ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע מחדש ומשתף
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע מחדש ומשתף 13656 צפיות

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 11 חודשים #122350

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אמן, תודה רבה חברים!
אתמול עבר בצורה יותר שפויה אחרי ששיתפתי הרבה חברים וגם יצא לי לקרוא ולהתעסק הרבה באתר הזה.
האמת שכן יש לי לימוד קבוע בכל יום גם קצת בגמרא וגם בעצת הספונסר קצת מוסר וחיזוקים שעוזרים לי למילוי הרוחני וחיזוק הקשר עם אלוקים.
מצטער שקצת הפכתי להיות אובססיבי לתגובות ולראות שמישהו קורא ושאני לא לבד פה- זה לא נכון לתת לזה הרבה חשיבות וגם בכל מקרה כן יש הרבה כאלו שקוראים וגם מגיבים.
אכן אני צריך פחות להיות מודאג או מפוחד מהנפילה ויותר להפנים ולהבין שהכל מה' והוא הוציא אותי מזה עד עכשיו והוא יכול להוציא אותי מכל מצב הזוי כמה שיהיה אז פחות לדאוג כאילו הכל נופל עלי..
תודה רבה, אוהב אתכם!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 11 חודשים #122354

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברור שקוראים ועוקבים.
תמשיך לנסות ולהתעלות אנחנו מתחזקים ממך ואתה נותן תקווה לכולנו.
ואם אתה מרגיש/חושב שהנפילה תרענן אותך ותתן לך כוחות חדשים להתעלות בהחלמה(בבחינת "אין שלם מלב שבור") אז למה שלא תנסה להתרענן והכל רק...
בלי הקטע של הנפילה?
תעשה לעצמך ריסטרארט לפעולת ההחלמה.
תתחיל מחדש.
תחשוב שאתמול נפלת.
אל תתן לעצמך להישחק.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 11 חודשים #122356

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חבר יקר!
הצעה מאוד מעניינת, באמת צריך לחשוב על דרך כזאת להתרענן בהחלמה ואולי לחדש איזה משהו רוחני שיתן את הדחיפה להתחיל מחדש.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 11 חודשים #122379

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אמן, תודה חברים על החיזוקים!

5 ימים ללא פעולות על תאווה
207 ימים ללא אוננות ופורנוגרפיה מפורשת

היום התחיל טוב אבל שוב נקלעתי למצב שבו אני משחק עם הגבולות וזה לא בריא.
חיפשתי איזה קובץ בכונן שיש לי ואז נזכרתי שיש בו אוסף עצום של סרטים והתחלתי לשוטט שם- לא משהו שכדאי לי לעשות..
אז מהר מאוד הגעתי לסצנות מין וגם נחשפתי למראות חריפים של תאווה ונשים חשופות (חלק עליון), איכשהו הייתי שם וראיתי מה שראיתי בלי ממש לפעול על תאווה- הכוונה שזה בכלל לא גירה אותי ולא גם לי להתאוות לזה או לצפות בזה מתוך תאווה ולא השתהיתי שם יותר מידי.
אחר כך יצא שראיתי שאחי הצליח למצוא סרטים במחשב למרות ההגנה דרך פורמט מסויים וזה סיקרן אותי וגרם לי לנסות לבדוק אם אפשר להגיע גם לסרטונים של תאווה- לא מצאתי כלום וסתם התנהגתי בחוסר שפיות.
המקום הזה לא בריא לי כי זה מערער לי את התפישה של צעד 1- ההבנה שאני חסר אונים מול התאווה ולא יכול לשחק עם זה קצת. זה כאילו האובססיה מנסה לפעול עליי בדרך חדשה ולאט לאט לשאוב אותי חזרה.

אז אני רוצה לזכור שזה מקום לא טוב בשבילי, שאני חסר אונים מול התאווה מה שאומר שאני לא שולט על זה והתאווה יכולה לתקוף אותי בפתאומיות בלי שליטה ולגרום לי להתאוות ולהתחיל לפעול עליה בצורה לא שפויה.

מתפלל לוותר, לעשות את ה"כניעה" ולא לשחק באש.
רוצה להמשיך נקיות ומפוכחות איכותית.
שנמשיך בדרך אל אלוקים למצוא את החיבור האמיתי ולהתנקות מכל הרעשים והליכלוכים שהאובססיה מכניסה לנו לראש.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 11 חודשים #122438

• gidi
  • דירוג פלטיניום
7 ימים ללא פעולות על תאווה.

אסיר תודה שאני מצליח (לא בכוחי) לצבור כמה ימים יותר נקיים בלי פעולות ישירות על תאווה.
אתמול התחלתי לראות הרצאות שקשורות לחומר שלמדתי בעבר (לא משהו רוחני או דתי) ומצאתי את עצמי מרותק אליהם ופתאום מבין כמה אני צמא לאיזה מילוי ועניין (ובגלל זה בורח לתאווה), ובנוסף התחלתי לתרגל כל מיני נושאים ואני מאוד שמח שאני מצליח לחזור למקום הזה.

הייתי תקופה ארוכה בלי חשק ממש להתקדם או להתעניין בדברים חדשים וזה כנראה גם השפיע ותרם לשיעמום וכנראה גרם גם לאובססיה להתחזק. למרות שהספונסר שלי חושב להפך- שהמצב הרוחני הוא מה שהשפיע על החשק וההתקדמות בנושאים אחרים, שזה כנראה גם נכון.

עדיין יש אובססיות מידי פעם ומחשבות ותיכנונים ל"יום כיף וחוויות עם התאווה" כי הראש ממשיך לספר שהיום הזה עומד לבוא בגלל שלא נפלתי כבר הרבה זמן. אז מה שאני עושה כנגד זה, זה פשוט להמשיך לשתף חברים במחשבות החולות ולזכור כמה זה לא שפוי.
די מצחיק(או עצוב) שאדם בגילי שואף ומפנטז על"יום כיף" מהסוג הנמוך הזה- משהו שממש ריק מתוכן אמיתי וחולה ואני כל כך מפנטז עליו, אבל זה כנראה בגלל שאני חולה, חסר אונים מול התאווה והדברים שהיא גורמת לי לחשוב ולעשות בחוסר שפיות והיגיון כי פשוט אין לי שליטה עליה.

מאמין שאלוקים יכול להוציא אותנו מהמצבים הקשים ולטהר אותנו לגמרי, אחרי הכל הוא שמר אותי עד עכשיו נקי תקופה לא הגיונית של זמן שלפני שהגעתי לפה זה היה נשמע לי בכלל לא מציאותי.

שנצליח להתחבר לאלוקים ולקבל משם את המילוי, אוהבים

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 11 חודשים #122443

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאוד מזדהה עם כל מה שכתבת. מאוד !

גם אני מוצא את עצמי במצב הזה.. מפנטז על "יום כיף" או תקופת "כיף"...

בימים האחרונים כל פעם שראיתי מושא תאווה ישר קפץ לי הכאב שהיה לי ביום שני שאיבדתי את זה לגמרי וכמעט נפלתי..

יודע שזה יעבור.. ואני אשכח..
כבר היום שכחתי.. ושוטטתי שוב..

מתפלל לאלוקים לשפיות. אוהבים אותך.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 11 חודשים #122445

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מתרפא!
אתה צודק, כנראה שזאת הסיבה שאני צריך להמשיך להזכיר את זה לעצמי דרך שיתוף עם חברים ולהזכיר את הכאב וחוסר השפיות ולא לתת לזה לדגור לי במוח עד שאני אשכח ואשתכנע.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 11 חודשים #122449

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אשמח לקבל תגובה גם על ההודעה הפרטית ששלחתי לך

היא לא חייבת להיות חיובית, אבל העיקר לקבל תגובה

אוהבים

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 11 חודשים #122456

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי גידי
אילו הרצאות שמעת?

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 11 חודשים #122461

מחזק מאוד מרחוק!!
קראתי ואתה נשמע אדם מאוד כנה עם עצמך שזה מיוחד!!
תן לעצמך טפיחה על השכם כי המסע שלך פשוט מהול כולו ביראת שמיים כדי לצאת מהחטא!
אוהב אותך אחי:)

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 11 חודשים על ידי לשוב הביתה.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 11 חודשים #122463

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים! אוהבים אתכם, זה מאוד מחבר ומחזק!

מצטער אם אני לפעמים מפספס הודעות ששולחים לי- אני לא לגמרי מסתדר עם הפורמט של האתר, אבל אני מניח שבסוף אני רואה אותם לפחות דרך המייל..

אני שמעתי סתם הרצאות בנושא של תיכנות ומחשבים-משהו שלמדתי בתואר ופתאום נפתח לי חשק לחזור ללמוד ולהתקדם.
בלי קשר יש לי גם לימוד דתי ורוחני במהלך היום אבל כנראה שלפעמים צריך גם איזה עניין מעבר.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 11 חודשים #122464

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים!

משתף אתכם שלפני כמה רגעים נפלתי.

בדיוק היום 210 ימים=7 חודשים ללא אוננות, פסח שני ערב שבת, קרה מה שקרה ואי אפשר להחזיר את הגלגל.

זאת הייתה נפילה לא שיגרתית, קמתי בבוקר להתפלל וללמוד לאחר מכן שתיתי משהו וחזרתי לחדר.
התחלתי להתעסק הרבה באתר ולא היה לי חשק להתחיל את היום אז חזרתי לישון, לאחר מכן לא הצלחתי לצאת מהמיטה מרוב עצלנות והמשכתי לשכב שם מגורה, חשבתי אולי להרים טלפון אבל נגמרה לי הסוללה.
ככה שכבתי בלי שום גירוי חיצוני(רק גירוי בגוף) ומפה לשם אחרי כמה התהפכויות במיטה העניין יצא משליטה ונפלתי..

מאכזב ומבעס (והתאווה גם אומרת שבכלל לא הספקתי להנות לקבל ולצרוך את מה שרציתי ו"ליפול בסגנון") אבל אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור ומצד שני יש לי הרבה דברים להיות עליהם אסיר תודה ולשמוח עליהם:
שמח שלא נחשפתי לחומרים או פורנוגרפיה ולא ירדתי יותר נמוך,
שמח שהצלחתי להחזיק בדיוק עד היום 210 ימים=7 חודשים, פרק זמן לא הגיוני מבחינתי ללא אוננות שבהחלט מראה שיחד עם הנפילה אני עדיין בהחלמה!,
שמח סוף סוף להיפטר מההיתחבטות עם עצמי אם אני נקי או לא אם אני מאפס או לא.

אוהב אתכם מאוד ותודה על הדרך.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 11 חודשים #122465

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אני חושב שבדיוק גם בשבת האחרונה קראנו בפרקי אבות "שינה של שחרית מוציאה את האדם מן העולם"
ואני צריך ללמוד את הלקח מהנפילה

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 11 חודשים #122466

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

וואו.. חייב להודות שאני בהלם גמור...
לא מבין מאיפה זה מגיע רק לפני 4 שעות עוד קראתי תהודעות שלך וכתבתי לך בפרטי וממש הייתי מהופנט מהדרך שעשית והיה נדמה שאתה ממש "על הגל" איך שאומרים ופתאום שעתיים אחרי קורא שנפלת אחרי 210 ימים ממש הופתעתי

אוהבים אותך אחי! אהבת אמת.

זה רק מראה לנו כמה המחלה שלנו ערמומית ורבת עוצמה ואיך ברגע אחד אפשר ליפול בשניות משום מקום..

גם אני בדיוק כמוך יכול בשניה לאפס.. זה מזכיר לי את זה.. מכניס לי את זה טוב לראש.. שאני בכל רגע נתון יכול ליפול ככה משום מקום.. גם אחרי 7 8 או 9 חודשים ...

אוהבים אותך אחי עשית דרך מדהימה ונפילות זה חלק ממנה יש לך את כל הכלים בעולם להמשיך מהנקודה הזאת הלאה.

שבוע שעבר הייתי בדיוק בנקודה הזאת.. גם אני אמרתי לעצמי יאללה אשתמש כבר ואאפס ואהיה בסנכרון מבחינת המצב האמיתי שלי והספירה כי כרגע זה ממש לא מרגיש קשור למציאות ולמה שאני מרגיש ולרמת התאווה שיש לי כל יום.. והמעידות.. והכמעטים..

אוהב אותך אחי שיהיה בהצלחה בלהמשיך את הדרך ונדבר ביום ראשון בע"ה כמובן שזה לא משנה דבר...

אוהבים

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 11 חודשים #122467

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים מאוד חבר יקר.

גם אני לא ציפיתי לזה בכלל ולא ראיתי את זה בא, לא הייתי מוכן לזה בצורה שבה זה הגיע וביום כזה שבכלל היו לי מלא תכנונים ומשימות וזה לא היה אופציה..
אבל אין לי מה לעשות כנגד זה, זה רק מסביר לי כמה אני לא יכול לשחק באש לא משנה כמה הלהבה נמוכה.

מנסה להזכיר לעצמי שאני סך הכל אותו אדם שהייתי לפני וממשיך בדרך ההחלמה.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

זמן ליצירת דף: 0.91 שניות

Are you sure?

כן