ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסוף 625 צפיות

הסוף לפני 4 שנים, 9 חודשים #117145

שלום
כתבתי כאן בעבר מספר פעמים בודדות.
מעולם לא הצלחתי לשמור על ניקיון ארוך של יותר מחודש וחצי למעט פעם אחת במשך חצי שנה
אני נשוי כבר 4 שנים +ילדה.
התאווה אינה נגמרת, אני אמנם לא נופל כמו בעבר בתדירות יום יומית 5-6 פעמים ביום, היום אני נופל בערך מידי שבוע כ-4 פעמים באותו יום לעתים גם פעם בשבועיים.
אך כל נפילה היא בכמות גדולה עם תאווה מאוד גדולה הרבה סרטונים.

החלטתי כמו מליון פעם לנסות להפסיק במשך תקופה, אך ככל שעובר הזמן אני מבין שזה משהו שורשי מאוד ועמוק שקשור לעולם המדיה שאני כבול בו. אני מבלה את רוב יומי מול מספר סרט סדרה פייסבוק. אני יכול לשבת בעבודה ולראות סרט עד כדי כך המצב חמור.
החלטתי לצאת למסע של הפחתה כמעט מוחלטת של צפייה במדיה. אחת המטרות בשלב הזה היא להגיע תוך חודש ל10 שעות של עירנות ללא בדיקה של מייל פייסבוק סרט/סדרה/כתבת וידאו.
היום הגעתי לגיל שאני מבין שהחיים עוברים מהר מאיפה זה בא? אני פשוט מסתכל אני רואה דברים היום מסביבי והזיכרון בתור ילד/נער טרי,ובראש יש לי מחשבה של ילד ואמונה שיום אחד אני אתקן את זה. אז זהו שהיום הזה מתקרב ועוד יום עובר ועוד יום ואני כבר בן 32  לעזאזל 32, עד מתי אני אקח איתי כל מיני מעכבים שנתונים נטו לשליטה שלי, עד מתי אבלבל לעצמי במוח שהשינוי יגיע.
יש תחושה של ריקנות שמלווה אותי כבר קרוב ל8 שנים כמעט מהרגע שעזבתי את ישיבת ההסדר תחושה של פספוס כאחד שהיה מסוגל ליותר אבל בפועל לא יצא ממנו כלום. בזמן הישיבה הייתי תלמיד טוב למדן אחד מעודי התווך לפחות כך אמרו עלי, היתה תקופה שבא רציתי לעזוב אך לבסוף הרבנים עשו איזה משהו לא יפה שגרם לי להישאר, ועד היום אני מסתובב עם תחושה של פספוס (אני מבקש בלי הערות נו מה הבעיה תשנה את זה עכשיו לך לישיבה, אני ממש לא במקום הזה, לא הטכני הרוחני). 
תחושת הריקנות שמשהו חסר אמנם תמיד מזכירה לי שמשהו לא בסדר וסוג של אזעקה שהיא טובה בסך הכל אבל מתישה, לפעמים אני מקנא באנשים האלה ששום דבר לא מפריע להם ואל תגידו לי אתה לא יודע יש לי כמה חברים שאני עושה אתם שיחת עומק והם לא מבינים על מה אני מדבר על התחושה הזו.

בקיצור התחושה הכללית שאני לא מצליח להתמיד בשום דבר. שהחיים מאוד מובילים אותי, נכון עשיתי דברים למדתי מה שאני רוצה אני עובד במקום שאני רוצה התחתנתי הבאתי ילד לעולם, אך המטרות שדורשות עמל אימתי והתכננות ולהתייאש ולחזור את המטרות האלה לא הצלחתי לממש, למה זה קשור כי אני מאמין שהבריחה שלי מהדבר המעיק הזה היא למדיה והמדיה לנפילות שמובילות לריקנות ממש כמו מעגל קסמים עד כדי כך שכבר לא ברור מה הוביל למה.

הדפסתי את הטבלת ה90 יום הכמה עותקים והחלטתי שאני קובע 5 מטרות מאוד פשוטות וקלות והלך להתמיד בהם. רובם ישמעו בנאליות אבל אני מאמין שההתמדה בונה משהו אצלנו.
1.שמירה על נקיון.
2.תיעוד של שעות ללא מדיה מינימום 8 שעות ביום..
3  .7 דקות אימון מיינדפולנס (תקראו על זה).
4. 10 דקות לימוד תורה.
4. צחצוח שניים מדי לילה ויהי מה.

קבעתי לעצמי עשרות פעמים מטרות בחיים, אך הפעם יש לי תחושה שמשהו יהיה אחרת. ביום הולדת האחרון לפני שנה כתבתי לעצמי ברכה עם איחולים ספציפיים. הייתי צריך כבר לפתוח את המעטפה אך אני פוחד בגלל שאני יודע שעברה שנה ולא התקדמתי מילימטר, שלא השגתי או עמלתי על שום מטרה.
מכווה שהפעם הדברים יהיו שונים.

מקווה להתמיד לכתוב כאן על התהליך שאני עובר.

תגובה: הסוף לפני 4 שנים, 9 חודשים #117148

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 223 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום אחי
אני חושב שכדאי שכל יום תבוא לשתף איך עבר היום שלך ואיך עמדת בכל הדברים הנ"ל.
אנחנו איתך !
כדאי בנוסף וביחד לזה שתשקול להיכנס לתכנית של הצעדים !
אוהב אותך מאד ומאד מזדהה עם חלק גדול מהתחושות שתיארת !

תגובה: הסוף לפני 4 שנים, 9 חודשים #117149

• Dann
  • חבר חדש

וואו. מאוד מזדהה. במיוחד עם התחושה של "הפעם זה יצליח". בינתיים זה עובד לי, תהיה אופטימי!

תגובה: הסוף לפני 4 שנים, 9 חודשים #117151

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....

שלום מכור להתמכרות יקר,
אני לא רוצה לתת לך עיצות, ורק לספר מניסיוני,
אני נמצא בחסד ה' בקבוצות אס אי שהצילו לי את החיים ונקי מתאווה יותר מ4 שנים,
לפני התוכנית הייתי שומע לפעמים הרצאות על שלום בית או חינוך הילדים, ותמיד אומר זהו אני משנה כיוון נותן יותר לבית וכו' וכו',
ותמיד זה החזיק שבוע שבועיים וכד מקסימום חודש,
הדרך של הצעדים שיש לי ספונסר וספונסיים חברים וחלוקות קבוצות פיזיות וטלפוניות גורם לי לזכור כל יום את הקבלות שקיבלתי, והלא שזה עוזר לי בעוד נושאים בחיים שלא קשורים לתאוה כמו זוגיות קשר לילדים וכו'
כי רק ביחד זה עובד לאטרך זמן

אוהב אותך מאוד....

אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: הסוף לפני 4 שנים, 9 חודשים #117154

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אאוהב אותך חבר,
מזדהה לחבר הקודם,

הוסיף משפט אני ישמח שתצליח,
אבל אם אתה רואה שלא הולך, חבל לנסות שוב ושוב להפסיק לבד,
יש קבוצות יש תכנית עובדת,
רק תבקש,
באהבה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הסוף לפני 4 שנים, 9 חודשים #117156

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחי היקר
כל כך מזדהה עם הסיפור שלך
ההרגשה של הנפילות וחוסר ההצלחה בחיים ממש מייאש!!
הרגשת הריקנות הכללית מאוד מוכרת לי, כשאני שם מנת הסם שמוצעת לי מחכה שאקח אותה! רק לרגע, למלא את עצמי עם משהו, העיקר שייתן לי את התחושה של ההיי, תחושה מזויפת של חיים!
במשך הזמן בתכנית גיליתי שזה לא הפתרון, אין מה לעשות אין לאן לברוח, ה' מעביר אותנו דרך כאב למקומות שנוכל לגדול בהם!
יש תקווה חבר, יש סיכוי! אל תתן לייאוש לדכא ולעצור אותך
תמשיך לשתף, תמשיך להגיע לקבוצות, דברים טובים קורים גם לגרועים מאיתנו
אוהבים מאוד
אם תרצה תפנה אלי בפריטי.. 

תגובה: הסוף לפני 4 שנים, 9 חודשים #117157

לאיזה קבוצה אפשר להצטרף במינימום חשיפה.

תגובה: הסוף לפני 4 שנים, 9 חודשים #117159

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

לא ניסיתי, אבל אני חושב שיש קבוצות בטלפון - מתקשרים לאיזה מספר, ואז כל מה שאתה עושה זה להקשיב (ואם אתה לוחץ על מקש אתה יכול לדבר - אבל בזה אני לא בטוח איך זה עובד ), ושם כל מיני אנשים מפה מדברים על 12 הצעדים וכאלה ומספרים מה היה היום ואיך הם נפלו או איך הם לא נפלו

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 9 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: הסוף לפני 4 שנים, 9 חודשים #117162

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר,

יש קבוצות עם המון חברים, ויש קבוצות עם חברים בודדים.

גם לי היה את הפחד מחשיפה בהתחלה, זה בסדר גמור. 

אם אתה רוצה שאני ידריך אותך לקבוצות קטנות יותר

ור קשר באישי, ואשמח לעזור לך.

באהבה! 

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: הסוף לפני 4 שנים, 9 חודשים #117187

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

לאיזה קבוצה אפשר לבוא במקסימום החלמה?

סליחה על הציניות, אבל אני מאוד מזדהה עם תחושות הפחד מהחשיפה,

עד שבשלב מסוים אמרתי, ראבק, אני עושה הכל כדי לא ליפול שוב, ויהי מה. 

היום אני נקי. 

אני מאחל לך גם. 
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן