ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע מחדש ומשתף
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע מחדש ומשתף 13604 צפיות

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127703

• gidi
  • דירוג פלטיניום
משתף משהו שכתבתי בקבוצת הווצאפ של התוכנית, שם אני בדרך כלל לא נוהג להאריך אבל היה לי צורך היום..
מתאים יותר שאכתוב את הדברים פה בצורה מסודר ומפורטת יותר גם כדי שיתאים ליצירת יומן מסודר אבל היות ואני צריך לקום עוד 4 שעות ומחר מחכה לי יום ארוך של מבחנים וראיונות אז 2 הדברים לא אפשריים אז כרגע פשוט אשתף את זה כאן עד לרגע הנכון שאוכל להוציא את זה בפורום פה בצורה מלאה ויסודית יותר. 

חברים רוצה לחשוף בפניכם את האמת על עצמי שנגלתה לפניי.

לא השתחררתי מהטינה.
אני עדיין פועל מפגמי אופי של התקרבנות, תלות, רצון לשליטה ואגו.

חשבתי שזה עבר ומצאתי את הפיתרון בכניעה אבל אני כנראה לא באמת שם, אני עדיין מסתובב בבית בצורה של אדם פגוע מתעלם מאחרים, אדיש אליהם ועונה רק אחרי הפעם הרביעית או החמישית, נסגר בתוך עצמי והתוכנית ולוקח את המקום של ה"כניעה" להתעלמות מהמשפחה שלי בתור אולי סוג של נקמה אפילו אם זה רק בראש שלי.

לא שלם ומשוחרר, לא יודע למה.
אולי בגלל שאני שותק על הדברים שמפריעים לי, שהקיר שלי מנופח מרטיבות של מזגן שמטפטף ואני מעניש את המשפחה שלא התייחסה לצרכים שלי בכך שאני לא אומר להם מה שמפריע לי (כן נשמע לגמרי מוזר כי אני מעניש את עצמי)

צובט לי כשאחותי מפזזת בשימחה לא סטנדרטית בבית ומבסוטית על כל דבר שקורה אחרי שהיא קיבלה את מה שהיא רצתה והצליחה להפוך את כל הבית בשביל זה.

אז אולי אני מרגיש מנוצח, מישהו שהפסיד שוב בקרב מולה ועכשיו מאוד פגוע כי כל החיים שלי מאז שאני זוכר היו סוג של מלחמה אחת גדולה ביני לבינה ושום גיל או מצב ואפילו תקופות של אווירה טובה לא תיקנו את המצב.
תמיד היה בנינו מריבות, קינאה, תחרות, אגו. כן אני מאמין בזה גם כשעשיתי צעד 9 וניסיתי לכפר ולהגיד שכנראה לא פעם פעלתי מקינאה והיא שידרה שהכל בסדר וטוב, זה לא באמת היה ככה.

אני יודע שיש לה מחלה רוחנית קשה, לפחות כמוני, לפעמים אני פשוט מתעלם מזה ומתייחס אליה כאל אדם נורמלי וזה יוצר כנראה את השינאה והחיכוך.

מתפלל להשתחרר מאותם פיגמי אופי שהזכרתי ולקבל את המעלות הרצויות והפעם באמת.

אני האמת אסיר תודה שאני מתעסק עם השיכבה העליונה יותר של התמודדות עם החיים ועם הטינה ולא עם השיכבה שתחתיה שנקראת תאווה, אבל הבעייה שכשהמצב מתפורר בשיכבה אחת ישר נפתחת הדרך לשיכבה שתחתיה ולפעמים זה יכול ליצור תגובת שרשרת..

זהו תודה אם למישהו הייתה סבלנות לקרוא.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127736

• gidi
  • דירוג פלטיניום
בדיוק כרגע סיימתי יום מיונים ארוך ומפרך ואני לגמרי סחוט (9.30 עד 16 כמעט ובלי הפסקות בכלל), משהו שהיה אמור להיות קטן עליי כי אני מגיע עם רקע בתחום וכמה רמות מעל.

נתקעתי באחת השאלות כי מישום מה לקחתי אותה קשה, נתתי פיתרון טוב ויעיל יותר מהמצופה אבל עדיין זה היה מורכב להבנה כי השתמשתי בחישובים מתמטיים מורכבים.
אני חושב שבכלל הקושי היה להבין באיזה דרך רצו את הפיתרון כי בהתחלה שלפתי פיתרון זריז וזה לא מצא חן בעיניהם.
בגלל זה התעכבתי בשאלה, הבוחן התקשה להבין את הפיתרון ורק אחרי מאמץ ודוגמאות הוכח לו שזה עובד.

בגלל קצת ההתקדמות הם אמרו שאני לא מתאים למסגרת שלהם.

עכשיו מרגיש מבולבל.
יודע ומאמין שאני שווה ויש לי יכולת חשיבה ופיתרון גבוהים ועדיין לא הצלחתי להתקבל למה שגם אנשים עם 0 ניסיון בהשוואה אליי מצליחים.

כנראה שזה רצונו, המסלול היה אמור להיות אינטנסיבי ומפרך מאוד ללא תגמול שכר במהלכו ויתכן שרצון אלוקים לא היה שאעבור זאת והוא ימצא לי דרך קלה יותר.
מקבל באהבה ומתפלל להשתחרר ממחשבות מזיקות ופיגמי אופי.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127740

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק

הי גידי

קרה לי המון, שלא התקבלתי, אני חושב שהדבר הכי מעליב שאמרו לי זה אתה נורא מתאים לפה אבל בגלל הנסיון שלך נראה לי שתשתעמם פה (בדמיון שלי שולף גרזן ענק וחותך אותה לחצי על המקום).

שמח בשבילך שאתה לוקח את זה למקום קצת שונה ממני ומבין שזה רצון השם ואני יכול להעיד שכל הנושא של קבלה לעבודה זה השגחה פרטית, במקום שאני עובד מי שקיבלה אותי לעבודה זו יכנה ששונאת דתיים ודת וחרדים אבל בגלל שהיא שמאלנית אז בשם הפלורליסטיות היא הייתה חייבת לקבל אותי והתקבלתי וגם היא לא פיטרה אותי מאותה הסיבה וזה השגחה פרטית פר אקסלנס.
אז אל תדאג זה יבוא ואולי אפילו מהכיוון הכי פחות צפוי :-)

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127742

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי! השלמתי את כל הימים אחורה להודעות שלך (כולל הארוכה עם היומולדת) . נהניתי מאוד לקרוא. חושב שאתה בנאדם מדהים וכנה בצורה יוצאת דופן ושמח שאתה איתי בתכנית ובדרך. מרגיש פיספוס שאני לא מדבר איתך יותר בטלפון... יש הרבה מה ללמוד ממך ולהתחזק.

מאוד מזדהה עם מה שרשמת שיומולדת עבורך זה יום עצוב שרק מזכיר לי שהתקדמתי בשנה אבל לא התקדמתי בחיים... זה לא משתנה עבורי גם שהתחתנתי והבאתי ילדים וכו וכו'...

לגבי נושא הזוגיות שירד לך... שתי דברים שאני רוצה להגיד לך.
1- ממש לפני שהכרתי את אישתי (הייתי כבר בן 30) התייאשתי לחלוטין מלמצוא מישהי שארצה להתחתן איתה.. יצאתי עם מישהי פרווה לגמרי... טיפשה ברמות.. נאיבית.. אדישה.. קלה לתמרון.. מה שנקרא בשם העם "קלאפטה" אמיתית...
לא אהבתי אותה בכללללל בכלל.. אבל היא הייתה בחורה מאוד מאוד נוחה והיה לה גוף מליון דולר. 
הראש שלי כבר אמר לי שיותר טוב מזה כנראה לא אמצא...
אז לא יהיו לי איתה שיחות ארוכות אל תוך הלילה.. לא אשדר איתה על אותו גל (אין שמה כלום בתדר..) אבל לפחות יהיה לי מין טוב.. ואוכל לעשות מה שבא לי בחיים והיא לא תפריע לי כי היא נוחה ואוכל למרוח אותה בקלות והיא תאמין לכל דבר שאגיד.. ולפחות אוכל להביא ילדים לעולם...

תוך כדי שאני איתה למעשה תוך פחות משבועיים הכרתי את אישתי.. אלוקים הציל אותי ממשהו שהיה כנראה הרסני עבורי..

ודבר שני רציתי להגיד לך.. לגבי מה שאמרת עם המילקשייק ולאכול לבד.. אישתי בדיוק שיתפה אותי לפני כמה ימים שהיא זוכרת את התפילה שלה לאלוקים רגע לפני שהכרנו.. שהיא ישבה לאכול וראתה את עצמה במראה יושבת לבד ואוכלת בגיל 30 ופשוט התחילה לבכות לקב"ה... מתוך המקום האמיתי הזה של הכאב והלא לרצות להיות לבד יותר.. כמו שאמרת... לא טוב היות האדם לבדו... אז למה אתה לא נותן לי לפגוש את האחד שלי? ואז כמה ימים אחרי זה הכרנו..

כך שתדע שגם מתוך הייאוש וגם מתוך הבכי הזיווג יגיע. וכשהוא יגיע זה לא משנה באיזה סטייט אוף מיינד אתה תהיה אתה תתרגש ותתחתן. בע"ה עוד השנה. אמן.

אוהבים ותודה על השיתופים!!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127743

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי,
ניובאדי תודה על התקווה.
תאמין לי אני כמעט שנה וחצי במקום הזה של לחפש עבודה אחרי התואר וממשיך לחטוף סיטרות מכל הכיוונים שם. אם הייתי לוקח את זה בצורה אחרת כנראה כבר מזמן הייתי מתפרק..

מתרפא חבר יקר, תודה על התגובה היחס והתקווה, מחמם את הלב ומעלה לי חיוך כשאני קורא.

אוהבים אתכם חברים יקרים.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127754

• gidi
  • דירוג פלטיניום

הלכתי לישון מוקדם, הייתי עייף.
היו צעקות בבית שהפריעו אבל ניסיתי להתעלם.

בבוקר סליחות ותפילת שחרית מחברת שהעלתה אותי לשמיים.

סיימתי את תפילת העמידה ופתאום הראש התחיל לרוץ.
קלטתי על איזה שאלה נפלתי אתמול, כמה הפיתרון שהם ציפו לקבל היה כל כך פשוט וסתמי, ממש חסר מחשבה ואני פשוט נתקעתי במחשבה על הפתרון המתוחכם 17 רמות מעל וגם יותר יעיל עד שלא הצלחתי לקלוט שהציפייה למשהו הרבה יותר נמוך ופשוט.

המחשבות רצות כשהתפילה חולפת, ספר תורה וכו'
ואני מרגיש משהו כבד שמצטבר לי על החזה.
שלא תבינו החיים שלי נפלאים מלאים בטוב ואסירות תודה על כל מה שקורה וגם על זה.
אבל, לפעמים נמאס לי ובא לי לבעוט בחוילה שאלוקים נתן לי, כמה אני יכול לסבול את הקושי למצוא מסגרת נורמלית ועבודה? עד מתי אני אמשיך לקבל סטירות? מתי ואם בכלל אשיג את המטרה הטרויאלית והמשותפת כמעט של כל אדם לעצמאות, עבודה מכובדת מסגרת טובה וחיי זוגיות?
למה אני כזה כישלון?!?

מרגיש לי שאני חייב לברוח היום לאיזה יער ופשוט לצרוח החוצה לשחרר את כל המועקה הזאת, למוסס את האבן שיושבת על החזה תוך אנחה עמוקה שתוציא את האוויר, לא חושב שמתישהו למדתי לצעוק ואולי הגיע הזמן, מקווה שיגיע האומץ.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127756

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

לאיזה יער אתה הולך? מאיפה אתה בארץ?
אולי אצטרף אלייך ליער... אולי נעשה ישיבה ביער.. מדיטציה.. קבוצה.. שיחה.. ודיבור עם השם.

איזה כיף נראה לי נפתר הבאג המעצבן הזה שהיה !!!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127757

• gidi
  • דירוג פלטיניום

חח הבאג הזה נשמע מאוד מציק.

תודה על ההצעה וההזמנה אני אשמח.

וואלה לא יודע, לא יוצא לי לעשות דברים כאלה סתם חשבתי לנסות ליסוע לאנשהו.. אני מהמרכז (חולון)

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127763

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

כן זה ממש ממש מציק ברמה שלא בא לי לכתוב יותר ... כל רגע המקלדת יורדת זה מתיש... כל פעם שלוחץ על "מחיקה" יורדת המקלדת... כל טעות כתיב אחרי זה צריך לשלם כפליים...
ולפעמים מרוב המהירות של ההקלדה נלחץ אחד הכפתורים האחרים והולך כל הטקסט שכתבתי...

כרגע נראה שזה עבר, אמנם יש שגיאה אחרת כל פעם שכותבים הודעה מופיע לי שגיאות למעלה FAILED SFTP SERVER משהו ...

אבל עדיף זה, מקווה שזה יישאר ולא יחזור למצב הקודם של הבעיה של המקלדת הנעלמת....

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127772

• gidi
  • דירוג פלטיניום

מוזר אני לא חושב שאני נתקלתי בזה..

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127804

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב חברים יקרים!

חוסר אונים שהטלפון שלי גוסס ו"מדמם" צבע סגול בתוך המסך.
אסירות תודה שלמרות שהוא לא תיפקד שעות ארוכות המסך התחיל להגיב חלקית והצלחתי להציל את החומר החשוב.

סובל מתופעות לואיי של אובססיה-אלרגיה כמו ששיתפתי ביומן צעד 1 ומתקשה להשתחרר ומתפלל לוותר ולעזרה של אלוקים לשכוח ולצאת מזה.

עברה שבת שקטה, סבתא שלי באה כאות נתינה לכבוד היום הולדת שלי שהיה וגם הביאה איזה סכום כסף.
חוסר אונים שלצערי אני עדיין ממשיך להיות מנוהל מהטינה והקטנוניות שלא השתחררה, עושה ברוגז ו"מלחמה שקטה" ויותר מכל מתאמץ לשתוק ולא לפתוח את הפה, שמצד אחד טוב כדי לא לעורר מריבה ומצד שני יוצר ברוגז ריחוק ואגירה של טינות בתוך עצמי.
עדיין מתנהג מתוך אגו תלות וילדותיות ומתקשה להיות בכניעה ולוותר, לצערי נראה שזה חזק ממני ומהרצון האמיתי לוותר ולהשתחרר מזה.
עשיתי צעד 4 שסוף סוף החלטתי לכתוב ובאופן יסודי כיוון שלא מצאתי מנוס להיפטר מזה בדרך אחרת ושיתפתי בקבוצה.

מתפלל לשבוע מחובר ומפוקח מלא עשייה חיובית וחיבור לאלוקים לכולנו, אוהבים.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127806

• gidi
  • דירוג פלטיניום

לא פתחתי את הבוקר לפני עבודת צעדי 6-7 מאוד יסודית שנמשכה כשעה כדי להשתחרר מפיגמי האופי, מתיש מאוד אבל שווה אם עוזר להשתחרר, אסירות תודה על עבודת חשבון הנפש הרבה והיסודית שהתוכנית מלמדת אותי לעשות ביחוד עכשיו לקראת ראש השנה.
עלה לי לראש אולי להתחיל להכניס גם לפה באתר את עבודות הצעדים שלי בפוסטים שאפרסם.

לא פירסמתי לאחרונה אז באסירות תודה לאלוקים ולא בכוחי נקי מפעולות על תאווה 75 ימים.
נקי משז"ל 127 ימים.
מקווה לעשות סיכום שנתי נחמד נוסף לקראת ראש השנה.
שבוע מבורך.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127828

• gidi
  • דירוג פלטיניום
75 יום של נקיות מפעולות על תאווה לא מכוחי, +מעידה שקרתה ביום רביעי האחרון (לפני 4 ימים).
(128 ימים ללא שז"ל).

כפי שתיארתי יותר ביומן צעד 1, אני מצהיר פה על מעידה שהייתה מאוד מסוכנת וקירבה אותי לנפילה.
הסיבה שהייתי במצב עכבר ונתתי לעצמי לשוטט ללא מטרה במדייה הייתה הבעייה כשלעצמה.
בעקבות כך נחשפתי (אומנם לא במכוון) לתאווה ובגלל שמראש המצב הרוחני שלי לא היה יציב ותקין [ולכן גם לא הייתי צריך לשוטט] אז לא הצלחתי לברוח ברגע הראשון שקלטתי שמדובר בתאווה וכך קרה שנחשפתי לתוכן לא בריא בכלל עבורי, עוד קצת וזה היה נגמר בכלל לא יפה...(בכל זאת ראש השנה וכו').
מסקנות- להימנע ככל הניתן משוטטות ללא מטרה ובשום פנים ואופן כשהקרקע הרוחנית אינה יציבה.

שיפוץ פרק ב':
אחרי כל העבודה שלי והניסיון להשתחרר הסיפור עדיין נמשך.
המרתף הולך והופך לפח זבל אחד גדול (מצטער לפחות כך נראה בעיניי גם אם אני קצת מקצין)
ואחותי הזמינה וכבר הביאו לבית קישוט גדול של כל מיני פרפרים ציבעוניים שלא ברור לי איפה הולכים להדביק (מן הסתם על הקיר או התיקרה).
מתפלל להצליח לקבל בשלווה הפעם ולהשתחרר מפיגמי האופי שהתפללתי ועבדתי עליהם רבות בתקווה לשיחרור.

בנוסף טינה שמתחילה להתבשל על החוצפה שהחליטו לשים סגר דווקא על חשבון החג והתפילות החשובות בשנה.
ממש מרגיש שעשו דווקא כי הינה הפעם הקודמת הייתה על חשבון ערב פסח ועכשיו חיכו חצי שנה למרות כל ההחרפות והמצב לא עשו כלום המשיכו הפגנות אירועים ופנאי עד לראש השנה ועכשיו רוצים ככה לבטל לנו תפילות במניין בראש השנה וכיפור?!?!? ממש לא מקובל בעיניי!!! ממש מרתיח!
כנראה שגם שם אני איכשהו צריך להבין שזה רצון אלוקים ולהצליח לקבל בשלווה.

ערב טוב ובשורות טובות.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127859

• gidi
  • דירוג פלטיניום

משתף בקצרה, עוד יום נקי באסירותתודה לאלוקים.

נראה שהטינות לאט לאט נשכחות יחד עם אותה אובססיה מקוללת שתקפה אותי ועכשיו נשכחת, מתחיל לחזור לשפיות ולהבין שהייתי בתוך אשליה שעושים לי רע סתם.

התחלתי קורס אנגלית ממוחשב שלא לגמרי מרוצה ממנו אבל מצליח למלא לי אחלה את הזמן ולמנוע ממני שוטטויות ושיעמום.

טלפון גוסס עם רבע מסך מתפקד מנע ממני לעשות טלפונים היום, אסירות תודה שהשלמתי 2 בדקות האחרונות מחברים שביקשתי והתקשרו.

הייתי היום בקניון קצת קניות לחג, היו מלא מושאות תאווה, נשים שניראות מאוד טוב ודיי חשוף ומוכרות שמתלבשות חשוף בהגזמה (איפה הטאקט לעמוד עם בגד כזה חשוף מול לקוחות?) אסירות תודה שאלוקים עזר לי לעשות שם מלא וויתורים גם כשראיתי אופציה ורציתי טיפה הורדתי את העיניים ועד שהגעתי באסירות תודה ולא בכוחי הפיתוי כבר חלף או שנמצא לא רלוונטי. אז שמח שיצאתי ללא פגע ומתפלל להמשיך להישאר מחובר ולהימנע ממשחקים מול תאווה.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 7 חודשים #127958

• gidi
  • דירוג פלטיניום

ערב ראש השנה.

זהו סיימתי, מותש, עכשיו הזמן לנוח, שקיות של קניות של בגדים ליידי, אחרי יום עמוס בקושי שינה, סיום מסכת נחמד שעשיתי, טבילה בים, קניית בגדים לי ולאחי, שטיפת המרתף, כושר,
עכשיו יש עוד זמן לנוח קצת כי לא מומלץ להגיע לחג הזה עייף.. אבל לא לפני שאכתוב איזה סיכום, איזה חשבון נפש שהבטחתי לעצמי לעשות, יש עכשיו עוד קצת זמן אז אתחיל ונראה מה יצא ואולי אחר כך גם אשתף ביומן צעד 1 על שאר החוויות.

80 ימים של מפוקחות מול פעולות על תאווה,
133 ימים ללא שז"ל,
שנה, חודשיים ו26 ימים לפחות ובערך ללא פורנ' מפורשת,
שוב כמובן לגמרי לא בכוחי הכל באסירות תודה לבורא עולם ששומר עליי..

מה למדתי? שיש עולם נפלא שאלוקים נתן לי, יושב עכשיו רגוע עם מילקשייק שהכנתי מרוצה מההספק, מהתפילות והסליחות, מזה שאירגנתי ברגע האחרון סיום מסכת+סיום ש"ס משניות בבית כנסת עם קצת כיבוד שקניתי, ויצא מעולה ונשאר מניין++ שלא ברחו למרות שהזהירו אותי שכן,
משוחרר הרבה יותר מהטינות- חזרתי להיות שמח ומצחיק בבית באסירות תודה כמו שהיה בדרך כלל, הצלחתי ליישם את קבלת המציאות ויציאה מפגמי אופי -רק להיום.
אסירות תודה באמת אלוקים נתן לי עולם נפלא אם רק אני מצליח לראות אותו..

יוצא סיכום מבולגן אז אנסה לסכם בנקודות לשיפור ולשימור כפי שנהוג בצבא:

+(שימור):
מאז הצטרפתי לתוכנית התנקתי מתוכן הפורנ' המפורש- שנה אחרונה +.
למדתי לשים לב ולעבוד על פיגמי אופי שעולים.
למדתי לא לשמור תאווה בבטן, לשתף להתפלל ולעשות פעולות.
עברתי הדרכה יסודית עם הספונסר-נשארתי לאורך כל הזמן עם אותו אחד, קיבלתי ונכנעתי גם כשהיה קשה ולמדתי לתרגל כניעה.
למדתי הרבה תובנות חשובות והעברתי אותם הלאה לחברים כשיכולתי וכשהיה צורך.
תדירות הנפילות עם שז"ל ירדה- השנה רק פעמיים! (הייתה לי מן שאיפה כזאת לא לעבור או להגיע ל3 כמאמר "מעביר ראשון ראשון" ובע"ה שאלוקים ימחל לי על מה שנעשה בשוגג ובאונס או לפחות לא ברצון ויחשיב את השני כראשון וימחל על הראשון והשני).
לא עזבתי את התוכנית כל עוד הבנתי שהיא יעילה לי.

ואוו לא באתי לפרגן לעצמי ולא חשבתי שיש בי הרבה דברים טובים כאלה..

-(לשיפור):
הוויתור שלי על המדיה עדיין לא מלא, לא מצאתי את ההתנהלות הנכונה מולה וברגע קל אני נחשף לתאווה שם ועובר את הגבול- צריך לעבוד על המקום הזה יותר ברצינות כי זה טריגר חזק לתאווה ואופציה להתמכרות משנית.
התפתתי לתת ביקורת בונה לחברים שלא ביקשו, דבר שנבע מפיגמי אופי ולעיתים יצר אצלהם תחושה לא נעימה- לעבוד על פגם האופי הזה ולהיכנע ולנהוג יותר בענווה.
נהגתי ב"התקרבנות" טינות ותלות מול המשפחה- לעבוד על פיגמי אופי כל אחד ופיתרונו.
לא מצאתי עבודה- לא לגמרי מאשים את עצמי אבל רואה היום צורך חזק יותר ליישם מסורת 7 -לפרנס את עצמי (ביחוד שעכשיו אני צריך להחליף טלפון ומחשב- עסק לא זול) ויש פה גם תלות כלכלית בהורים ומצב של לקיחה במקום נתינה וכו'..
עבודה עם הספונסר ירדה- בעקבות אי זמינות משותפת, חוסר עקשנות מצידי, קורונה וחוסר במפגשים חיים.
לחזק פעולות נתינה בייחוד למשפחה (לא מספיק רק פעם ב.. לשתוף כלים!)
לנסות לחזק קשר רוחני וחברתי- חברותא (בשני המובנים שלה) איכשהו יחד עם המצב של הקורונה..
לקחת יוזמה להשתתף ולתרום בנושאים שיקדמו אותי גם בעבודה- לצאת מעצלנות במקום הזה..

זהו בגדול מה שיצא בדקות האלה.. אסיר תודה לבורא עולם על עוד שנה של חיים בעולמו הנפלא!!

מאחל לכולנו שנה מבורכת, מחוברת,נקייה ומפוקחת, מלאה במילוי רוחני, בעשיית רצונו, שיחרור מהקשיים ומכבלי התאווה, אושר ובריאות- רוחנית, פיזית ונפשית, ורק בשורות טובות ושמחות לרוב אמן!!!
אוהב את כולכם ותודה שאתם איתי בדרך!
.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

זמן ליצירת דף: 1.45 שניות

Are you sure?

כן