ברוכים הבאים, אורח

סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר
(0 צופה) 

נושא: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר 13067 צפיות

סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #118948

• אוהב ימים
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב
טוב אני אספר קצת על עצמי, את "שמור עיניך" הכרתי ממש במקרה דרך חבר שלי, הוא דיבר על זה כבדרך אגב...הייתי אז שנה א' בישיבה (הסדר) כמו כל מי שפה לא ידעתי איך הגעתי למצב הזה, הנפילות התחילו מגיל 16 וכשהגעתי לישיבה אמרתי לעצמי זהו!! מתחילים מחדש!!
חשוב לי לציין כי כל תקופת הזמן שלי בישיבה לא הייתי נופל, הנפילות היו רק כשהייתי חוזר הבייתה, כך שהייתי נופל פעם בשבועיים בד"כ.
בין הזמנים לעומת זאת היה קטסטרופה אחת גדולה של פריקת עול והייתי מגיע גם ל 3 פעמים ביום לפעמים!
עד ששמעתי על האתר ואחרי נפילה החלטתי להכנס והתחלתי תהליך מדהים!! הרגשתי מעולה!! זה היה באמצע זמן חורף של שיעור ב', תקופת הנקיות שלי הגיע ל 103 ימים, הייתי בטוח שזה בכיס שלי ואז...באה הנפילה, שבוע לפני הגיוס לצבא! הרגשתי זוועה אבל עודדתי את עצמי איכשהו והתחלתי מחדש בפעם השניה כבר החזקתי 25 יום, הנפילה הייתה אחרי שחזרתי מהצבא לבית (גם בצבא לא הייתי נופל, הכשרה קרבית אין זמן לנשום)
ומאז הדפוס חזר על עצמו, כל חזרה הבייתה=נפילה!
לא הרשתי לעצמי ליפול בצבא, למעט פעמיים במהלך השירות, בשתי המקרים הייתי שבת לבד בבסיס והיה מלא זמן פנוי, (פעם אחת אחרי 8 חודש בצבא, ובשניה בשבת האחרונה לשירות) כך עבר לו שירות שלם עם דפוס חוזר של נפילות בבית, מיותר לציין שעזבתי את האתר כל התקופה הזאת, שכחתי את הסיסמא...לא כיף...

חזרתי לישיבה, ואחרי כמה חודשים החלטתי שנמאס לי! אני צריך לקחת את עצמי בידיים! פתחתי משתמש חדש בשמור עיניך בהתחלה לא הייתי נמשך לאתר אבל אחרי כמה חודשים אני חוזר ובגדול!!
עשיתי עם עצמי חשבון נפש והחלטתי שאם אני רוצה להיות אדם יותר טוב, אם אני רוצה להתחתן בשנה- שנתיים הקרובות, אני חייב לעשות שינויי, חייב להתרפא!

כרגע אני כבר 18 נקי ב"ה, אני רואה סרטונים בפורטיפיי, עברתי על המדריך מחדש ולקחתי כמה כלים שימושיים, אני כותב לעצמי בנוסף, והכי חשוב- אני מכין לו"ז לכל סופ"ש שאני חוזר לבית כדי לא ליפול לזמנים ריקים.
אחרי מאבק עצמי גדול הגעתי למסקנה שאין ברירה ואני חייב להחזיר את הסינון למכשיר, ובאמת התקנתי לפני שבוע (היה לי סינון עוד לפני הצבא ובמהלך השירות החלפתי מכשיר ואז הייתי בלי כלום ממש עד לפני שבוע) אחת ההחחטות היותר קשות שהיו לי בסמן האחרון

אז...אני צריך יעוץ ממכם, אני ממש מתלבט אם להכנס לתוכנית 12 הצעדים או להמשיך בתוכנית אחרת? כי כמו שאתם קראתם, הנפילות שלי היו באות אחרי הפסקות כשהייתי חוזר לביית, (אחת לשבועיים).
כרגע אני לא מרגיש צורך מטורך להשתמש אפילו כשאני חוזר מהישיבה, כך שההתמודדות ב"ה יותר קלה כרגע (כמובן שאני מפחד שזה יתפוס אותי לא מוכן) כך שאני לא יודע אם התוכנית מתאימה לי!?
אשמח לביקורות/תשובות/ מה שבא לכם...

תודה רבה לכולם!!

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי אוהב ימים.

