ברוכים הבאים, אורח

המסע הפסטורלי של דייב 2
(0 צופה) 

נושא: המסע הפסטורלי של דייב 2 41236 צפיות

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135820

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

השראה 1  - מתוך חוויה בעודי תקוע בצעד 2

מה זה כח גדול, אצלי - זה אלוהים, על זה גדלתי ועם זה אני חיי; אסירות תודה - שאני לא בורח מזה. למרות שיש קושי, לא הכל מאיר לי – ימים של בכי [גם עכשיו אני עם דמעות על העיניים], לא הכל הולך לי - כמו שאני רוצה.

ההשלכות מזה שאני 'עזבתי שידוך', זה שאני לא מצליח לחזור לשמחת חיים - שהייתי בה, נכון שמבחינת עשייה – פחות או יותר [נראה לי יותר - פשוט אני פנוי הרבה יותר] חזרתי לעצמי, ובס"ד עשיתי הרבה בשבוע האחרון, אס"ת אני באמצע עבודה על כמה חיבורים חשובים מאד...

הבעיה שלי - שאני לא יודע להשלים עם המצב לגמרי, וברגע שיש עומס של כאב, ויותר נכון 'חוסר כנות'; אני משקר, לא חי באמת, מנסה לעשות מניפולציות, לעבוד על אנשים שיעריכו אותי יותר - כדי שיהיה לי שידוך טוב...  אני לא קולט שמה' אשה לאיש...

אני צריך להבין שהעולם בכללי עובר קושי גדול, לא רק היהודים החרדים [שאגב הכי הרבה סבלו מהקורונה מכל הבחינות] - גם היהודים החילונים [לא צריך לפרט], גם הגויים בכל המדינות אוכלים חרא – לא לשכוח יש מקומות שהקורונה חוגגת...

אני לא מאן דאמר כדי להגיד מה הלקח מהפיגוע המשטרתי במירון [סליחה!!! לא 'פיגוע'; אסון מירון תשפ"א]. שכמובן הכל עם אמונה וביטחון שאלוהים היה בשואה... וכמובן במירון - באותו זמן שאנשים נמחצים ונרצחים אחד מהשני. [תסלחו לי, אבל אני מבין טוב - מה אני מתכוון, כן הוא הבוס – אלוהים הוא הבוס... והוא מנהל הכל בדיוק מלמעלה בצורה הטובה, הבעיה שאני לא רואה את הדברים נכון].

אתמול שמעתי הספדים על חבר מהישיבה שנפטר מהמחלה לפני שבוע, ואני כמובן - לא זוכר את כל המסרים, הלקחים, החיזוקים והמוסרים של הרבנים שליט"א – אני אוחז שהכל נכון...  

דבר אחד הלך אתי שאבא של הבחור הזה ששנה היה חולה בסרטן... אמר שאחד מן הראשונים לפני הסתלקות תלמידו הצעיר אמר לו; אחרי שאתה עולה למעלה תספר לנו מה קורה, והוא בא בחלום לרמב"ן ואמר לו אני לא יכול לספר, אבל דבר אחד אני יכול להגיד לך; כאן למעלה - אין שאלות!!!

אבל אף אחד - לא יכול להבטיח מה יהיה מחר... מה עוד אלוהים מבשל לנו – אם אני [וכל אחד לבד] ימשיך להיות אָפָּאתִי, האם אני ימשיך לברוח ולהיות מרוכז בעצמי; בהצלחה שלי, בשידוך שלי, בכסף שלי, בלאה בלאה וכו', זה פשוט לא אמור לעניין את אף אחד...

אני יודע שאם אני אמסור את זה לאלוהים, הוא יסדר אותי בצורה הטובה ביותר, מה שאני יכול רק לקלקל ולחרבן [סליחה על הביטוי]...

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135843

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים

שמי דייב ואני סקסוהוליסט בהחלמה!

אני מצהיר על ניקיון של 117 ימים על פי תוכנית SA!

על כחצי שנה נקיות מפורנו ומשוטטות ברשת המפורנננת!

הנה זמן, חולף - עובר הזמן, בלב מרגיש 'ענן', היכן אתה - אלוהים - רק תן סימן, מתרחק, הקול בפנים דופק, בדידות, הרגל שוחק, האור שלי - הדלק... (חיים נחמן)

כמה חודשים איך שהוא עשיתי צעד 2; עם כל הבלבול והקשיים והתמודדויות שאסירות תודה עברתי בהצלחה.

אך להגיד שעשיתי את הצעד בשלימות - זה פייק ניוז.

מה שברור לי שאלוהים הוא זה שיכול להחזיר אותי לשפיות, ואני כעת צריך להתקדם...

אני רק יסכם מה כן עשיתי - קראתי בספרים; צעד קדימה לפעולה, הספר הלבן, הספר הגדול, 12 ו12[1]. עשיתי שלוש דוגמאות לטבלה שמופיעה בצעד קדימה לפעולה... שיתפתי הרבה בטלפונים ובכתיבה... וכן קראתי חלקים מהספר 'לצעוד לתוך היום' על צעד 2...

כעת אני עובר אחרי שישבתי אתמול עם הספונסר לצעד 3:

"החלטנו למסור את רצוננו ואת חיינו להשגחת אלוהים כפי שאנו מבינים אותו״.

אסירות תודה לאלוהים אוהב – אני מתקדם הולך לקבוצות, משוחרר כעת, למרות הקשיים בלילה והגירויים, הרחוב מלא בתאווה...

[1] ספרות מומלצת לקריאה - צעד שני

אנו מציעים שחברים יקראו וילמדו את הספרות המומלצת הבאה לפני עבודת הצעדים:

הספר הגדול

״הסיפור של ביל״ עמ' 6

״אנו הכופרים״ פרק 4

״חוויה רוחנית״ נספח 2

הספר הלבן

״צעד שני״ עמ' 89

״התגברות על תאווה ופיתוי״ עמ' 157

שנים עשר ושתים עשרה

״צעד שני״ עמ' 18

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135844

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום
אי"ה חברים אני ישתף אתכם את החוויה שמתחילה עם צעד 3 - אסירות תודה...

אני רק יפתח בתפילת צעד שלישי. 

"אלי, אני מעמיד עצמי לרשותך לבנות איתי ולעשות עמי ככל שתחפוץ. שחרר אותי מכבליי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. הסר מעלי את הקשיים שלי, כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם, לכוחך, לאהבתך ודרך חייך. מי ייתן ואעשה את רצונך תמיד״. (מתוך ״הספר הגדול״, עמ' 55)

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 11 חודשים על ידי דייב 2.

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135859

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

"רק להיום"
מקורו בספרים

מוהר"ן מברסלב זיע"א

ליקוטי מוהר"ן תורה רעב

(תהלים צה) היום אם בקולו תשמעו, זה כלל גדול בעבודת השם, שלא ישים לנגד עיניו כ"א אותו היום, הן בעסק פרנסה והצטרכותו, צריך שלא יחשוב מיום לחבירו כמובא בספרים, וכן בעבודתו יתברך לא ישים לנגד עיניו כי אם אותו היום ואותו השעה, כי כשרוצין ליכנס בעבודת ה', נדמה להאדם כאלו הוא משא כבד, ואי אפשר לו לישא משא כבד כזו. אבל כשיחשוב שאין לו רק אותו היום, לא יהיה לו משא כלל, וגם שלא ידחה את עצמו מיום ליום, לאמר מחר אתחיל, מחר אתפלל בכוונה ובכח כראוי, וכיוצא בזה בשאר העבודות, כי אין לאדם בעולמו כ"א אותו היום ואותו השעה שעומד בו, כי יום המחרת הוא עולם אחר לגמרי. היום אם בקולו תשמעו, היום דייקא, והבן:

מאת רבי קלונימוס קלמיש שפיראהאדמו"ר מפיאסצ'נה.
ספר חובת התלמידים - צווים ואזהרות

ואם תשוקה לעשות איזה דבר אחזה אותך, הן לא דבר אסור הוא, אבל כיון שלבן תורה חטא ונבלה היא שיהי' מסור ביד תשוקותיו הנמוכות וביד תאות יצרו, לכן רוצה אתה להתאפק ממנה, וקשה לך, גם בכל התחבולות כבר נסית וקשה לך. עשה זאת איפוא, חשוב, הן אעשה זאת, אבל לא עכשיו רק לאחר שעה ושעתיים, והאם כ"כ מנוול הנני ח"ו, שגם לשעה ושעתיים לא אוכל לאחר את תאותי. ובטח עכ"פ זאת יעלה לך לאחרה על איזה שעות, ובפעם הא' והב' תעשה אחר שעה ושעתיים את אשר הבטחת לך, אבל הי' בטוח שאחת משתי אלה יעלה לך, או שכ"כ ימאס הדבר בעיניך שמעצמך לא תרצה לעשותו גם בפעם הא' והב', או שעכ"פ תתרגל בפעם הג' למשול עליך כ"כ עד שלא תצטרך להבטיחך לעשותו אחר שעה, רק לגמרי תשברנה:

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135864

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אופיר סלומון וניתאי צרפתי מבית ספר למוסיקה בלהיט חדש ומרגש "מה אשיב לך" • צפו ראשונים בקליפ

מילים:

לא ארדוף אחרי דבר

כי אם אחריך

אחפש בכל אדם

חלקיך

מה בי ובהם

אם לא אתה

שבתוך הסתרה

לא אדאג עוד לדבר

סוד עבודתך

להשליך את הצרה

הזו עליך

והיא תעלם

הוא יהבך הוא יכלכלך

מה אשיב לך

מה ששלי הרי שלך

ומי יזכיר לי אם לא אתה

לא מגיע לי כלום

ומה אשיב לך אהוב שלי הכל

ומי יזכיר לי אם לא אתה לחייך ולקום

והלב שלי נשבר

רק מחסדיך

לא הבנתי כלום מנסתרות דרכיך

ואצעד בהן

באמונה שהכל לטובה

לא ארדוף אחרי דבר כי אם אחריך

אחפש בכל אדם חלקיך

מה בי ובהם אם לא אתה שבתוך הסתרה

מה אשיב לך

מה ששלי הרי שלך

ומי יזכיר לי אם לא אתה

לא מגיע לי כלום

ומה אשיב לך אהוב שלי הכל

ומי יזכיר לי אם לא אתה לחייך ולקום"

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135889

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

ערב/לילה טוב חברים

קמתי הבוקר אחרי 'חלום רטוב', קשה לי לקבל את זה שאני סקסוהוליסט שמנסה לברוח כל הזמן כאילו מישהו רץ אחרי. המרדף הזה = לא נותן לי מנוח, אני זה שצריך להיות בסדר, כי על הסטטוס הרגיל – תמיד אני לא בסדר, דבר זה נובע מחוסר קבלה. ערך עצמי נמוך ועוד שלל פגמי אופי...

אסירות תודה שנפגשתי עם חבר תוכנית בבית הכנסת, ואחרי זה ישבתי עמו ושפכתי את הקושי, את הכאב, את כל מה שצף לי. הוא הציב לי דברים על השולחן; השימוש - זה לא פתרון, והכאב הזה – זה חוסר אונים, שכדאי לך להשלים עם זה מאשר להתקוטט עם זה ובסוף להשתמש.

הסבל הוא נורא, אי אפשר להתכחש... אבל אסירות תודה קצת נרגעתי, ישבתי כמה שעות לעבוד על הפרויקט שאני צריך להגיש שבוע הבא, ואז אני מקבל שיחה – יש לך טיפול אסתטי היום בשעה 3:00, הגעתי למקום ב4:30 ואסירות הוא חיכה לי וטיפל בי.

הבעיה שלי שזה פעם שניה [ותאמת שהייתי שם יותר מעשרה פעמים] שאני גומר [יוצא לי זרע] בסוף הטיפול מהחום של הלייזר למטה [סליחה על התיאור].

להגיד שזה 'אוננות' ולאפס – לא נראה לי, לא עשיתי שום פעולה בשביל שיחשב כאוננות, אבל מבחינתי - זה חוסר אונים מוחלט. למה אין לי שליטה על השפיכה... הרי אני לא מאונן... [גם שעושים לי משאז' בכל הגוף - אז אני גומר] למה זה קורה לי, טינות על עצמי ועל אלוקים...

רוצה להשתחרר, לקבל את זה, ולהבין שאלוקים יודע מה עושה, כי הוא רחמן ומיטיב ורוצה שיהיה לי רק טוב...

רוצה לשתף שאיזה חבר תוכנית חדש - התקשר אלי פעמים - ממש משמים, בדיוק בזמן... והוא משתף שהוא גם בדרכים ופנטזיות וכמעט הוא... ואסירות תודה הוא ויתר...

רוצה להבין שזה ויתור, עכשיו התקלחתי ורציתי ממש לאונן וכבר לגמור, ממש קשה לי... ויתרתי רק להיום...

אוהב אותכם - צריך אותכם

אריאל לוי - לאן

מילים:

לאן לאן לאן

לאן אלך מכאן לאן

גם ביום קשה או סתם כשרע

עם עצמי יושב לי כאן

לאן לאן לאן

לאן אפנה מכאן לאן

אם הלב שלי היה יכול לומר

היה שואל אותי מזמן

גם אם אברח למרחקים

ולא אמצא מרגוע,

גם אם ארעה בשדות זרים

ולא אדע מנוח,

האם גם אי שם בעצמי יודע

שלא יכול לבד, משתגע

שרק איתך אני עוד כאן

לאן לאן לאן

לאן אמשיך מכאן לאן

גם כשלא הולך ופתאום נשבר

לאן לאן לאן

לאן אברח מכאן לאן

גם כששמש מאירה לי ת'עולם

מיד שוקעת אל הים

לאן

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135890

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על השיתוף!! 
הכנות שלך מביאה המון החלמה לפורום!! 

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135903

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום שמי דייב ואני סקסוהוליסט

אחרי רצף של 118 ימים – משתף שנפלתי אתמול בלילה בשני פעמים – אוננות, 1 בלי פנטזיות, ו1 עם פנטזיות.

חוסר אונים עם חוסר שפיות, הקושי גדול, אני כעת עם חברותא לומד הלכות צדקה בעיון כבר יותר משעה, ורק אחרי זה [איזה 1 בצהריים] - אני אתקשר לספונסר ולחברים...

קשה לי לוותר, קשה לי לקבל את עצמי, את הקושי, את הכאב, את זה שאני נוגע בעצמי, ואני נהנה ואוהב את זה...

קם מהתחלה וממשיך, כל עוד שהנר דולק אפשר לתקן, אני חי...

אני מוסר את עצמי לאלוקים אוהב.

אני שמח שהיום אני רגוע, ואני נהנה מהלימוד וממה שאני עושה, חוץ מזה; אני צריך להגיש פרויקט לשבוע הבא ומחר על הבוקר - להיפגש עם איזה לקוח – שמהתל בי ועושה לי רע רק לחשוב עלי...

א-לי, אני מעמיד עצמי היום לרשותך לבנות אותי ולעשות עימי ככל שתחפוץ. שחרר אותי היום מכבלי כדי שאוכל להיטיב לעשות רצונך. הסר ממני היום את הקשיים שלי, כדי שהניצחון עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם, לכוחך לאהבתך ולדרך חייך. מי ייתן ואעשה את רצונך תמיד.

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135908

• בוגי
  • חבר ותיק

וואו!
118 יום !
הישג גדול..

אוהבים אותך.
תמשיך הלאה בדרך הישר..

מעט אור דוחה הרבה חושך,
ובוודאי מעט חושך לא יכול לדחות את האור הגדול של העבר והעתיד.

אשריך!

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135925

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שלום שמי דייב ואני סקסוהוליסט

רציתי ללכת לקבוצה ולא היה לי כח הייתי אצל חבר תוכנית והוצאתי את כל מה שבליבי, העייפות והטינות והכאוס גרמו לי לברוח במקום לקבוצה לאוננות מטומטמת.

מעדכן על אוננות נוספת - לפני כמה דקות במקלחת, אני חסר אונים מול הכאב, מול הפחד, מחר אני אמור להיפגש – פגישת עבודה שלא בא לי עליה בכלל... ועוד יותר שאני משומש עם טינות וכעסים.

עכשיו אני לא יברח מהמציאות ויהיה כנה - אתמול שאוננתי בפעם הראשון לא פנטזתי, אבל בפעם השניה פנטזתי ולא יודע להסביר למה איך קפץ לי הפרצוף של מי שהייתי מאורס לה, לא שפנטזתי עוד... אבל זה קפץ... ואני חושב שאני פשוט כועס ועצבני על כל המצב, לא בא לי כלום.

אתמול אחרי שהשתמשתי פעמיים - דמיינתי את עצמי מת, את המיתה [שאני מתאבד עם סכין], את הלוויה שלי, את הניחום האבלים, את המודעות, את  הכאב של המשפחה [ואת זה שאבא שלי מתאבד אחרי שאני מתאבד...]

היום בבוקר ברחתי מזה הרגשתי כביכול טוב הייתי עם חברותא כל הבוקר עד איזה 2:00 אחרי זה דיברתי עם הספונסר רבע שעה, הלכתי לאכול, ואחרי זה הלכתי לספרייה עם אחותי, וישבתי לקרוא על כל מיני נושאים אס"ת לא תאווה, אבל חיפשתי שם ולא בדיוק מצאתי...

חזרתי הבייתה... אני באמצע לערוך כמה מאמרים...

הלכתי להתפלל מנחה, והלכתי לחבר תוכנית, הוא היה עייף שמע אותי והתקפלתי כדי לתת לו אפשרות לישון, הלכתי להתפלל ערבית... קשה לי לדבר עם אלוהים... ובאמת התפללתי גרוע...

באתי הבייתה ואמא שלי אמרה לי משהו שעיצבן נכנסתי להתפנות ולהתקלח ואוננתי בין לבין... חוסר שפיות, עכשיו יש לי כאבי ראש ואני מנוהל מהפגישה מחר...

מתפלל לשפיות ולהירדם נקי

ולמסור הכל לאלוהים

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135943

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב

בס"ד

דייב יקר,

אוהב ממש וחיבוק גדול. תפתח את הלב לעצמך , בעדינות, בחמלה. יש בך כל-כך הרבה טוב.

שתהיה שבת מנוחה. כל מעשיך עשויים. 

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135944

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב חברים

שמי דייב ואני סקסוהוליסט

מעדכן על נפילה נוספת - אתמול בלילה - לפני השינה, רציתי לישון מוקדם כדי לקום מוקדם, כאב לי הראש כאבים רציניים, וכולם [אמא עם הטלפון שלא גומרת לדבר, אבא ואח שלי חזרו מקבר רחל ופטפטו בקול, אחותי חזרה בדיוק והיא לא יודעת לדבר בשקט - למדה מאמא שלה...] הפריעו לי; עצבים, טינות, מחשבות, שוב מאונן, מתוסכל, חושב על מחשבות אובדן, ומבין שאני חייב להרפות להיכנע ולמסור, אני חסר אונים רק מוסיף חוסר שפיות...

אני בורח למין... כי אני חושב שזה התרופה שלי

על הבוקר 6:20 אני קם נוסע מפספס את האוטובוס ומקדים לאוטובוס הבא, לבנתיים פוגש חבר תוכנית ומתחבר... הייתי בפגישה עם הזקן הנ"ל, עם כל הטינות שיש לי עליו ועם כל השקרים והרמאות והשיגעונות שהוא חי בהם ורוצה להכניס אותי לתוך הביצה שלו...

[אגב עכשיו - אחרי הפגישה הוא הצטלם לאתר הכרויות - בגיל בערך 65 - הוא מחפש שידוך... שכר רב ינתן למוצא...].

היום הוא ניצל את החולשה שלי, והוריד לי [בהסכמתי] ממה שקבע 2,000 ₪ ואני כמו אבעל – אומר לו על הכל 'כן', העיקר שיעזוב אותי, בא נגמור – לפני שאני אגמור במכנסיים, אבל כנראה שאלוהים - לא רוצה שזה ייגמר מהר - יש לי עוד עבודה... וכנראה בסיפור הזה – בלי נס, יהיה לי עוד הרבה להתחשל - כמו שקורה לי בתקופה האחרונה מכל מיני סיטואציות. אני פשוט לומד את החיים – מתוך הקושי, מתוך דברים - שאני צריך לדעת איך לקחת אותם...

אלוהים נגע בי ולחש לי; תיכנע, תוותר, תרפה, תמסור – לי – אני יסדר אותך כמו שצריך, הגאוה שלך הרצון לשליטה שלך יהרגו אותך ואולי עוד כמה שמסביבך...

אני מקבל את זה שאני חולה, מכור, קשה לי לוותר, קשה לי להרפות, אני חייב לראות את הטוב הרגע – שהכל יראה ויהיה נגלה [-אני מאד מזדהה עם הברכה שהיה רגיל לברך האדמו"ר הריי"צ זיע"א שתזכה לטוב הנראה והנגלה] אני לא יכול לסבול רגע... אני לא יכול לראות שדברים לא מנגנים לפי החליל שלי...

אוננות, סקס, פורנו – לא יפתרו לי את הבעיות רק יחמירו לי אותם... ההתמכרות שאני נמצא בה - זה סבל, אני לא מסוגל לשלוט שם, אני חסר אונים, מאמין שאלוהים – כח גדול – יכול; אם הוא רוצה – להחזיר אותי לשפיות... אני רוצה מפוכחות כמו שלא ראיתי פורנו חצי שנה ואסירות תודה הפנטזיות נחלשות, שאני לא אברח לנגיעה בעצמי שאחרי תקופה גדולה מביאה אותי לאוננות של 4 פעמים בתוך 30 שעות...

אלוהים הציל אותי - שאני לא עוד כמה שבועות מתחתן, כנראה שהייתי משתגע שם... אלוהים אוהב אותי ולא רצה שאני אסבול וגם הבחורה תסבול ושוב חוזר אלי כי היא סובלת אני סובל, אני סובל והיא סובלת היא סובלת ואני סובל וחוזר חלילה – אלוהים ישמור...

התאוה – רוצה כבר לשכב עם מישהי, להרגיש מישהי, אגב מציעים לי שידוכים וזה מצד אחד עושה לי טוב... ומצד שני – יש לי חוסר אמון בבנות, אני רוצה להסתכל על עצמי בעיניים ולומר; יא' מאונן אחד – אתה יכול להתחתן, על מי אתה עובד... מצד שני אולי את בעיית האוננות גרידא יפטרו החיי נישואין, כמובן שאני צריך תוכנית צעדים וטיפול אבל המצב הכאוס הזה של עכשיו, ההורים שאני לא במסגרת לא נותן לי להשתחרר ולהתקדם הלאה, הרווקות פשוט הורגת אותי... אני לא יודע מה לעשות אולי לכם יש פתרון עבורי – אני מבולבל, חסר אונים וסבלנות, ומאמין שאלוהים יעשה מה שנכון עבורי, אני מוסר לו את זה...

אוהב אותכם צריך אותכם

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135955

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אני דייב ואני מכור לתאוה

חברים יושב ושומע את השיר 'אני מכור' של אביתר בנאי, ומזדהה אש... אני מכור, אין לי שליטה על כלום, לא על החבר - שאמור עוד רגע לבוא - לאסוף אותי לשבת ב'ראשון', ואני רוצה להספיק טבילה בים לפני שבת [מכל האוננות של הסוף שבוע הזה]... ולא על מה יהיה ואיך יהיה, וכמובן לא על השפיות והנקיות שלי...

אסירות תודה אני רגוע כעת, יודע שאלוהים אוהב אותי גם שמזג האויר 'מאונן - חלקית', יותר נכון למרות שחם עכשיו בחוץ, אני לא חם על מישהי מפוכח ומתפלל להיות מפוכח ומשוחרר מתאוה, יש לי הרבה מה להספיק, אבל לא מצליח, אני צריך למסור לנוח, להבין שלא הכל אני חייב לעשות, לא עלי המלאכה לגמור, אבל באמת שאיני בן חורין להיבטל ממנה, לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם, ואת האומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי, וכמובן - את התבונה להבחין בין השניים...

"הפחד, החושך, סוגר אותי, את השיר שעולה" = אני מפחד להספיק את הפרויקט בזמן - שבוע הבא, מפחד מה יהיה עם מסגרת [שההורים חופרים ואני לא מעוניין] - באמת שבא לי שיעזבו אותי ואני יהיה חופשי – חופשי מהכל.

"הכעס, שפוצע, עוצר בצד - מוכן לוותר" = אני כועס שאבא שלי מתערב לחיים שלי באופן כללי ולשידוכים באופן פרטי – אני אתן דוגמא עכשיו איזה שדכנית שלחה תמונה של בחורה – הוא חייב לראות באובססיה אותה ולבדוק אותה כמו אתרוג...

אני חייב לקבל אותו, לפחות כמו שאני מקבל את עצמי, אין כאן חכמות... אם אני ימשיך עם הטינות והכעס - זה יפוצץ אותי, כמו שקרה בסוף השבוע הזה... אני חסר אונים מול ההתנהגות שלו, אני מאמין שאלוהים יכול להחזיר לשפיות, אני מוסר את זה...

מה שאני רואה כאן בסיפור הזה, השליטה הרעה של אבא האובססיה המטומטמת, הרגשות המכעורות...

אני מתרגם את זה לכח גדול שהוא שליט רע, עריץ משוגע, אובססיבי, לא מניח לאנשים לחיות בשקט...

והנה אני הופך את זה; אלוהים - הוא שליט טוב, כי הוא יודע לנהל הכל בצורה הכי טובה והכי נכונה, אלוהים נותן לחיות בשקט...   

מילות השיר:

אני מכור

מכור - למה אומרים עלי, לזרים, לאוכל, כאב, כבוד, כסף, סיגריות, משקה חריף

איי איי מכור אליי

תן לשכוח שאני ריק - שמתים, שזקנים חולים משוגעים

תן לשכוח שמפחיד, שבודד, שחולף, הכל חולף

אני מכור כי אין שליטה, בלתי נסבל, חסר אונים

מול מה היה, מול מה יהיה

גם על הרגע הזה, אין לי שליטה, אין תפיסה, אין שליטה

על פעימות הלב, האוויר שאני נושם

מחשבות מחשבות, כמה רעש במחשבות

[פזמון]

הפחד, החושך, סוגר אותי, את השיר שעולה

הכעס, שפוצע, עוצר בצד, מוכן לוותר

['בית ב]

חסר אונים מול הילדים, והעתיד, והרחוב שבתוכם חולף

והספקות, הכפירה, שעוברים בירושה

הזיכרונות, הסרטים, הסודות השמורים

והלב שקפא, שנסגר, לא סלח, לא נפתח, ונשבר

אז מה אני עושה עם זה, שוב בורח שוב עוזב

או מסכים להיפתח, לדבר, לחבק, לשחרר

נותן מקום לאהבה, אולי בפעם הראשונה

אני חי, אני נקי, אני אחד, כמה שקט, לא לבד

[פזמון]

הפחד, החושך, סוגר אותי, את השיר שעולה

הכעס, שפוצע, עוצר בצד, מוכן לוותר

[אאוטרו]

נושם לאט, אוויר נקי, הנצח הזה הוא חולף

הנצח הזה, הוא חולף

נושם לאט (נושם לאט), אוויר נקי (מכור, נקי), הנצח הזה הוא חולף

נושם לאט (נושם לאט), אוויר נקי (מכור, נקי), הנצח הזה הוא חולף

הנצח הזה, הוא חולף

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135969

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו דייב שיתופים ממש מהלב! 
מתחבר מאוד מרגיש את הכאב שלך וואוהב אותך המון המון!!!

תגובה: בטוח שאני יצליח!!! לפני 2 שנים, 11 חודשים #135971

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שמי דייב ואני סקסוהוליסט

אני רוצה לשתף על שבת מדהימה, שמחה ורוחנית ללא תאוה – לפחות ככה היא התחילה והמשיכה עד הצהריים היום, עד שנכנסתי לנוח [בחדר מול הים אויר מטורף...] ובמקום להירדם - אוננתי ארבע פעמים ברצף [בושה לכתוב את זה] – דבר לא שפוי - שלא קרה לי בתקופה האחרונה [הייתי שם עשרות פעמים ואף פעם לא עשיתי כזה דבר אפילו לא אוננתי פעם אחת], לא שאני מפנטז ומאונן או משהו כזה פשוט צריך מגע... אובססיבי ברמה משוגעת...

אני חסר אונים מהחוסר השפיות....

אני לא אשכח להזכיר שלפני שנכנסתי לנוח למדתי איזה 2 דף גמרא ועוד ובקושי ישנתי בלילה והייתי עייף, אבל נראה לי שזה לא כל כך משנה הבעיה שלי זה לא של בן אדם רגיל, אני מכור...

'זיו הקודש': נמואל וחיים ישראל בקליפ מילים ממילותיו הקדושות של החזון אי''ש זצ''ל​

מילים:
"כי אפשר לאדם בעולם הזה
להיות כמלאך לרגעים
וליהנות מזיו הקודש

וכל תענוגי העולם הזה
כאין וכאפס
נגד עונג של דביקות האדם ליוצרו
האדם ליוצרו יתברך".

(מתוך אגרות החזון איש).

זמן ליצירת דף: 1.47 שניות

Are you sure?

כן