ברוכים הבאים, אורח

עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי
(0 צופה) 

נושא: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי 5395 צפיות

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 2 חודשים #131997

תודה לך!
אני סוגר עכשיו עשרים ימי נקיון. עשרים זה רק מספר, זה לא מעיד על הווה עבר או עתיד. אבל המהלך הכללי זה מהלך של עוצמה. של רצון גדול לצאת מזה. החיים פורחים במסלולם, ללא קשר להתמודדויות.
היכן אפשר לזהות נקודות שרשיות יותר לטיפול?
יש לי תחושה שמבחינת רצון אני סיימתי עם הענין. בעיה שיכולה להתעורר זה ההרגלים. להגיע חזרה לסרטים מתוך היסח דעת וחוסר תשומת לב.
בכל אופן מציב יעד לשבוע הקרוב ולא מעבר לכך לשמור על נקיות מוחלטת. רק השבוע לכל השבוע. כל הזמן להתקדם.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 2 חודשים #132008

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום
תן לי את היום הזה

י

ו

ת

ר

מזדהה עם "רק להיום" מאשר "שבוע" - אבל איך שאתה מרגיש...

אגב רק להיום מקורו בספרים הקדושים..

מאחל לך נקיות ומפוכחות שזה לא פחות חשוב

אחלה שבוע נקי וטוב...
נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 2 חודשים על ידי דייב 2.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 2 חודשים #132329

וואו, קודם כל תודה!
להגיד את האמת, קשה לי לקרוא לחוויה שלי התמכרות. אני לא יודע מה הניאונסים שקובעים מי מכור ומי לא. אבל משהו אצלי לא מרגיש שמכור זה קשור. 
אולי כן. אני לא יודע.
אבל בסוף, התחושות שלי, שהעבודה היא לא במאבק ישיר מול הרשת, לא מאבק מול המכשירים. המאבק הוא לבנות אישיות יציבה וחזקה. לבנות בטחון עצמי. לקנות מידות טובות. אפשר לחשוב שזה לא קשור, אבל מרגיש לי ואני חושב שכל עוד בנין הנפש לא יציב, כל מאבק וכל נסיון התמודדות יכול להגיע לטמיון.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 2 חודשים #132372

הבנתי. בסדר. אני מכור.

לא יודע איך ממשיכים מכאן.

תגובה: עגלה עוברת וקוראת אליי בוא עלה - יומן המסע שלי לפני 3 שנים, 2 חודשים #132376

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום
איך ממשיכים ?

אני יגיד לך מה עוזר לי,

לשתף לדבר עם חברה מפה,

עד שאתה מרגיש שפרקת את זה מהבטן,

וגם לעבוד עבודה פנימית על תוכן פנימי לחיים,

אני קראתי ספרים קצת על 12 הצעדים זה עזר לי מאוד,

אם אתה מעוניין תכתוב לי בפרטי.

אוהבים.
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות