ברוכים הבאים, אורח

רק להיום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: רק להיום 2682 צפיות

תגובה: רק להיום לפני 5 שנים, 3 חודשים #115854

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

שמח שאתה איתנו , והאמת שאתה עושה עבודה מדהימה בהחלמה .
מאחל לך הצלחה בהמשך ועוד יום נקי רק להיום. 

תגובה: רק להיום לפני 5 שנים, 3 חודשים #115862

• חשבניה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק
טוב, אז המחלה הזכירה לי היום שאני חסר אונים. ואני ממש אסיר תודה לה שהיא עשתה את זה, כי האמת שכבר כמעט שכחתי. ועוד יותר אני אסיר תודה שהצלחתי, לגמרי לא מובן מאליו, לוותר עליה רק להיום. הרמתי טלפון לחברים, פתחתי מעגל, ירדתי על הברכים, והנס קרה. אני נקי נכון לרגע זה. ישתבח שמו לעד. תודה שאתם אתי בדרך.
לְבַד֙ רְאֵה־זֶ֣ה מָצָ֔אתִי אֲשֶׁ֨ר עָשָׂ֧ה הָאֱ-לֹהִ֛ים אֶת־הָאָדָ֖ם יָשָׁ֑ר וְהֵ֥מָּה בִקְשׁ֖וּ חִשְּׁבֹנ֥וֹת רַבִּֽים: (קהלת ז כט)

תגובה: רק להיום לפני 5 שנים, 3 חודשים #115878

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אתה נס,
תזכור,
אוהבים אותך נשמה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: רק להיום לפני 5 שנים, 3 חודשים #115949

• חשבניה
  • חבר ותיק

ברוך ה', לגמרי לא מובן מאליו, אני נקי היום.
הייתי אתמול בדרכים, והיו לי כמה נסיונות לא פשוטים, התפללתי לה' ושתפתי חברים - והנס קרה, אני עדיין נקי. מתפלל לעוד יום נקי שפוי ומחובר.

תודה שאתם אתי בדרך.

לְבַד֙ רְאֵה־זֶ֣ה מָצָ֔אתִי אֲשֶׁ֨ר עָשָׂ֧ה הָאֱ-לֹהִ֛ים אֶת־הָאָדָ֖ם יָשָׁ֑ר וְהֵ֥מָּה בִקְשׁ֖וּ חִשְּׁבֹנ֥וֹת רַבִּֽים: (קהלת ז כט)

תגובה: רק להיום לפני 5 שנים, 3 חודשים #115969

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
64 ימים!!! 
64 ניסים!!!

מאחל לך ולכולנו עוד יום 1 שפוי ונקי ומחובר לאבא אוהב.

תגובה: רק להיום לפני 5 שנים, 2 חודשים #116298

• חשבניה
  • חבר ותיק

המחלה באה לביקור, איי כמה כואב היה הביקור.
נפלתי שלשום, ויצאתי בריסוק איברים.
יומיים אחר כך, ואני עדיין מרגיש מנותק ובלתי שפוי, הרעל שהכנסתי לעצמי הוא נורא ואיום.
מתפלל לקבל את עצמי, להפנים את מה שאני יודע לומר כל הזמן שאני חסר אונים מול התאוה. ולקבל כח לוותר עליה רק להיום. לזכור שלא הפסדתי את שמנים וחמשה ימי הנקיון שהיו לי, וגם לא את כל המתנות שקבלתי בדרך. מתפלל לצמוח מהנפילה ולא לשקוע בה.

תודה שאתם אתי בדרך, אוהב אתכם וצריך אתכם.

תגובה: רק להיום לפני 5 שנים, 2 חודשים #116300

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי היקר
זה בהחלט יכול לקרוא עם כולנו
אנשים מהאתר שהיום נקיים יותר מ500 יום סיפרו לי שעד שהגיעו לאן שהיגיעו היו בהתחלה נפילות
תמשיך להיות איתנו
כל הכבוד שלא ניצלת את הנפילה בשביל לשקוע כמה ימים טובים בעומק ותהום הנפילה
כף לשתף איתך ולשמוע אותך על החוסר אונים
אני איתך לאורך כל הדרך ואוהב אותך
יעקב

תגובה: רק להיום לפני 5 שנים, 2 חודשים #116302

• חשבניה
  • חבר ותיק

תודה רבה על החיזוק. אוהב אותך.

ועכשיו אני שם לב, מזל טוב על תשעים הימים הנקיים שלך!!! מאחל לך לי ולכולנו יום נקי ושפוי.

תגובה: רק להיום לפני 5 שנים, 2 חודשים #116303

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

הי חשבניה היקר. 
כואב לשמוע, זה בהחלט לא קל. 
אני נפלתי והתחלתי לספור מחדש אחרי 118 יום. זה בהחלט לא פשוט. 
אבל, כן. אני נקי היום. עוד יום רק להיום. 

אני אוהב את המונח לספור מחדש ולא לאפס, כי הימים שהייתי נקי, הימים שבהם נכנעתי לכוח העליון, לא הולכים לשום מקום. אני מבין יותר ויותר את המשמעות של המונח 'רק להיום'. המחלה שלי יכולה להשתלט עלי ביום מן הימים. 
היום אני מתחנן לכוח העליון שלי שישאיר אותי נקי. מה היה אתמול או מה יהיה מחר, פחות רלוונטי. 

תגובה: רק להיום לפני 5 שנים, 2 חודשים #116314

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אחי,
ליבי איתך,
תמשיך לתחזק את החלמה,
ניסים יקרו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: רק להיום לפני 5 שנים, 2 חודשים #116510

• חשבניה
  • חבר ותיק

שלום חברים,
כבר זמן רב לא שתפתי כאן, וחבל.
כשבוע לאחר הנפילה שדיווחתי עליה כאן למעלה, נפלתי שוב. אני בתקופה של כמה שבועות שאני מרגיש מנותק, לא עושה מספיק פעולות, ובורח לכל מיני דברים שמאפשרים לי לברוח אליהם גם אם זה לא תאוה (משחקי מחשב, אתרים מעניינים, פורומים, וכו'). רוצה להיות מחובר רק להיום, ולהתקדם כבר אחת ולתמיד בכתיבת הצעד הראשון.
אוהב אתכם וצריך אתכם.

תגובה: רק להיום לפני 5 שנים, 2 חודשים #116513

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
מזדהה איתך,
תמשיך להתחבר לחברים,
הם אוהבים אותך,
ביחד יקרו לך דברים טובים.

תגובה: רק להיום לפני 5 שנים, 2 חודשים #116517

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים.

אשמח להיות בקשר. 

בהחלמה.

תגובה: רק להיום לפני 4 שנים, 11 חודשים #116964

• חשבניה
  • חבר ותיק

מצטער מאד על הפסקה ארוכה, מתפלל להופיע פה יותר.
באסירות תודה, אני נקי גם היום, כבר חודשיים. מתפלל להיות מחובר לעוד עשרים וארבע שעות.

תגובה: רק להיום לפני 4 שנים, 4 חודשים #119666

• חשבניה
  • חבר ותיק

אסיר תודה להשי"ת על עוד יום שפוי, ועל הנכונות לפזר את האבק מעל הפוסט שלי.
אני עמוס ברגשות, תוקף את עצמי על חוסר יכולת ניהול הזמן שלי, ועל כך שאני כל הזמן משתדל לא לדחות למחר מה שאני יכול לדחות למחרתיים. מתפלל להשתחרר מזה, ולהתמקד רק בפעולה הבאה שלי, ולהיות היום מפוכח ונוכח, לתת שרות איפה שאני יכול לתת, ולהתקדם בעוד צעד אחד בחיבור שלי לא-להים.

נרגש מאד על השלמת הצעד הראשון שלי סוף סוף, מרגיש שקבלתי אותו כעת כמו שלא קבלתי אותו עד עכשיו. מתפלל למסור אותו בלב שקט ורגוע (ביום ראשון הבא בעז"ה), לא להתעסק עם הריצוי איך יסתכלו עלי ואיך יקבלו אותי, לא להתעסק עד כמה זה מושלם, פשוט להתקדם וזהו.

אוהב אתכם וצריך אתכם.

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן