ברוכים הבאים, אורח

המסע הפסטורלי של דייב 2
(0 צופה) 

נושא: המסע הפסטורלי של דייב 2 41527 צפיות

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #136349

• שמשול
  • דירוג כסף

טוב דייב 
תשמע אתה כותב כאן כל יום טורי ענק
הגיגים משלב שירים ופיוטים מאמרים 
אני יכול להגיד לך דבר אחד
תתמקד בהתמכרות שלך
לפי מה שאני קורא בשרשור שלך
התקופה האחרונה היא אות וסימן שאתה מכור מהטוח'ס (סליחה על הביטוי)...
אני מדבר מאהבה, תעשה צעדים, אל תפחד, זה הפתרון
עברת תקופה לא פשוטה ואלוהים אתך

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #136406

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום שמי דייב ואני סקסוהוליסט!

היום אני וחבר תוכנית הלכנו לשבת באיזה גינה, אנחנו מדברים, מפטפטים על דא והא, אני משחרר את כל מה שעובר עלי בתקופה האחרונה, שאני משומש, כבר נפלתי 20 פעמים – שזה מסתכל אותי, ולא נותן לי מנוח כל התופעות לוואי של ה'עזיבת שידוך'...

טוב בעת שאנחנו מדברים, לפתע נגשת איזה צדיקה [באמת, לבושה צנוע], ושואלת אותנו בחיוך [לא סקסי] האם מישהו מאתנו פנוי? אז החבר תוכנית שואל מה את רוצה? והיא שואלת שוב מישהו מבנכם פנוי? אז הוא אומר לה שזה לא דרך לפנות, תפני לשדכנית, אז היא אומרת, היום זה כבר לא בעיה לפנות ישירות, טוב אז הוא שואל אותה בת כמה את אז היא עונה בת 38, טוב ואז הוא מחליט ועונה לה ברור שזה לא דרך תפני לשדכנית, ואז היא שוב... ואז הוא אומר טוב אנחנו תפוסים... שלום, ואז היא אומרת סליחה, ואז הוא אומר לה הכל בסדר...

כך תם הסיפור, של מסכנה באמת... אבל הראש החולה שלי כבר יצר וגמר בשנייה - איזה סרט פורנוגרפי, של מה יהיה אם אני ידבר אתה, היא רוצה אולי לשכב וזהו... תאמת בכנות לא התאהבתי, לא היה בדיוק במה, אבל הראש החולה שלי אומר לי...

גם את החבר - זה ניהל, אנחנו מכורים. המשכנו לפטפט וללכת – שיתפנו אחד את השני במה שאנחנו חושבים, ולאט לאט השתחררנו... אסירות תודה לאבא אוהב.

ניגון - אודי דמארי מארח את אריאל זילבר

לפעמים בחיים לא הולך לפי הסדר

וכל מה שרצית לעשות מתהפך

זה קורה לכולם זה טבעי וזה בסדר

אתה עוד תראה זה  עובר

עוד יבואו ימים נשב נצחק על הכל

נסתכל לאחור ונבין ש....

שעל ידי ניגון כל אדם יכול להיות שמח

אז בואו ננגן ולא נפסיק לרקוד

כל אדם יכול להיות שמח

אז בא תרקוד אחי תמיד יהיה לך טוב

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #136411

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזה סיפור!!!!!!! כל פורנן מתחיל מכיר לאן זה מתפתח בסרטים... כל הכבוד שעמדתם בניסיון, טוב שהחבר שלך דיבר וסינן אותה... ה' ירחם עליה ואני מעריך את האומץ שלה לעשות דברים לא סטנדרטים כדי להשיג את המטרה שלה.
שום דבר לא סתם,
דייב, ישועתך קרובה לבא. תחזיק חזק.
לאבא יש תכנית מדהימה בשבילך שאתה עוד לא יודע

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #136487

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

דייב מבקש "ימים של שקט"

שלום שמי דייב ואני סקסוהוליסט

יום שלישי לנקיות

אחרי סופ"ש משומש עם טירוף וחוסר שפיות – סבל קושי, אי הכלה, אי קבלה.

הייתי ואני עכשיו גם בחוסר אונים מוחלט מול הרגשות שלי, סבל נוראי, רצון למות.

תפילה לאלוהים אוהב, תעשה איתי מה שאתה רוצה, אני לא מסוגל, אני סובל מעצמי, הרצון שלי לשלוט ולקבל הורג אותי.

הריכוז העצמי שורף לי כל חלקה טובה.

רוצה להשתחרר מהכל...

הסינגל החדש של המוסיקאי הזמר והיוצר ירון בר - "ימים של שקט"

"והחומה הזאת רועדת על מה היא מגנה

בחוץ האש עולה בחדרים תפילה

מאחורי מסך עשן קולות וזעקה

הילדים לא מבינים רוצים קצת נחמה

תן לנו ימים של שקט עברנו כבר הכל

רוצים שלווה רוצים לשבת שמש ים וחול

בלב תקווה ואהבה ועוד היום גדול

באמונה מתוך תפילה אתה הכל יכול

והרוח עוד נושבת גם הרעש לא נרגע

עוד אמא מבוהלת מביטה בדאגה

מאחורי מסך עשן קולות וזעקה

האדמה כבר עייפה רוצה קצת נחמה".

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #136521

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום
רוצה לשתף שנכנסתי להתקלחוכבר התקשה לי האבר והיה בא לי לשפשף ולגמורואסירות תודה שוויתרתי

רוצה להתפלל

להישאר נקי ולהירדם נקי 

ולחיות רק להיום

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #136554

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אין לאן לברוח! לא הכל - שייק תותים; ומה עם הזקן התחתון?

שלום חברים דייב סקסוהוליסט!

אני עובד בימים האחרונים כמו חמור, אסירות תודה מקבל את המציאות ומאושר בה. זה טוב שאני עסוק, לא הכל - שייק תותים, אבל יש תקוה, יש חזון, יש תוכנית, יש לאן להתקדם, האמת שאני בבית רוב ככל הזמן נמצא בחדר ויכול להשתמש בלי סוף, אבל זה לא פתרון, אין לאן לברוח.

אין לי למי לפנות - רק לאלוהים, שהוא כח גדול, הוא המתכנת שלי, אני דייב=אפליקציה עם הרבה באגים. אני לא מסוגל להתמודד עם רגשות, וכשלא טוב לי - אז באים תגובות אלרגיות, ואם קשה יותר מדאי - אז אינסטינקט שלי זה ללכת לאונן... וזה מה שקרה לי בשבועות האחרונים, וזה טבעי.

אני לא מסוגל אני חסר אונים, מול החיים, מול מה שקורה סביבי אלוהים שם אותי במקום מסוים להתמודד לגדול לצמוח, ובאמת זה קורה, לא רק הזקן העליון והתחתון - גדל, גם השכל מחכים ומשתפשף...

כל התגברות על ניסיון - זה נס להתנוסס, זה לא מובן מאליו, שאני נקי כעת, זה בכלל לא מובן, מגיע לי שאפו, הערכה והכל.

אוהב אתכם צריך אתכם  

'בורח מעצמי': אוהד ראדי בקליפ חדש • צפו

מילים:

מסתובב לבד כאילו כל הרחובות ריקים

וכל היום אנשים פה רק מדברים

כל תשובה היא שאלה חדשה

אז תגיד לי לאן אני ממשיך מכאן הלאה

אומרים שכולם מדברים פה על שלום

נכון זה תמיד הכי כיף לחלום

היום 24/7 כולם בעננים

אז עם מי נשאר לדבר חוץ מאלוקים

פזמון:

ושוב אני בורח מעצמי עד אליך

ומה אני בכלל בלעדיך

מה נשאר גוף ללא נשמה

רק אתה האור שבקצה המנהרה

מתעורר מתוך חלום או אולי מציאות

מחפש למצוא מקום מהיכן לוקחים חיות

כולם כאן זורקים משפטים חכמים

אבל בנינו היום כולם מחפשים חיים

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #136598

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שמי דייב ואני סקסוהוליסט

מצהיר על ניקיון מצהרי השבת האחרונה

אחרי שלושה ימים של נקיות; יש תחושה של שחרור - מצד אחד. ומצד שני - שכחה מהסבל, ואז יש רצון להשתמש [רצון מסוג אחר].

שאני יישב בלילה שבו הייתי אמור להתחתן עם ההורים שלי, ואני יסביר להם משהו, והם יבינו... זה יותר מנס חנוכה.

לא שסיפרתי להם שאני מכור למין, לא, אני עדיין לא בשלב הזה, אני בשלב הרבה יותר מוקדם חוץ מפקודות הם לא אומרים לי כלום, אז זה השתנה, "אני לא הולך לישיבה, זה ברור, לעת עתה אני לא הולך כי זה לא עושה לי טוב".

אמא שלי היא טיפוס שחיה בדיוק ההיפך מ'רק להיום', היא חייה מה יהיה בעוד חודשיים, או שנתיים [ומסבירה לי למה אני ילד, כי אני מסתכל 'רק להיום']; "מי תרצה להתחתן איתך עם אתה לא בישיבה"... היא אומרת.

אני מסביר לה שאני לא בדיוק בשבילי להתחתן כעת, אני עובר עם עצמי תהליך והכל יהיה בסדר, היה לי נקודה של התפנית ברגע שהסברתי לה ברורות באופן נוקב וחסר פחד – אז היא קלטה ובלעה את זה למרות שהיה לה קשה... וקשה מאד...

היא אמרה לי שאם הייתי אומר לה את זה לפני שנתיים היא הייתה מתאבדת... לא יודע מה השתנה אבל הנה השתנה, פעם היא הייתה משתגעת ממני, עכשיו היא מוכנה להשתחרר ממני לכמה זמן...

זה אסירות תודה... זה רק ההתחלה, אבל מאמין לתחילת שינוי רציני...

הוא חוזר: אוריאל מאור - "שינויים"

שינויים

מחפש עוד רוח

ומפזר ת' דמיונות

הכל נגמר

יש משהו באוויר

שנותן בי כח

בבית הכנסת העתיק

עושה תשובה

גם אם זה קשה

פשוט ממשיך ללכת

עוד דקה

נפתחת דלת

שוב לא ארגיש יותר לבד

ובשמים כבר יודעים הכל

ימים יפים בסוף הדרך

ובתוכי

השם אחד

ושמו אחד

רץ בכל הכח

מחפש אותך מתוך האפילה

להבות של זכרונות

שרוצה לשכוח

מאירות אותי עמוק בנשמה

גם אם זה קשה

פשוט ממשיך ללכת

עוד דקה

נפתחת דלת

שוב לא ארגיש יותר לבד

ובשמים כבר יודעים הכל

ימים יפים בסוף הדרך

ובתוכי

השם אחד

מילים ומחשבות

שהסתתרו בי כל הזמן

פורצות ברגע נעלם

הכל גלוי אבל לגמרי לא מובן

עוד רגע שם

צמא לאלוקים

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #136619

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

ערב טוב חברים

דייב סקסוהוליסט

מעדכן על שני נפילות

היום בערב ולפני כמה דקות

סה"כ 22 נפילות ב22 ימים

מרגיש חרא עם עצמי

אין לי כח שאני נופל רק באוננות

סתם בלי כלום, אפילו בלי פנטזיות

אוננות כפייתית שכבר בא לי לסרס את עצמי...

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #136646

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום
הצעד הרביעי

"ערכנו ספירת-מלאי מוסרית של עצמנו נוקבת וחסרת-פחד".

כיצד עשויים חושים לפעול מעבר לתפקידם הרגיל, הצעד הרביעי, הינו מאמץ לגלות את התחייבויותינו. הבעיה הבסיסית של קיצוניות של דחפים - אינסטינקטיביים, ספירת־מלאי מוסרית שגוייה עלולה להסתיים ברגשות-אשם, בהתנשאות או בהאשמת אחרים. ניתן לרשום ערכים-חיוביים מול התחייבויות. צידוק־עצמי הינו מסוכן. הרצון לערוך ספירת־מלאי מביא עמו אור ואמונה חדשה. הצעד הרביעי הינו ראשיתה של פעולה לכל החיים. הסימנים הרגילים לחוסר-בטחון רגשי הינם דאגה, כעס, רחמים-עצמיים ודכאון. ספירת־המלאי חושפת יחסים. חשיבותה של עריכה נוקבת של ספירת־המלאי. (מתוך הספר 12 ו12)

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #136663

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

דייב יקר, אנחנו כבר מעט מכירים, אז רציתי להגיב לך, אבל לא ידעתי מה.
יש הרבה דברים בעולם שלך, שאני עוד לא מבין (חוץ מזה שאני לא חרדי).
דבר אחד, שאמא שלך לא תתאבד, גם אמא שלי עברה משבר דומה, כי כשבן אומר שלא מתאים לו להיות בישיבה והוא צריך לעבור תהליך (ובמקרה שאני מספר עליו זה גם היה להתגייס כמעט בלי ללמוד בישיבה), אז האמא ישר חושבת שהוא עוזב את הדת.

אני נזכר שההורים שלי ראו שבכיתי על משהו.
התביישתי לומר להם על מה בכיתי - שמעתי איש צועק על איש אחר צעקות רצח (לא במובן של איומים ברצח, אלא בטונים).
אז אמרתי להם שזה על כלום ושאין להם מה לדאוג.
הם לחצו עלי שחייבים לספר את הדברים האלה, שזה מאוד חשוב, שלא יצטברו לי משקעים וכו', שאולי צריך לטפל... חחח הם בטח חשבו שנפגעתי מינית, או עברתי שוד וסחיטה או שאני הולך להתאבד כי קיבלתי רק 94 בבגרות...
ככה ההורים. דואגים.
מקוה שהם שולחים לך חיבוק.
מקוה שגם אתה שולח להם.
בכל אופן - שולח לך חיבוק שלי.
שבת שלום.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #136678

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב חברים

שמי דייב ואני סקסוהוליסט

מצהיר על 48 שעות של נקיות ומפוכחות

היה לי שבת מיוחדת - שבת חתן אמיתית - חתן של אלוהים [התחתנתי עם השכינה]

הייתי כל השבת עם אלוהים מחובר - דיברתי אתו למרות שהיה לי קשה...

הייתי בליל שבת עם חבר תוכנית ואף יצאתי עמו לטיול [לחלק ברכות] ברחובה של עיר...

ביום שבת - אני קם מצעקות של אמא שלי תקום לתפילה אין לכם יראת שמים...

תאמת שהחידוש שלא התייחסתי...

תפילה מחוברת לאלוהים, פגשתי חברי תוכנית בתפילה... ואף דיברתי עם חבר ושיתפתי...

אחרי התפילה הלכתי לבית, ואמא שלי אחרי כמה דקות מתפרצת קודם באופן כללי ואחרי זה את כל הנשק היא מכוונת אלי יורה בלי סוף, שהיא גרמה לדבר אני השבתי לה, בלי להתפרץ...

הסברתי לה, אולי לא הכי בכבוד, אבל אמרתי מה שהרגשתי...

יצאתי לעיר – לתלמיד חכם אחד ישבתי איתו כמה שעות על סוגיות נפלאות - עונג שבת אמיתי...

אחרי זה הלכתי לקבוצה עם חברים חדשים שפחות הכרתי [ראיתי אולי...] ישבתי הכרתי שתפתי, התחלקתי וחלקתי... סעודה שלישית הכל עם חברי תוכנית, עם שיתופים והכל

ממש מעין עולם הבא...

אני תוך כדי כתיבת הפוסט שומע את אמא שלי [שזה חידוש בפני עצמו היא מערב שבת בהפגנה....] מדברת עם איזה חברה שמספרת לה על אחת הבחורות שנפגשתי [2 פגישות] עזבה שידוך יומיים אחרי שהיא סגרה שידוך... כעת אני אומר לעצמי – אין אמון בבחורות, מה נסגר אתם...

אלי הרצליך - חי [קאבר עפרה חזה]

"שמעו אחיי

אני עוד חי

ושתי עיני עוד נישאות לאור

רבים חוחיי

אך גם פרחיי

ולפני שנים רבות מספור

אני שואל

ומתפלל

טוב שלא אבדה עוד התקווה

עובר מזמור

מדור לדור

כמעיין מאז ועד עולם

הומים ימיי - חי חי

ולילותיי - חי חי

ובשמי עמוד האש עוד קם

אשיר בלי די - חי חי

אפרוש ידיי - חי חי

לידידי אשר מעבר ים

אז כה לחי

לכל אורחיי

ולבני המבקשים לחזור".

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 10 חודשים #136787

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים שמי דייב ואני סקסוהוליסט

הכל טוב ואני משתמש – אז אין תקווה...

שוב נפלתי אחרי 4 ימים – אני נופל במקלחת...

בכנות אני לא מוכן לוותר על העונג של לגעת בעצמי.

אני מוכן לוותר על פורנו ואפילו על מבטים ופנטזיות, אבל לחוש את עצמי אני חייב... קצת להתפרק...

למרות שאחרי זה אני סובל, אני עם רגשות אשם וכו'... למה אני כזה פושע, על מי אני עובד, אבל לא מוכן לוותר

נוגע, נוגע...

וכאילו מנסה לבודק את עצמי...

כאילו הפעם זה לא יעבוד ואני לא ישפריץ...

אגב זה לא קרה מעולם...

היה לי פגישת עבודה טובה, אני מתקדם בלימודי פסיכולוגיה ובפרויקט שאני עכשיו מתעסק.

אבל 'התאוה' עדיין חוגגת, הנה גם שטוב לי אני מאונן...

אני לא מוכן לשחרר, תאמת אין לי נכונות...

אני בתקופה שאומרים לי ה'רחמים עצמיים' - מגיע לך התחושה הטובה – מותר לך המגע הזה, זה לא אסור... אתה לא הולך לזונות אתה לא... אתה רק עם עצמך...

אבל זה הקונפליקט

שלפני... הכל מותר...

ואחרי... הכל אסור ובאסה...

אני באמצע לכתוב את הפוסט ואוננתי שוב כי אני חולה...

מאד קשה לי עם עצמי, עם המצב, עם המחלה, עם ההתנהגות שלי...

אני חסר אונים, פשוט חסר אונים, רואה עד כמה אני צריך תוכנית ממש כמו שאני שותה מים, ואני אסירות תודה שותה...

מתפלל לאלוהים למרות שקשה לי לפנות אליו, אבל כעת אני פונה עם ידים מלוכלכות ב... ואומר לו; אלי תן בי את השלוה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם, אומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי, ואת התבונה להבחין בין השניים, אמן. רצונך יעשה ולא רצוני.

רפאל מלול - מה הסיפור הקליפ הרשמי

מילים:

יש סיפור שלא נגמר

ומי ידע מה יהיה מחר

כל החיים סיפור בהמשכים

והוא כתוב בידי האלוקים

וגם וגם אני וגם וגם אתה

עוד לא ראינו את הסוף

וגם וגם אני וגם וגם אתה

תמיד מתפללים לטוב

מה הסיפור הוא תפור בדיוק עליך

מבראשית עד אחרית סיפור חייך

מה הסיפור תירגע למה לחיות בדאגה

קח הכול באהבה הכול זה הטובה שלך

אם תקרא בין השורות

את יד ה' אולי תזכה לראות

אם רגע קט הסתיר הוא את פניו

היה זה רק עוד פרק שנכתב

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 10 חודשים #136794

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום שמי דייב ואני סקסוהוליסט

מצהיר על שלושה נפילות אתמול בלילה

[אחד במקלחת ושניים בחדר שלי]

במשך השנים האחרונות יש ימים שאני מרגיש גוסס מהתאווה. אולי כלפי חוץ - לא רואים בכלל שאני חולה ומרגיש את מה שאני מרגיש [פיזי נפשי ורוחני], אבל בפנים יש ימים [כמו עכשיו] שאני ממש גוסס. חולה במחלת הבדידות, אני באמת הרבה שעות לבד... כמובן שיש עוד כמה מרכיבים של המחלה, כמו; פחד[1], בושה[2], אשמה[3], שנאה עצמית[4], חוסר בהערכה עצמית[5], חוסר שלווה[6] ועוד (על כך אני כעת עובד בצעד 4 להכיר את עצמי). כל מרכיב של המחלה הוא מסוכן בפני עצמו, וכולם ביחד - סיכון קטלני. אבל הבדידות - הייתה הנוראה מכל, היא זו שהיא קוברת ומכסה אותי מתחת לאדמה.

ישנם אנשים רבים חולים בעולם שלנו, אבל בדרך כלל הם לא בודדים. הם נמצאים בין בני משפחה שמשתדלים להראות אמפתיה, והרבה פעמים הם נמצאים כמובן בין חולים כמוהם, שם הם יכולים להרגיש הזדהות ולקבל הבנה ותמיכה נפשית וכלכלית. הבעיה שלי היתה כפולה: מצד אחד אני חולה במחלת הבדידות, ומצד שני אסור שאף אחד יידע על כך. אז אני נמצא בין אנשים, לפעמים אפילו מסמר הערב/ הפרויקט/ הקהילה, אני עושה הרבה דברים, יש לי הרבה מאד חברים ואוהבים, אבל בעצם אני לבד...

ברור שאני בודד, כיון שרק אני יודע מי אני באמת. כל השאר? אם הם היו יודעים מי אני, הם לא היו מסתכלים לכיוון שלי. אז הם לא באמת חברים שלי, ואין לי איתם באמת שום דבר משותף. כן, ברור שגדלנו ביחד מכיתה א', אבל מה הוא באמת יודע עלי ועל מה שאני מתמודד איתו?

וזה כולל לא רק אנשים זרים, אלא גם כאלו שבאמת רוצים לעזור ואפילו אנשי מקצוע.

הנה הלכתי לפני כמה שנים למטפל שיושב על כסא משרדי והייתי צריך לספר לו על עצמי. הוא קיבל כסף בדיוק בשביל זה - כדי להבין אותי, אבל אני לא מרגיש שהוא יכול להבין אותי באמת. כן, הוא שמע על זה ממאות מטופלים וגם קרא המון על ההתמכרויות למין, אבל הוא לא היה שם. הוא אף פעם לא הרגיש את האש הזאת ששורפת אותי מבפנים אחרי הנפילה, ולא שמע את השקט הנורא שמגיע אחרי ההתנפצות, מיד אחרי שהנפילה מסתיימת ומגיעה עוד אחת.

והרבנים שדיברו איתי, וההורים שלי שניסו להבין מה עובר עליי. אין סיכוי שהם יבינו אותי. הרבנים שאמרו לי ללמוד דברים מסוימים כתשובה על מעשי, אבל אני לא צריך סדרי לימוד כתשובה, כי אני לא רוצה לעשות את מה שאני עושה. אני צריך שהוא יעזור לי - איך לא לחזור לשם. אבל כנראה שהוא לא יכול, כי הוא חושב שאם רק ארצה מספיק - אוכל להפסיק. ואני בתוכי יודע שזה לא נכון ושאין לי סיכוי [תאמת שלא בדקתי, אבל ככה היה עם הרבנים שלי עד עכשיו].

אבל החברים בקבוצה - זה כבר משהו אחר. הם לא קראו ספרים על התמכרויות, כיון שהם בעצמם מכורים. הם לא צריכים לשמוע הרצאות על הנושא כי הם מכירים את הכל מעצמם. כאשר אני מספר על ההרגשה של המוח שנכבה כאשר התאווה מגיעה לביקור - הם יודעים בדיוק על מה אני מדבר, וכאשר אני מספר להם כמה לא רציתי ליפול אבל פשוט לא יכולתי לעצור - הם מזדהים עם כל מילה שלי. כאשר אני שומע אותם מספרים את החוויות שלהם, גם אם הפרטים שונים, עדיין הסיפור הוא הסיפור האישי שלי.

רק מכאן אני יכול להחלים. רק כאשר יש מי שאני יכול להזדהות איתו ולהרגיש שהוא באמת מזדהה איתי. רק בחבר מכור כמוני אני יכול לתת אמון ולחשוף בפניו את מי שאני בלי להתבייש, ולדעת שזאת הדרך להחלמה.

דיברתי עם הספונסר היום והוא אמר לי זה אולי כואב לשמוע ומעצבן אבל אתה צריך לדעת שעיקר השיתוף הוא לפני הנפילה ולא אחרי... כמה שזה נכון, מתפלל לנכונות לשתף קודם.

[1] אני מפחד לפגוש אנשים מסוימים, כמו רבנים שלי לשעבר, לפגוש חברים, זה שאני לא נמצא בישיבה, פחד שאני לא אתחתן עם מישהי שמתאימה לי, פחד שעוד אחת תעזוב אותי, פחד לפגוש את אבא של מי שעזבה אותי (כל רכב סקודה מפחיד אותי)... פחד מלהתחתן בכלל... פחד מל  

[2] אני מתבייש שעזבו אותי, ואני לא מוצלח מתבייש מהכישלונות שלי, מהשקרים שלי, מעצמי...

[3] למה אני בורח למין, למה אני מאונן ושוב ושוב...

[4] שונא את ההתנהגות שלי ואת אובססיה שלי למין, לתאוה, לפנטזיה.

[5] אני לא מעריך את המעלות שלי, את הרצון שלי, את הכישרונות שלי.

[6] אני מבולבל קופץ מדבר לדבר נכנס הרבה פעמים לשוטט באינטרנט סתם...

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 10 חודשים #136820

אני בוכה יחד אתך , חושב עליך , מזדהה עם התחושות , כל הכבוד שאתה פונה לפורום אפי בזמנים הכי קשים שלך 
דייב היקר 
אתה תוכל "אתה תהיה איש מצליח"
הלוואי והייתי עומד לצדך ואומר לך "דייב אני אתך" תמשיך לצעוד ו"שבע יפול צדיק וקם" העיקר שבסוף אתה תמיד קם 
יש חשיבות גדולה לזה ובפרט שאתה כל הזמן חותר לאמת 
ו" אתה תגיע" אנחנו אתך 
ידידך מהפורום 
מאמין בישועה

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 10 חודשים #136904

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום

שמי דייב סקסוהוליסט

קודם כל מצהיר על 48 שעות נקיות מפוכחות ושפויות חיבור לעצמי ולכוח גדול – אסירות תודה.

הייתי עם חבר תוכנית, מיד אחרי הנפילה האחרונה כמה שעות, ואחרי זה נסעתי מחוץ לעיר וקצת השתחרר. בלילה הלכתי לאכול על אש עם כמה חברי תוכנית – הם ארגנו ערב נפלא, נהנתי מכל רגע, הרבה הומור...

[אגב, למדתי (בהומור) כמה דברים משותפים (תמיד חשבתי שזה סימפטומים שנמצאים רק אצלי...) על סקסוהוליסטים: 1. אוכלים ובולעים בעמידה. 2. יכולים לאכול הרבה (גם שכבר עמוס). ועוד...].

אתמול התחלתי 'קורס אנגלית' וכן הייתי במפגש ייעוץ תעסוקתי... עשה לי מאד טוב, קצת להכיר את עצמי, ולהכיר עוד אנשים – כל אחד שיתף שם את המקום שלו בחיים... אסירות תודה עושה לי הדברים הזה מאד טוב...

האמת שיש לי חזון להיות 'מטפל' [וכנראה בהמשך בכל מה שקשור לזוגיות – למרות שאני עדיין לא שם], התחלתי ללמוד את שיטת סיפור='נרטיב'.

אני מאד רוצה לעזור לבחורים ואנשים שמתמודדים בפרט בכל מה שקשור להתמכרויות, כמובן לדעת השיטה המרכזית – שיטת 12 צעדים.

אבל להתעשר מעוד שיטות וחכמות, וכמובן להיות מקובל בציבור החרדי – אפילו הפנימי [נשמע הזוי, אבל אני מאמין שאפשרי].

אני מחכה לפגישה אישית ביום שישי לראות איך אני לומד פסיכולוגיה בצורה שהכי תתאים לי.

כמו כן להמשיך בתחום שאני מתעסק, הכתיבה, העריכה, ההגהה וההוצאה לאור – שאני כבר מצליח שם... רק לפתח את זה בצורה יותר מקצועית – להגיע למקום שאני יהיה מספר 1 בכתיבה ובעריכה בציבור החרדי. [אני מאמין שאני יכול להגיע לזה].

יש לי חלום לעזור לאנשים שעברו מצבים דומים לשלי מתוך ניסיון כח ותקוה.

הדרך אליך - מוטי עויזר | Motty Oyzer - Haderech Elecha

כשהעולם כולו הוא גשר צר,

גם מתוך המיצר ממעמקים,

אתה איתי בכל מקום,

כל הזמן שומר עלי,

רק איתך לא אמעד לא אפול.

לכל אחד יש ניצוץ קטן בחשיכה,

שמאיר מתוך הנשמה,

והדרך ארוכה במכשולים היא רצופה,

לא מתייאש אני בדרך הנכונה.

ויש בי את הכח לא להרים ידיים,

להלחם על מה שיש להביט אל השמים,

כמו ים פתוח הכל גלוי לפניך,

גם אם נפלתי ושוב קמתי, זאת הדרך אליך.

לפעמים אתה ניצב מול עצמך,

לא מבין מה טמון בתוכך ושומע את הקול,

אל תדאג תמשיך לגדול,

מול כל דבר שבעולם אני איתך.

בחיים יש רגעים כל כך טובים אבל הזמן לא עוצר, כמו צל עובר,

ומתוך המנגינה בתוך הלב נושא תפילה,

שמע קולי טרם אקרא.

ויש בי את הכח להלחם להלחם על מה שיש...

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 10 חודשים על ידי דייב 2.
זמן ליצירת דף: 1.37 שניות

Are you sure?

כן