ברוכים הבאים, אורח

עתה בני חורין
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: עתה בני חורין 3451 צפיות

עתה בני חורין לפני 6 שנים, 11 חודשים #101884

• Admatai
  • חבר חדש

שלום לכולם אני כאן באתר למעלה משנה וכרגע אני נקי ב"ה למעלה ממאתים ימים אחרי עשר שנים של אוננות יומיומית ופחדים ודמיונות וכו 'וכו '
אני כותב כרגע בפעם הראשונה באתר  אני פשוט לא מאמין איזה שינוי עבר עלי עד לפני שנה וחצי אני זוכר פשוט לא היה יום בלי נפילות כל הזמן היתי חושב רק על זה לא היתי נרדם בלי זה לא היתי יכול להסתובב ברחוב בלי להסתכל היתי מציץ מן החלונות במשך שעות ומדמין שאני רואה כל מיני ... היתי מנסה להלחם בלי הפסקה וכמובן ללא הצלחה היתי כל הזמן בהרגשה נוראה ככה עברו כל השנים הטובות
שנה שעברה התחילה בירידה ענקית (כידוע שלפני הבוקר חושך הלילה גובר )היה לי אינטרנט פתוח הנפילות התחזקו פשוט הרגשתי שיש לי בעיה כל פעם החלטתי שלא עוד ואופס אחרי כמה שעות שוב וחוזר חלילה הייתי ממש עבד 
עד שתוך כדי חיפוש בגוגל ממש ב(ניסי ניסים)טעות מצאתי את שמור עיניך והתחלתי לקרוא ולקרוא שעות על גבי שעות בפורום במדריך וכך פשוט יצאתי מעבדות לחירות
אחרי כמה ימים הרמתי טלפון ולא הצלחתי לדבר הוא דיבר  ואני רק עניתי אחרי כמה ימים דיברתי עם הרב שלי על זוהוא ממש עודד אותי וכך הייתי נקי כמעט תשעים יום ואז נפלתי ושוב הייתי נקי שבוע ונפלתי שבוע ונפילה וכך נמשך מאדר עד הקיץ האחרון עד כח אב ומאז ועד היום אני נקי בן חורין וממשיך להתפלל להשם שילחם במקומי ממשיך לקרוא כאן ולפעמים מקשיב לקבוצות וממשיך להודות ולהתחנן להשם על כל יום שעבר ושיעבור ..

תגובה: עתה בני חורין לפני 6 שנים, 11 חודשים #101888

• איש ישראלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

שימחת אותי.
ברוך ה'

הדרך שבה בחסדי ה' הגעתי ל90 יום נקיים בפעם הראשונה בעזרת השיתוף והתמיכה מחברי הפורום. על כל המאבקים הלא נתפסים, הנפילות המזעזעות, ההצלחות, התהיות והתובנות שבדרך:
https://gye.org.il/forum/51-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%9C-90-%D7%99%D7%95%D7%9D/92642-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%A2

המסע המתמשך שלי לעבר יום נקי בעזרת ה':
https://gye.org.il/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/97919-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99

תגובה: עתה בני חורין לפני 6 שנים, 11 חודשים #101898

שימחת אותו 

כיף לקרוא, תודה ששיתפת

תגובה: עתה בני חורין לפני 6 שנים, 11 חודשים #101908

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא שיהיה רק בהצלחה!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: עתה בני חורין לפני 6 שנים, 11 חודשים #101915

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואלה, כל הכבוד, שמח על הנס שלך, תזכור, שהתאווה הורגת לנו את החיים, קח כוח, ותתמיד לשמור על עצמך,
באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: עתה בני חורין לפני 6 שנים, 11 חודשים #101920

• Admatai
  • חבר חדש

דבר ראשון תודה רבה לכולם ממש חיזקתם אותי !
כמו שכנראה מובן זה שאני כותב זה לא סתם אלא בגלל שבימים האחרונים ישנם קשיים רבים ופשוט הכתיבה עצמה עוזרת והתגובות בפרט עוזרות ...אז שוב תודה .
ואבי גולן  אתה צודק מאוד אצלי היא לא הורגת אלא בדברים מסוימים הרג\סה כמה תכונות וענינים שאני עובד עליהם להחיות אותם בחזרה כמו למשל ביטחון עצמי נמוך, חרדות , וכדו' . 

תגובה: עתה בני חורין לפני 6 שנים, 11 חודשים #101936

• Admatai
  • חבר חדש

ררציתי לשתף על אחד הקשיים שיש לי כמה שנשמע מוזר ( שאני פשוט מכור או משהו כזה או שזה רק הרגל לא יודע להגדיר אבל פשוט זה המצב )
תמונות סטטוס אני מסתכל עשרים פעם ביום על כל התמונות של הסטטוסים שיש לי בוואצאפ מחכה שמישהו\י תחליף את התמונה ורק מסתכל  ונהנה אני יודע את הבעיתיות שבזה אבל זה קורא לי בלי לשים לב לזה לא שזה גורם לי ליפול באוננות כמו לפני שנה אלא זה פשוט מושך אותי וזהו 
החלטתי לא להלחם בזה יותר אלא לתת להשם להילחם במקומי ולבקש את עזרתכם . 
תודה .

תגובה: עתה בני חורין לפני 6 שנים, 11 חודשים #101943

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום
איזה כיף לשמוע על המסע שלך!

תמיד סיקרנו אותי כל החברים שרק קוראים ומחלימים ברוך השם. אני אישית חייב לכתוב. 

מאחל לך המון הצלחה!
ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: עתה בני חורין לפני 6 שנים, 11 חודשים #101965

• גיימס
  • דירוג פלטיניום
Admatai כתב on 06 אפר' 2017 15:39:

ררציתי לשתף על אחד הקשיים שיש לי כמה שנשמע מוזר ( שאני פשוט מכור או משהו כזה או שזה רק הרגל לא יודע להגדיר אבל פשוט זה המצב )
תמונות סטטוס אני מסתכל עשרים פעם ביום על כל התמונות של הסטטוסים שיש לי בוואצאפ מחכה שמישהו\י תחליף את התמונה ורק מסתכל  ונהנה אני יודע את הבעיתיות שבזה אבל זה קורא לי בלי לשים לב לזה לא שזה גורם לי ליפול באוננות כמו לפני שנה אלא זה פשוט מושך אותי וזהו 
החלטתי לא להלחם בזה יותר אלא לתת להשם להילחם במקומי ולבקש את עזרתכם . 
תודה .

זה לא מוזר בכלל אני מזדהה איתך במאה אחוז. 
אני אישית מחקתי את המספרים שעשו לי בעיות כי אלוקים עוזר אם אני עושה את שלי, אני לא יכול להפיל עליו את כל התיק שלי. אם אני יודע שמשהו מדליק אותי אז אני מוותר עליו, וזה בגלל שאני צריך להיכנע. 
וזה רק אני...
אוהבים. 

תגובה: עתה בני חורין לפני 6 שנים, 11 חודשים #102266

• Admatai
  • חבר חדש

שלום לכולם ברוך השם עבר עלי הפסח בשלום בחסדי שמים מרובים ובניסי ניסים זה לא היה קל אבל כאשני נזכר מה היה לי שנה שעברה בפסח אז אני לא מרגיש שום קושי 
לפני שנה בפורים היה אמור להיות תשעים יום ביום ה83 נפלתי ואז הייתי נקי כמה ימים ואז נפלתי עד שהגיע פסח שאז נפלתי במובן מסוים עוד יותר מלפני שהגעתי לכאן אוננתי כמה פעמים ביום יותר אתרים וכו' ואז באיסרו חג היה ממש גרוע נפלתי כמה וכמה פעמים נכנסתי לאתרים ממש גרועים פשוט הייתי באינטרנט ובאוננות כמעט כל היום פשוט הרגשתי מזעזע נורא ואיום  וכל זה למרות שכבר התחלתי לקרוא באתר ואפילו הרמתי פלאפון אחד .
אחר כמה ימים דיברתי עם הרב שלי ואז התחלתי להשתנות יותר בפנימיות בד בבד עם הפורום שקראתי שעות על גבי שעות והרב שליוה אותי  ובניסי ניסים השם הוציא ומוציא אותי בכל יום מהבוץ ואני נקי מכח אב .
מה שרציתי לספר זה רק כמה שאני מרגיש טוב היום כשאני נזכר במה שהיה לפני שנה היום ולהודות להשם על כל הטוב שגמלני ולהוסיף ולהתחנן שימשיך להלחם בשבילי כי אני מבלעדיו אין לי סיכוי כלל . 

תגובה: עתה בני חורין לפני 6 שנים, 11 חודשים #102288

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

איזה יופי. מדהים. 
אולי ספר לנו קצת מהניסיון שלך מה עבד עבורך? איך אתה מצליח?

תגובה: עתה בני חורין לפני 6 שנים, 11 חודשים #102344

• Admatai
  • חבר חדש

ששלום גימס מה שעוזר ועזר לי בעיקר זה הדברים דלקמן 
א. פשוט לא להלחם כל פעם שמתעורר בי תאוה מחשבה וכדומה פעם היתי מנסה להלחם בלי תועלת ואז הייתי נופל מאז שהגעתי לכאן למדתי לתת להשם שילחם בעבורי במילים פשוטות אמרתי להשם מצידי אני נופל פשוט אין לי כוח להילחם אני מפסיק להילחם תילחם אתה במקומי .
ב. לדבר על זה עם מישהו לא דיברתי הרבה פעמים אבל כל פעם שדיברתי זה עזר לי להרבה מאוד זמן 
ג. להיות עסוק כמה שיותר 
ד.לעשות ספורט התעמלות בריכה וכדו' 
ה. להיות בלי /כמה שפחות אינטרנט ,  .
ו. מתי שכן יש לי אינטרנט אז להיות כמה שיותר כאן באתר בפורום המייל היומי וכו' 
ז. לא להסתכל בתמונות וברחוב להימנע מלהסתכל .
זה באופן חלקי 
וכמובן שהכל לגמרי זה בכוחו ובעזרתו של הקב"ה

תגובה: עתה בני חורין לפני 6 שנים, 11 חודשים #102346

• Admatai
  • חבר חדש

רציתי לבקש עזרה ממי שחושב שיוכל לעזור לי אני נמצא בתקופת השידוכים ואני די מבולבל ומפחד 
היום אני כבר ממש לא חושב כמו שחשבתי פעם שאחרי החתונה יהיה טוב וזה יעבור  , כי כמו שקראתי כאן בכל מיני שרשורים זה ממש לא עובר ולפעמים או בד"כ להיפך .
מה שהבנתי זה שממליצים לא להתחיל את השידוכים בלי חצי שנה ניקיון ואת זה ב"ה עברתי .
אבל בכ"ז אני מאוד מאוד מפחד מהעתיד ממה שיהיה אחרי החתונה אני מפחד שאני לא יוכל לשמור  אני מפחד שאז יהיה לי הרבה יותר קשה ואז אני התרסק לגמרי , כמו שכתבתי זה נראה לי שאחרי החתונה זה נעשה הרבה יותר קשה 
איך אני יכול להתחתן ככה ?
אני צטרך לספר את זה שאוננתי עשר שנים ?

תגובה: עתה בני חורין לפני 6 שנים, 11 חודשים #102353

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
עם ספונסר אתה יכול להתקדם בחיים, והוא יכול לעזור לכוון אותך מה ואייך לספר, בכל מקרה אוהבים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: עתה בני חורין לפני 6 שנים, 11 חודשים #102369

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

מצטרף לאבי. חייבים ספונסר בשביל החלטות ודילמות כאלה. 
בהצלחה. 

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן