ברוכים הבאים, אורח

הייתי שם ..
(0 צופה) 

נושא: הייתי שם .. 25109 צפיות

הייתי שם .. לפני 5 שנים, 6 חודשים #114847

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
מרגיש קצת מנותק היום !
לא מבין למה אני מרגיש כך , סוג של חזרה לעבר, חזרה אל המקום האפל והחשוך. לחץ ופחד מהזיכרון של הישיבה מול המסך בחדר עם אור עמום, ודבוק לכיסה . רוצה לשתף שאני ממש מכור לתאווה ומאוד רוצה לוותר עליה . ורק להיום לזכור את המקומות והשימושים שעשו לי רע ולא טוב , לי למשפחתי ולקרובים אליי . הייתי שם מתפלל לא לחזור למקום ההוא . מתפלל לשפיות וחיבור לאבא היקר, ולעוד יום נקי ושפוי .
אוהב אותכם וצריך אותכם איתי בדרך .

תגובה: הייתי שם .. לפני 5 שנים, 6 חודשים #114848

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום
אנחנו פה, ועכשיו גם יש לך את המספר שלי. תמיד יכול לשלוח SMS לשאול אם אני ער.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: הייתי שם .. לפני 5 שנים, 6 חודשים #114849

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

תודה צורצור היקר

תגובה: הייתי שם .. לפני 5 שנים, 6 חודשים #114850

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

אגב החלטתי לכתוב כאן סוג של..
כתבתי כל הזמן בדרך ל 90 מתוך כוונה לתת גם כוח ותיקוה כמו שאני קיבלתי בתחילת דרכי . מקווה להמשיך לכתוב את המשך ההחלמה.

תגובה: הייתי שם .. לפני 5 שנים, 6 חודשים #114861

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

שבי,
אוהבים,
מקווה לכוח להתקשר אליך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הייתי שם .. לפני 5 שנים, 6 חודשים #114862

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך. 

מאחל לך ולכולנו יום שפוי ונקי.

תגובה: הייתי שם .. לפני 5 שנים, 6 חודשים #114867

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

תודה לחברים התומכים והמגיבים .
א.ת. על עוד יום נקי ולא מכוחי, היה לי היום יום עמוס עם טלפונים ושיתופים של חברים , תודה לאבא שיכולתי להיות שם . בדרך כלל אני עם אוזניה באוזן קבוע חחח כבר צוחקים עלי . אז האוזניה היתקלקלה והייתי צריך להחזיק את המכשיר וזה מעט היקשה עלי .
אבל הכל למען ההחלמה תודה לאבא.

תגובה: הייתי שם .. לפני 5 שנים, 6 חודשים #114879

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

הבוקר התחיל לי בהיי מטורף עם התעוררות רוחנית וחיבור עצום לאבא היקר , כך זה המשיך עד הצהריים. לא הפסקתי לשתף ולהתפלל לשפיות ולחזרה לעצמי ולנחות על הקרקע ברכות. אז אני מרגיש שהנחיתה הגיע ואסירות תודה שממש בשלמות ומפוקחות.
תודה לך אבא .

תגובה: הייתי שם .. לפני 5 שנים, 6 חודשים #114881

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזה כיף לשמוע שהצלחת. שזה אפשרי. 
תודה.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: הייתי שם .. לפני 5 שנים, 6 חודשים #114905

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
מנסה לצוף הראשון שהתחיל את התוכנית , נכנס בהתלהבות לקבוצה חיה , והצטרפתי לפורום וכמובן לקבוצה הטלפונית. היה ממש מדהים ורצתי אחרי הימים . כל כך רציתי לסגור את ה30 היגעתי ל 29 וזחלתי ל 30 ונפלתי . רצתי ל 90 ושוב נפלתי .
החלטתי שאני מתחיל מהתחלה , התחלתי לכתוב כמנסה לצוף 2 , אבל הייתי למוד נפילות והחלטתי לאמץ את המושג ההזוי הזה רק להיום.
הרק להיום הזה הפתיע אותי !
דבקתי בזה כמו חולה אמיתי כאילו זה הסיכוי היחיד שלי לצבור ימים נקיים והאמת זה הפתיע אותי. לא הייתי מוכן להגיד את המילה מחר אהייה או עוד שבוע אגיע למספר מסויים, פשוט רק להיום, וזה עבד. אסירות תודה שהגעתי לאן שהגעתי בצברת הניקיון רק להיום . וכמובן שכל מה שעזר לי עד היום זה הרצון להגיע לקבוצה קבוע אחת לשבוע , ולחכות כל שבוע ליום המיוחל . במשך חצי שנה לא פספסתי קבוצה טלפונית כל יום מאזין ומשתתף , היה מדהים . טוב בילבלתי לכם יותר מידי , ניתקעתי בדרך ל 90 יום מתוך כוונה לקבל החלמה וגם לתת. התחלתי לכתוב סוג של יומן מסע . עם השם הייתי שם , כן ולא רוצה לחזור לשם . זה היה כואב  וגם מטורף המקום ההוא.
תודה לאבא יקר על המשך החלמה , עם חברים ניפלאים ותומכים ועם תוכנית החלמה מדהימה . תודה לך אבא .

תגובה: הייתי שם .. לפני 5 שנים, 6 חודשים #114910

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים. 
מתפלל גם לזכור את זה שהייתי שם. סבלתי שם, ברחתי משם כל עוד נשמתי בי. 
רק להיום, אני לא רוצה לחזור לשם. לא רוצה שוב לבכות במיטה או ברחוב על מר גורלי.

שיהיה יום שפוי ונקי לכולנו.

תגובה: הייתי שם .. לפני 5 שנים, 6 חודשים #114912

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

אמן , אוהבים אותך נתן.
שבת שלום ומבורך עם הרבה אהבה .

תגובה: הייתי שם .. לפני 5 שנים, 6 חודשים #114924

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
אסירות תודה על עוד יום נקי , א.ת. על שבת שקטה טובה ומחוברת .
על נתינה בצאת השבת עם עזרה וארגון לקראת שבוע חדש.
בדרך בצאת השבת אני לא ממהר להיתחבר לטלפון, וכך גם אמש . בדרך כלל כמעט ואין שיחות למעט חיבור אחד או שניים שאני יוזם אתמול בצאת השבת היה משהו שונה , השיחות הגיעו בצרורות הייתי מופתע לגמריי , אך יחד עם זאת שמח על החיבור הניפלא עם חברים. נתן לי תחושה של מילוי מצברים לקראת שבוע חדש.אז תודה לחברים הטובים ועל התוכנית הניפלאה , ולאבא יקר שחיבר אותי אליכם .
תודה אוהב וצריך.

תגובה: הייתי שם .. לפני 5 שנים, 6 חודשים #114927

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים שבי,

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הייתי שם .. לפני 5 שנים, 6 חודשים #114930

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

היגעתי הביתה אחרי יום דיי עמוס לאחר 2 קבוצות חיות ובדרך הביתה קבוצה טלפונית של לילה . חיבור מטורף להחלמה ולחברים . השיתוף שלי היה על ויתור של תאווה ולדחות אותה למאוחר יותר.
זה התחיל במקלחת של צהריים עם מחשבה , וואלה מזמן לא נגעתי , אולי אני ככה טיפה אגע ויעשה לעצמי נעים . חשבתי ואמרתי לעצמי עזוב אותך בוא נשאיר את העונג למנוחת צהריים שם אולי אני אשתמש. האמת שלא שחתפתי את המחשבה שהיתה לי, ואז כשהלכתי לנוח שוב חזרה המחשבה ואמרה לי התאווה . עכשיו זה הזמן אתה לבד בבית . עוד מחשבה קטנה מצידי ואז אמרתי לעצמי עזוב אותך למה אתה צריך את זה , לך לנוח ונראה מה יהיה בערב . וכשהתעוררתי היתקשרתי ושיתפתי חברים על קורות התאווה של היום . א.ת. שנישארתי נקי ולא פעלתי על כך רק להיום .

זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן