ברוכים הבאים, אורח

מסעו של היהודי המתוק
(0 צופה) 

נושא: מסעו של היהודי המתוק 9035 צפיות

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 7 חודשים #126638

תחזיק חזק אחינו!! הגל הזה יעבור ויהיה מאחוריך! רק עוד טיפה!
המון הצלחה בע"ה!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 7 חודשים #126649

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

יהודי יקר ומתוק שלי...

הלוואי והייתי יכול לעזור לך.. אבל באמת לעזור.. לקחת את זה ממך רק להיום לתת לך חופש..

לצערי אני לא יכול לעזור לא לך ולא לעצמי.. 
כל מה שאני כן יכול לעשות זה להתפלל. להיכנע. לוותר. לעשות פעולות תכנית. לשתף. ולהיות אוזן קשבת.
השאר זה בידיים של אלוקים.

תעשה מה שאתה יכול מבחינת פעולות.. זה מה שעבד עבורי- התקשרתי לחברים בטלפון לשתף את המחשבות והתאוות ואת מה שאני "רוצה" לעשות. עשיתי שיחה לספונסר. עשיתי פעולות הפוכות של נתינה לאחרים. בהזדמנות אחת אספתי בדלי סיגריות מהריצפה, בהזדמנות אחר הכנתי קפה לאנשים במשרד. פעמים אחרות עזרתי במקומות אחרים לאנשים אחרים או בבית..

מתפלל עבורך שתצליח לעבור את המשבר הזה.. המשבר הזה שאני מכיר כ"כ טוב ומקרוב..
המשבר הזה שאי אפשר לעבור אותו.. שרק אם אלוקים מתערב ומציל אותנו אז אנחנו עוברים אותו.

מתפלל שאלוקים יהיה איתך. שתיתן לו להיכנס. שתעשה את כל הפעולות שביכולתך. אמן.

אוהבים!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 7 חודשים #126651

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה אחים יקרים!!
אני עדיין בקריז מאוד קשה קמתי עכשיו משעתיים שינה תכלס הלכתי לישון כדי שיעבור הזמן כי אין לי כוחות להתמודד היו הרבה חלומות תאווה וכמעט שהגעתי לקרי...
אני לא רוצה ליפול באמת אני סתם לא שפוי כל כך והראש מפוצץ בתאווה תתפללו עלי שריבונו של עולם ירחם עלי ויסיר מעלי את כל המחשבות האלה...
איייייייי  טאטעעעעעעעע
אני הולך עכשיו לעזור בבית כמו שהצעתם פשוט לצאת מעצמי ומהבעיות שלי...
ה' יעזור!!!!!!!!!!!!! 

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 7 חודשים #126652

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

תתקשר אלי יהודי יקר ..

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 7 חודשים #126653

אוהבים אחי היקר!! 
תהיה חזק עוד קצת , עברתי ימים דומים לשלך ויצאתי מזה! תסיח דעת , צא מאיזור הנוחות , פעולות , כל מה שיכול לסייע .
 אוהבים ! אל תשבר!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 7 חודשים #126660

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

תודה אחים.. באמת תודה..
עזרתי בבית אחר כך יצאתי לכדורגל עכשיו חזרתי מקווה להמשיך להתגבר..

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 7 חודשים #126690

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

מצטער חברים נפלתי...
אכתוב יותר בהמשך..
ה' ירחם עלי...

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 7 חודשים #126691

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 7 חודשים #126769

אוהב אותך אח יקר!
אתה ענק שהצלחת כל כך הרבה ימים. באמת יהודי מתוק ואהוב על ה'.
לא לשכוח שהימים לא הכלו לפח, הם בנו אצלך קומה גדולה בנפש אח!
מחכים לשמוע ממך.

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 7 חודשים #126810

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

אמן ואמן!!!
תודה רבה חברים!!!
אני כרגע מטייל בצפון עם המשפחה והתאווה פחות נמצאת במיוחד אחרי הנפילה שתמיד מרגישים שחרור אחריה..
בעז"ה מקווה לעבור את השבוע נקי ולחזור לישיבה בנקיות ולחשוב איך אני יכול להתקדם בנושא ההתמודדות ואולי לדבר על זה עם רב או חבר שאני בטוח שזה יכול לעזור..
לילה טוב!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 7 חודשים #126887

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים!!!
אתמול בערב הייתה לי שוב חצי נפילה לא משנה מה היה בדיוק אבל החלטתי לאפס ולהתחיל מחדש...
בעזרת ה' רוצה לעבור רק את היום נקי לא משנה מה היה אתמול ומה יהיה מחר ומה יהיה עוד ארבעים יום מתפלל רק לעבור את היום הזה בשלום...

האמת שלא סיפרתי לכם אבל בשבת פעם ראשונה שדיברתי על ההתמודדות עם אח שלי שגדול ממני קצת פשוט הזוי ששבע שנים לא דיברנו על זה כלום אבל היה לי ברור שגם הוא עבר את מה שאני עובר ואני חושב שגם הוא לא היה מופתע מהסיפור שלי.. הוא נמצא במקום קצת אחר ממני בחיים לא לומד בישיבה כמוני והוא גם לא נלחם כמוני הוא אמר שמבחינתו הייסורי מצפון ההלקאה עצמית והרגשות השליליים שכל ההתמודדות הזאת מייצרת הם לפעמים יותר גרועים מהחטא עצמו ולכן הוא כרגע במקום של בעיקר עשייה חיובית ולפתח את האישיות שלו הוא משתדל אולי לא ליפול אבל לא לוקח את זה קשה מידי..
טוב אני קצת במקום אחר השקפה אחרת אבל יש קצת אמת בדבריו שזה לא הכי בריא שכל החיים שלי הם סביב זה והדיכאון שזה גורם גם לא בריא בכלל..
אני צריך איזון מקווה שזה לא מחליש אותי האמירה הזאת..
בכל מקרה נראה לי טוב לפתוח את זה עם אנשים קרובים ואולי נדבר על זה שוב מתישהו כי זה לא היה שיחה ארוכה ולא מתוכננת איכשהו הגענו לזה... 

ומה הלאה? יש כמה דברים שאני חושב שכדאי שאעשה..
1.יש לנו סינון רימון במחשב הבעיה היא שגם ברמה גבוהה שזה מה שיש תמיד אני מגיע לטיפה תאווה והבעיה היותר גדולה היא שיכול להיות שאחותי בכלל בחדר עם מחשב נייד והיא מורידה את הרמה לבינונית או בסיסית כדי לראות משהו ואז המחשב פרוץ לגמרי מבחינתי חחח ההגדרות שהם נותנים לרמות הגנה פשוט חרטא...
ככה נפלתי בפעמיים האחרונות ועוד הרבה פעמים בחיים...
יש פה בעיה שצריך לחשוב על פיתרון טוב אולי אדבר על זה עם אחי..
2.אחרי שדיברתי על ההתמודדות עם אחד הרבנים בישיבה התחילה הקורונה ומאז לא דיברנו יותר,
צריך לחזור לדבר איתו לחשוב על דרך..
3.לדבר על ההתמודדות עם חבר מהישיבה לשתף לחשוב על דרך להתקדמות..

טוב אז אחרי 55 ימים של נקיות ושתי נפילות מתחילים מחדש!!! 

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 7 חודשים #126889

תודה אחי על השיתוף:)
חלום שלי לפתוח את הנושא עם אנשים הקרובים אליי אבל אין את האומץ..ממש מעריך את הכנות והשיתוף שלך!
לקרוא את ההודעה שלך יותר מדרבן אותי לשתף - כי אני מרגיש שאני צריך את זה.
וממש מסכים עם מה שאמרת שצריך למצוא את האיזון בין להרים ידיים לבין להיכנס למוד של הלקאה עצמית.
אני עוקב אחרי ההתקדמות שלך, בע"ה עכשיו נשיג מספר גדול יותר!
בהצלחה אח אהוב

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 7 חודשים על ידי לשוב הביתה.

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 7 חודשים #126936

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

אייי איזה נאחס...
מתלבט אם לאפס שוב בפעם השלישית...
איזה מיותר זה היה עכשיו..
היה לי אחלה יום לא חשבתי על התאווה ולא תכננתי בכלל ליפול אני פשוט חסר אונים מול אינטרנט פתוח הגעתי הביתה ולא היה אף אחד נכנסתי למחשב ולעזעזל עוד פעם הרמה ברימון לא הייתה גבוהה למרות זאת בדקות הראשונות לא נפלתי אבל לאט לאט הגעתי לכל הזבל שיש ליוטיוב להציע והרימון פשוט לא חוסם.. וכמעט הגעתי להוז"ל עצרתי את עצמי בשנייה האחרונה..
בא לי לקחת את כל המחשבים והפלאפונים שיש בבית ולשרוף אותם.. לעזעזל..
חייב להחליף סינון בבית אבל זה מהלך לא פשוט צריך להסביר להורים מה הבעיה בסינון ומצד שני אני לא יכול לשים חסימה יותר מדי הרמטית כי אחים ואחיות שלי ירצו לראות דברים שלא יעבדו ואז הם יפתחו את האינטרט..
לא יודע מה לעשות...
מרגיש בלי שום שליטה עצמית ושינוי פנימי ברגע שיש מולי אינטרנט פרוץ נופל כמו זבוב בלי שום יכולת לוותר... אייי כמה עוד!!!
מחר א' אלול!!!
זמן טוב להתחלה חדשה...
תתפללו עלי...

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 7 חודשים #126938

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

פשוט לא נתפס העליות והירידות האלה שיש לי בחיים רק לפני כמה שעות התפללתי בקבר שמואל הנביא לפני ריבונו של עולם שיתן לי כוחות שיעזור לי בהתמודדות הזאת ממש ביקשתי מכל הלב.. ועכשיו נפילה..
לא מבין מה הקב"ה רוצה ממני שכל החיים אני אקום ואפול אקום ואפול בשביל זה נבראתי? זאת התכלית שלי?
להיות יום אחד בשיא הזוהמא ויום אחר כך ללמוד כל היום בישיבה ולבכות לפני ה'?
כמעט שבע שנים של חיים כאלה יש כאלה שרק אחרי עשרים או שלושים שנה זכו לסייעתא דשמייא הלוואי שאני אזכה לה יותר מוקדם אולי אני סתם חושב שמגיע לי שהקב"ה יעזור לי לא יודע..
באמת לא יודע כלום..
לא מבין כלום..
כלום..

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 7 חודשים #126942

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

וואו לביני לנדאו יש שירים מטורפים כל משפט פצצה ללב הכל מתקשר לי להתמודדות שמתי פלייליסט שלו במקלחת מתלבט איזה זרם היה יותר חזק של המים או של הדמעות שלי..
חח אין לי יותר מה להגיד שיהיה לילה טוב לכולם!!!

זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן