ברוכים הבאים, אורח

החלמה מוזרה ולא בטוח שתקינה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: החלמה מוזרה ולא בטוח שתקינה 665 צפיות

החלמה מוזרה ולא בטוח שתקינה לפני 5 שנים, 1 חודש #116593

• מור37
  • חבר חדש

שבוע טוב!
הסיפור שלי מתפרס על פני יותר מ-20 שנה. עליות ויותר נכון ירידות בלי סוף. ב"ה הקמתי משפחה אבל זה ממשיך לרדוף אותי בלי סיבה הנראית לעין, עד שלאחרונה כבר התייאשתי מלהחלים.

לפני קצת יותר מחודש חודש קרה לי דבר מוזר, פתאום קפץ לי זכרון מאחת שהייתי איתה בקשר לפני 14 שנה (בתחילת השידוכין) וכמעט התארסנו רק שבסוף זה נפל מצד ההורים. עד עכשיו הדחקתי את התקופה הזו ופתאום זה חזר אליי. מה שמוזר בסיפור הזה הוא שמאז כבר 5 שבועות שאני נקי, כאילו אני מרגיש שאני שומר לה אמונים. ומה שהכי הזוי זה שאני נשוי באושר+ ועדיין נופל בלי סוף, ורק הזכרון בקשר הישן ההוא (שהחזיק ס"ה חצי שנה) מצליח לעצור אותי.

מה דעתכם? האם זה בריא להיזכר בזה? זה איפשהו מרגיש לי סוג של בגידה באשתי (אמנם לא מדובר בקשר כלשהו, אין לי לי שמץ של מושג לגביה). מצד שני רק זה מה שעוצר אותי... 

תגובה: החלמה מוזרה ולא בטוח שתקינה לפני 5 שנים, 1 חודש #116594

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב.
כל פעם מפליא אותי כמה מורכב האדם, אתה נשוי באושר אבל הזכרון של בחורה מלפני 14 שנה עוצר אותך ?.... מעניין

לשאלתך - לדעתי זה לא משנה בריא/לא בריא. המצב המיוחד הזה בו אתה נשאר נקי בגלל כוחו של זכרון לא יחזיק מעמד, כמה תוכל להציף את מוחך שוב ושוב בזכרונות של חצי שנה של פגישות עד שהכוח של הזכרון הזה ייגמר ?

אני לא יודע אם אדם שנשוי באושר ייזכר בבחורות שנפגש איתם לפני שפגש את אשתו, אבל תסכים איתי שזה קצת מוזר.
ותסכים איתי שזה קצת מוזר שמישהו נופל באינטרנט בתמונות של בחורות, וטוען שהוא נשוי באושר לאשתו...

אבל לדעתי אלוקים נתן לך מתנה - הוא נתן לך מידע חסר היגיון בהקשר לחייך: נשוי באושר אבל נופל, אשתו לא עוצרת אותו אבל בחורה מלפני 14 שנה כן. זה הרבה מידע לא הגיוני, ובכל זאת זה מה שקורה לך, אם הייתי במקומך, הייתי יושב עם עצמי על כוס קפה וחושב איך זה יכול להיות ומה זה אומר.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: החלמה מוזרה ולא בטוח שתקינה לפני 5 שנים, 1 חודש #116595

• מור37
  • חבר חדש

אם להיכנס לפרטים אז זה היה קשר חזק (ב"ה לא נפלנו) בעצם ההיכרות הראשונה שלי עם בחורה, מה שטבעי שישאיר רגשות (אקסית מיתולוגית בלשון העם...) ואודה שמידי פעם התמונה שלה קפצה לי בראש אבל התאדתה בלי להשאיר סימנים. ועכשיו בלי שום סיבה הנראית לעין זה מצליח לעצור אותי. 

אני יודע שזה לא אמיתי ולא יחזיק הרבה זמן מעמד אבל אולי זה מה שירגיע לי את היצר אחרי שהוא הצליח להתגבר בלי יכולת להשתלט עליו ואז יהיה לי יותר קל להרדים אותו. ופה אני שואל מהניסיון של החברים האם הרדמת היצר בדרך חיצונית (כפי שקרה לי) יעילה להתגבר עליו בסופו של דבר?

תגובה: החלמה מוזרה ולא בטוח שתקינה לפני 5 שנים, 1 חודש #116596

• מור37
  • חבר חדש
robinhood כתב on 09 מרץ 2019 22:15:

שבוע טוב.
כל פעם מפליא אותי כמה מורכב האדם, אתה נשוי באושר אבל הזכרון של בחורה מלפני 14 שנה עוצר אותך ?.... מעניין

לשאלתך - לדעתי זה לא משנה בריא/לא בריא. המצב המיוחד הזה בו אתה נשאר נקי בגלל כוחו של זכרון לא יחזיק מעמד, כמה תוכל להציף את מוחך שוב ושוב בזכרונות של חצי שנה של פגישות עד שהכוח של הזכרון הזה ייגמר ?

אני לא יודע אם אדם שנשוי באושר ייזכר בבחורות שנפגש איתם לפני שפגש את אשתו, אבל תסכים איתי שזה קצת מוזר.
ותסכים איתי שזה קצת מוזר שמישהו נופל באינטרנט בתמונות של בחורות, וטוען שהוא נשוי באושר לאשתו...

אבל לדעתי אלוקים נתן לך מתנה - הוא נתן לך מידע חסר היגיון בהקשר לחייך: נשוי באושר אבל נופל, אשתו לא עוצרת אותו אבל בחורה מלפני 14 שנה כן. זה הרבה מידע לא הגיוני, ובכל זאת זה מה שקורה לך, אם הייתי במקומך, הייתי יושב עם עצמי על כוס קפה וחושב איך זה יכול להיות ומה זה אומר.

ולהערתך איך ייתכן להיות נשוי באושר ולשוטט באתרים בעייתיים, דומני שרבים מחברי הפורום יעידו שזה אפשרי גם אפשרי לצערנו. להתמכרות כללים משלה, ההיגיון לא נמצא שם...

תגובה: החלמה מוזרה ולא בטוח שתקינה לפני 5 שנים, 1 חודש #116600

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי מור.
אני שמח לבשר לך, שאם אתה מאוד רוצה להפסיק עם התאווה לגמרי, יש פתרון. 
לי זה עובד, ועוד לרבים כמוני שרצו להפסיק בכל מחיר, אבל פשוט לא היו מסוגלים לעשות את זה בעצמם. 
היום אני נקי, אחרי הרבה מאוד זמן שלא יכולתי להיות נקי. 

אם זה מעניין אותך, אתה יכול ליצור איתי קשר בפרטי, או עם מישהו שמשתתף בקבוצות של 12 הצעדים.

מאחל לך את מה שאני מצאתי. 

תגובה: החלמה מוזרה ולא בטוח שתקינה לפני 5 שנים, 1 חודש #116603

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך,
בתכנית לומדים למחוק את הזכרונות העבר,
ובעיקר להתמקד בנקיון ואני מאמין שהשינוי יקרה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: החלמה מוזרה ולא בטוח שתקינה לפני 5 שנים, 1 חודש #116606

• Mendi
  • רצף ניקיון נוכחי: 121 ימים
  • חבר קבוע

שלום חבר יקר ואהוב!

היום אני יודע ומאמין (ואני גם רוצה להיות במקום הזה) ששום דבר בעולם לא יכול למלאות אותי ולתת לי הרגשה טובה ומחוברת.
הדבר היחיד שיכול למלאות אותי זה אבא היקר שלי, האמונה באבא היקר שלי, החיבור לאבא היקר שלי!

היו לי חברות/אקסיות/ובנות שהייתי איתם בקשר בעבר, ואני נזכר בהם לפעמים ואני כל כך רוצה לחזור אליהם שאולי הן אלו שיוכלו למלאות את החור הגדול שיש לי בלב.

היום שאני בתוכנית באסירות תודה לאבא היקר אני יודע שרק בו אני יכול להתמלאות להתמלאות באמת!!!

מוזמן ליצור קשר בפרטי!
בהצלחה חבר יקר אוהב אותך!!!
תמשיך איתנו!

תגובה: החלמה מוזרה ולא בטוח שתקינה לפני 5 שנים, 1 חודש #116608

זה מזכיר גם, שכשרוצים לישון לא יכולים להירדם ללא פנטזיות,
בדרך כלל זה נובע מחוסר שקט פנימי, מרצון להגיע ליעד מסוים כעת ללא הצלחה. אדם שמשחרר את חייו לאלוקים לגמרי - לא דואג לא עצוב לא מפחד, שמח ומאושר, ומכאן מגיע אל השלווה הפנימית והרוגע לו הוא מייחל. כי הוא יודע שיש כוח גדול ממנו שאוהב אותו תמיד וחפץ בטובתו וכל הקורה לו זה לטובתו.
אנחנו צריכים לחיות ולהנות מהחיים 'בזכות עצמנו' וללא דבר חיצוני שיספק אותנו. אמורות להיות לנו סיבות טובות למה לחיות כן. אחד מהם כי אנו בניו אהוביו של אלוקים.

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן