ברוכים הבאים, אורח

עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי
(0 צופה) 

נושא: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי 5396 צפיות

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 11 חודשים #121957

חגגתי לעצמי חג קטן.
יצאתי לטייל. וניסיתי לשמוח כל היום. להנות מהשחרור.

ככה זה היה נראה ביום שאחרי לילה של סרטים.

היום הזה הדביק אותי בג'וק השחרור. ג'וק של שליטה עצמית. בטחון חזק כזה שיש לי כוח לשלוט ביצרים. יש לי כוח להחליט אם כן ולא.

ועברו ארבעה ימים כשהשניים האחרונים היו נוראיים. כל כך קשה לי. אבל יש לי יכולת שליטה. אני איכשהו ממשיך. פותח ספרים. מתקשר לחברים. איכשהו מוצא כוחות חיים. 

זה ימשיך לנצח? כן.
כי את מסר השליטה הפנמתי.
איך הנצח יראה? מה זה משנה?
אני חי. יש לי כוח. מלמעלה למטה מלמטה למעלה.

תודה לך רבש"ע!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 11 חודשים #121962

תודה אח יקר!
באהבה גדולה

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 11 חודשים #121963

ב"ה אין עוד מלבדו שנתן לי כוח להמשיך. הייתי כל כך מיואש. ב"ה עכשיו אני איכשהו צולע בקושי. אבל על הרגליים.
תודה גדולה על החיזוק!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 11 חודשים #121964

המון תודה!
איך מוצאים ספונסר? מה זה אומר?

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 11 חודשים #121978

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

המון בהצלחה אח יקר,
עוקב אחרי המסע שלך ומאמין בך,
תזכור שהדבר הכי חשוב(גם אם נפלת) זה תמיד להמשיך ללכת!
לא משנה מה קרה או מה יקרה אנחנו עם הפנים לכיוון ההחלמה
ואם כבר ללכת אז בשמחה!
תראה איזה צדיק אתה

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 11 חודשים #122014

זה מצחיק שחשבתי שזה יהיה כל כל פשוט.
זה מצחיק שאני עדין מאמין לזה מדי פעם.
זה מצחיק לחשוב שמצאתי פתרון בחוץ כשבעצם הוא אצלי.
זה מצחיק שאני מתכנן להתחתן ועדין מתמודד.
פחות.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 11 חודשים #122106

תודה לך ה'!
אין הרגשה טובה יותר מהתחושה של התקווה. 
תאמת שבאמת קשה לי. באמת. יכול להיות שקשה לי כמו פעם, יכול להיות שיותר קשה לי, יכול להיות שפחות. מה שבטוח עכשיו זה אחרת. משהו שונה.
יש דרך. יש תקווה. יש כלים לעבוד איתם. 
אני כבר לא משכנע את עצמי רק היום ולא יודע מה יהיה מחר.
כי היום יש לי הרבה עבודה. עבודה מאתגרת וקשה. ואני אתאמץ עוד קצת ועוד קצת.
מחר גם תהיה לי עבודה. תמיד תהיה לי עבודה.
עכשיו אני יודע בודאות, כל עוד אני ימשיך לעבוד קשה אני ימשך לספור ימים נקיים. 

תודה ה' שנתת לי עם מה לעבוד.
תודה ה' שאתה נותן לי כוח לעבוד.
תודה ה' שנתת לי על מה לעבוד.
יש תקווה. יש חיים. יש שליחות אלוקית.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 11 חודשים #122108

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אין עליך אחי.
תמשיך לשתף.
מאחל לך את מלא ההצלחה במסע שלך!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 11 חודשים #122116

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהביםםםם אח יקר והמון בהצלחה !!

כיף לראות שקמת על הרגליים והתמלאית ברוח חדשה בקרבך. רוח נכונה

מתפלל עבורך שתצליח!! אוהבים

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 11 חודשים #122123

תודה גדולה אחים יקרים!
זה לא מובן מאליו!
שנזכה להמשיך להתקדש

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #122316

לא יכול להצביע בדיוק על מקור האושר. על מקור החיות. מה שברור, כבר חלפו יותר משבועיים מחג השחרור הקטן שלי. אני שמח שאני משוחרר. אני שמח שהחגיגה מקבלת מימוש יומיומי, וזה לא קל.

אולי זו השינה הטובה שיש לי בימים אלה.
אולי אלו התפילות.
אולי ההצטרפות לעבודה בפורטיפיי.
אולי לימוד התורה.
ואולי ס"ד.
כנראה שכולם יחד.

אנא ה' תן לי את היום הזה, רק אותו, להמשיך ולצעוד בעבודתיך! למען שמך באהבה!

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #122481

לומדים את המלאכה. בחסדי שמים מרובים אני מלא בכוחות חיים עכשיו וזה דווקא אחרי תקופנ נקיה ולא אחרי קימה עוצמתית.

אנא ה' תן לי את הכוח להמשיך!

זה נפלא שיש חברים, יש עידוד, יש חברה מקיפה ומשתתפת.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #122628

איך שומרים על שגרה בריאה?
זה מדהים. היכולת להמשיך יום אחרי יום בלי לדעת מה יהיה מחר אבל עם בטחון גדול שיהיה טוב. 
הימים עוברים. אני מתקדם. הימים מתקדמים. מקווה להמשיך להתעצם כל יום. מקוה להמשיך לעשות טוב. להיות טוב. לעשות את רצון הבורא.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #122811

אני עוד יום סוגר חודש. זה לא ברור ולא מובן מאליו. הדיבור על זמנים ארוכי טווח הם אותם שמחזירים את הזמנים הקודמים כבר הבנתי שנכון לא להתעסק בזה. לכן זה לא העיסוק וזה לא הסיפור היום. סך הכל מה שאני רוצה זה להזכיר לעצמי את היסודות להזכיר לעצמי שיש כאן אתגר לא פשוט בכלל בשום צורה. זה משהו שאני נאבק איתו יום יום. והרגשתי דברים ביומיים האחרונים. כיון שזה לא קל אני עובד קשה להכין את עצמי. אני מתרחק מראש.
אני זוכר את היסוד שהקב"ה נתן לי את הכוח לשלוט במעשי במחשבותי וברגשותי. לכן זה מה שאני מנסה לעשות. אני למדתי שזה נתון לבחירתי ובחרתי מראש לתעדף את הבחירה הזו בכל מצב אפשרי. ככל שאוכל.
אני זוכר את כללי ההרחקה. באמת משתדל לא לעבור עליהם לגמרי. גם במקום צורך גדול למרות שלא נראלי יכול להיות זה כל כך קל ונוח. אלו המראות שלי. אני לא רוצה להתקע בעצמי אז אני לא מתקרב כל כך. ככל שאתקרב כך אראה יותר פרטים לא חשובים. לפעמים צריך להתקרב אבל תמיד יותר יפה לעמוד מרחוק ולראות תמונה הרבה יותר גדולה. אבל דרך המראה לא עוברים.
עוד הרבה עבודה לפני. אני באתי לעבוד קשה. בלי דמיונות.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #123306

לא מאמין שזה הגיע כל כך מהר, ארבעים יום נקיים חלפו כהרף עין והסתיימו בחג מתן תורה. גוואלד.
לא שכמות הימים זו המטרה, אבל בהחלט יש להם השפעה רצינית. שזה לא יפסק! שיהיה לי כוח גם היום וגם מחר!

זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן