ברוכים הבאים, אורח

יומן המסע של must_win_now
(0 צופה) 

נושא: יומן המסע של must_win_now 8147 צפיות

תגובה: יומן המסע של must_win_now לפני 5 שנים, 10 חודשים #112789

• must_giveup_now
  • רצף ניקיון נוכחי: 798 ימים
  • חבר ותיק

האמת חייבת להיאמר.
חשבתי לעצמי שאחרי שאני אהיה שבוע נקי - אני אתחיל לכתוב ביומן הזה כמו שצריך.
אבל האמת היא שאני בסבב נפילות מטורף ובלתי נפסק (הנוכחי במשך שלושה ימים - אני נופל במשך כל היום - ממש מהבוקר עד הצהריים/ערב בצפייה בפורנוגרפיה ובערב "מחליט החלטות חדשות").
זה המצב, אסור להכחיש אותו. אסור להתעלם ממנו. אני חולה מאוד מאוד מאוד.
מקווה שהקב"ה יוציא אותי ממצוקה לאורה. 
אני חושב שהבעיה שלי הרבה יותר גדולה מפורנוגרפיה. וזה פשוט מתפרץ דרך הפורנוגרפיה. יש לי ראש של מכור. אני מתעלם מהמציאות יום יום ובטוח שהיא תשתנה אם אני ארצה (עם הפורנוגרפיה התייאשתי, אבל בשאר הדברים בחיים).
 אני תמיד חושב "שהכל ניתן לתיקון" אבל זה לא נכון, המציאות לא משתנה בשביל אף אחד. 

תגובה: יומן המסע של must_win_now לפני 5 שנים, 10 חודשים #112790

מה המקום לביקורת קשה? הלא אנו "בני אדם"? לא? 
אולי חברים יהיו יכולים להועיל?
ניסתה?
אם תרצה, תוכל ליצור איתי קשר ב: Z3333336@gmail.com   

ואשמח לעזור לך להתחיל דרך טובה ויצוקה בעז"ה.  

אוהב,
תסלח לעצמך, זהו גם חלק מתהליך טוב שעוד תראה בחייך.

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: יומן המסע של must_win_now לפני 5 שנים, 10 חודשים #112793

אני לא חושב שלהכיר במחלה הכואבת זו ביקורת. זה פשוט האמת, זה לפקוח עיניים ולקבל את המציאות.

המציאות לא משתנה, אבל תוכל לקבל אותה ולהתמודד איתה. וזה יתחיל עם קבלת העובדה שאתה מכור, שאנחנו חולים ולא יכולים לבד אלא רק בעזרת אלוקים, בכניעה, דרך החברים. 

בהצלחה אחי

אתה עובר תקופה קשה. הסבל במחלה גדול מאוד, וההכרה בזה אפילו יותר כואבת. אבל זה המפתח להתחיל דרך ולגלות את החופש והשחרור. 

אוהבים אותך! 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: יומן המסע של must_win_now לפני 5 שנים, 10 חודשים #112798

• must_giveup_now
  • חבר ותיק

תודה לכם בסד ובהשתדלותנו וחידושים מדהימים על ההודעות!
אני מנסה להמשיך דרך מסוימת שהתחלתי. אבל במידה ואראה שאני ממשיך לא להצליח אני אצור איתך קשר חידושים מדהימים (ותודה רבה על הרצון לעזור!).
בחסדי ה' נקי יום 1.

תגובה: יומן המסע של must_win_now לפני 5 שנים, 10 חודשים #112801

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
must_win_now כתב on 29 מאי 2018 12:11:

האמת חייבת להיאמר.
חשבתי לעצמי שאחרי שאני אהיה שבוע נקי - אני אתחיל לכתוב ביומן הזה כמו שצריך.
אבל האמת היא שאני בסבב נפילות מטורף ובלתי נפסק (הנוכחי במשך שלושה ימים - אני נופל במשך כל היום - ממש מהבוקר עד הצהריים/ערב בצפייה בפורנוגרפיה ובערב "מחליט החלטות חדשות").
זה המצב, אסור להכחיש אותו. אסור להתעלם ממנו. אני חולה מאוד מאוד מאוד.
מקווה שהקב"ה יוציא אותי ממצוקה לאורה. 
אני חושב שהבעיה שלי הרבה יותר גדולה מפורנוגרפיה. וזה פשוט מתפרץ דרך הפורנוגרפיה. יש לי ראש של מכור. אני מתעלם מהמציאות יום יום ובטוח שהיא תשתנה אם אני ארצה (עם הפורנוגרפיה התייאשתי, אבל בשאר הדברים בחיים).
 אני תמיד חושב "שהכל ניתן לתיקון" אבל זה לא נכון, המציאות לא משתנה בשביל אף אחד.

מבין אותך לגמרי.
גם אני הייתי נקי 170 יום בערך ואז נפלתי. אז אני מבין את התחושה, את הניסיון "להספיק מה שהפסדת".
אני יכול רק לומר לך את זה - 120 יום ששמרת נקיות, הם המון המון זמן. וההשפעות של תקופה ארוכה כל כך של זמן ישפיעו לאורך שנים (!), תאמין לי.

אני מציע לך, אם אתה כבר נופל ולא יכול להפסיק, לנסות ליפול על חומרים שפינטזת עליהם לאורך כל ה-120 יום, כך שאם תתחיל נקיות מחדש, אז יהיה לך קשה לפנטז על משהו (כי הסרטון הזה שחשבת עליו הרבה זמן - כבר ראית וכו')
זה בהנחה שאתה בתקופה שקשה לך להפסיק. אז לפחות תנצל את זה למשהו מועיל... 
במילים אחרות - נסה לבלוע כמה שיותר מהפורנו שפינטזת עליו בלי ללעוס, מספיק מהר כדי שתוכל להספיק הכול, ומספיק לאט כדי שלא תרצה לחזור לזה פעם נוספת כי אתה מרגיש שמיצית.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: יומן המסע של must_win_now לפני 5 שנים, 10 חודשים #112803

אצלי המשיכה לפורנו היא לא סקרנות, לא כדי להשיג "חידוש" בתאווה (למרות שכמובן אני מחפש כל הזמן עוד..), אלא בריחה. ואני אמשיך לברוח בכל אופן. כשלא היה זמין לי פורנו, יכולתי ליפול גם על תמונות של חרדיות, טקסט בפורום של בריאות או אפילו משניות בנידה.

לכן כדי להפסיק הייתי חייב להפסיק. הכל, בלי שום דבר קטן. 

במיוחד שזו אלרגיה, קצת מביא הכל..

בהצלחה!

כחומר, כחומר, ביד היוצר
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

תגובה: יומן המסע של must_win_now לפני 5 שנים, 10 חודשים #112806

• must_giveup_now
  • חבר ותיק

היי רובין הוד - תודה על התגובה. אני לא חושב שיש לי משיכה גדולה לפורנוגרפיה כמו שיש לי משיכה לברוח. זאת אומרת כשהייתי נקי (בעיקר לאחר תקופה) לא פינטזתי על דברים פורנוגרפיים ספציפים (או בכלל). אבל כן קיבלתי המון מכות ולא היה לי לאן לברוח וזה היה קשה וכואב. אני זוכר שהחלטתי ליפול (אחרי 124 יום) בצורה מודעת כשאני מודע בדיוק להשלכות כי רציתי מקום לברוח אליו.  
תודה בסד ובהשתדלותנו על התגובה.

תגובה: יומן המסע של must_win_now לפני 5 שנים, 10 חודשים #112808

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
must_win_now כתב on 30 מאי 2018 14:33:

היי רובין הוד - תודה על התגובה. אני לא חושב שיש לי משיכה גדולה לפורנוגרפיה כמו שיש לי משיכה לברוח. זאת אומרת כשהייתי נקי (בעיקר לאחר תקופה) לא פינטזתי על דברים פורנוגרפיים ספציפים (או בכלל). אבל כן קיבלתי המון מכות ולא היה לי לאן לברוח וזה היה קשה וכואב. אני זוכר שהחלטתי ליפול (אחרי 124 יום) בצורה מודעת כשאני מודע בדיוק להשלכות כי רציתי מקום לברוח אליו.  
תודה בסד ובהשתדלותנו על התגובה.

באמת ? זה חדש לי.
היה לי תקופה נקיות של 120-150 ימים פעם, וידעתי חודשים רבים עוד קודם מתי אני ייפול - שהתוקף של הנדרים שלי יסתיים, זה היה בתאריך כלשהוא - נניח ג' כסלו, לצורך הסיפור.
אז אני חודשיים לפני ג' כסלו משתגע לגמרי - ויודע בדיוק מה אני רוצה לראות, אבל לא יכול לראות את זה, כי נדרתי... 
אז חודשיים שלמות חשבתי וחלמתי על הרגע בג' כסלו בו הנדרים שלי סוף סוף ייקבלו תאריך תפוגה ואני יכול סוף סוף לפעול על התאווה.. אני בכל חיי לא ישכח את התאריך הזה, זה היה נפילה שנמשכה איזה חודש וחצי-חודשיים, במהלכה מיציתי איזה פורנו מסוים שלא אפרט.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: יומן המסע של must_win_now לפני 5 שנים, 10 חודשים #112816

• must_giveup_now
  • חבר ותיק

זה מעניין מאוד מה שאתה כותב רובין הוד.
זה תמיד מדהים אותי איך כולנו סובלים מאותה המחלה, אך כל אחד מסיבות שונות מאוד. 
מאחל לך הצלחה בכל!

תגובה: יומן המסע של must_win_now לפני 5 שנים, 10 חודשים #113156

• must_giveup_now
  • חבר ותיק

שבוע טוב לכולם!
אז בשלושת השבועות האחרונים, הבנתי סופית שאין לי שום סיכוי (מכיוון שהצלחתי בעבר להיות נקי תקופה ארוכה - אז היה לי קשה עכשיו להיכנע ולהתייאש - כי כביכול הוכחתי לעצמי שאפשר... ולכן לא הצלחתי להתמיד יותר ימים ספורים) אז הצטרפתי לקבוצה חיה וחידשתי את הקשר עם הספונסר.
הקבוצה יחסית מרגיעה אותי, וזה נחמד להיפגש עם עוד אנשים במצבים דומים/יותר גרועים ולשתף, אך יחד עם זאת, ברור לי שאם אני לא אתמיד בפעולות/אתקשר לאנשים/יקרא את הפורום/אראה פורטיפיי - אני לא אצליח להיגמל - למרות הקבוצות.
מקווה שיהיה שבוע נקי, איכותי ומוצלח.

תגובה: יומן המסע של must_win_now לפני 5 שנים, 10 חודשים #113157

וואו, צעד קטן שהוא כל כך גדול! 

אכן הקבוצות רק פלטפורמה להחלמה, אבל פלטפורמה טובה, יש מי שיאמר הכרחית. 

שבוע טוב! 

כחומר, כחומר, ביד היוצר
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

תגובה: יומן המסע של must_win_now לפני 5 שנים, 10 חודשים #113169

כל הכבוד....
שיהיה הצלחה, החלמה, ושלווה...

תגובה: יומן המסע של must_win_now לפני 5 שנים, 9 חודשים #113258

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
must_win_now כתב on 23 יוני 2018 20:57:

שבוע טוב לכולם!
אז בשלושת השבועות האחרונים, הבנתי סופית שאין לי שום סיכוי (מכיוון שהצלחתי בעבר להיות נקי תקופה ארוכה - אז היה לי קשה עכשיו להיכנע ולהתייאש - כי כביכול הוכחתי לעצמי שאפשר... ולכן לא הצלחתי להתמיד יותר ימים ספורים) אז הצטרפתי לקבוצה חיה וחידשתי את הקשר עם הספונסר.
הקבוצה יחסית מרגיעה אותי, וזה נחמד להיפגש עם עוד אנשים במצבים דומים/יותר גרועים ולשתף, אך יחד עם זאת, ברור לי שאם אני לא אתמיד בפעולות/אתקשר לאנשים/יקרא את הפורום/אראה פורטיפיי - אני לא אצליח להיגמל - למרות הקבוצות.
מקווה שיהיה שבוע נקי, איכותי ומוצלח.

לדעתי ומהניסיון שלי זה 12 צעדים, זה מה שהכי חשוב.
בכל מקרה בהצלחה ענקית. 
תמשיך לשתף.

תגובה: יומן המסע של must_win_now לפני 5 שנים, 9 חודשים #113280

• must_giveup_now
  • חבר ותיק

היי, אני נמצא עכשיו בתקופה לחוצה (תקופת מבחנים מאוד עמוסה - ואני לא מוכן בכלל לשום מבחן (הרבה מאוד ימים בסמסטר צפיתי בפורנוגרפיה) - מה שיכול להוביל לזה שיעיפו אותי מהתואר אחרי שנתיים).
אני רק מתפלל לה' שאני לא יפול ויברח לפורנוגרפיה בתקופה הזאת.
הלוואי ואצליח ללמוד ולהתמקד כמה שיותר. למרות שאני יודע שהתוצאה לא תהיה מושלמת.
אני מקווה ש-"הפרפקציוניזם" המזויף שלי ("אם זה לא 100 אז זה לא שווה כלום") לא יתפוס הרבה מחשבות בראש שלי ולא יגרום לי לברוח.
ואני גם מקווה שאני אהיה כמה שיותר מחובר לה', לקבוצה, ותוכנית. כי רק כך אני אוכל להמשיך הלאה כל יום בפני עצמו.

תגובה: יומן המסע של must_win_now לפני 5 שנים, 9 חודשים #113281

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן