ברוכים הבאים, אורח

מסעו של היהודי המתוק
(0 צופה) 

נושא: מסעו של היהודי המתוק 9044 צפיות

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #122254

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על ההתגברות!
תמשיך ככה!!
לא ליפול עכשו!!
מתפלל עבורך.

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #122258

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

טוב לצערי יום לא טוב עבר על כוחותינו קמתי בבוקר עם הרגשה לא מאה התפללתי אכלתי למדתי אבל אחרי ארוחת צהריים התחיל הבלאגן גל צונאמי איים להטביע אותי המוח שלי פשוט לא פעל חיפשתי בפלאפון שלי איזה סרטון שלא פתחתי לפני כמה ימים וראיתי אותו אחר כך לקחתי לאחותי את הפלאפון ונפלתי בעוד קצת תמונות וסרטונים לא פורנוגרפיה אבל לא צנוע כשהחזרתי את הפלאפון שלה למקום נכנסתי לחדר התאווה בערה בי באתי ליפול וזהו אמרתי לעצמי אתה חייב לברוח מהבית החוצה לטבע להירגע אבל מצד שני התאווה משכה אותי לצד השני בוא נגיד שעמדתי במקום איזה שלוש דקות עם המסכה ביד כאילו אני עומד על גשר צר מאד מצד אחד הטוב ומהצד השני הרע ואני לא יודע לאן לקפוץ כל שניה מחליט צד אחד ומשנה בשנייה האחרונה בסייעתא דשמייא הצלחתי לברוח ממנה טיילתי לעצמי בטבע עם אוזניות עם השירים של שולי רנד "מוחין דקטנות" "דע בני אהובי" ועוד.. 
לא התפללתי יותר מדי רק נרגעתי וביקשתי מהקדוש ברוך הוא שיקל מעלי אני לא רוצה ליפול אמרתי לו תעזור לי..
אני חושב שהיום הזה בא להראות לי כמה אני קרוב תוך שנייה ליפול חשבתי שאני גבר וקיבלתי את הכאפה..
מצד אחד אני מבואס על המעידה מצד שני שמח שלא התדרדתי להוצאת זרע למרות הקושי הגדול שהיה לי..
מחר בלי נדר אצא עוד פעם לטייל קצת לא יודע למה לא עשיתי את עד עכשיו והייתי תקוע בבית זה עשה לי קצת טוב מחר גם אביא איזה פקל קפה וספר טוב אולי..
התלבטתי אם זה מצריך איפוס אבל נראה לי שלא, בסוף לא אוננתי ולא הסתכלתי בסרטונים שעות מקווה שזה נכון...
שיהיה טוב בעזרת ה'!!!
תודה לכם וצריך את החיזוקים שלכם!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #122259

• beliver
  • דירוג פלטיניום

אתה אלוף!!!!!
הצלחת לעצור !
זה ממש לא מובן מאליו!
ממליץ ממש על הקטע עם הטיולים ...
אני למדתי שאני חייב אחד כזה כל יום כדי להרגע וזה מאוד עוזר לי.
תצליח!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #122265

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

פעילות ספורטיבית מאוד עוזרת בזמנים אלה.
פעמים רבות בזמן שהייתי בקריז של תאווה , הייתי יוצא לריצה , וההרגשה הייתה מדהימה .
לכן הפעולה שאתה עושה זה ממש טוב ומועיל .
המשך כך , אוהבים ומחבקים.

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #122269

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

איזה יופי שהצלחת לעצור!! לא מוהן מאליו!
אני אנסה גם ללכת לטייל או לעשות ריצה בשכונה אולי זה יעזור לי

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 10 חודשים #122334

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

לא מנסה להראות כלום לאף אחד...
אחרי המעידה של אתמול והכמעט נפילה, היום היה קצת יותר טוב בבוקר היה קצת מחשבות שעברו ובשעה האחרונה עוד קצת אבל הצלחתי להתגבר ברוך ה'..
גם היום יצאתי קצת לטייל אני חושש שאם אצא כל יום זה כבר לא ירגש אותי וישפיע כמו כשזה חד פעמי..צריך אולי לגוון במקומות..
מקווה שיהיה טוב קשה עם התאווה הזאת זה לא פשוט..
טאאאאאאאאאאאאטעעע!!!!
לילה טוב חברים וגם לך תאווה אולי תנוחי קצת ותני גם לי לנוח מהויכוחים איתך.. 

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 10 חודשים #122352

• beliver
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה אחי.

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 10 חודשים #122353

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך יהודי מתקתק !!

לך דבר עם השם! קפה.. סיגריה.. אתה יודע את השאר לבד

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 10 חודשים #122388

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

חחח אני לא מעשן מתרפא..
ברוך ה' יום נקי!!
היום בצהריים שוב הייתי מת ליפול והיה נמאס לי מההתמודדות הזו שפשוט נשכבתי על המיטה עם הבגדים הראש בתוך הכרית ונרדמתי לאיזה שעתיים הרבה פה מגידירים את המצב שלנו כחולים אז שינה זה דווקא טוב לחולים..
ברור שזה לא אידיאלי ללכת לישון כל פעם שיש גל אבל זה עדיף מליפול..
שמתי לב שעיקר הבעיה שלי היא בשעות הצהריים אין לי כוח ללמוד ודי משעמם לי צריך לפקוח עין חדה על הזמנים האלה..
24 ימים לשבועות
לילה טוב!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 10 חודשים #122409

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

נפלתי.
כל הבאסה.
התאווה לא עזבה אותי לרגע כבר כמה ימים אני מרגיש שטנק דוחף אותי ליפול וניסיתי וניסיתי והצלחתי יומיים שבאמת היו קשים ברמות שלא הצלחתי בעבר אבל זהו זה קרה אני שוב מאפס..
אתמול בלילה שוב פנטזיות ודמיונות לפני השינה ושוב הצלחתי לא ליפול בבוקר קמתי בדיוק עם אותם מחשבות כאילו לא ישנתי ניסיתי ללמוד למדתי איזה חצי שעה ושוב זה לא נתן לי מנוחה ניסיתי להתעלם להמשיך לא עזר כמו סלע ענק על הלב שלי שמועך אותו התחננתי לה' די אני לא מסוגל עם כל המחשבות האלה תן לי יום אחד נורמלי לא הצלחתי להמשיך ללמוד נכנסתי קצת לאתר יצאתי הלכתי למחשב בעיקרון יש רימון אבל הצלחתי איכשהו להגיע לסרטונים לא ממש אוננתי יצאה לי אולי טיפה אבל נראה לי שאאפס בכל זאת או שימשיך לספור עם נפילה אחת כי אם זה לא נפילה אז אני ירשה לעצמי ליפול בזה יותר..
בדקתי את כל הרצפים שלי מאז שהתחברתי לאתר: 51 ימים, 64 ימים, 22 ימים, ועכשיו 43 יוצא ממוצע של 45 יום.. מרגיש שלא התקדמתי המון כי היו לי רצפים כאלה כבר פעם חוץ מזה שהצלחתי להיות 43 ימים נקי בבית שזה משהו שלא עשיתי מעולם.. קשה קשה קשה כואב הלב...
מצטער שאני לא משמח אתכם בהודעה הזאת..
עדיין לא מספיק קולט מה קרה כאן.. בכל מקרה מתחיל מחדש בפעם המיליון ואחת אחרי מיליון נפילות לא יודע מה יהיה..אין לי מה לכתוב..

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 10 חודשים #122413

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאוד!
כואב לשמוע, אבל זה בדיוק מה שהתאווה רוצה- לשבור אותך ולייאש, אל תיתן לה את זה כי זה הדבר הבאמת בעייתי שהנפילה גורמת וכך שואבת אותנו למפולת.
נסה להתמקד בטוב ובחיובי- שבהחלט יש לך המון ממנו.
אני מנסה אחרי נפילה להיות שמח, לעשות חשבון נפש, לשתף עם חברים, לנסות להתקדם ולהתחבר יותר לאלוקים, להבין מה הרווחתי והצלחתי להשיג ולהסתכל על הצד החיובי ולשכוח מהצער והמספרים(שאין להם הרבה חשיבות), הכי חשוב זה שהיום אני אהיה מחובר לאלוקים ונקי.
לי אמרו משהו פעם שלקחתי ככלל- אני לא עובד את התוכנית/ מנסה להיות נקי ולהתחבר לאלוקים בשביל שום אדם אחר, לא בשביל הספונסר, לא בשביל החברים ולא בשביל שאוכל להראות כמה אני נקי אלא אך ורק בשביל עצמי- בשביל שאהיה נקי שארגיש טוב ואתחבר לאלוקים- זה הדבר הכי אמיתי והכל מסביב חסר חשיבות.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 10 חודשים #122419

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

נפלתי שוב פעם שנייה היום איפסתי את האיפוס..
עוד לא יודע מה בדיוק אני הולך לעשות אבל צריך פה איזה שינוי בהתמודדות פעולות שלא עשיתי אף פעם אני צריך לחשוב על זה ואשמח אם תעזרו לי..
לגבי האינטרנט אני בבעיה קשה הפלאפון שלי מוגן לגמרי ואין לי שום דרך ליפול דרכו אבל יש לנו עוד מלא מחשבים ומכשירים בבית שאמנם יש רימון ואפילו ברמה גבוהה אבל אני מצליח למצוא פרצות קטנות ולפעמים מישהו פותח את הרימון כי לא עובד לא משהו ואז בכלל בלאגן כמעט כל הנפילות שלי מתחילות מנפילה בעיניים ואם אחסום לעצמי את האפשרות לגמרי זה יהיה טוב אבל כרגע אין לי כל כך איך.. אעדכן בהמשך..
אני לא מתכוון ליפול עכשיו איזה שבוע זה היה יום אחד לא טוב אבל מחר ממשיכים בעזרת ה' בכל הכוח..

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 10 חודשים #122423

• beliver
  • דירוג פלטיניום

אני מאמין בך אחי.
"לא לוותר זה לנצח".
תמשיך להתקדם

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 10 חודשים #122424

אח יקר!! שולח חיבוק של אח מרחוק!
מצטער לשמוע על הנפילה ואשריך על הנחישות לקום:)
בנוגע למכשירים הפתוחים בבית..זאת באמת שאלה שגם אני מתמודד איתה..אעדכן אם יעלה לי רעיון.

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 10 חודשים #122425

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי !!!

צר לי שלא הספקתי לקרוא את ההודעה הראשונה על ה"נפילה" בזמן.. רציתי להגיד לך שממש אתה לא צריך לאפס על זה... זה רק יגרור איפוס אחר אמיתי... ואחרי זה קראתי שזה כבר קרה...

גם אני מספר פעמים צפיתי בסרטונים או שיחקתי במשחק והגעתי לרמה כל כך גבוהה של גירוי שיצאה טיפה...

אני לא איפסתי על זה כי אם הייתי מאפס על זה כבר הייתי מאונן 7 פעמים מאז...

יש הבדל.. עצום.. בין לראות ולהתגרות ושתצא טיפה.. לבין לגמרי לאונן עד הסוף...
הבדל של שמיים וארץ

לא שהדבר הראשון הוא בסדר.. אבל לדעתי זה בגדר מעידה קשה (מאוד) ותו לא...

תיקח את הכלים שהתכנית נותנת... כל החסימות האלה בלבד לא יעבדו עבורי.. צריך עוד דברים. עוד הרבה. 

כמו שהיום התקשר אליי חבר מהפורום כדי להזכיר לי שעליי גם להתפלל יותר.. וללכת לשיעורי תורה יותר.. ולא רק לעבוד את התכנית.. והוא צדק..

הלכתי לשיעור תורה היום סוף סוף השיעור הקבוע שלי של ימי רביעי.. חזרתי עם אנרגיות אחרות לגמרי ממה שיצאתי.

הוא צדק..

ממליץ לך בחום להתחבר יותר לתכנית לקחת ספונסר שיישמע אותך מהצד ויידע להמליץ לך על פעולות נכונות.

לא חייב ללכת לקבוצות אם אתה לא רוצה.. לא חייב גם להתקשר לאנשים שאתה לא מכיר.. לא חייב לעשות שום דבר שאתה לא רוצה לעשות.. אבל כדאי לעשות לפחות חלק. עוד צעד קטן לכיוון ההחלמה למקום שיספיק לך להיות בו מבלי ליפול.

אוהבים אותך וצריכים אותך כאן איתנו! 

תודה על האומץ ועל השיתוף ועל הכנות.

זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן