ברוכים הבאים, אורח

שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם
(0 צופה) 

נושא: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם 5374 צפיות

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113899

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה

טוב. דו"ח מצב. לצערי מיום חמישי בערב עד הבוקר היו דקות ארוכות של בזבוז זמן בגלישה דרך הטלפון. ממוצש נתתי לעצמי להיכנס לרגשות לא בריאים של רחמים עצמיים וטינה. הבוקר החזרתי את החסימה. חזרתי לעבודה אחרי החופש והציפו אותי טינות ותסכול ופחד שקשורים לעבודה, זה לקח אותי גם לסשנים של בזבוז זמן... כרגע יותר טוב. מתפלל לעשות פעולות נכונות.
מעבר לזה אני מסתכל פה על השרשור שפתחתי לפני יותר משלושה שבועות ומבין שמה שעשיתי בזמם הזה עזר לי מאוד. אני מניח שלהודעות והתגובות פה יש חלק משמעותי. אז תודה לכולם. 

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113931

איך אני יכול להעביר את מה שיש לי לאחרים? את הדברים הטובים שלי? תשאל; ואנו נשמח לשמוע ממך. 
זה לא מציף אותך הפיתוי? 
אתה מבין את מצבך?
יש לך פינה בשבילנו?
ושוב, נשמח לשמוע ממך איך עברת את הדרך. אל האושר והחופש. שלך.

אוהבים.

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113941

• זיו מציע
  • דירוג פלטיניום

היום יום פחות טוב. בזבזתי כשעה לפחות להערכתי. מעבר לזה שיחה טובה עם הספונסר. חשבון נפש שעשיתי. וכמה שעות עבודה פרודוקטיביות. חושב על מחר. מנסה לחשוב מה עוד אני יכול לעשות. אין לי רעיונות לצערי. חסר אונים.
אסירות תודה לה' על נקיות מ פורנוגרפיה ואוננות. על ימים של שחרור מגלישה אובססיבית בחדשות. על עבודות טובות ונוחות. על משפחה ואישה. על חופש וזמן משמעותי ביחד. על אתגרים חדשים שעומדים בפתח. על אימון אישי שאני עובר. על חברים ומפגש מתוכנן למחר. על שקניתי משהו אתמול שחודשים חיפשתי. על אוטו זול וטוב. חשבון נפש משמעותי שעשיתי היום. קימה בבוקר. בית מקסים. עזרה מהמשפחה. שמחות במשפחה. נכונות ואומץ. עוד יום בעולמו של הקב"ה 

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113942

• זיו מציע
  • דירוג פלטיניום

מזכיר לעצמי בלי פלאפון בשירותים וחדר שינה

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113947

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

כבוד! 
אלוף
תודה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113955

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
תמשיך לשתף. 
הנס יקרה.

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113960

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
לא תמיד מגיב,
אבל כל הזמן קורא,
כייף לקרוא את השיתופים שלך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113991

• זיו מציע
  • דירוג פלטיניום

גדול הקב"ה הזה. הלך לי המחשב בעבודה. ברגע אחד. איזה טוב ה'

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113999

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

איזו דרך לחוות את זה. אשכרה אסירות תודה
תודה!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #114013

• זיו מציע
  • דירוג פלטיניום

שבת שלום. א"ת לא ישבתי במחשב ב24 שעות האחרונות. לדעתי בחודש האחרון היו שעות בודדות של שוטטות בבית. ובפלאפון כמעט ולא.

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #114067

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #114084

שה' יעזור לנו.

אוהבים

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #114095

• זיו מציע
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב. לצערי שוטטתי בחדשות כבר הבוקר  יש לי גודש של רגשות לא בריאים ולא מעובדים. טינה על אשתי. נראה לי גם קצת רחמים עצמיים שזה אחד המקומות הכי לא בריאים אצלי. שיפוטיות עצמית. מתפלל לאלוקים שיהיה איתי היום. בכוחותיי אני לא רואה איך אני עובר את היום הזה בחיבור ופעולות נכונות. מבקש כוח ממי שיש לו.

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #114096

אוהב.
אמן שתצליח

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #114112

יפה,
מה בעיקר מושך?
ואיזה בעיה אנו רואים בדבר ההוא?

זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן