ברוכים הבאים, אורח

הזמן ארוך מיני ים ורחב מארץ מידה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הזמן ארוך מיני ים ורחב מארץ מידה 1533 צפיות

הזמן ארוך מיני ים ורחב מארץ מידה לפני 6 שנים, 6 חודשים #108375

• wannaStop
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

טוב, אז כבר התחלתי להסתובב פה לפני 3 שבועות בערך, ועל הפעם הראשונה הצלחתי לשמור 5 ימים. מדהים. 5 ימים זה מדהים. אח"כ נפלתי ומאז כבר סבבים על סבבים. כל פעם זה יום אחד, גג יומיים נקיים. יש כ"כ הרבה גורמים שיכולים להפיל ועושים את העבודה נפלא. בעיקר ובפרט גורמים נפשיים. קשה. קשה.
והתחלתי שוב אתמול (כלומר, נפלתי ואז קמתי) וזה כבר נראה לי נצח של זמן.. כאילו אני נמנע כבר ימים.. אמנם כמעט נפלתי שוב, אבל עצרתי את עצמי ממש 2 דקות מתחילת התהליך.. ומאז שוב נראה לי כאילו נצח עובר.. זה הזוי לגמרי.
ההלם הזה עלה לי כשנכנסתי לראות את יומן המסע שלי, ואז פתאום הכל קיבל פרופורציה כרונולוגית..
אז אני בקושי יום אחד מחזיק וגם זה עם מעידה קלה, וכשאין לי את התאווה הזו ואת החשק הזה זה מרגיש לי מניעה של הרבה זמן...

(פריקה)

תגובה: הזמן ארוך מיני ים ורחב מארץ מידה לפני 6 שנים, 6 חודשים #108387

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

תחזיק מעמד, אנחנו ביומו של יוסף, שווה לשמור על עצמנו היום.

אומר לך שאני מבין אותך כל כך, גם לי בהתחלה היה נראה נצח!!!! להשיג יום נקי, לא חלמתי שאצליח להביא 3....
שבוע? זה כבר היה יום טוב פרטי,
שבועיים? עשיתי מסיבת הודיה עם עצמי, מעין פורים אישי,
כשהגעתי לשיא האחרון שלי.... שהיה באלול באוכה לראש השנה, 25 ימים נקיים... 
לא האמנתי שעברו להם 25 יום בלי שהרגשתי.... הם פשוט חלפו
ואז נפלתי,
למדתי בעיקר.... למצות את הרגע, כל פעם להיות נקי רק רגע... לדבר עם ה', מלא!!!! המון!!!! חפרתי לו....
התעמקתי הרבה בעבודת התפילה.... לא היה בא לי להתפלל... או לכוון....אז התפללתי שיתן לי כוחות להתפלל, ולכוון, ובעיקר להתמלא בחיות ממנו.... ולא מזוהמה.
לאט לאט הגוף יתרגל לפרקי זמן ארוכים יותר בלי שימוש, במקביל לעבודה.... אתה לא תאמין איך זה עבר, פתאום תצבור עוד יום ועוד יום...
שמתי לב שזה נראה לי נצח רק שאני מחכה למחר, 
אם אני שקוע רק בהיום.... הוא עובר לי מהר.... לפעמים מהר מידי

בהצלחה!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: הזמן ארוך מיני ים ורחב מארץ מידה לפני 6 שנים, 6 חודשים #108400

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

בברוך הבא למשפחתנו היקרה
אתה כרגע בתחנת הרכבת ממתין לרכבת ההחלמה חלקנו עלינו על הרכבת מיד וחלקנו לקח כמה ימים שבועות וגם שמעתי על כמעט שנה וכל אותם אנשים שנשארו והמשיכו לפעול למרות הנפילות המעידות מספרים על תקופות ארוכות של נקיות אפילו מעל 3 שנים לאותו חבר שלקח לו מעל שנה 
לא השתמשנו בתאווה ימים בודדים ולא נשתחרר ממנה בימים
את השיחרור מהאובססיה קבלנו
בהצלחה בדרך

תגובה: הזמן ארוך מיני ים ורחב מארץ מידה לפני 6 שנים, 6 חודשים #108409

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אז מה עושים, מתחברים לחברים, לוקחים לעוד יום ועטד יום. ועושים צעדים וזה עובד,
תמשיך איתנו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן