ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש פה 3193 צפיות

חדש פה לפני 12 שנים, 9 חודשים #1025

ברוך ה' מצאתי את האתר כלבבי

אני בהתמודדות כבר שבע שנים נופל וקם נופל שוב, ושוב קם.
תמיד הרגשתי את עצמי כאדם המלוכלך עלי אדמות מה שלא גרם לי לתוצאות חיוביות אלא להיפך לאי חשק ויאוש עכשיו אני מרגיש שאני על דרך נכונה אחרי שכבר שנים שאני מקבל על עצמי בנדר לתקופות קצרות (של שבוע שבועיים) וזה מחזיק בקושי אז בזמן הנדר שאחריו בדר"כ אני נופל שוב
היו זמנים שכבר רציתי להתייאש אבל בניסים מדי קופה קצרה אני מקבל "ברען" (התלהבות) לנדר נוסף אף פעם לא היה לי אומץ לנדור ליותר מזה.
בינתתים אני כבר אוחז ביום השמיני לנקיים (מושג חדש שלמדתי עליו היום) ואני מקוה שהוא יחזיק גם אחרי שהנדר יגמר (בעוד שבוע וחצי)
ובינתיים תודה רבה לכל כותבי הפורום התחזקתי פה מאד

בעניין: חדש פה לפני 12 שנים, 9 חודשים #1026

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
יישר כח! אני נודר כל פעם לשבוע, את הנדר אני שומר לשבת, שזה בדרך כלל זמן נקי מנסיונות להוצז"ל כבר כמה שנים, ולכן יש לי בו יותר יישוב הדעת.
לפעמים עיקר היצה"ר שלי הוא לנדור או לא לנדור, כי אחרי הנדר , הסיכוי להכשל הוא קטן, כי אני נודר על סכומי כסף גדולים יחסית.
אשריך, ותחזק אותנו גם כן!
אני מקפיד שהנדר יהיה על הגדרים, זאת אומרת, על לא לראות דברים בלתי צנועים וכה"ג, ולא על המעשה עצמו, כך שזה נותן לי את ההרגשה של פת בסלו, כלפי המעשה, על אף שכמעט אין לי תאוה, אם לא מצטרף אליה גם מראה.

ב"ה יום ה - 79 לנקיים....
ה' יעזור.

בעניין: חדש פה לפני 12 שנים, 9 חודשים #1033

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לך חברינו החדש ה' יחזק אותך ונוכל יחד לעלות על דרך המלך
אתה ביומך השמיני בוא נחגוג יחד איתך
אתה נמצא על הטבלה של 90 יום?
אם כך בוא נעלה אתך לראות על הסולם וביחד נשמח
ותדע לך כולנו באותו סירה מנסים ומנסים - וב"ה שבעזרה נכונה יצאו הרבה מכל הסיפור הזה תדע אתה לא לבד,
אם אתה צריך עזרה בנושא, תמיד תוכל לפנות לבעלי האתר, עיין בלינק שצירפתי כאן שם הגבתי לכותב בנושא ושם יש את המספרים של בעלי האתר

www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=40.msg1024#msg1024

מקוה שהועלתי לך
בברכה משה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן