ברוכים הבאים, אורח

המסע שלי, נשר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: המסע שלי, נשר 1072 צפיות

המסע שלי, נשר לפני 6 שנים, 9 חודשים #104814

• נשר
  • רצף ניקיון נוכחי: 1746 ימים
  • חבר חדש

אז כן אחרי ארבעה חודשים בתוכנית, תוך כדי שינוי בחיים שלי, חשיפת הדברים האינטימים ביותר, השיתופים היומיומיים, הקבוצות בטלפון , הקבוצות החיות, ההרגשה של להוציא של לחשוף ושל הזדהות מאנשים אוהבים, אני מתחיל להבין אני נמצא באיזשהו מקום שלא ידעתי, מקום שלא חלמתי שאהיה קשור אליו אי פעם, איש רגיל מהשורה שחושב שהכל טוב, ורק לזרום הלאה.
היום אני מבין שלא, אני חולה! אני אלרגי! אני אובססיבי! אני חייב טיפול בעצמי, אני חייב לשנות מאורח חיים שלי, אני חייב לעשות לעצמי טוב ולתת לי את האפשרות לחיות טוב עם התקדמות , ולא לעמוד מיואש וחסר תקווה.
יש אפשרות כזאת, אני צריך לרצות, אני צריך להכנע, אני צריך להתמיד! אני צריך לעזור לעצמי לא אף אחד, אני חייב לעשות מה שביכולתי, אני חייב לשתף מה שצריך ואני חייב לשחרר מה שלא ביכולתי, היום אני מבין שאני לא כל יכול! 
יש כח אחר שיכול אני חייב להכניס אותו לחיי, אני מבין שזה הברירה היחידה שלי בשביל לעשות לעצמי טוב. אני רוצה את זה, אני רווצה להכנע לזה, אני עדיין עובד על זה, באסירות תודה יש לי כלים יש לי חברים אוהבים יש לי אבא שנותן לי מטלה ונתן לי איך להתמודד איתך איך שהוא מבין ורוצה, אני רוצה לאהוב אותו ולעשות מה שהוא דורש, כייף לי איתו, ההרגשה הכי טובה זה איתו ביחד....
אז כן היום אחרי 26 ימי נקיות, אני נותן לעצמי להרגיש טוב ולהוריד מהפעולות, אז כמובן שזה מגיע ברגע ואתה מוצא את עצמך בפנים, ואתה מנסה להתנער ושואל את עצמך מה אתה עושה??? אתה בדרך טובה... למה לקלקל? למה לשבור רציפות? זה כואב נורא....
היום אני מבין שאני חייב להגיד הכל בסדר, אבא רצה שאני יהיה שם, אין ביכולתי לשנות! אבל.... אבא גם רוצה שאתפוס אומץ להבין שבפעם הבאה אני אהיה חייב לזכור מה הביא אותי הפעם למצב הזה, אהיה חייב לתפוס אומץ לעצור לפני, אומץ לעשות דברים שביכולתי... אני מבין שכך הוא כנראה רצה כדי שאדע שוב, אני עדין חולה , עדין חסר אונים, לא יכול להתמודד לבד, אני צריך עזרה....
בפעם הבאה אני מתפלל לפעול לפני.....

רצונך יעשה ולא רצוני.!
מתפלל רק להיום, להשאר נקי מפוכח ומחובר! 
זה טוב.

רק מתפלל לקבל ולהתחבר לאלוקים שישאיר אותי נקי ומפוכח רק להיום...

תגובה: המסע שלי, נשר לפני 6 שנים, 9 חודשים #104816

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

תתחדש על היומן שיהיה לך בהחלמה. 
הפעולות הקבועות, הקטנות, העקביות הם שישאירו אותנו נקיים. 
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: המסע שלי, נשר לפני 6 שנים, 9 חודשים #104825

• נשר
  • חבר חדש

שוב טעיתי, חשבתי שאני מאחורי זה, שמותר לי להציץ בתמונה ממש קטנה ולא משמעותית, נפלתי.
אני חייב לזכור אין רק, אני אלרגי גם לפירור של תאווה.
 מתפלל לקבל, אבא אוהב תן לי כח להמשיך הלאה ..

תגובה: המסע שלי, נשר לפני 6 שנים, 9 חודשים #104836

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

אוהבים.
אני למדתי שאפילו לפני הפירור הראשון של התאוה אני בסיכון.
לשם כך אני עושה פעולות קבועות במשך היום
כתיבה ביומן\טלפונים לחברים\קריאה בספרים\ועוד
אפילו אם הכל נראה בסדר גמור.
כי יודע אני כי מתחולל לו משהו מתחת לפני השטח.
ואם רק אשכח אותו לרגע הוא מתפוצץ...

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: המסע שלי, נשר לפני 6 שנים, 9 חודשים #104846

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא, 
בהצלחה!!!!!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: המסע שלי, נשר לפני 6 שנים, 9 חודשים #104861

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
למדתי על בשרי החי, נגיעה קטנה בתאווה, והסוף ידוע, להתרחק מכל מגע קטנה תאווה, לעצור את התאווה בדלת, זה מועיל לכוח להביא יום נקי ומפוכח, מתפלל להצלחתך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: המסע שלי, נשר לפני 6 שנים, 9 חודשים #104873

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

איבדתי את היכולת ״להתאוות כמו ג׳נטלמן״...

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: המסע שלי, נשר לפני 6 שנים, 9 חודשים #105018

• נשר
  • חבר חדש

וואו, איזה כייף לקבל עידוד, אני מרגיש טוב היום ברך ה', עברתי את הנפילה בצורה טובה, אסירות תודה בזכות החברים...
אתמול הייתי בקבוצה והיה הרבה החלמה ברוך ה', באמצע קבלתי ידיעה על פטירה של אמא של חבר, וזה היה הלם טוטאלי..
הייתי בסערת רגשות מטורפת, ואז חשבתי זהו קבלתי זביינג אני בטוח עכשיו סיימתי עם כל התאווה הזאת, איך אפשר להמשיך אחרי כזה עצב...
החבר שנתן את המסר בדיוק סיפר שמת לו בן בידיים ממש, ואז אמר שכלפי חוץ הוא היה נורא עצוב ובוכה אבל בפנים שמח ממש! למה ? כי זהו אחרי כזה דבר אתה מקבל מכה שבוודאי תפסיק את השימוש.... 
וכמובן שזה לא זה, כי שוב זה לא הבעיה זה רק הפתרון...
אז ב"ה זה החזיר אותי לפרופורציות הכניעה וההבנה שלא, לא סיימתי אני עדיין חולה וחייב לקחת תרופות/פעולות.
וכל הלוויה חשבתי על עצמי והמחלה , ומיד לאחמ"כ הרמתי טלפון לחבר, ברוך ה' היה הרגשה טובה... אלוקים אוהב.

כשחזרתי הביתה בערבוב של רגשות, קבלתי טלפון מחבר שרק עכשיו הכרנו באחת מהקבוצות, חבר מבוגר עם זקן ארוך שברחוב הייתי מדבר אליו כאיש חשוב ומכובד,
וכשהכרנו הוא מסר צעד ראשון בכ"כ חוסר אונים בכזאת כנות עם נקודת שבירה באמצע שפשוט זעזעה אותי.. ואמרתי לעצמי תתעורר!!! אנשים איבדו את החיים שלהם, תעשה משהו, וכ"כ שמחתי לפגוש אותו !
אז אתמול כשהוא יתקשר זה נתןלי הרבה כח, שהוא המבוגר בן 55 מתקשר אלי ומספר לי על חוסר אונים שיש לו, זה מדהים החיבור בין כל הגילאים השכבות והגזעים, אנחנו עם אותו בסיס של בעיה.. זה היה מדהים, הוא כ"כ דיבר איתי באהבה כאילו היה אבי...
לא מובן מאליו בכלל מה שקורה כאן, אני שמח להיות כאן, כייף לי עם כולם, טוב לי פה. הגעתי הביתה. 

תגובה: המסע שלי, נשר לפני 6 שנים, 9 חודשים #105019

• נשר
  • חבר חדש

תודה גיימס, הגדרה כ"כ נכונה, כשאני מתאווה אני מרגיש בדיוק הפוך, כ"כ שפל וקטן.... 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן