ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע מחדש ומשתף
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע מחדש ומשתף 13646 צפיות

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119753

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים על התגובות החמות.
אוהב אתכם ותודה שאתם עוזרים לי להמשיך להרגיש מחובר לפה:smiley:

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 3 חודשים #119861

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים!
חוזר שוב לעדכן ולשתף את המסע שלי ומודה על המקום והחברים שאפשר לשתף.

היום בחסד אלוקים נקי בנס 80 ימים, בתקופה האחרונה מבין יותר שכל יום הוא לא מובן מאליו וכל יום שאלוקים שומר אותי נקי זה פשוט נס.

אשתף במשהו שאולי לא מתאים לכולם ומאמין שחלקכם לא יסכים איתי, אבל זה על פי עצת הספונסר שלי- אז לפי התוכנית של הספונסר שלי אני צריך להתחיל את המסע של הנקיות בחודשיים של חסימות הרמטיות כמה שאפשר ולמנוע ממני כל גישה (עד כמה שזה אפשרי כמו במחשב ובפלאפון) לתאווה ואז אם הצלחתי חודשיים שלמים ללא שום פעולה אקטיבית על תאווה אז מומלץ לי לשחרר את החסימות ולהישאר אם חסימות בסיסיות אם בכלל- הכל לפי רצוני.. אז בחסד ה' לקח לי קצת יותר מחודשיים (יותר קרוב לחצי שנה) להגיע לזה והיום אני כבר לא חסום, אמנם אני כן חוסם את עצמי ומונע גישה בצורה מסויימת אבל אם אני רוצה אין לי שום בעייה לגשת לאותה תאווה שחסמתי בתקופה האחרונה, היום אני קצת יותר מודע לפעולות שלי ככה שפחות קורה שאני סתם משוטט ברחבי האינטרנט הפרוץ ללא מטרה ספציפית וכמו שאומרים שאפשר להיות בכל מקום אם יש לנו קרקע יציבה חיבור רוחני תקין וסיבה טובה להיות שם.
אז אני כבר מעל שבוע במצב הזה ובניסים אלוקים ממשיך לשמור אותי נקי ומפוקח כל יום.
מרגיש בהחלט שהתאווה בכלל לא עזבה אותי עדיין, היא מגיעה כמו גלים ויש ימים שאני לא מרגיש אותה ויש ימים שבמפתיע היא מכה בי חזק בכל העוצמה ללא סיבה ברורה כמו היום שהיו כמה רגעים קטנים של רצון פיזי להשתמש שעברו בחסד אלוקים.
אסיר תודה על התקופה האחרונה בה אני עובד ומתקדם המון בצעדים ובלי שאני מקשר את הדברים נראה לי שזה משפיע עליי המון ותורם לי להחלמה ומוציא אותי קצת מהבדידות ומחוסר המעש.
החיים שלי טובים ברוך ה' , אבל היום קצת נכנסתי לרגשות רעות שצפו מתוך בדידות והעובדה המנקרת לי בראש ללא הפסקה שאני לא מצליח עדיין למצוא עבודה, זה מגיע גם מכל מי שמדבר איתי וגם מהספונסר, חשוב לי להתקדמות בחיים ובהחלמה ובכלל למצוא עבודה ואני מנסה איפה שאני יכול ורוצה לשחרר את הרגשות הרעות האלה ולמסור אותם לאלוקים(האמת שאני לא לגמרי מבין מה זה למסור/להשליך לאלוקים כי אני מנסה להגיד את זה אבל זה עדיין נשאר אצלי) ובכל מקרה לדעת שזה תלוי בו ואני ממשיך לנסות מה שאני מוצא שאני יכול.
ההתקדמות עם הצעדים כנראה בקרוב תאפשר לי לפתוח מחדש את סוגיית ההכרויות והשידוכים ואז יכנס כבר נושא חדש-ישן לחיים שלי.

תודה לאלוקים שתמיד איתי ועל החברים שאיתי פה בדרך ומאחל לכולנו הצלחה ובריאות נפשית ופיזית המון החלמה ושנזכה להגיע לימים שלווים של ניקיון מפוקחות וחיבור רוחני גבוהים. אוהבים.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 3 חודשים #119878

• aviyodea
  • דירוג זהב

כואב לשמוע שלא מצאת עבודה, אבל משמח לשמוע שאתה בעבודה על הנקיות.

לגבי המסירה- אני מבין את מסירה כהבנה שאחרי שעשית את ההשתדלות שלך האחריות על המציאות ותוצאותיה נתונים לבורא עולם אז תמסור לו את שרביט האחריות ואל תיקח על עצמך דברים שלא בשליטתך.

אוהב, הרבה הצלחה!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 3 חודשים #119896

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

עלה והצלח גידי!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 3 חודשים #119900

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

המון בהצלחה ידידי היקר!

שמח לשמוע שאתה במצב טוב יחסית. לא מבין למה אמרת שאנשים לא יסכימו אני חושב שיצירת הרחקות מדברים שהם טריגר עבורי הם חובה וזה השלב הראשון בלעדיו לא רואה איך בכלל אפשר להתקדם...

צריך נקיות מסויימת כדי להתחיל את התהליך ואת הצעדים וכדי שהרגשות שבהן צריך לטפח יצופו ואני לא רואה את זה קורה אם אני ממשיך לברוח לשימוש ואני לא רואה אותי נמנע אם אני מחזיק ביד פלאפון עם אינטרנט פתוח וכו'..

מאחל לך הצלחה במציאת העבודה ואח"כ במציאת הזיווג אבל קודם כל ולפני הכל הצלחה בהחלמה ונקיות

אוהבים

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 3 חודשים #120370

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים, אני חוזר לשתף אחרי תקופה שלא יצא לי.
האמת שהרבה זמן שאני רוצה לכתוב ולא מוצא את הזמן ועכשיו אני חוזר להשלים קצת את יומן המסע שלי.

אז בחסד ה' ובנס שהוא עושה איתי אני עדיין נקי היום ל104 ימים, זה מתקרב לשיא והספירה הקודמת שלי שהגיעה ל109 אבל אני מקווה וקצת מרגיש שהיום אני במקום יותר טוב, יותר בטוח עם פחות קריזים קיצוניים ומתפלל לה' להמשיך ולעשות את רצונו.

לפני כמה שבועות הגעתי לצעד 9 והתחלתי לעשות כפרות עם כל מיני אנשים מהעבר הרחוק שלי ודברים שישבו לי על הלב, וגם אם לא באמת הייתה פגיעה רצינית שלי אני חייב לציין שזה מאוד שיחרר ועזר להרגשה ולניקוי של הפינות האפלות בחיים שעברתי.
הספונסר שלי אמר לי להתחיל לספנסר והגיע מצב שכבר הייתי עם 3 ספונסיים (חברים שאני מדריך אותם בתור ספונסר) בהתחלה הרגשתי שאני נותן את הנשמה, את כל הכלים שעבדו לי אני "מוריש" להם וזה פתאום עזר לי להבין עם עצמי מה באמת הכלים שרכשתי ומה עוזר לי להחלמה, גם ההתמקדות באחר והדאגה בשבילו הוציאו אותי מריכוז עצמי ותרם לי להישאר נקי גם בשבילהם וגם מתוך פחות התעניינות בעצמי, אם הזמן לצערי למרות שההתחלה הייתה נראית מבטיחה יצא כבר ששלושתם לא עובדים איתי- אחד לא מתקשר כמעט שבועיים אחד ניתק קשר לשבוע ואחד עד היום לא מצא את הזמן לטלפון ראשון ושיחה נורמלית מעבר לכמה דקות, אני מוסר את זה לאלוקים- אני לא אחראי על ההחלמה של האחר כל אדם הוא האחראי על ההחלמה שלו ואני רק מעביר את המסר והניסיון ממה שעבד לי, מאחל לכולם המון הצלחה.

חוויתי קצת מעידות בתקופה האחרונה, נכנסתי לקבוצת ווצאפ ומצאתי תמונה חושפנית באנשי קשר בה התבוננתי מספר שניות ואז יצאתי מהקבוצה, עברתי בחוסר התחשבות וכוונה פעם ברחוב של הזונות והתבוננתי באחת מהם שעברה לידי(בחזור כבר ויתרתי לעבור משם) ואולי היו עוד כמה מקרים דומים שאני לא זוכר אבל מתפלל להמשיך לוותר על כל לגימה וטיפה של תאווה בכל צורה או פעולה ולכוון את הפעולות שלי רק ממקום נכון- "קרקע יציבה, חיבור רוחני תקין וסיבה טובה".

נמצא קצת בלחצים מצד עצמי והסביבה באופן קבוע לגבי שידוכים, קשה לי שהספונסר שלי כל פעם מציב לי רף אחר וכשאני מגיע אליו הוא מעלה אותו עוד, בשבוע שעבר עשינו מצפון של כמה חברים על הנושא(היה לי לא נעים ועדיף לא לפתוח יותר מידי את הנושא) אבל לא הצלחתי להבין מה אלוקים רוצה ממני, המצפון נשאר ללא הכרעה והחלטה לדחות לעוד חודש, לי זה קשה והחלטתי שאני פשוט אתחיל לפעול בנושא השידוכים תוך לקיחת אומץ ואחריות לפעול ממקום נכון תוך התיעצות בספונסר ובחברי תוכנית ואף לשתף את אבא שלי בלבטים כך שאני אפעל מהמקום הכי נכון שאני מוצא ובידיעה כזאת המצפון שלי יהיה יותר שקט ורגוע, ויכול להיות שאני לא נמצא בכניעה מספיקה בשביל לוותר או שהספונסר שלי יהיה "פחות מרוצה" מהעניין אבל אני לא יכול להמשיך עם המלחמה הפנימית הזאת שאומרת לי שאולי כל הדחיות האלה הם טעות אחת גדול.

רוצה לשחרר במקרה שחוויתי אתמול- קשה לי לספר את זה לספונסר מתחושה שהוא יקח את זה קשה ואולי לא יבין ויגיד שאני לא מספיק מפוקח בשביל דברים כאלה וכו..
אז אתמול הייתי בשיעור ספורט שאני הולך ומידי פעם מגיעה בחורה שאינה מושא תאווה בשבילי-(אני לא מרגיש חוסר אונים או רצון להסתכל עליה בצורה מינית או בכלל) והפעם היא התאמנה ממש לפני, הסתובבתי ולא הסתכלתי, בהמשך היא התאמנה עם בחור בתרגילי חימום והם התקבו אלי, התרחקתי ולא הסתכלתי, בסוף השיעור היא ישבה מולי(היה שיעור מוזר כי החלפנו למקום זמני בגלל הצפה שהייתה) והורידה את החולצה הארוכה ונשארה עם גופיי, לא הסתכלתי הסטתי מבט ולבסוף עברתי גם מקום.
יודע שזה נשמע לא טוב בכל מקרה משחרר וגם מציין שלא היה לי קשה שם לעשות את הוויתור כי מבחינתי היא לא מושא תאווה ואין לי משיכה להסתכל למרות שבהחלט מעדיף שלא יהיו מקרים כאלה(זה גם דיי נדיר) אבל אישית בגלל שזה ויתור שאני לא מרגיש קושי לעשות אז זה לא ממש הפריע לי.

תודה לכל החברים פה ועל המקום הזה שנמצא בשביל לשתף את כל הסודות והרגשות, אוהב אתכם ומאחל לכלונו הצלחה.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 3 חודשים #120372

• gidi
  • דירוג פלטיניום

רוצה לעדכן שאזרתי טיפה אומץ ושיתפתי את הספונסר שלי בהודעה קולית במה שלא רציתי לשתף.
מהניסיון שלי כנות היא כלי חשוב מאוד ולכן גם אם יש חששות או פחדים מהתגובה וממה שיגידו לי ואם אסכים לזה או לא יותר חשוב להיות בכנות כי בלי זה כל העבודה שלי לא שווה.

אמרתי את זה גם לספונסיים שלי בתחילת הדרך, אתה יכול להסתיר דברים מהספונסר שלך אבל אז זה לא רק שאתה "משקר" לו כי אתה הרבה יותר משקר לעצמך, אתה משקר לעצמך שאתה עובד איתו והכל טוב כשלמעשה אתה בכלל מסתיר ממנו את האמת ואז מה ה"עבודה" איתו בכלל שווה?[אתהיכול גם להמציא לו סיפורים שהפכת לצדיק ואתה לא נופל ומועד יותר ומה זה יתן לך?]

בפועל לא פשוט תמיד ליישם אבל חשוב לי לזכור שזה כלי עיקרי וחשוב ואחד המפתחות להחלמה.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 3 חודשים #120378

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על הכנות השיתופים אחרונים,
שאלוקים ייתן לך שלווה בחיים.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 3 חודשים #120382

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

גידי אחי היקר!!
גם אני כמוך מתלבט קצת האם זה נכון להתחיל לצאת עכשיו או שצריך לחכות עוד מבין את הקושי...
בעזרת ה' תזכה ללב טהור החלמה שלימה ואישה טובה בעיתו ובזמנו..
אוהבים!!!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 2 חודשים #120768

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים! חוזר קצת לשתף.
בתקופה האחרונה לא מוצא זמן וסבלנות לעשות את זה אבל יודע כמה זה חשוב- שמח שעכשיו מצאתי הזדמנות טובה.

בחסד אלוקים ובנס נקי היום 123 ימים, לא מובן מאליו, בהחלט נס של אלוקים והוכחה בשבילי שהקבוצות עובדות.
נקי מעל 4 חודשים- רק בחלומות שלי ובתיכנונים שדמיינתי לפני התוכנית היה להגיע לפרק זמן כזה אז בהחלט אסיר תודה לאלוקים ובו זמנית מפחד מזה שזה יגרום לי לאדישות בפעולות ובזהירות וגם להתרסקות.
הראש מידי פעם מרמז שהגעתי למה שחיפשתי, שאפשר להוריד הילוך שאולי אני קצת אשתמש.. מתפלל לא להקשיב לזה ולהמשיך ולחזק את ההחלמה.
הימים האחרונים עוברים בצורה לא טובה (אולי בגלל מה שציינתי) מידי פעם מרגיש לא מחובר, מאבד שליטה על המדיה או כמו שהספונסר שלי קרא לזה (שזה הרבה יותר נכון ומדוייק גם אם גרם לי קצת לכעס) -משחק עם הגבולות.
מוצא את עצמי מסתובב הרבה ברשת משחק עם הגבולות שומע שירים ומתבונן מידי פעם בקליפים עם רמזים או יותר מיניים, דבר שגורם לגבולות שלי מול התאווה להיות מאוד מטושטשים. 
היה יום אחד חסר שפיות שבאמצע הלילה התעוררתי ובמשך חצי שעה חיפשתי בפייסבוק את השכן והשכנה שהיו לי בעבר, זה התעורר בעקבות צעד9 שיצרתי איתו קשר המון שנים ואז הסקרנות גברה ומצאתי את עצמי מדפדף מעל הרבה מושאות תאווה שבאסירותתודה לא פעלתי שם עליהם.
גם קצת מתקשה לקום מוקדם, כל פעם מאחר לתפילה הכי מאוחרת ואתמול לא קמתי בכלל רק אחרי 9.30.
בקיצור שמח שאני מצליח לשים לב לבריחה הזאת ומנסה לייצב את עצמי היום ומתפלל שאלוקים יעזור לי, היום בנתיים לא נגעתי במדיה מיותרת, אני מצליח לשים גבולות כשאני מודע ויש לי יעד מראש הבעייה שזה לא תמיד קורה וכמו שאמרתי הגבולות בקלות הופכים למטושטשים ומרצון לשמוע שיר כבר צופים בקליפ ובהצצות נחשפים לרמזים מיניים ומשם הדרך קצרה והדבר לא שונה מצריכה ישירה של פורנ' לכן רוצה לשים את הגבול עוד הרבה לפני על כל מה שעלול להכיל תאווה או שאין לי בו צורך ממשי.
גם קצת סובל מהעניין שאני לא מצליח למצוא עבודה, אני מנסה המון הספונסר לא מרוצה מזה ומעיר לי על זה הרבה הערות עוקצניות כמו שזה לא נורמלי לאדם בגילי (28) להיות בבית בלי עבודה תקופה כל כך ארוכה וכו..
אסירות תודה שאחרי תפילות הסתדר לי ראיון עבודה שבוע הבא ומקווה לתת את המירב ומצד שני לא להיות תלוי מידי בו ולמסור לאלוקים את התוצאה ותוך כדי להמשיך לחפש(ראיון בודד במקצוע שלי לא אומר יותר מידי אבל בע"ה).
לקחתי בנתיים תפקיד שירות גדול בקבוצה שלי שמקווה שיתן לי עוד החלמה כשבנתיים כל הספונסיים שלי עזבו אותי וזה לא בשליטתי.

זהו שפכתי את הלב שלי אחרי תקופה ארוכה, יושב פה לכתוב מעל רבע שעה וכבר מרגיש שיפור וחיבור, תודה שיש את המקום הזה תודה שאתם איתי בדרך ומאחל לכולנו המשך ניצחון הולך וגובר על התאווה!
אוהב אתכם.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 1 חודש #121146

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים!
חוזר לשתף אחרי המווון זמן שלא יצא לי.
אני אסיר תודה לאלוקים על המון ניסים שהוא עושה איתי בלי הפסקה בכל יום.
אני נקי היום 153 ימים בנס לא מכוחי בכלל- לא זוכר תקופה בחיים שהייתי נקי מספר כזה של ימים,
בנוסף להיות נקי בתקופה הזאת של השנה בשבילי זה חלום ולא מובן מאליו- תמיד החודשים אדר-ניסן אלו היו התקופות בהם היה לי רצון הכי חזק להישאר נקי (בגלל החשיבות הדתית של הימים וכדי שתהיה לי זכות לשמוח בהם) ובכל זאת בניגוד גמור אלו היו התקופות של השימושים הכי קשים ובתדירויות הכי גבוהות בשנה, ועכשיו, לא מובן מאליו איך אבל אלוקים משאיר אותי נקי בלי שאני בכלל שם לב- אסירות תודה!
**מזכיר לעצמי שזה לא מכוחי, המשימה שלי להמשיך לעשות ויתורים(ככל שזה בשלב מוקדם יותר הם יותר קטנים) ולעשות פעולות תוכנית חיוביות ואת השאר השאיר לאלוקים כי אני במהותי עדיין אלרגי לתאווה ואם אתן לה מה שהיא רוצה היא תוריד אותי ברגע.
אני גם מתקדם בשלבים מתקדמים בראיונות עבודה למרות שעדיין לא התחלתי לעבוד אבל מקווה שההתקדמות שלי ב2 חברות עכשיו תעזור לי להיכנס לאחת מהם בקרוב, ואם לא אז כנראה זה גם רצון אלוקים אוהב לטובה.
אז נכון להיום מעדכן שהתוכנית עובדת לי בצורה נפלאה, משתדל להמשיך את הפעולות והוויתורים וגם אם מידי פעם יוצא שאני קצת חורג העיקר לשתף בכנות ולעלות חזרה על הסוס בכל הכח.
מה שהכי מטריד אותי עכשיו אלו תקופות שמידי פעם אני מאבד שליטה על המדייה- צופה בחדשות סירטונים וסתם שטויות ללא מטרה מוגדרת ולפרק זמן מתמשך- מתפלל להתייצב שם ולהשתמש בכלים שאלוקים נותן לי רק לפעולות חיוביות עם מטרה מוגדרת וברורה, אחרת גם זה יכול להחזיר אותי לזרועות התאווה בקלות.
אסיר תודה להיות לעזר לחברים בתוכנית ולמצוא חיים מחוץ לעולמות האפלים של התאווה.
שמח שסוף סוף מצאתי הזדמנות לשתף ותודה לכל מי שאיתי בדרך.
אוהבים!

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 1 חודש #121150

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

שמח מאוד לקרוא את השיתוף שלך!! מאוד מעודד מחזק ומשרה אנרגיה חיובית !!

בהחלט נותן כוח ותקווה גם עבורי בימים הלא פשוטים שעברו עליי.

מאוד מזדהה עם הרצון להישאר נקי בתקופה הזאת בגלל החשיבות שלה.. ומאידך דווקא הכי הרבה נפילות בתקופה הזו..

בדיוק כמוך גם לי אלוקים עשה נס גמור בימים האלה.

אוהבים ותמשיך לשתף!!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים #121341

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים!
חוזר קצת לשתף ולהתחבר אחרי תקופה.
אז קודם כל אסירות תודה לאלוקים שאני נקי היום 166 ימים, ממש לא מכוחי ובנס וחסד עצום שה' עושה איתי.

שוב זאת תקופה של נקיות אליה לא הגעתי כל חיי ואכן השג מרשים אסירות תודה לבורא עולם.

עם זאת רוצה לשתף את הימים האחרונים שעוברים קשה מאוד עבורי אני חייב לפרוק ומצטער שזה הולך להיות ארוך אבל זו תרופה בשבילי.
זה התחיל לפני בערך שבוע, יש לי גישה חופשית למדיה ולאט לאט אני מאבד שם שליטה, מתחיל לגלוש בלי מטרה כפתאום הרבה דברים קופצים לעין ומעניינים, הווצאפ כל הזמן מלא בהודעות תמונות סירטונים סטטוסים בלי סוף ואני בולע כל מה שרץ שם, התחלתי גם לשוטט ביוטיוב להישאב לכל השטויות שהאינטרנט מציע לגלוש בפייסבוק וכו..
הרגשתי שכן יש לי איזו סוג של שליטה כי אני יכול להגיד לעצמי "היום אין פייסבוק" ולעמוד בזה גם אם עלו פיתויים כל עוד ההחלטה הייתה נחושה.
אבל באינטרנט הגבול באמת לא ברור, מקריאת הודעת שמיעת שיר או לימוד נושא בקלות אני עף לביזבוזי זמן וסירטונים מיותר ו-כן גם התחלתי להיחשף שם לא מעט לתאווה, אם זה פירסומות לסרטים עם קטעים חשופים, מעקב אחרי נשים בפייסבוק להגיע למצב שאני רואה תמונות שלהם בבגדי ים ופיתאום נחשף לפוסטים מיניים (בדיחותאותגובות למינהם) חלקם מלווים גם עם תמונות.

וזה כנראה השפיע, הדרך הערמומית של התאווה, גם כשלא הייתי צורך התחילו לרוץ לי בראש זיכרונות מהשימושים של פעם, רצון לעשות זאת שוב, אובססיה גוברת עד למצב שאני עוצם עיניים להירגע והדבר שישר קופץ לראש זה להישתמש.

הגעתי למצב של גירוי שגם נגעתי בעצמי לרגע והראש התחיל להתבלבל.
פתאום רצות מחשבות שמיציתי את הנקיות ששכחתי את ההרגשה הכיפית של השימושים שמספר ימי הניקיון שלי מכובד ומספיק לי להחזיק את זה, שאני צריך לשחרר את זה כי אני רווק ואין לי שום דרך אחרת לפרוק ולהחזיק הרבה זמן ושלל אובססיות ומחשבות צבעוניות משכרות ומשקרות שפיתאום המרחק ממני לשימוש נראה כל כך קצר, שבריר שניה של החלטה להשתמש.
ובעצם הרגשה כל התקופה הזאת שאני בעצם מכין לעצמי את הקרקע לנפילה קרובה שאני לא יכול למנוע.

האמת שלא ברור לי איך הגעתי למצב הזה, יכול להיות הסיפור של הקורונה ונבואת סוף העולם (שמיבחינתי כרגע לא מפחידות אבל מערערות את המציאות),
הבידוד והבדידות,
הבעייה שעברתי את כל השלבים למציאת עבודה ונשאר רק לחתום על חוזה וברגע האחרון אמרו לי שכרגע דוחים את זה בגלל הקורונה ועכשיו יש פחד שפיספסתי הזדמנות אחרי תקופה כל כך ארוכה של ניסיונות,
העובדה שהתחלתי קשר טלפוני עם בחורה כדי לקבוע להיפגש למטרת נישואים ואז לפני הספקנו להיפגש נכנסה הקורונה לחיים ועצרה הכל ועכשיו שוב פחד שאני מפסיד והקורונה תדפוק לי את הסיכוי להתחתן,
העובדה שאני מנסה לעבוד תקופה ארוכה על משימת תיכנות שקיבלתי מראיון עבודה ואני מאוד מסתבך ומתקשה ושורף על זה זמן,
הווצאפ שתמיד מלא ועוד...

בקיצור החלטתי לנקוט צעדים, כרגע הספונסר אמר לי לא לגעת במדיה שבוע (שזה מקל אבל יש תחום אפור גדול מידי כמו- שירים לימודים וחומר שאני צריך בשביל מטלת התיכנות ווצאפ[שלצערי הרב נראה שאי אפשר בלעדיו גם בהחלמה] ועוד..)
בנוסף אני עובד על צעד 11 ומנסה לחזק את הקשר עם אלוקים שמאוד נחוץ לי בימים האלה אז מנסה לשלב קריאת סיפרי מוסר תפילות ועוד.

אז היום הזה בנתיים התחיל יותר חיובי כשכיביתי את הטלפון נתקתי קצת את האינטנט והווצאפ וניסיתי קצת להירגע מכל הרעש הזה.
מתפלל רק לדעת את רצון אלוקים ממני ולהצליח לעשות ולחיות לפי רצונו ולא רצוני.

אוהב אתכם ותודה על המקום לשתף, מתפלל שנדע ימים טובים וחיבור רוחני בריא.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים #121723

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים, שבוע טוב ומועדים לשימחה!
חוזר לשתף אחרי תקופה בה התרחשו הרבה דברים ולא יצא לי לכתוב.

אז ראשית לגבי הנקיות שלי המצב שלי לא כל כך ברור, עברתי כמה דברים בשבוע האחרון עליהם אספר ואסירות תודה לה' שיצאתי גם עם הרבה תובנות חשובות.

אז כמו שכתבתי בהודעות קודמות הייתי לאחרונה בתקופה קצת מבלבלת, יחסי קירבה וריחוק ממדיה- לפעמים מאבד שליטה וצורך מלא תכנים וסירטונים (כשמידי פעם עולים גם רמזים קטנים או יותר של תאווה) ולפעמים נמנע לגמרי(בדרך כלל בהוראת הספונסר כשאני מקצין את ההוראה).
בתוך כל התקופה הזאת היה לי מין ריחוק מהתוכנית, לא עשיתי טלפונים יוצאים כמעט הפסקתי לכתוב בכל יום אסירויות תודה(עד עכשיו עושה זאת רק בתפילה בעל פה) ממעיט מאוד בשיחות לספונסר
ואולי כבר התחלתי לחשוב שאחרי תקופה ארוכה כזאת של נקיות אני במקום אחר, לא צריך את התוכנית(והראש מספר גם שלעולם לא הייתי).

עם הזמן זה השפיע, התחלתי להרגיש קרוב לתאווה, כאילו שבגלל שאני עם מכשיר פתוח אין שום דבר שחוצץ ביני לבין השימוש וברגע קל שחטוף "סיבוב" אני יכול לצרוך פורנ' ולהשתמש.
האובססיות התגברו והמחשבות העסיקו את הראש וגם שיתפתי חברים והרגשתי שאני בדרך לנפילה שאני לא יכול למנוע.

לכל המצב התווסף גם העניין של הקורונה, הקושי הריגשי של להשאיר סבתא לבד בבית בחג בשבת וביום הולדת שלה עצמה.
אותו דבר גם עם הסבתא השנייה שהיה דיון משפחתי מורכב מה עושים איתה בחג, משאירים אותה לבד או מביאים אותה אלינו? (היא במצב לא טוב פיזית ונפשית והמטפלת שלה מסרבת להגיע אלינו בגלל הפחד מהקורונה) בסוף גם היא נשארה לבד..
לאח הקטן ממני נולד בן(שני) בשבת הגדול, משום מה לא התמלאתי שימחה ורגש כמו כולם באותו רגע שנודע(אולי אני נכה ריגשית כמו שאומרים) אבל בהחלט הפריע לי העניין שאנחנו לא יכולים לראות אותו ולא להיות בברית או בברית יצחק, וכן את האחיין הגדול ממנו(האחיין הראשון כבן שנתיים) שאני כבר מתחיל להתגעגע אך הריחוק נוצר בלית ברירה וכנראה לתקופה ממושכת.

באותו יום הרגשתי שזה מגיע, הגברתי פעולות תוכנית עליתי לקבוצה נוספת עשיתי הרבה טלפונים וכו'.
בקיצור מה שקרה בסוף זה בערך מה שחששתי ממנו, חטפתי סוג של קריז במהלך היום, נזכרתי שלא מזמן צפיתי בסידרה ובאחד הפרקים הקודמים הייתה סצנת מין עליה דילגתי, הראש ישר כיוון לשם(כנראה הדבר הכי זמין שהיה לי בזיכרון) איכשהו לא מובן בתוך שניות מצאתי במחשב את הפרק הנכון ברגע הנכון והתחלתי לצרוך את המנה. צפיתי בקטע מספר פעמים והריגוש התחיל, לא נגעתי בעצמי אבל הדופק עלה ו"התהליך הפיזי" התחיל, עד שברגע קל הרגשתי שהגעתי לרוויה ומכאן הדברים מתחילים להיות מכוערים, אז יצאתי מזה, הגעתי לסיפוק רגשי וסיימתי את הצריכה.

לאחר שיחה עם הספונסר עלתה ההבנה(שידעתי תמיד) שפעולה על תאווה פירושה סוג של נפילה, הרי אני בעצמי תמיד אמרתי את זה (גם לספונסיים) ואף הסכמתי שחבר תוכנית ותיק פעם דיבר ותיאר את המנה שאנחנו מקבלים והריגוש המטורף וכל התהליך בגוף ובמוח שנוצר בעת צריכה וגירוי שההבדל בינו לבין נפילה "טכנית"(הוצאת זרע) הוא מאוד דק ומי שחושב שיש הבדל פשוט משלה את עצמו.
אבל לא לגמרי הרגשתי כך עכשיו, הרי אני עוד יומיים אמור להיות חצי שנה של נקיות, יש הרי הבדל ברור בין גמירה לצפייה, למה לאפס? האם כל שאר ההימנעות שלי מאוננות וצריכת פורנוגרפיה לא נחשבת? איך דבר כל כך "קל" שבו אפילו לא נגעתי בעצמי ולא הגעתי ל"גירוי מלא" כבר נחשב נפילה?
אז אסכם את העניין ואומר שלבסוף לאחר מחשבות זה לא לגמרי מוחלט, אני כן צריך להיות מודע למצבי אך גם לא למהר "לאפס" במיוחד בגלל היאוש שזה עלול להוביל, יש חשיבות ברורה גם לכך שלא נפלתי בכל המובנים ואני כן נקי ולכן למרות שלאחר מחשבה אני בעצם מוכן לאפס (כי אני מבין שרצון לא לאפס יכול להגיע גם מתוך פיגמי אופי של כבוד וניסיון להראות את עצמי לאחרים ולא להגיע לשלמות וכנות אמיתית עם עצמי) אבל כיוון שאני גם רוצה לספור את הימים בהם נמנעתי מאוננות מפורנוגרפיה ואף מגירוי מלא של תאווה- (שלמעשה לפני שהגעתי לתוכנית השאיפה שלי הייתה סך הכל פחות או יותר להפסיק לאונן ופה אני לוקח את זה צעד קדימה) אני אמשיך לספור גם את הנקיות הזאת.
ולסיכום חבר ותיק והספונסר הציעו לחכות ואם אני נשאר נקי במשך תקופה וזה לא גורם לי למפולת של נפילות אז אפשר יהיה להמשיך לספור כרגיל.

מה למדתי מזה?
קודם כל למדתי גם שאפשר לטפל ברגשות הרעים על ידי פעולות נתינה, בהמצלצת הספונסר הדפסתי לסבתא שלי ברכה לחג ביחד עם תמונות של המשפחה והתינוק החדש ונתתי לה ביחד עם כמה מתנות לחג וליום הולדת, זה בהחלט שיפר את הרגשתי כלפיה וכלפי זה שלפחות עשיתי משהו בעניין, מה שיכולתי..
הלקח השני והחשוב בעקבות המעידה נלמד בצורה מבלבלת, קודם המעידה גרמה לי למין מילוי מאוד "חיובי", לא הרגשתי אחריה שום תחושה רעה וכל האובססיות נעלמו אחריה כמו קסם, פתאום הרשתי הרבה יותר מחובר ונכון גם לעשות פעולות תוכנית. מוזר לא? אני לא אמור להרגיש רע? האובססיות לא אמורות עכשיו להתגבר בטירוף? אפילו חששתי לספר את זה לחברים כדי שזה לא יפגע להם בנקיות ופתאום ירצו להשתמש.
אבל לאחר כמה שיחות הבנתי את העניין האמיתי, אז באמת זה טיבעי וצריכה קטנה של תאווה אכן תיתן לנו מילוי טוב ותרגיע אותנו אבל העניין שלי הוא כזה:
יש לי רעב רוחני, רעב עצום, ברגע שאני אצרוך תאווה אני אקבל מנה חזקה של סם שיתן לי מילוי וריגוש מאוד חזק אותו אני מחפש, זה יגיע קצר וחזק בפולס עוצמתי ממש זריקה של סם חזק לוריד, זה ימלא אותי ויתן לי תחושה טובה בפעם הראשונה אבל הבעייה היא אחרת, אם אמשיך לקחת משם את המילוי ידיעו גם כל תופעות הלוואי, אני אהפוך שוב למכור ויעלו האובססיות אני ארצה עוד ועוד ובכל פעם מנה יותר גדולה כי הקודמת לא תספיק וכך גם ככל שזה גודל אני אתחיל גם להרגיש את התחושה הרעה את רגשות האשם את איבוד השליטה והשיעבוד לתאווה עם כל תופעות הלואי המוכרות עד לנוראיות ביותר (עד למוות).
מצד שני יש לי דרך אחרת למלא את אותו הרעב, זה מילוי רוחני תקין, ללמוד ספרים שמחברים אותי ונותנים תחושה טובה, להשקיע בפעולות נתינה(כמו הדוגמא לעיל) להתמקד באסירויות תודה טלפונים ועוד.. כל אלה יתנו לי מילוי. הבעייה במילוי הזה שהוא איטי יותר הוא דורש זמן והתמדה, הוא יגיע ואף יכול לתת יותר מהמילוי האחר אבל זה דורש ממני להשקיע בו קצת ולהימנע מללכת למילוי האחר ולחפש קיצורי דרך, זה המילוי שאני מחפש, זה מה שאני רוצה.
ולכן המסקנה שלי מזה זה לחפש את הפעולות ביום ולהשקיע באלה שבאמת נותנות לי מילוי רוחני ותחושה טובה.
עד כאן התובנות שלי אסירות תודה לה' שאפשר ללמוד גם מתקופות קשות.

אם מישהו היה מספיק חזק לקרוא את כל החפירה עד לכאן אז תודה רבה לכולכם, אוהב אתכם תודה שאתם איתי בדרך ושיש את המקום הזה לחלוק ולשתף וללמוד מהדרך שלי ומהדרך של האחרים.
בברכת שבוע טוב מועדים לשימחה ובשורות טובות. אוהבים!

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים על ידי gidi.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים #121731

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

קראתי את הכלללל !! (כנראה שאני חזק).

מאד נהניתי ומאחל לך המון הצלחה !

לדעתי ברור שאין לך לאפס אבל מי אני ומה אני.

אוהב אותך מאד !!

זמן ליצירת דף: 1.30 שניות

Are you sure?

כן