד בהם לעבר ההצלחה ולכן אני לא מבין את ההתעקשות דווקא על הדרך הזו.
כניעה וויתור בעיניי הם שלבים שהאדם צריך להכיר לאחר החטא. לאחר שהוא נופל.
לכל אדם יש שלב בחיים שהוא נופל ובשלב הזה נכנס לו היצר הרע ואומר ראית אתה שפל אתה טמאה, אתה הטומאה בעצמך. ברגעים האלה המילים האלה נשמעות מאוד הגיוניות והאדם נופל לתחתית נמוכה יותר. הוא הופך להיות פחות סבלן ופחות מאושר, בעל פחות טוב ואבא פחות טוב ובעיקר עצוב.
בשלב הזה חשוב להכיר את הכניעה ואת הוויתור. את ההבנה שאני רק בן אדם שיש לי תאוות וגם אם נפלתי אני לא מוכן להתייאש מעצמי, אני קם וממשיך לעבוד ולהתקדם.
הזכרתי כבר כמה פעמים את רבי צדוק הכהן מלובלין שכותב שישנם נסיונות שבאים על האדם ואין לו סיכוי לעמוד בהם. נגזר עליו שהוא יחטא בחטא הזה. הדבר הזה הוא בעייתי מאוד. כי עכשיו כל מי שקורא את זה יגיע לפניו חטא ובמקום להתגבר עליו הוא יגיד לעצמו שזה החטא הזה שרב צדוק דיבר שאני לא יכול לעמוד בו.
ולכן תכף הסביר למה הייתה כוונתו לפני דעתי.
רבי צדוק אומר שכאשר מגיע נסיון כזה, הקב"ה לא מצפה ממך שתגבר עליו כי הוא לא בכוחותיך. הוא בכלל לא הנסיון שלך.
הנסיון האמיתי באותו מצב הוא לראות האם אתה נופל לעצבות לאחר החטא או שאתה יודע לקום ולהגיד מעכשיו אני צדיק וירא שמים ומה שהיה היה נפילה וזהו. 
הנסיון הוא האם השמחה שלך נפגעת מזה או שאתה ממשיך לשמוח- ומקיים מאמר התורה: "תחת אשר לא עבדת את ה' בשמחה"...
לכן לעניות דעתי, והיא אכן עניה. רבי צדוק לא בא לתת אישורים והיתרים לחוטאים לחטוא. הוא בא לתת קשר הצלה לחוטאים. הוא בא לומר שגם אם עשית מה שאתה יכול וניסית ונרשמת לפורום וכתבת כל יום ועשית סינון וניסית דברים שעזרו לאחרים, ולמרות הכל הגעת למצב שבו נפלת בכל זאת. הגעת למצב שלא היה לך שליטה על המעשים שלך. תדע לך שזה לא היה הנסיון שלך. 
הנסיון האמיתי שלך מתחיל עכשיו. שתי שניות לאחר החטא. האם נכנסים בך הרהורים של עצבות?, האם חודרים אליך מחשבות של ויתור על הדרך? האם אתה עסוק בהאשמה עצמית ומעניש את עצמך? או שאתה מרים את הראש שוטף פנים ומקבל על עצמך שמה שהיה היה, ועכשיו אני אדם חדש.
מקווה שעזרתי בקצת,
המתגבר

נקי רק להיום

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133528

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

מתגבר, 
וויתור וכניעה הם כלים למי שמכור, 
מי שמכור כמוני לא יעזןר לו המלחמה,  לא יעזרו לו כל התורות של ר' צדוק שעסקתי בהם הרבה בשביל לצאת מהמחלה...
נחש אם הם עבדו.... 
נכון שאולי לא כל אחד צריך את זה ויש כאלו שיכולים דרך מלחמת היצר, אשריהם ,
אבל לא כדאי לזלזל, ומומלץ לנסות להבין כל דרך גם היא לא מתאימה דווקא לי, 
ישנם מאות אלפי מכורים שמספרים במאה האחרונה שלא עבד להם המלחמה אבל הכנעה אבדה.. זה שווה לתת עליו את הדעת. 

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133531

עשר שמעון כתב on 22 פבר' 2021 12:01:

מתגבר, 
וויתור וכניעה הם כלים למי שמכור, 
מי שמכור כמוני לא יעזןר לו המלחמה,  לא יעזרו לו כל התורות של ר' צדוק שעסקתי בהם הרבה בשביל לצאת מהמחלה...
נחש אם הם עבדו.... 
נכון שאולי לא כל אחד צריך את זה ויש כאלו שיכולים דרך מלחמת היצר, אשריהם ,
אבל לא כדאי לזלזל, ומומלץ לנסות להבין כל דרך גם היא לא מתאימה דווקא לי, 
ישנם מאות אלפי מכורים שמספרים במאה האחרונה שלא עבד להם המלחמה אבל הכנעה אבדה.. זה שווה לתת עליו את הדעת.

עשר שמעון היקר,
קודם כל ברכות על הגעתך ל90 יום. אשריך.
אתה נותן דוגמא חיה לכל אותם אנשים שלא מאמינים שזה אפשרי. תודה רבה.
לעניין הדברים שכתבת. אני מרגיש כבר בכמה הודעות שאתה מגיב אחריי, שאנחנו רואים את הדברים בצורה קצת שונה.
אני ממש לא פוסל או מייעץ עצה כזו או אחרת לאנשים שכאן. אני בסה"כ כותב את התחושות שלי ואת מה שעובד לי.
מדבריך יוצא כבר כמה פעמים שאני כנראה לא מכור, סתם אחד שראה 20 שנה פורנו כל יום, כל היום, וסתם אחד שאונן שלוש פעמים ביום. אבל ברוך ה' אני לא מכור. כנראה.
הדברים שעובדים לי הם הדברים שאתה טוען שלא יכולים לעבוד אצל מכור.
 אצלי הם עובדים.
 לעניין תוכן ההודעה שלך.
אני לא מזלזל או חושב שזה מיותר להשתמש בכלי שנקרא ויתור וכניעה.
כתבתי שאני פשוט לא מכיר, ואם גם הוא לא מכיר ולא מבין אז למה להתעקש על זה. מעולם לא כתבתי ולא אכתוב לעולם זה לא טוב. כי אני לא יודע מה יכול להיות טוב לאחר.
לכן לא הבנתי למה הגבתי לי בצורה כזאת.?
לגבי רבי צדוק, הבאתי אותו בתור משהו שעוזר לי להבין את הביטוי הכנעה וויתור, והסברתי את הנקודה החשובה של לאחר מעשה.
מקווה שדברי מובנים כעת.
המתגבר

נקי רק להיום

תגובה: יכול להצליח ב"ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133535

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

תודה על הברכות, 
חלילה לא מנסה לפגוע או לזלזל בך, 
ו
מצטער על הנימה התוקפנית שדברי.. 
מקבל את דבריך שהמלחמה עובדת לך! אני שמח בשבילך ומצפה לשמוע ממך על המשך הדרך! 
אוהב אותך 

זמן ליצירת דף: 0.91 שניות

Are you sure?

כן