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #118950

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אוהב ימים כתב on 14 נוב' 2019 22:49:
טוב אני אספר קצת על עצמי, את "שמור עיניך" הכרתי ממש במקרה דרך חבר שלי, הוא דיבר על זה כבדרך אגב...הייתי אז שנה א' בישיבה (הסדר) כמו כל מי שפה לא ידעתי איך הגעתי למצב הזה, הנפילות התחילו מגיל 16 וכשהגעתי לישיבה אמרתי לעצמי זהו!! מתחילים מחדש!!
חשוב לי לציין כי כל תקופת הזמן שלי בישיבה לא הייתי נופל, הנפילות היו רק כשהייתי חוזר הבייתה, כך שהייתי נופל פעם בשבועיים בד"כ.
בין הזמנים לעומת זאת היה קטסטרופה אחת גדולה של פריקת עול והייתי מגיע גם ל 3 פעמים ביום לפעמים!
עד ששמעתי על האתר ואחרי נפילה החלטתי להכנס והתחלתי תהליך מדהים!! הרגשתי מעולה!! זה היה באמצע זמן חורף של שיעור ב', תקופת הנקיות שלי הגיע ל 103 ימים, הייתי בטוח שזה בכיס שלי ואז...באה הנפילה, שבוע לפני הגיוס לצבא! הרגשתי זוועה אבל עודדתי את עצמי איכשהו והתחלתי מחדש בפעם השניה כבר החזקתי 25 יום, הנפילה הייתה אחרי שחזרתי מהצבא לבית (גם בצבא לא הייתי נופל, הכשרה קרבית אין זמן לנשום)
ומאז הדפוס חזר על עצמו, כל חזרה הבייתה=נפילה!
לא הרשתי לעצמי ליפול בצבא, למעט פעמיים במהלך השירות, בשתי המקרים הייתי שבת לבד בבסיס והיה מלא זמן פנוי, (פעם אחת אחרי 8 חודש בצבא, ובשניה בשבת האחרונה לשירות) כך עבר לו שירות שלם עם דפוס חוזר של נפילות בבית, מיותר לציין שעזבתי את האתר כל התקופה הזאת, שכחתי את הסיסמא...לא כיף...

חזרתי לישיבה, ואחרי כמה חודשים החלטתי שנמאס לי! אני צריך לקחת את עצמי בידיים! פתחתי משתמש חדש בשמור עיניך בהתחלה לא הייתי נמשך לאתר אבל אחרי כמה חודשים אני חוזר ובגדול!!
עשיתי עם עצמי חשבון נפש והחלטתי שאם אני רוצה להיות אדם יותר טוב, אם אני רוצה להתחתן בשנה- שנתיים הקרובות, אני חייב לעשות שינויי, חייב להתרפא!

כרגע אני כבר 18 נקי ב"ה, אני רואה סרטונים בפורטיפיי, עברתי על המדריך מחדש ולקחתי כמה כלים שימושיים, אני כותב לעצמי בנוסף, והכי חשוב- אני מכין לו"ז לכל סופ"ש שאני חוזר לבית כדי לא ליפול לזמנים ריקים.
אחרי מאבק עצמי גדול הגעתי למסקנה שאין ברירה ואני חייב להחזיר את הסינון למכשיר, ובאמת התקנתי לפני שבוע (היה לי סינון עוד לפני הצבא ובמהלך השירות החלפתי מכשיר ואז הייתי בלי כלום ממש עד לפני שבוע) אחת ההחחטות היותר קשות שהיו לי בסמן האחרון

אז...אני צריך יעוץ ממכם, אני ממש מתלבט אם להכנס לתוכנית 12 הצעדים או להמשיך בתוכנית אחרת? כי כמו שאתם קראתם, הנפילות שלי היו באות אחרי הפסקות כשהייתי חוזר לביית, (אחת לשבועיים).
כרגע אני לא מרגיש צורך מטורך להשתמש אפילו כשאני חוזר מהישיבה, כך שההתמודדות ב"ה יותר קלה כרגע (כמובן שאני מפחד שזה יתפוס אותי לא מוכן) כך שאני לא יודע אם התוכנית מתאימה לי!?
אשמח לביקורות/תשובות/ מה שבא לכם...

תודה רבה לכולם!!

אתה לא נשמע לי כמו מישהו לתוכנית 12 הצעדים, לעניות דעתי.

נשמע שכל מה שאתה צריך זה סדר יום ברור (ישיבה, צבא, לימודים, עבודה) וסינון טוב עם סיסמא שמישהו אחר זוכר ואתה תהיה מסודר.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #118952

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

העניין הוא שאני לא יודע עד כמה אפשר לסמוך על מסגרת, כי גם במסגרת אפשר למצוא חורים כמו מה שהזכרתי על בין הזמנים ששמה הנפילות היו בתדירות יומיומית...
ואני כמובן חושב לעתיד אחרי הישיבה ששם גם שתהיה לי עבודה בעז"ה, ששם המסגרת יותר פתוחה ויצוצו יותר הזדמנויות.
אני לא רוצה להגיע לבעיה ואז להתחיל לחשוב איך לנטרל אותה, אני רוצה להקדים תרופה למכה כבר מעכשיו

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #118954

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום אחי

מאד מזדהה איתך !

לדעתי אם אתה מרגיש שגם כשאתה ממש ממש לא רוצה להשתמש יש כח חזק מאד שמכריח אותך להשתמש (פורנו אוננות וכו'), אז אתה מכור, והקבוצות מאד יעזרו לך.

אתה מוזמן להתקשר לקו החם או לדבר טלפונית עם אחד החברים הוותיקים שמבינים טוב בתכנית והם יעזרו לך לעשות סדר בראש.

בהצלחה !

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #118957

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה!! בעקרון אנח בהחלט מודע לכך שאני מכור, גם לפני הצבא והישיבה הייתי נופל בתדירות של כמה פעמים בשבוע...
אני קצת חושש משיחות טלפוניות או מפגשים כי אני עדיין בשלב של בושה, יש לדעתך אפשרות לעשות את זה בדרך מיילים או שאין ברירה?

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #118958

• אוהב ימים
  • דירוג זהב
[dir=rtl]עוד נקודה נוספת ששמתי לב אליה וחשבתי לשתף,
כשהייתי מגיע לחופשות בבית פתחתי לעצמי מנגנון שלא הייתה שאלה בכלל אם אני אפול או לא אפול, כי היה לי ברור שעכשיו אני בבית ויש לי "הזדמנות שחייב לנצל" 
כמעט תמיד שלא נסיתי למנוע מעצמי, ואדרבה הייתי נופל כמה פעמים כדי כביכול "לנצל" את הזמן שאני בבית כי אח"כ אני חוזר לישיבה/צבא ולא תהיה הזדמנות.

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #118960

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אוהב ימים כתב on 15 נוב' 2019 06:23:

העניין הוא שאני לא יודע עד כמה אפשר לסמוך על מסגרת, כי גם במסגרת אפשר למצוא חורים כמו מה שהזכרתי על בין הזמנים ששמה הנפילות היו בתדירות יומיומית...
ואני כמובן חושב לעתיד אחרי הישיבה ששם גם שתהיה לי עבודה בעז"ה, ששם המסגרת יותר פתוחה ויצוצו יותר הזדמנויות.
אני לא רוצה להגיע לבעיה ואז להתחיל לחשוב איך לנטרל אותה, אני רוצה להקדים תרופה למכה כבר מעכשיו

אתה צודק, כל מסגרת, ולו התובענית ביותר, בסופו של יום נגמרת, ויש בה חור שאתה יכול לנצל לנפילות.
זה בדיוק למה אמרתי שאתה צריך סינון.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #118962

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

אוהב ימים יקר !!

אני חושב שאת הנקודה שאתה משתף, כל אדם מכור בעולם יזדהה איתה.

כח כולנו, כשאנחנו מחפשים תאווה תמיד ההרגשה היא שאולי היום יהיה משהוא מיוחד שלא יהיה מחר ושלא היה אתמול... חבל להפסיד את זה.

כאשר אחרי יום מלא בשוטטויות שלא מצאתי את מבוקשיף למחרת המחלה רצתה להביא אותי שוב לאותם המקומות, הטענה של המחלה היתה, אולי היום בדיוק יהיה שמה איזה בחורה מאד חשופה כמו שיותר לא תראה יום אחר, לא חבל להפסיד ?

אבל ברובד יותר עמוק, אנחנו סובלים כמכורים מחור בנשמה, סובלים מאי סיפוק כרוני, ולכן ההרגשה שהולכים היום להפסיד משהוא שימלא את התאווה זה דבר נורא מאיים בשבילנו.

אני לא בא לחלוק על רובין הוד, אני רק בא להוסיף דברים לפי הבנתי.

לי אישית מהמעט שאתה מתאר זה נראה שיש לך התמכרות, ואני בטוח שתמצא בזבות התכנית לא רק חופש מהתאווה אלא המון אושר בחיים כמו שאני זכיתי למצוא כאן בתכנית, ואני עדיין רק בהתחלה (380 ימים נקיים, ו24 ימים נקיים ממבטים). זה רק התחלה.

אוהב אותך !

שבת שלום !

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #118969

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

שבוע טוב לכולם!! 
קודם כל תודה רבה לכל המגיבים!
שנית, ב"ה הסופ"ש האחרון היה נקי לגמרי, הכנתי לעצמי לו"ז (שאני עוד בעיצומו)
וכך לא נתתי לתאווה להכנס.
אני מקווה בעז"ה שכך זה ימשיך גם מחר ובחזרה שוב לישיבה!! 
שוב מודה לכולם על היעוץ, אני עוד צריך להסגר בדיוק על התוכנית שהכי תתאים לי, ואני אשמח אם יש כאן משהו במצב דומה לשלי שכן הלך על 12 הצעדים ואשמח ממש ליעוץ

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #118977

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום רב
מצבי היה דומה לשלך למרות שאני חילוני.
רק כשהצטרפתי לתוכנית 12 הצעדים של
SA התחלתי בהחלמה.
ההחלמה היא בכל רבדי החיים.
ממליץ לך בחום להצטרף לקבוצה חיה.
יש באתר של sa את רשימת הקבוצות.
לאחר שתצטרף , תוכל לבחור ספונסר דידריך אותך וילווה אותך בצעדים
בהצלחה

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #118980

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשמח להיות לך לעזר, אוהב ימים !

אוהב אותך !

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #118984

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה לכולם!! 
ניסן, תודה לך, אברר בעז"ה השבוע על הקבוצה
kdouchat אצור איתך קשר בלנ"ד השבוע

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #118985

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

שאלה שהתעוררה לי,
למה לא לחזור כבר היום לישיבה שלך (כאילו מוצ"ש)? 
======================================

זו שאלה חשובה, 
הייתי שואל את עצמי, ניסיתי הכל ליפני שהלכתי לקבוצות? אבל באמת?
כמו לדבר עם חברים כל יום, ולשתף אותם בקשיים שהתאווה מכינה?
לעשות רשימה ברורה ומפורטת, איפה התאווה מתעוררת, איפה היא מצליחה לתפוס אותי ולהפיל אותי?
לפעמים הליכה על כל הקופה היא גם חלק מהמכור שלנו שמדבר אלינו, "תפסת מרובה לא תפסת"

אם לא הצלחת להתמיד באתר אחרי שתי נפילות.... 
מה יקרה אם תיפול אחרי שתלך לקבוצות??

הייתי מתחיל בקטן, צעד צעד,
והכי חשוב... מתמיד, ומתמיד, ומתמיד....
הקב"ה לפעמים מוליך אותנו סחור סחור עד שנותן לנו למצוא את השביל...
ואומר לך אחד שעדיין מחפש את השביל, ועדיין מדבר עם חברים, ועדיין לא מצליח לעלות על דרך....

בקיצור, אל תקפוץ גבוהה מידי, לפעמים כדאי לנסות לעבור את החומה הזאת עם סולם....

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי פשוט שמח.

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #118990

• אוהב ימים
  • דירוג זהב

פשוט שמח יקר! אני מבין לגמרי את מה שאתה כותב. אני רק רוצה להסביר את עצמי...לא התכוונתי שאני אלך עכשיו לקבוצות ואתחיל את התוכנית, פשוט רציתי רקע לדעת האם היא מתאימה לי, לא ידעתי שהתוכנית היא "המפלט האחרון"
לכן אני לוקח את דבריך ברצינות.
שנית, אני ממש לא יודע מאיפה להתחיל ולדבר עם חברים על הנסיונות. החבר היחיד ששיתפתי אותו, (אז לפני שלוש שנים) אני בקושי בקשר איתו ואין לי מושג איך לפתוח איתו את זה שוב...

בנוסף אני אשמח לדעת מה הכוונה בלהתחיל בקטן, אני אשמח לעוד טיפים ודרכים שיעזרו לי
אוהב אותך אחי

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי אוהב ימים.

תגובה: סיפור אישי של חבר ישן/חדש -באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #118995

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר.
לא יצא לי לקרוא את כל התגובות כי אני ממהר.
אני מרגיש שהסיפור שלך דומה מאוד לשלי רק שאני לא הייתי בישיבה ולא הכרתי את האתר אבל כן הייתי מחזיק את עצמי מליפול בצבא ולהחזיק לא ליפול לתקופות שמגיעות לחודש-חודשיים עם שיא שהגיע ל3.5 חודשים לפני שהכרתי את האתר והתוכנית.
היום אני נמצא בתוכנית sa מעל 4.5 חודשים מרגיש התקדמות רוחנית ונקיות יותר איכותית, שברתי את השיא שלי ל109 ימים אבל העיקר הוא שאני נקי כבר מעל 4 חודשים מהפורנוגרפיה שהייתי רואה ויש התקדמות, עדיין לא יודע אם מקומי שם ובודק את המצב אבל כרגע מנסה מה שאני יכול.
אשמח לשתף עוד אבל קצת ממהר אז מאחל בהצלחה וכל טוב

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן