ברוכים הבאים, אורח

סיפור אישי.
(0 צופה) 

נושא: סיפור אישי. 10248 צפיות

תגובה: סיפור אישי. לפני 3 שנים, 7 חודשים #127144

• תקווה25
  • דירוג זהב

אחי אתה אלוף!
לא סתם קוראים לך בליבר - כמה אמונה!
שיהיה אחלה של שבוע!

תגובה: סיפור אישי. לפני 3 שנים, 7 חודשים #127310

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתם יודעים איך נפלתי?
אני מרגיש כל כך אפס עכשו.
יודעים איך נפלתי?
בבסיס, שבת בלילה, 4 בבוקר, לא נרדם, לא יודע מה לעשות, בקריז מטורף.
אומר אבאאא קח את זה ממני בבקשה , אני מוותר על זה אני מתחנן.
קריז מטורף.
לא מצליח להשתחרר.
לוקח את הטלפון.בשבת.ונופל.
איך?
מה נהיה ממני?
איך הגעתי לכזה מקום ?
מה נסגר איתי?
מה חסר לי?
אני פשוט מרגיש שבור עכשו,
כמו שהרגשתי כבר אלפי פעמים לפני,
אני בפורום הזה כבר חצי שנה בערך נראלי?
לא קרוב להצלחה אפילו.
אני אובד עצות ממש.
יהודי עם לב שבור

תגובה: סיפור אישי. לפני 3 שנים, 7 חודשים #127312

• mitmoded
  • דירוג זהב

קשה קשה אחי אני מבין לגמרי, מה לעשות זה התמכרות ולהתמכרות אין גבולות,
אני בטוח שאתה עשית כאן שינוי באתר הז כל יום כל תגובה כל טקסט שאני קורא באתר הזה משפיע עלי לטובה, 
אני בטוח שתצליח בעזרת ה,
אחרי שמסמנים שנפלת האתר שואל אותך שאלות ממליץ לך לענות עליהם ברצינות ובאמת לבדוק איפה הייתה הטעות, 
בהצלחה רבה אחי!!

תגובה: סיפור אישי. לפני 3 שנים, 7 חודשים #127321

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך חבר יקר!

אני למדתי על עצמי שכן חסר לי משהו, יש לי חוסר ורעב רוחני גדול שאני צריך למלא דרך אלוקים, בשבילי האתר הזה בלבד לא היה כלי מספיק חזק לספק פיתרון לכן הצטרפתי לתוכנית ואני מכיר חבר שגם במהלך הצבא היה בתוכנית, יש פיתרון אם מבינים שממש רוצים וכבר אין ברירה אחרת..

מתפלל שצליח לקום מפה, אל תיתן ליצר לגרום לך עוד לרדת על ידי הרגשה רעה ושיפוט עצמי, יש לך מחלה שאתה לא שולט עליה ואוהבים אותך!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: סיפור אישי. לפני 3 שנים, 7 חודשים #127323

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחי היקר... אוהבים מאוד!!

תסתכל על הנפילה שלך.. 4 לפנות בוקר להיות ער במיטה לא להצליח להירדם.. וכשהראש מפוצץ במחשבות ופנטזיות והגוף רוצה את המנה שלו...

זה לא סתם ניסיון זה אבא של כל הנסיונות מי בכלל יכול לעבור את זה?? 

כל כך מכיר את התחושה הזאת... את החוסר אונים את החוסר יכולת לברוח מזה.. 

עד היום הדבר הכי קשה עבורי זה או כשאני חולה ותקוע בבית או שאני קם באמצע הלילה ולא מצליח להירדם שוב.. אין דבר יותר קשה מזה..

להיפך תתעודד מזה.. לא נפלת סתם ככה בצהריי היום.. נפלת בנקודה שהיכולת שליטה בה כמעט הכי נמוכה שיש..

אני חושב שמה שזה בא להראות לך, שזה גם מה שאני הייתי צריך להבין קודם זה שאין לי בכלל שליטה על זה.. גם אם זה לא ב4 לפנות בוקר.. למרות שכאן זה באמת דוגמא קיצונית שמראה לי עד כמה אני חסר אונים מול זה..

קבל את הנפילה באהבה.. חבק אותה.. זה קשה אני יודע.. אבל זה רצון אלוקים עבורך.
ניסית! אתה עדיין מנסה! זה לא שהרמת ידיים או התייאשת וקיבלת את זה וזהו.. ועם כל הנסיון והמאבק אלוקים החליט שתיפול שם. אוהבים. קרה לי מאות אם לא אלפי פעמים..

ממליץ לך מאוד להתחבר לSA, להגיע לקבוצות לקחת ספונסר, להתחיל את כל התהליך הזה של החלמה באמת עם כל המשתמע מכך..

עבורי זה הדבר היחידי שעזר.

ואגב.. גם לי זה היה הלילה ואכתוב על כך ביומן מסע שלי.. ניסיון מאוד קשה ב5 לפנות בוקר מוצאי שבת.. עד עכשיו לא מבין איך לא נפלתי...

אוהבים אחי!! תמשיך לבוא ולשתף

תגובה: סיפור אישי. לפני 3 שנים, 6 חודשים #127688

• beliver
  • דירוג פלטיניום

היי לא הייתי כאן תקופה,
הייתה לי נפילה ואח"כ פשוט הכחשתי הכל..
שרדתי איזה שבוע בלי נפילות בלי כלום ואז שוב נפילה,
 הבנתי שבשביל לנצח אני חייב לעשות דברים,
פעולות.
דיברתי עם החבר שאחראי על הסינון שלי שישלח אותו למישהו שאני יכול לסמוך עליו(חבר מכור לשעבר), והחלטתי שמעכשו אני כותב כאן כל יום, גם אם זה רק מילה, או משפט קצר אני אכתוב כאן כל יום. 
אז אלו הדברים שאני מקבל על עצמי מהיום כדי להתחזק:
1.לכתוב באתר כל יום.
2.לפני נפילה- לכתוב באתר ולעשות טלפון לחבר .
3.להתחיל לקרוא את הספר הגדול , כל יום טיפה.
אשמח אם תהיו איתי חברים.
אני לא יכול לבד

תגובה: סיפור אישי. לפני 3 שנים, 6 חודשים #127694

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה לא לבד
אנחנו איתך בדרך
תמשיך לעשות את הפעולות החשובות שהזכרת

תגובה: סיפור אישי. לפני 3 שנים, 6 חודשים #127701

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי ! אני איתך בכל אשר תלך.

כל הכבוד על ההחלטות. עכשיו רק נותר לך לעמוד בהן.

אוהבים!

תגובה: סיפור אישי. לפני 3 שנים, 6 חודשים #127716

• beliver
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכם חברים!
אתם עוזרים מאוד ומראים לי שזה אפשרי ...
הבטחתי לכתוב כל יום אז אסכם איך היה לי היום ובכלל, נקי יום, מסרתי את הסיסמא לסינון של הפלאפון שלי לחבר שאפשר לסמוך עליו שגם אם אומר לו שהבית שלי נשרף והפיתרון זה שהוא יפתח את האינטרנט- הוא לא יפתח.
ובכללי הבנתי שצריך להתחיל לעשות גם מעשים ולא מספיק הרצון הטוב.
" מה אתה עושה עם זה?"
יש לי אתגר ממש גדול שאני רוצב לפרוק פה, יש לי קושי ממש גדול עם הסתכלויות ומבטים וברור לכולם לאן זה מוביל, הלוואי וזה היה רק ברחוב או משהו כזה, אבל הן עובדות איתיייייי ביחד במחלקה, מה אפשר לעשות? 
ויש אחת ספציפית שממש ממש קשה לי איתה.
מתחיל להתפלל שיעבירו אותה מקום או משהו חח ,
יש למישהו אולי רעיון איך אפשר להתמודד מול זה?
תודה רבה לכולם!
ממש מחזק אותי לראות שאנשים עוד מגיבים לי ועוד אכפת להם ,
ואני אשמח גם אם מישהו רוצה קשר אישי יותר בפרטי או משהו אז אשמח .
ערב טוב ושוב תודה

תגובה: סיפור אישי. לפני 3 שנים, 6 חודשים #127727

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי היקר!!

אשמח להיות לך לעזר באופן טלפוני. או בצ'אט בהאנגאואטס. שלח לי הודעה פרטית ואתן לך את הפרטים אם אתה רוצה.

לגבי הבנות שעובדות איתך במשרד אני מזדהה בצורה מוחלטת!! הייתה לי אחת במשרד שהייתה יפהפיה והייתה באה מאוד חשוף ומושך ולא יכלתי שלא להסתכל עליה בחוסר אונים... חבר יקר פה בפורום שדיברתי איתו בטלפון באותה תקופה אמר לי מה עבד עבורו ואני גם עשיתי את זה וזה עבד לי. 

כתבתי לי פתק עם תפילה קטנה לבורא עולם וכל יום לפני שהייתי נכנס למשרד הייתי מתגנב לחדר המדרגות, יורד על הברכיים וקורא אותו בקול. 

בהתחלה רק השם של אותה הבחורה היה בפתק ולאט לאט נוספו אליו עוד ועוד שמות. כל בוקר שהגעתי לעבודה עשיתי כל בדיוק כמו שהחבר אמר לי וזה עבד!

היום מתוך כל השמות האלה כולן עזבו או פוטרו פרט לאחת, אבל הגיעו 2 חדשות במקומן אבל באמת שבאסירות תודה אני מאוד משוחרר מזה היום וקל לי הרבה יותר לוותר על מבטים ופנטזיות... האובססיה ירדה פלאים וזה המון בזכות הפעולה הזאת והנס שאלוקים עשה לי שם ששיחרר אותי מזה.

הנה התפילה שלי מהפתק מצורפת לנוחיותך, כמובן שאתה יכול לכתוב כל דבר אחר דומה שאתה מרגיש ומתחבר אליו:

תפילה לכניסה לעבודה:

אלי,
ידוע וגלוי בפנייך המאמץ שאני עושה להחלמה ולהימנעות מהסתכלות בנשים. אני עושה את כל ההשתדלות לא להיכנס לאתרים אסורים ולא לשוטט במקומות הומי פריצות.
על הבנות שאיתי במשרד אין לי שליטה, ורק מכוחך אני אצליח לא להסתכל עליהן.
עזור לי אבא, רק להיום, לראות בנועה, אנה, שירלי, בקי, אורנית ואלירז כאנשים, ולא כאובייקט מיני. עזור לי למסור אלייך, לשחרר ולוותר על הרצון להסתכל עליהן, להנות מיופיין, למצוא חן בעיניהן ולחפש תשומת לב מהן.
אני מברך אותן שיצליחו בכל מעשה ידיהן, שיצליחו בעבודה, שיהיו בריאות שלמות שמחות ומאושרות, שיימצאו בעל טוב ויהיה להן שלום בית אמיתי, שיירוו נחת מהילדים, ויהיה להם קל בגידול הילדים, ושישובו בתשובה שלימה אמיתית ויזכו לעשות את רצונך. אמן.

תגובה: סיפור אישי. לפני 3 שנים, 6 חודשים #127730

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 09 ספט' 2020 08:54:

אוהבים אחי היקר!!

אשמח להיות לך לעזר באופן טלפוני. או בצ'אט בהאנגאואטס. שלח לי הודעה פרטית ואתן לך את הפרטים אם אתה רוצה.

לגבי הבנות שעובדות איתך במשרד אני מזדהה בצורה מוחלטת!! הייתה לי אחת במשרד שהייתה יפהפיה והייתה באה מאוד חשוף ומושך ולא יכלתי שלא להסתכל עליה בחוסר אונים... חבר יקר פה בפורום שדיברתי איתו בטלפון באותה תקופה אמר לי מה עבד עבורו ואני גם עשיתי את זה וזה עבד לי. 

כתבתי לי פתק עם תפילה קטנה לבורא עולם וכל יום לפני שהייתי נכנס למשרד הייתי מתגנב לחדר המדרגות, יורד על הברכיים וקורא אותו בקול. 

בהתחלה רק השם של אותה הבחורה היה בפתק ולאט לאט נוספו אליו עוד ועוד שמות. כל בוקר שהגעתי לעבודה עשיתי כל בדיוק כמו שהחבר אמר לי וזה עבד!

היום מתוך כל השמות האלה כולן עזבו או פוטרו פרט לאחת, אבל הגיעו 2 חדשות במקומן אבל באמת שבאסירות תודה אני מאוד משוחרר מזה היום וקל לי הרבה יותר לוותר על מבטים ופנטזיות... האובססיה ירדה פלאים וזה המון בזכות הפעולה הזאת והנס שאלוקים עשה לי שם ששיחרר אותי מזה.

הנה התפילה שלי מהפתק מצורפת לנוחיותך, כמובן שאתה יכול לכתוב כל דבר אחר דומה שאתה מרגיש ומתחבר אליו:

תפילה לכניסה לעבודה:

אלי,
ידוע וגלוי בפנייך המאמץ שאני עושה להחלמה ולהימנעות מהסתכלות בנשים. אני עושה את כל ההשתדלות לא להיכנס לאתרים אסורים ולא לשוטט במקומות הומי פריצות.
על הבנות שאיתי במשרד אין לי שליטה, ורק מכוחך אני אצליח לא להסתכל עליהן.
עזור לי אבא, רק להיום, לראות בנועה, אנה, שירלי, בקי, אורנית ואלירז כאנשים, ולא כאובייקט מיני. עזור לי למסור אלייך, לשחרר ולוותר על הרצון להסתכל עליהן, להנות מיופיין, למצוא חן בעיניהן ולחפש תשומת לב מהן.
אני מברך אותן שיצליחו בכל מעשה ידיהן, שיצליחו בעבודה, שיהיו בריאות שלמות שמחות ומאושרות, שיימצאו בעל טוב ויהיה להן שלום בית אמיתי, שיירוו נחת מהילדים, ויהיה להם קל בגידול הילדים, ושישובו בתשובה שלימה אמיתית ויזכו לעשות את רצונך. אמן.

ממליץ לך לשנות את השמות בפתק... אם הם השמות האמיתיים... לצורך אנונימיות שלך.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: סיפור אישי. לפני 3 שנים, 6 חודשים #127737

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

שיניתי שיניתי אל דאגה

תגובה: סיפור אישי. לפני 3 שנים, 6 חודשים #127750

• beliver
  • דירוג פלטיניום

מתרפא יקר!!

תודה רבה על התפילה הזו, שמרתי לעצמי תודה רבה!!!
ובעזרת ה' אצור איתך קשר  בפרטי בקרוב...

היום נעלתי את הפלאפון לגמרי, ובפעם הראשונה זה הרבה זמן אני מרגיש רגוע מהידיעה שאין לי שום פרצה(שאני מודע לקיומה לפחות), דיברתי עם חבר טוב (מכור לשעבר) ופרקתי לו על הקושי שלי שמגיע בעיקר בלילות כשאני לא מצליח להרדם ואז משתעמם ומחפש לברוח מהשעמום והמחשבות , וגם דרך להרדם מהר. .
אז אם יש למישנו רעיונות מה אפשר לעשות כשלא נרדמים והפלאפון קורא לך..
אשמח לכאלו, בכל אופן תודה רבה לכל החברים!

תגובה: סיפור אישי. לפני 3 שנים, 6 חודשים #127758

בליבר יקר!
אם אתה בנטספארק, אז ישנה אופציה לחסום את האינטרנט לשעות ספציפיות...ובמקרה שלך לחסום את שעות הלילה. לדוג' מ23:45 עד 6:30 בבוקר. וככה אין אופציה ליפול כי האינטרנט חסום בשעות האלו.
מקווה שיהיה לעזר;)

תגובה: סיפור אישי. לפני 3 שנים, 6 חודשים #127928

• beliver
  • דירוג פלטיניום

ב"ה אתמול הייתה לי התגברות טובה שהייתי רוצה לשתף!
הייתי לבד בבית, אחרי יום משעמם, הצבא לא מאשר לחיילים להסתובב מחוץ לבית יותר מידי..
די דומה לבידוד.
בכל אופן התחלתי להרגיש משועמם, בודד, ריק וחסר תכלית לגמרי.
ובאופן טבעי התחלתי לחפש ריגוש, משהו שיתן לי תחושה של רצוי , תחושה של חיי.
תודה רבה לה' שהסינון על הטלפון שלי שווה משהו סוף סוף!
ניסיתי לעבור אותו במשך כמה דקות ואז פשוט התייאשתי ואמרתי יאללה חאלס, יש עוד דרכים להרגיש רצוי ומחובר.
יצאתי ועשיתי שיחה לחבר, שממש הרימה אותי ואחר כך ריצה ואחר כך הכל היה נראה הרבה הרבה יותר טוב.
אין לי כל כך הרבה מה לאמר באמת, אני כותב את זה כיאני רוצה להתרגל לכתוב באתר כדי שאם יהיה לי קריז, יהיה לי למי לפנות.
תודה

זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן