ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע מחדש ומשתף
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע מחדש ומשתף 13518 צפיות

תגובה: מיומנו של רווק, תהליך חלק 6 ואחרון לפני 1 שנה, 2 חודשים #145072

מדהים אותי שאתה שם ככה את החיים שלך
לפנינו על השולחן ומשתף
ובכלל איך אתה זוכר הכל?!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 1 שנה, 2 חודשים #145073

• gidi
  • דירוג פלטיניום

חחחח תודה אחי. הרגשתי צורך לשתף, לא יודע איך אני זוכר הכל (זה לא הרבה).
כנראה שאולי יש לי איזו 'בעייה' בשיתופים/קשרים שאני מתנהל בצורה של "הכל או כלום" - או שאני חושף הכל למי שאני נמצא איתו או שבקושי יכול לתקשר. נקודה למחשבה עבורי. .

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 1 שנה, 2 חודשים #145075

אוהבים!
אני שמח שלפחות אני בצד של ה"הכל"

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 1 שנה, 1 חודש #145421

• שפע-רב
  • חבר ותיק

בהצלחה בהמשך הדרך!

3 שנים לפני 10 חודשים, 2 שבועות #146046

• gidi
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים, שמי 'גידי' (טוב נו, לא באמת) ואני מכור לתאווה.

כבר פחות מצליח להיכנס לכאן ולכתוב אבל רציתי לעדכן אתכם בסוג של ציון דרך - וגם זה התעכב..

זה היה לפני כשבועיים, יום שישי, פסח שני, אני מוצא את עצמי מנסה לנוח צהריים אחרי שהלכתי לשיון מאוחר בעקבות שיטוט קצת ארוך מידי במדייה (לא תאווה).
שם לב שאני מגורה באופן לא מוסבר, מן גירוי פיזי שרוצה אולי לגרור אותי ל'שימוש', לא מבין מה קורה איתי ופתאום נופל האסימון.

מסתכל על השעון וקולט משהו הזוי- בדיוק היום לפני 3 שנים, בדיוק גם פסח שני שיצא ביום שישי, בדיוק הייתי באותו מצב של עייפות ומנסה לנוח צהוריים, רגע- זאת הייתה גם בערך אותה שעה! , הייתי במצב דומה של גירוי פיזי שנגמר בחיכוך לא נשלט שהידרדר במהירות ל'שימוש'.
כן, בדיוק לפני 3 שנים זאת הייתה הפעם האחרונה שאוננתי.

קטע ממש מוזר, הכניס אותי ברגע לפרופורציה ולהבנה שאם אלוקים שמר אותי מאז אז מה זה עוד יום בשבילו?
ואסירות תודה התרוממתי מהר מהמיטה ובהמשך גם שיתפתי חברים מהתוכנית בקטע המוזר שהפיל לי את האסימון שאני נקי היום 3 שנים מאוננות.

אז אני בן 31, רווק, כן- במסע האינסופי הזה של מציאת זוגיות שעליו אפשר לכתוב מהדורת ספרים מכובדת [-מאז השיתוף האחרון שהיה לי פה עברתי עוד מספר סיפורים ארוכים ומורכבים הרבה יותר אבל מרגיש שאין הרבה טעם לשתף כי הינה בסוף כמו כל סיפור גם הם מגיעים לסוף..].
בגיל 27 ומשהו הצטרפתי לתוכנית SA ומאז בנס אני נקי מפורנ' מפורשת (מעל 3שנים ו10 חודשים) ומתקדם בעזרת ה' ולא בכוחי בהחלמה ובחיים.

יש הרבה דברים לכתוב והרבה מסעות שאני עובר.
תגליות ותובנות חדשות, חוויות, עליות ומורדות.
בעיקר לאחרונה אני עובר תהליך מדהים בו נופלות לי תובנות עמוקות על עצמי שבמהותם- אותן תובנות הם דברים שאנחנו תמיד שומעים ואומרים בתוכנית ולא השלכתי על עצמי עד היום והיום אני רואה את כל סיפור החיים שלי מעוד זווית חדשה ומעניינת שמלמדת הרבה (כמובן גם על ההתמכרות).

התכלתי אימון עם מאמנת זוגית (אל תדאגו, אישה זקנה, דתייה רצינית ומתקשרים בשיחות טלפון/זום)- לא פסיכולוגית -וזה ממש מוצא חן בעיניי, התהליך שם מדהים ועוזר לי להגיע לאותם תובנות פשוטות מהתוכנית ולחבר אותם לידע והניסיון שרכשתי בחיים.

כמו שאתם מבינים מהסיפור הפותח- לא הכל מושלם ואוטופי אבל זה חלק מהגדילה והצמיחה ובכל יום שאני עובר ובוחר באלוקים ובדרך הנכונה עוד משהו מתרפא ומתפתח ואני סך הכל אסיר תודה - ולזה בדיוק נועד ציון הדרך.

קשה לאמוד את רמת הנקיות/מפוכחות שלי ברבדים נוספים אבל להרגשתי המצב לא פחות טוב, החלטתי לנסות לספור נקיות מכל פעולות על תאווה לפני ~94 ימים (לא בגלל נפילה או פעולה שעשיתי) ומאז לא ראיתי מקרה שלגמרי הצריך איפוס. יש תמיד קטנות שצריך ללמוד מהם, להתפתח ולראות איך נזהרים ומשתפרים יותר אבל סהכ המצב בטוב ב"ה.
יש מקום לשיפור רוחני ללא ספק, ללמוד לצרוך תכנים יותר בריאים ונכונים רוחנית (על פני אחרים שאני צורך) וללמוד יותר להתחבר לה'.

אז פה המקום להודות על הנס ולתת תקווה לחברים.

יש דרך, יש פתרון ויש תקווה.
זה דורש התמדה מסויימת ומוכנות לבצע את אשר נדרש (להגיע לתוכנית ולשבת בחיבוק ידיים לא בהכרח יעזור) אבל זה שווה כל יום של נקיות.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 10 חודשים, 2 שבועות #146049

גידי היקר,
מזל טוב מזל טוב,
תודה על התקוה שאתה נותן כעת לי ולשאר החברים.
מאחל לך עוד הרבה הרבה שנים של עוד ועוד ימים נקיים.

אוהבים

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מיומנו של רווק, תהליך חלק 3 לפני 10 חודשים, 2 שבועות #146055

• Be Better
  • דירוג כסף

גידי מה נשמע אני ממש משתמש חדש
ואני רואה שאתה כותב הרבה
ונמצא הרבה בתהליך
רציתי לשאול איזה איזה תרגיל באתר הכי עוזר לך שמגיע הדחף?

נ.ב לגבי ספונסר (מה זה בכלל ספונסר) אתה מדבר על עזרה מקצועית פה באתר?

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 10 חודשים, 2 שבועות #146058

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים! תודה מתחיל שוב 
Be Better - ברוך הבא חבר יקר, מאחל לך המון הצלחה!

כן כתבתי כאן הרבה בעבר, תוכל למצוא את כל ההיסטוריה שלי פה בחתימות אבל אנסה לתמצת לך.

הצטרפתי בעבר לפני בערך 4 שנים, ניסיתי כל מיני כלים וגם את תוכנית ספוטיפיי שגם הייתה זמינה באותה תקופה והיא מצאה מאוד חן בעייני- עם זאת ראיתי בפועל שזה לא הועיל לי כי דפוסי ההתנהגות שלי בכל זאת המשיכו באותה צורה.
לאחר מספר חודשים חבר באחד הפוסטים הראשונים שלי (שוב הכל מתועד בחתימות) יעץ לי ללכת לקבוצות SA - קבוצות חינמיות שאת הפרטים עליהם כתבתי פה (גם בחתימה).
ומאז הפעילות שלי פה הייתה בעצם תיעוד של הניסוי שלי בקבוצות SA (שעבר ועובר עדיין ב"ה בהמון הצלחה  ) ואני מידי פעם חוזר לעדכן.
ספונסר הוא חבר בתוכנית SA שמצא את הדרך להחלמה ומדריך אותך בה -(גם אני כיום משמש כספונסר לחברים אחרים).

אז לסיכום מה שעוזר לי הכי הרבה זאת התוכנית- שם אני גם מקבל 'תרגילים' וכלים להתמודדות וגם פיתרון עמוק וארוך טווח ויסודי. (לא אצליח ללמד את כל התורה על רגל אחת).
אני לא שולל כלים אחרים ומודה שגם יצא לי להעיף מבט בכמה סירטונים של 'לעוף אל החופש' אם אני לא טועה, הכל נחמד ויפה אבל שוב בחוויה שלי ומול דברים אחרים שיצא לי לנסות המכלול שקיבלתי בתוכנית SA הוא שהביא תוצאות ולא תרגיל או תוכנית כזאת ואחרת.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים, 2 שבועות על ידי gidi. סיבה: שגיאות חטיב :( :)
זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן