ברוכים הבאים, אורח

מסעו של היהודי המתוק
(0 צופה) 

נושא: מסעו של היהודי המתוק 9045 צפיות

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים #121155

שבוע טוב אחים יקרים! לא כתבתי כאן שלושה שבועות... אחרי הנפילה האחרונה פעם ראשונה בחיים שלי סיפרתי למישהו על ההתמודדות שלי אחד הרבנים בישיבה.. הוא אמר מה דעתו חיזק ונתן עצות ביקשתי ללמוד איתו פעם בשבוע ברוך ה נקי מראש חודש אדר יוצא 18 ימים אני כבר לא סופר כמו פעם החלפתי לפלאפון פשוט אז לא אכנס לאתר הרבה מדי פעם אולי אעדכן תודה לכל המתעניינים ה יברך אתכם שיהיה לכולם שבוע טוב ובריאות לכל עם ישראל ולכל יושבי תבל...

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים #121158

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
יהודי מתוק כתב on 14 מרץ 2020 18:16:

שבוע טוב אחים יקרים! לא כתבתי כאן שלושה שבועות... אחרי הנפילה האחרונה פעם ראשונה בחיים שלי סיפרתי למישהו על ההתמודדות שלי אחד הרבנים בישיבה.. הוא אמר מה דעתו חיזק ונתן עצות ביקשתי ללמוד איתו פעם בשבוע ברוך ה נקי מראש חודש אדר יוצא 18 ימים אני כבר לא סופר כמו פעם החלפתי לפלאפון פשוט אז לא אכנס לאתר הרבה מדי פעם אולי אעדכן תודה לכל המתעניינים ה יברך אתכם שיהיה לכולם שבוע טוב ובריאות לכל עם ישראל ולכל יושבי תבל...

ברוך ה', רק בריאות

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים #121190

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהחלמה. 

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים #121311

שלום אחים יקרים! אני חושב שטעיתי בהבנה האם האתר עוזר לי הרבה או לא,מאז הנפילה הקודמת שהייתה אחרי 64 ימים לא נכנסתי הרבה לאתר הצלחתי להחזיק 22 ימים ואז ביום רביעי חמישי שישי שבת ראשון ושני סוג של נפלתי כל יום לא ממש הוצאתי זרע לבטלה אבל כל יום או שהייתי ממש קרוב לזה או שראיתי תמונות וסרטונים לא צנועים השיא היה אתמול אני ממש מתבייש לכתוב את זה אבל השתמשתי בפלאפון של אבא שלי בשביל ליפול יש לו נטספרק אבל הוא לא חוסם כמעט כלום נרדמתי באיזה שלוש בלילה קמתי באחת עשרה המצב לא טוב בשבוע האחרון כל פעם שהיצר התעורר הוא ניצח בקלות לא היה לי כוח להתמודד הרגשתי שאני חייב את זה אני ממש חי בפיצול אישיות קם בבוקר לומד בהתלהבות חפץ חיים שמירת הלשון שתיים מקרא רבי נחמן בהמשך דף יומי וכו אבל בין לבין נופל פשוט בקלות פעם אחרי כל נפילה הייתי בוכה מצער בשבוע האחרון כבר אין לי את הכוח לבכות ולהצטער על כל נפילה זה רק יכניס אותי לייאוש יותר גדול,המצב הזה שאני כל היום בבית וכמעט לא יוצא החוצה זה משהו שאני לא יודע אם היה לי אי פעם ולכן ההתמודדות כל כך קשה.. אם חשבת תאווה שאני נכנעתי סופית והרמתי דגל לבן טעות בידך זה פשוט לא משנה כמה פעמים אני אפול בסופו של דבר אני מאמין שאלוקים שם אותי פה בעולם עם היכולת לכבוש את היצר אין הקב"ה בא בטרוניא עם בריותיו וזה ממש לא משנה אם אתגבר היום אחרי שבע שנים של התמודדות או אחרי עשר שנים או עוד ארבעים שנה לעולם ולעולמי עולמים אנסה להתגבר ולהידבק בך ריבונו של עולם זה לא אכפת לי אם נגזר דיני לגיהנם או לא יודע מה אני מנסה ומשתדל לעשות את מה שהטלת עלי מחכה ומצפה לתשועתך לעזרתך.... היום עד עכשיו אני נקי ומאמין שאם אצליח לשבור את הרצף הזה של הנפילות אצליח לחזור לעצמי ולהישאר נקי איפסתי בכל מקרה את ה90 יום ומחר בעזרת ה אספור יום אחד נקי... בתפילה מעומק הלב לבריאות בגוף ובנפש לכל עם ישראל לכל חברי האתר ולי הקטן. אוהבכם!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים #121349

ברוך ה אני בדרך לשתי ימים של נקיות הצלחתי לעצור את רצף הנפילות...  כיוון שהרצף הכי ארוך שלי בשלוש השנים האחרונות לפחות הוא 64 יום המטרה שלי כרגע היא לעקוף אותו ולא להגיע לתשעים יום ולכן אני מקבל על עצמי בלי נדר להישמר מהוצאת זרע לבטלה ומצפייה בתכנים לא ראויים עד חג השבועות חג מתן תורה שזה יוצא 67 יום אין ספק שהאתגר שאני מציב לעצמי הוא קשה מאד במיוחד לאור המצב הנוכחי שאני כל היום בבית אף על פי כן אני לוקח על עצמי את האתגר הזה ומתפלל לריבונו של עולם שיתן לי את הכוחות לעמוד בו בהצלחה ובזכות ההשתדלות העצומה שבעזרת ה אני אשתדל ירחם עלינו הקדוש ברוך הוא ויסיר מעלינו כל מגפה כל ניסיון ויתן בליבנו אהבתו ויראתו ונזכה לשוב בתשובה שלימה לפניו!!  חזק חזק ונתחזק!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים #121360

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי !! כל הכבוד על הרוח הבריאה והנכונה!!

אין לי ספק שאלוקים רוצה אך ורק את הניסיון שלנו והרצון שלנו להפסיק! השאר זה בידיים שלו כל עוד שאנחנו לא התרנו לעצמנו את האיסור ושאנחנו כואבים עליו ורוצים באמת להפסיק זה מה שאלוקים רוצה מאיתנו!

שיהיה לך המון בהצלחה מי ייתן ותעלה שוב על דרך! עד ל90 יום והלאה.

תקופה אכן קשה מאוד.. כמעט כולם סובלים וקשה להם.. אני מכיר ומדבר עם אנשים שנקיים חודשים ושנים ולכולם כולל עצמי קשה מאוד בתקופה הזאת.. קשה עד בלתי אפשרי..

תהיה חזק.. אוטוטו נעבור את התקופה הזאת ונזכה לביאת משיח צדקינו בע"ה ולבית המקדש.

אוהבים!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים #121361

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

חודש ניסן היום!
זה הזמן להתפלל לגאולה וליציאה לחירות.
כל אחד מתוך המצרים הפנימית שלו...
כל הכבוד לך על הדרך,
תאמין ותשמח!
זה זמן של גאולה ושחרור מעבדות!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים #121368

תודה רבה חברים יקרים! נקי ברוך ה... עוד 64 ימים עד שבועות.. חחחח אני מתחיל ספירת העומר מעכשיו... כבר הצלחתי תקופה כזאת בדיוק להיות נקי בעזרת ה גם הפעם אצליח.. היום עשיתי סיום על הספר משיבת נפש ממליץ לכל המעוניין דברים נפלאים המחזקים את כל מי שחשב להתייאש... הקב"ה יברך את כולנו..

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים #121398

תודה רבה אחי! האמת כבר התחלתי השתפכות הנפש בעזרת ה כשאסיים נראה שהולך להיות הרבה זמן ללמוד בתקופה הקרובה.. שהקדוש ברוך הוא יתן לנו כוח אמן! ברוך ה ישתבח שמו השבת עברה טוב היום 62 יום לחג השבועות זה המטרה שלי כרגע כבר הצלחתי פרק זמן כזה של נקיות.. שבוע טוב לכולם!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים #121405

עוד יום נקי תודה לך ה יתברך על כל החסד שאתה עושה עמדי... 61 יום לשבועות... היום היצר ניסה קצת להרים את הראש אבל אמרתי לו שיסתום רגע ולא יפריע לי אני הולך להיות נקי עד שבועות בעזרת ה זה הניסיון של הקורונה בשבילי.. צריך להתחזק ביחד איתכם! אוהב אתכם!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים #121411

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים והמון בהצלחה יהודי מתוק כדבש !!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 12 חודשים #121438

תודה רבה אחיי היקרים עוד יום נקי בסייעתא דשמייא גדולה..

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 12 חודשים #121457

ברוך ה ישתבח שמו לעד נקי שבוע ימים למרות כל המצב ההזוי שאני כל היום בבית ויכול חס ושלום ליפול כל רגע.. "אל תביאני לידי ניסיון".. היום 59 יום לשבועות יהיה נפלא להגיע לקבל את התורה מתוך נקיות ארוכה בעזרת ה יתברך... לילה טוב חברים!! בריאות לכולם!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 12 חודשים #121459

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד חזק ואמץ!!

המון בהצלחה חבר יקר

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 12 חודשים #121489

שרק ימשיך כך.. עוד יום נקי תודה אבא... 58 יום לשבועות...

זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן