ברוכים הבאים, אורח

זהו! הפסקתי! ואתם עדים... תלוו אותי, בבקשה!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: זהו! הפסקתי! ואתם עדים... תלוו אותי, בבקשה!! 1174 צפיות

תגובה: זהו! הפסקתי! ואתם עדים... תלוו אותי, בבקשה!! לפני 3 שנים, 6 חודשים #128250

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד

נהנתי לקרוא את ההודעות שלך, באמת רואים בהם אש ורצון אמיתי לצאת מהתאווה
לגבי הסינון על המחשב 
הדיעה הרווחת באתר זה שאי אפשר לשמור על נקיות עם מחשב פרוץ - גם אני חושב כך וחוויתי את זה על בשרי
אני כן חושב שכל אחד מאיתנו חווה את התאווה בצורה שונה ואני מאמין שיש מציאות כזאת שאדם יכול להישאר נקי גם עם אינטרנט פתוח
הכי חשוב שתעשה מה שנראה לך לנכון ושזה באמת יגיע ממך - רק ככה תצליח לצאת מהתאווה אחת ולתמיד
כמובן גם אם ל"ע תיפול תמיד יש תקווה 
ישנם עוד כלים אם זה לחסום את המחשב או 12 הצעדים (שלאחרונה התחלתי ובאמת רואים תוצאות)

שיהיה לך בהצלחה בעזרת ה'!!

דרך אגב אם אתה מעוניין בצ'אט של חברים פה מהפורום תשלח לי הודעה בפרטי

תגובה: זהו! הפסקתי! ואתם עדים... תלוו אותי, בבקשה!! לפני 3 שנים, 6 חודשים #128301

• shimidan
  • רצף ניקיון נוכחי: 22 ימים
  • חבר קבוע

לא יודע איך שולחים הודעה פרטית, שלח לי בבקשה את האפשרות להיכנס לצ'אט.
אני מחפש בכל עת כלי עזר נוספים להתמודדות, להכין ליום פקודה.

תגובה: זהו! הפסקתי! ואתם עדים... תלוו אותי, בבקשה!! לפני 3 שנים, 6 חודשים #128302

• shimidan
  • חבר קבוע

זו תגובה לטענה מהכובסות בנהר:
מעניין מה שכתבת ולא צריך להגיע לגמרא שם, הלא אסור באיסור גמור לאדם לגרות יצר הרע בו ("ונשמרת מכל דבר רע", "לא תביא תועבה אל ביתך" וכו') ועליו לברוח ממנו כמו מאש (וזה אגב אחד מההכאות על חטא שביוה"כ)
בכל זאת

עצם הכנסת עצמך לגירוי היצר היא משתנה:

יש אדם שמבחינתו מציאות של אפשרות זמינה להיכנס לאתרים מסוימים היא ההתגרות ביצר ומזה הוא צריך להימנע.

ויש אדם שההתגרות היא לא במציאות אינטרנט זמין ופתוח אלא בכניסה בפועל לאתרים כאלו או הסתכלות בפני אישה וכדו' ומאלו הוא צריך להימנע.

אני מכיר את עצמי וכפי שכתבתי בהקדמה, שכאשר אני רוצה את התאווה אין לי מחסומים, אני אשיג איזושהי צפייה, כך שמבחינת ההתמודדות שלי לפי שיטתך צריך לבער את האינטרנט מכל העולם.

או ש...

פשוט תדע להילחם ביצר באפיק אחר, אני נלחם בו בשיטת התחבולות, אני מערים הרבה מעשים וקווי מחשבה אותם רכשתי בשני ההתמודדות, מה שמונע ממני להתאוות, אחר שאני מנוע מלהתאוות לא אקיש את המילה po.. ודומיה בגוגל..

זה בקצרצרה.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 6 חודשים על ידי shimidan.

תגובה: זהו! הפסקתי! ואתם עדים... תלוו אותי, בבקשה!! לפני 3 שנים, 5 חודשים #128311

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
shimidan כתב on 01 אוק' 2020 07:30:

זו תגובה לטענה מהכובסות בנהר:
מעניין מה שכתבת ולא צריך להגיע לגמרא שם, הלא אסור באיסור גמור לאדם לגרות יצר הרע בו ("ונשמרת מכל דבר רע", "לא תביא תועבה אל ביתך" וכו') ועליו לברוח ממנו כמו מאש (וזה אגב אחד מההכאות על חטא שביוה"כ)
בכל זאת

עצם הכנסת עצמך לגירוי היצר היא משתנה:

יש אדם שמבחינתו מציאות של אפשרות זמינה להיכנס לאתרים מסוימים היא ההתגרות ביצר ומזה הוא צריך להימנע.

ויש אדם שההתגרות היא לא במציאות אינטרנט זמין ופתוח אלא בכניסה בפועל לאתרים כאלו או הסתכלות בפני אישה וכדו' ומאלו הוא צריך להימנע.

אני מכיר את עצמי וכפי שכתבתי בהקדמה, שכאשר אני רוצה את התאווה אין לי מחסומים, אני אשיג איזושהי צפייה, כך שמבחינת ההתמודדות שלי לפי שיטתך צריך לבער את האינטרנט מכל העולם.

או ש...

פשוט תדע להילחם ביצר באפיק אחר, אני נלחם בו בשיטת התחבולות, אני מערים הרבה מעשים וקווי מחשבה אותם רכשתי בשני ההתמודדות, מה שמונע ממני להתאוות, אחר שאני מנוע מלהתאוות לא אקיש את המילה po.. ודומיה בגוגל..

זה בקצרצרה.

מבחינת התכנית שהיא לא תכנית דתית יכול להיות שאתה צודק ויש כמה חברים שאני מכיר שנקיים כבר תקופה ארוכה והם לא רק עם אינטרנט פתוח אלא גם הולכים לים לחוף מעורב בריכה וכדומה...

אבל אנחנו לפני היותנו חברי תכנית אנשים מאמינים בתורת משה שבכתב וזו שבע"פ..

חכמינו וגדולי דורינו לימדו אותנו והנחו אותנו בצורה חד משמעית ודיי ברורה ומוסכמת על כל הגזרים והפלגים שאסור להיות עם אינטרנט פתוח לא בבית במחשב ולא בסמארטפון.

ברגע שהם הנחו כך בורא עולם נותן לכך תוקף. ברגע שאתה בוחר לפרוץ גדר (ומסביר הזה יפה והיטב הרב לוגאסי בספרו כל משברייך וגליך) ולא להקשיב לדברי חכמים ו"להתגרות" ביצר הרע אתה נותן לו למעשה רשות כשהוא מקטרג בשמיים עלייך הוא מקבל רשות לבוא ולהתגרות בך..

אני לא יודע מה המצב שלך, אני עם כל החסימות האפשריות שיש ועושה כל שביכולתי כדי להימנע מלבוא במגע עם התאווה ועדיין הוא מגיע ומתגרה בי יום יום עד שרומס אותי לעפר.... אבל באסירות תודה אלוקים עוזר לי ובנס שומר עליי נקי רק להיום.. אז אני אפילו לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם הייתי מנסה להישאר עם אינטרנט פתוח...

אבל בתכנית יש מקום גם לדעה שאתה מתאר.. פשוט חושב שזה פחות מתאים אם אתה חרדי או דתי.

אוהבים!!

תגובה: זהו! הפסקתי! ואתם עדים... תלוו אותי, בבקשה!! לפני 3 שנים, 5 חודשים #128421

• shimidan
  • חבר קבוע

שבוע טוב,
אצלי התאווה מתגברת יותר כשיש לי חסימות ומניעות, בבחינת מים גנובים נמתקו..
כשהפת בסלו יש לי פחות קשיים מצד אחד בהתמודדות כשמאידך הדרך לנפילה עלולה להיות קצרה באם באמת אפול ליצרי..
אבל ככה נוח לי בינתיים, ה' יעזור.

כלפי הרישא של דבריך אני לא מסכים, אין איסור לא מן התורה ולא מדרבנן להחזיק אינטרנט פתוח כאשר אינך נכנס אליו ולא נשקפת סכנה שילדיך ייכנסו אליו, הסכנה מתחילה כסכנת 'נפילה' שלכך חששו הרבנים ולכן הורו שלא להכניס כדי לא ליפול.
אנחנו כבר נפלנו, והרבה, יא חביבי, חסימות לא מזיזות לנו, אנחנו צריכים לעבוד על עצמנו, לבטל או להתגבר על התאוות המובילות אותנו למעשה, וזה מה שאני מנסה לעשות, בואו נראה, אם חלילה לא אצליח אנסה לסגור שוב ואולי יסייע יותר.
בינתיים ב"ה מצליח, למרות שאני לא חי באשליות שימשיך להיות קל... אבל משקיע הרבה תפילות וגדרים למחשבה.

תגובה: זהו! הפסקתי! ואתם עדים... תלוו אותי, בבקשה!! לפני 3 שנים, 5 חודשים #128422

• פלימו

אני לגמרי מסכים איתך שכשאדם רוצה ליפול גם חסימה לא תעזור לו, זה קרה לי לא אחת. אני גם מסכים איתך שכאשר יש לי אינטרנט פתוח הניסיון גדול פי אלף אחרי שהתרגלתי לסינון.
אבל, מהניסיון האישי שלי לחיות עם אינטרנט פתוח זו משימה בלתי אפשרית ליותר משבועיים. זה לא בהכרח אומר שזה יהיה נכון גם לגביך, וגם אין לי שום ביקורת כלפיך, הבאתי את דברי חז"ל כי התפתח דיון על מקורות לגבי סינון ורציתי להציג את הזווית הזאת.
בכל מקרה אני שמח שכרגע הולך לך טוב ומתפלל שכך ימשיך עבורך! הרבה הצלחה ותמשיך לשתף אותנו

תגובה: זהו! הפסקתי! ואתם עדים... תלוו אותי, בבקשה!! לפני 3 שנים, 5 חודשים #128636

• shimidan
  • חבר קבוע

בס"ד.
היום ה-19 לשיקום,
אהיה כנה עימכם - נפלתי היום בתמונות לא צנועות, לא פורנוגרפיה ולא הוצאתי שז"ל, אבל נכנעתי ליצר וצפיתי בתמונות נשים שאינן צנועות (דווקא לא במחשב הפתוח, אלא בסמארטפון ה"חסום", יש שם פירצה מסויימת וכך הגעתי לשם)
משביעו רעב, היצר רוצה עוד, רוצה יותר...

החשק לראות פני אישה וגוף גבר ומאוד חבל לי שדווקא בחג סוכות נפלתי בכך.

אמנם כלפי אתר זה זו נקראת נפילה וצריך לספור מחדש, אבל אני לעת עתה מעוניין להמשיך לספור את הספירה שהתחלתי, מתוך החשש שספירה מחודשת עלולה להפיל אותי ליאוש!

"כי נפלתי קמתי ה' אור לי"

אתפלל אל ה' שיסייע לי הפעם שלא אפול.

אני חושב שמחמת שמתוך טרדות החג התנתקתי מלשתף כאן זה גם הסיר ממני את המחוייבות להמשיך להיות נקי.

מתחילים וממשיכים, לא עוצרים!!!!

מישהו כאן הזכיר שיש פורום פעיל, אשמח להצטרף!!! אנא צרפו אותי.

אוהבכם
שימי דן

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 5 חודשים על ידי shimidan.

תגובה: זהו! הפסקתי! ואתם עדים... תלוו אותי, בבקשה!! לפני 3 שנים, 5 חודשים #128641

• mitmoded
  • דירוג זהב

-

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 5 חודשים על ידי mitmoded.

תגובה: זהו! הפסקתי! ואתם עדים... תלוו אותי, בבקשה!! לפני 3 שנים, 5 חודשים #128642

• mitmoded
  • דירוג זהב

בס"ד

כל הכבוד על הכנות

אתה יכול לספור שתי ספירות אחת של פורנוגרפיה ואחת של אוננות

בהצלחה !

תגובה: זהו! הפסקתי! ואתם עדים... תלוו אותי, בבקשה!! לפני 3 שנים, 5 חודשים #128757

• shimidan
  • חבר קבוע

תודה על החיזוקים!!
ו.....הופ! ממשיכים בשיא הכח!!!

היום, אגב, כמעט נכנסתי שוב לתמונות פרוצות, משהו בלב אמר לי "עזוב, כבר נפלת, תראה שוב, פעם אחרת תתחיל מחדש, נקי יותר" 
ברגע האמת אמרתי לא!!
וכשאדם מטהר את עצעצמו מלמטה אפי' כמלוא חור מחט סדקית הקב"ה מטהרו מלמעלה ופותח לו פתח קדושה כפתחו של אולם.

כל התגברות קטנה כזו היא מבוא להצלחה, אז היום - ידי היתה על העליונה, ב"ה, תודה לעזרתו ויה"ר שיעזרני בהמשך הדרך.

תגובה: זהו! הפסקתי! ואתם עדים... תלוו אותי, בבקשה!! לפני 3 שנים, 5 חודשים #129275

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק

וואו ממש מרתק הדיו שהתפתח פה מקודם, 
לדעתי הסינון צריך להיות בראש של הבנאדם ולא בסמארטפון, אבל מכיוון שפגמנו בראש כל כך הרבה צריך תקופה שבה הסינון חיצוני אלינו פשוט כי ה"שריר" הזה של סינון פגוע אצלנו והוא צריך להחלים.

בקשר לתמונות לא צנועות, אולי בהתחלה לא מאפסים על זה אבל תחשוב האם ראית אותן ופינטזת עליהן, כלומר פעלת על התאווה, או שראית אותן ולא יכלת להסיט טת המבט (מה שקורה גם בחיים) אבל לא פינטזת ואז לא פעלת על התאווה, ואת זה רק אתה יכול להגיד ואתה צריך להיות ישר עם עצמך.

מעבר לזה איפוס לא צריך לייאש אותך, אני רואה את זה בצורה אחרת, איפוס סוגר תקופה של נקיות שאף אחד לא יוכל לקחת ממני, בועה של שפיות שגם היצר ש"סוחב" אותי לאשפתות לא יוכל להגיד שב-X ימים ההם לא הייתי נקי. ואז ממשיכים לתקופה חדשה ומנסים שהתקופה התייה יותר ארוכה של נקיות, עד שהתקופה כל כך ארוכה שהיא נמשכת כל החיים, ובין נקיות לנקיות קרה מה שהטבע שלי מכתיב שיקרה תמיד, ודווקא הנקודות אור האלו זה מה שחריג ומעל הטבע, זה הביטוי של "כוח העל" שלי, של האדם שאני, להיות מעל לטבע.

שיהיה בהצלחה.

תגובה: זהו! הפסקתי! ואתם עדים... תלוו אותי, בבקשה!! לפני 3 שנים, 3 חודשים #130579

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

מה קורה? שימי דן,
מחכים לאות חיים.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.85 שניות

Are you sure?

כן