ברוכים הבאים, אורח

יוצא לדרך חדשה - צריך חיזוקים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יוצא לדרך חדשה - צריך חיזוקים 586 צפיות

יוצא לדרך חדשה - צריך חיזוקים לפני 5 שנים, 1 חודש #116428

• dexter
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

הסיפור שלי דומה להרבה אחרים כאן.
מצאתי את עצמי לאט לאט מאבד עניין באישה ובילדים. מתחיל לחשוב רק על הנפילות והדמיונות שאני חיי בהם. אחרי כל כך הרבה נפילות, התחלתי לאבד תקווה. כאילו להשלים עם גזרת הגורל שזהו הגעתי לבור שממנו אין יציאה.
הרגשתי שאני כל פעם חוזר ונופל באותם תרגילים פשוטים ומסכנים. לפעמים אני אפילו לא מנסה להתנגד. ברגע שאני אחוז בתאווה אני מרגיש שאין דבר אחר בעולם שיכול לספק אותי. 
מרגיש אבוד... אבל החלטתי לנסות לצאת לדרך חדשה.

מהיום אני קובע לעצמי כמה משימות קטנות בכל יום (קראתי את זה כאן אצל אחד החברים, תודה) מקווה שזה יצליח להצטבר לכוח משמעותי ביחד.

1. לקרוא איזה סיפור של אחד החברים באתר בכל יום.
2. להתפלל לקב"ה שיוציא אותי מהבור הזה.
3. לקבוע לעצמי את השעה שבה אני הולך לישון כל יום! 
4.לעשות חשבון נפש בכל ערב.
5.לסמן את ההתקדמות שלי באתגר 90 הימים.

חברים יקרים אשמח לעצות, הערות וחיזוקים ! אני צריך את זה....

תגובה: יוצא לדרך חדשה - צריך חיזוקים לפני 5 שנים, 1 חודש #116432

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי !
לדעתי כדאי גם כן שתקרא בספרים שך התכנית כאן כמו הספר הלבן או הספר הגדול.
גם כדאי שיהיה לך ספונסר שיתחיל להדריך אותך, כי לבד זה נראה משימה קשה מאד מאד 
בהצלחה אחי אני איתך מכל הלב 

תגובה: יוצא לדרך חדשה - צריך חיזוקים לפני 5 שנים, 1 חודש #116435

• dexter
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

תודה, אבדוק את הספרים
אני מחפש ספונסר. אם מישהו מתנדב אשמח לדעת

תגובה: יוצא לדרך חדשה - צריך חיזוקים לפני 5 שנים, 1 חודש #116437

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
dexter כתב on 12 פבר' 2019 23:13:

הסיפור שלי דומה להרבה אחרים כאן.
מצאתי את עצמי לאט לאט מאבד עניין באישה ובילדים. מתחיל לחשוב רק על הנפילות והדמיונות שאני חיי בהם. אחרי כל כך הרבה נפילות, התחלתי לאבד תקווה. כאילו להשלים עם גזרת הגורל שזהו הגעתי לבור שממנו אין יציאה.
הרגשתי שאני כל פעם חוזר ונופל באותם תרגילים פשוטים ומסכנים. לפעמים אני אפילו לא מנסה להתנגד. ברגע שאני אחוז בתאווה אני מרגיש שאין דבר אחר בעולם שיכול לספק אותי. 
מרגיש אבוד... אבל החלטתי לנסות לצאת לדרך חדשה.

מהיום אני קובע לעצמי כמה משימות קטנות בכל יום (קראתי את זה כאן אצל אחד החברים, תודה) מקווה שזה יצליח להצטבר לכוח משמעותי ביחד.

1. לקרוא איזה סיפור של אחד החברים באתר בכל יום.
2. להתפלל לקב"ה שיוציא אותי מהבור הזה.
3. לקבוע לעצמי את השעה שבה אני הולך לישון כל יום! 
4.לעשות חשבון נפש בכל ערב.
5.לסמן את ההתקדמות שלי באתגר 90 הימים.

חברים יקרים אשמח לעצות, הערות וחיזוקים ! אני צריך את זה....

אני מקווה שאתה לא מכור למה שמכור dexter מהסדרה, אם כי במחשבה שנייה זה יהיה די מגניב.

ממה שאני רואה מההודעות שלך, אתה נשוי בן 21 ביחידה מובחרת עם אישה וילדים, התחלת ליפול בגיל 15, חוזר בתשובה, או משהו בסגנון, תקן אותי אם אני טועה
דבר ראשון - אתה ביחידה מובחרת, מה שאומר הרבה זמן מחוץ לבית, זמן שאתה פחות יכול ליפול, זה התחלה מצויינת
אתה ביחידה מובחרת ולכן בכושר - עוד יותר מצוין, אתה תצטרך את זה, אם אתה חושב שאתה במצב נמוך עכשיו, חכה ותראה מה יכול להיות אם אין לך כושר.

אני חושב שתצטרך להתחיל בקטן - תסתכל פורטיפיי - נמצא בצד של הדף, תסתכל בתוכנית אופק, ידע זה כוח.
יש לך כמה אופציות מה לעשות בפועל, הטובות שבהם הם:
תוכנת סינון netspark  - הרבה מאוד מבני הישיבות היום מתקינים אותה, יש לה מנגנון מובנה טוב מאוד למנוע הסרה,
שימוש זהיר ומושכל בנדרים - אם יש לך שכל ויצירתיות, ( אל תנדור כמו אידיוט לא ליפול אף פעם או משהו דומה... נדרים זה עניין מסוכן ביותר ! )
או להתחיל להקשיב לשיחות של תוכנית 12 הצעדים (מתקשר לאיזה מספר ופשוט מקשיב לשיתופים שלהם).
האופציה האחרונה מעולם לא ניסיתי, לא יודע להגיד לך איך זה, אולי אתה בשלב מוקדם מדי להתחיל את זה או שאתה לא צריך את זה בכלל (אני לא נכנסתי לתוכנית הזאת אף פעם) - לשיקולך.

אם אתה נופל באמצעות הפלאפון שלך והמחשב שלך בבית, אני מציע לך לדבר עם אשתך על זה שאתה רוצה שזה יהיה רק בסלון ותבלבל לה במוח על זה שזה מבזבז לך זמן כי אתה רוצה לכתוב פיוטים הונגריים והאור של הסלון עוזר לך בזה או קשקוש אחר.
ובמקביל שים נטספארק על הפלאפון שלך - תתן את הסיסמא בידיים של מישהו שאתה יכול לשתף איתו בכנות - או שתבלבל לו במוח על הסיבה, או שתיגש לחב"ד - אני חושב שהם שומרים סיסמאות.
שזה ייקרה, הבעיה שלך צומצמה בהרבה.

אחרי זה אתה תחווה את תסמיני הגמילה - שלוש שבועות והרוב התסמינים מאחורייך.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: יוצא לדרך חדשה - צריך חיזוקים לפני 5 שנים, 1 חודש #116457

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי
האמת, עניין אותי לקרוא את ההיסטוריה שלך, כבר לפני 6 שנים הגעת למסקנות. 
מה קרה מאז? מה קרה עד להיום?
אחרי הרבה מאוד שנים של סבל, אני מאחל לך חיים שפויים ונקיים. 
אני מצאתי תקווה אחרי שהייתי חסר-תקווה. אחרי הכל. 
אני מצאתי חיים חדשים בעבודת צעדים עם ספונסר ובקבוצות פיזיות. 

מאחל לך גם שפיות. 

תגובה: יוצא לדרך חדשה - צריך חיזוקים לפני 5 שנים, 1 חודש #116464

• מוזס7
  • חבר ותיק

קודם כל, כל הכבוד על ההחלטיות והאמון בעצמך. מאוד חשוב לא לאבד תקווה, קל מאוד ליפול לזה.
אצלי אישית הבנתי שככל שאני אתכנן ואגיד לעצמי יותר דברים, ככה אני אפול מהר יותר, צריך ללכת תכל'ס. 
להבין שדי, פשוט להגיד לעצמך חזק בפנים, חלאס. זה לא אני, נמאס מהפיצול הזה שמצד אחד אני יודע שהמעשים האלה לא אני ומצד שני כל פעם לחזור לשם. 
אני בתור התחלה החלטתי להפסיק עם פורנו, לא עם אוננות, פשוט כשזה בראש זה מאוד מאוד קשה להוציא את זה, אז צריך הדרגה מסוימת, וגם לא להפסיק לעשות, לא להפסיק להעסיק את עצמי בדברים שאני אוהב לעשות, בדברים משמעותיים, ללמוד, לעשות ספורט, לחזק את עצמי במאמרים ובפוסטים שאנשים כותבים כאן.
ומאוד חשוב לזכור, שאמנם ביום שנפלת, נפלת, כל הימים שלפני אותו יום בהם החלטת לא ליפול, אלו ימים שבחרת בטוב, בחרת להישאר חזק, בחרת בצלם ה' שנברא בתוכך, וחשוב לזכור את זה. להאמין בכך שיש בך טוב שרק רוצה למלא את החללים בנשמה, ואם הוא לא היה שם, לא היו רגשי חרטה וייסורי מצפון וגם לא היית ניגש לפורום הזה.

תחשוב על זה, תחיה את זה, ותשתדל בכל רגע נתון לבחור בטוב. 
מאחל לך המון בהצלחה אחי, אנחנו ביחד איתך.

תגובה: יוצא לדרך חדשה - צריך חיזוקים לפני 5 שנים, 1 חודש #116472

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....

בהצלחה אח יקר,

רציתי להגיב על מה שחבר כתב פה כמה עיצות ובסוף כותב יש גם את תוכנית הצעדים אבל יכול להיות שאתה לא צריך את זה.

רציתי לומר לך שאני חסיד גדול של תוכנית 12 הצעדים, חוץ ממה שקירבה אותי לאבא שבשמים אבא אוהב ונתנה לי קרוב ל4 שנים של מפוכחות ונקיות מאוננות זונות ופורנו היא נתנה לי בעיקר דרך חיים,
ולכן דעתי האישית היא שאין מישהו שלא צריך את זה.

אני רואה סביבי בביהכ ובקהילה כל כך הרבה אנשים שזה היה יכול להציל להם את החיים למרות שהם לא מכורים לתאוה,
ופגשתי גם במהלך השנים המון אנשים שזה עזר להם למאת מאכילה כפיתית תלות סמים אלכהול והימורים שליטה וזעם וכו' וכו'

איש לי ספונסי שהוא מכור ממש לייט אין לו מחשה בבית אפי' אבל התוכנית הצילה אותו מבחינת זוגיות, לעשוות חשבון נפש היכן טעיתי, לחיות בענווה.

ומי שנמצא בחדרים ורואה את החברים הותיקים שנקיים עשרות שנים איך הם חיים בענווה ואושר מבין שהצעדים יכולים לעזור לכל אחד

אני הבנתי שהבעיה שלי היא לא התאוה או הפורנו אלא הריקנות והגישה הלא נכונה לחיים

אוהב אותכם מאוד
ושנישאר בדרך לעוד יום נקי

אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן