ברוכים הבאים, אורח

מסעו של היהודי המתוק
(0 צופה) 

נושא: מסעו של היהודי המתוק 9116 צפיות

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים, 2 חודשים #120357

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים !!

יפה מאוד ידידי. מתפלל שתצליח ותעלה שוב על דרך!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים, 2 חודשים #120359

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 21 ימים
  • דירוג פלטיניום

אמן וכן למר!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים, 2 חודשים #120373

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

מרגיש קצת עצבות ומתח...
מנסה להירגע לא להתרגש מזה אלה החיים כאן בעולם שבו הקב"ה נסתר ונעלם לא הכל ורוד גם אם לפעמים זה מה שמנסים למכור לנו בעולם הדתי.. לא להיכנע לדמיונות שהתאווה תעזור למשמעות ואושר בחיים..
אני מתבטל לעצבות שיש בי לא מנסה בכוח לבטל אותה ולא נותן לעצמי לשקוע בה פשוט לוקח כמה נשימות עמוקות ומבקש מאבא אהוב שיהיה איתי תמיד...
תן לי עוד יום אחד נקי תן בי שלווה פנימית..
"לעולם ירגיז אדם יצר טוב על יצר הרע" המלחמה הזאת קצת מעייפת... 

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים, 2 חודשים #120377

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך,
אל תלחם עם העצבות, תזכור יש גם ימים כאלה, תקבל אותם, דבר איתם, אני לא צוחק,
תגיד לעצמך, כן היום אני קצת עצוב וזה בסדר גמור, הנסיון הוכיח שמרגישים יותר טוב.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים, 2 חודשים #120397

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב אנשים טובים!!!
ביום חמישי רציתי לראות משהו במחשב שלא עבד בגלל הרימון פתחו לי את הרימון ואיך שהוא קפץ לי אתר ממש לא צנוע בעזרת אבא אהוב יצאתי מיד בלי להביט שנייה ולגרום לעצמי לדרדור הרגיל.. אני מתלבט לפעמים כשאני חוזר הביתה מהישיבה אחרי באמת לימוד רציני בא לי לראות איזה משהו מעניין ולהירגע מצד אחד זה מסוכן מצד שני אני לא רוצה לחנוק את עצמי..
ברוך ה' שישי עבר בסדר שבת לא הייתי בבית והיה מעולה עכשיו בדרך חזרה הביתה מחר בערב יש לי אירוע אז אשאר בבית ולא אסע לישיבה בלי נדר אצא ללמוד כמה שעות ליד הבית אעזור בבית(זה דבר שאני כל כך צריך להשתפר בו) ואולי אעשה קצת ספורט..
רק להיום נקי 38 יום..
רק להיום אני מוותר על התאווה.. רק להיום אני לא בורח מעצמי מהחסרונות שבי מהעצבות והבדידות בוחן את עצמי בשקט בכנות נושם כמה נשימות עמוקות מסתכל כלפי מעלה מתגעגע למשהו אחר משהו הרבה יותר פנימי הרבה יותר נצחי רוצה קירבה אהבה אמיתית רוצה לבכות להיפתח לאהוב לעשות טוב להנות ממה שיש בי להיות בשלווה לא להילחם כל הזמן לא להרגיש שני אנשים...
בזמן האחרון יוצא לי הרבה לחשוב על מה מביא אותי לתאווה מה חסר לי בחיים למה אני עצוב או מרגיש בודד החפירה הזאת בנבכי הנפש כואבת ומאד מעורפלת עולים כל מיני מחשבות לא דברים ברורים לא יודע מה קשור ומה לא אולי קשר עם ההורים שאף פעם לא הגיע לפתיחות אמיתית ומוחלטת אולי עם החברים אולי צריך אהבה את החצי השני אולי החיים עצמם בעולם הזה שלא משנה כמה לומדים ומנסים להעמיק תמיד נשארת ההרגשה של החוסר הבנה הרבה מחשבות תהיות ספקות..
מתפלל לריבונו של עולם שיאיר את עיני שאוכל להבין את עצמי יותר טוב ואת חיינו כאן בעולם..
אוהב אתכם מאד וצריך אתכם איתי!!
אני חושב שמעולם לא פתחתי את עצמי כמו שאני עושה בפורום הזה...

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים, 2 חודשים #120398

• אוהב ימים
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

שבוע טוב אחי!!
קודם כל מדהים שהצלחת לחמוק מהאתר הזה בחמישי!!
שנית, תודה לך על הפתיחות, אתה מדהים אחי ואתה עושה דרך מדהימה!
מאחל לך למצוא את הנקודות האלה ולעבוד עליהם ולהפיק רק את הטוב מהם

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים, 2 חודשים #120400

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על הויתור בחמישי!

מאוד מזדהה עם הניסיון להבין איך הגעתי לכאן... מה גרם לי למחלה להתמכרות הזאת...

רוצה להפנים שכל מאורעות חיי הן בהשגחה פרטית מהשם יתברך.. אני נמצא בדיוק היכן שאני צריך להימצא. וכן המשפט היה נכון גם כשהייתי במעמקי השימושים שלי טובע בתוכם למוות..

ההתעסקות בצעדים 2 ו-4 מציפה אצלי המון המון רגשות שליליים על עברי ועל אנשים בחיי מהעבר ומההווה, עליי לזכור תמיד שלא משנה כמה נפגעתי או כמה רע הרגשתי בגלל מישהו - הוא בסה"כ שליח של השם שהיווה עוד חלק במארג החיים הגדול שלי שאולי הם לא חיים בדיוק כמו שאני הייתי רוצה לעצמי אבל הם רצון השם עבורי והם הדבר הכי נכון וטוב לי.

אוהבים ותודה על השיתוף הפתיחות והכנות ! זה מהמם.

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים, 2 חודשים #120402

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לכולם
כשאני נזכר מה גרם לנפש שלי להיות מכורה, אני מתמלא ברחמים עצמיים.
לכן משתדל לא להיזכר אלא לעסוק ככל שניתן בהחלמה.
כשאני חושב על זה בהגיון, העבר כבר מזמן היסטוריה, לכן אין טעם לבכות על מה שקרה.
במקרה שלי אני צריך לסלוח להוריי.
עדיין לא שם באופן מלא.
מאחל לכולם שבוע נפלא

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים, 2 חודשים #120412

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי יהודי מתוק. 
מאחל לך המון המון מתיקות בדרך. 

איכשהו גיליתי דרך עבודת הצעדים, מה גרם לי לברוח כל כך הרבה לתאווה. 

לאט לאט עם הצעדים אני מגלה, שעם חיבור אליו, אני לא צריך לברוח ממנו. 

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים, 2 חודשים #120437

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

תודה לכולכם על התגובות!!
כולכם יודעים איזה כוח זה נותן!!
"ואני קירבת אלוקים לי טוב"
בתודה גדולה להקב"ה נקי 40 יום.. וטהר ליבנו לעבדך באמת.. אוהב!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים, 2 חודשים #120499

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

היום פנה אלי אחד הרבנים בישיבה שעוסק בשידוכים וכו' ושאל אותי מה מצבי האם אני אני רוצה להתחיל לצאת שהוא יחשוב על מישהי מתאימה... אמרתי לו שיש לי רצון אבל אני מתלבט אם להתחיל עכשיו או לקחת עוד קצת את הזמן להתאקלם בישיבה אחרי הצבא וסיכמנו שכשאחליט שאני רוצה אפנה אליו...
כמובן שחלק מהסיבות לא להתחיל זה נושא ההחלמה שלי שלא דיברתו איתו עליו..
אני מאד אשמח לשמוע מה דעת התוכנית מה דעתכם מה השיקולים לכאן ולכאן, כרגע נקי 42 יום לומד טוב אפשר לומר שהתאקלמתי בישיבה השאלה היא האם צריך לחכות לשלב מסוים בהחלמה כדי להתחיל ומהו?
לא רוצה לחכות שנה או יותר כדי להתחיל לא חושב שזה נכון בכלל...

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים, 2 חודשים #120579

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

"תודה רבה לך ה' יתברך.."
ומה אשיב לך והכל שלך..
נקי 45 יום חצי מאתגר ה-90..
ביום שישי הייתה לי שיחה ארוכה עם אחד הרבנים בישיבה כשהוא הגיע לשאלה על חתונה אמרתי לו שכבר פנה אלי הרב שעוסק בשידוכים ואמרתי לו שאני מתלבט אם לחכות עוד קצת הוא שאל אם אני רוצה עוד קצת זמן להתאקלם בישיבה אחרי הצבא אמרתי לו שזה יותר מזה יש בי דברים מהותיים שאני חייב לשנות לפני הוא שאל מה הייתה שתיקה ארוכה והוא המשיך בשיחה הלאה התביישתי מה גם שאני לא מרגיש קרוב אליו מספיק כדי לפתוח את עצמי כל כך יכול להיות שעם הזמן אני אספר לו בסוף אני לומד אצלו רק כמה שבועות והוא לא ממש מכיר אותי..
הקב"ה נותן לי הרבה טוב בימים האלו לא מובן מאליו בכלל.. 
שיהיה לכולנו שבוע טוב נקי ומנוצל..
תודה לכם אוהב!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים, 2 חודשים #120716

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום
[dir=rtl]וואי כתבתי הודעה ארוכה והכל נמחק..

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים, 2 חודשים #120720

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב חברים לדרך!!!
לא כתבתי פה איזה שבוע אז הגיע הזמן...
המסע שלי התחיל לפני שש שנים עליות ירידות יאושים תקוות התחלות חדשות תפילות בכיות ניצחונות הפסדים רצוא ושוב אי שם לפני שלוש שנים הצלחתי להגיע לרצף של למעלה ממאה יום אבל שוב נפלתי..
לפני קצת יותר ממאה יום הגעתי לאתר הזה הצלחתי להגיע לרצף של 51 ימי נקיות אולי הרצף הכי ארוך מאז אותו רצף של לפני שלוש שנים חשבתי שהנה אני מנצח אבל אז הגיעו רצף של נפילות מאד כואבות הייתי שבור על סף ייאוש בכוחות אחרונים כשאני מבין שאני הורס לעצמי את החיים נסעתי לכותל מיררתי בבכי נחלים של דמעות אמרתי לאבא שאני כבר לא מסוגל לא יכול אין לי כוח לא רוצה להתמודד לא רוצה להתגבר לא רוצה להיות חלק מהמשחק הזה שמה אני מבקש ממנו לא כסף לא כבוד לא להיות גדול הדור סך הכל קצת עזרה בעולם הזה לא בזכות אבות בזכות זה שאני יהודי פשוט שרוצה את קרבתך ורוצה לחיות עם טיפה שלווה פנימית לא כל הזמן במלחמות ובפיצול אישיות.. התחלתי שוב בפעם המי יודע כמה ביותר רצינות עם חיבור יומי לאתר וכתיבה ביומן מסע והיום בסייעתא דשמייא גדולה אני ביום ה52 לרצף הזה יום אחד יותר מהרצף שלפני הנפילה האחרונה ואם אני זוכר נכון הרצף השני הכי ארוך בשש שנים האחרונות אז אני רוצה להודות לך ריבונו של עולם על כל יום ויום על זה שאתה איתי תומך ואוהב
תודה לכל האנשים שבאתר ומחוצה לו שעוזרים ומסייעים בין אם יודעים ובין אם לא ה' ישלם לכם כגמולכם ויזכה אתכם ביחד עם כל עמ"י לחזור בתשובה שלימה ולהחלמה מליאה(כל אחד איך שהוא קורא לזה)..
הגמרא אומרת "אם פגע בך מנוול זה משכהו לבית המדרש" הבעיה היא שהיצר לא פראייר והוא לא מעוניין לבוא לבית המדרש כי הוא יודע ששמה הוא פחות חזק ואפקטיבי לכן חשבתי שאולי הכוונה היא שאם פגע בך היצר(או המחלה) משכהו לבית המדרש עוד כשהוא מנומנם ורדום ואז כשהוא כבר יתעורר הוא יהיה בתוך בית המדרש מתוך כך החלטתי לחזור כבר הלילה לישיבה ועכשיו אני כותב לכם הכל בדרך..
שיהיה לכולנו שבוע טוב ומבורך... אוהב אתכם ושוב תודה על הכל!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 4 שנים, 2 חודשים #120721

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר יקר !!

אתה ממש נשמע מתוק, ועל כל פנים דבריך מתוקים !

בהצלחה רבה יקירי ומזל טוב על השיא הזה !

זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן