ברוכים הבאים, אורח

יומן הדרך שלי
(0 צופה) 

נושא: יומן הדרך שלי 5365 צפיות

יומן הדרך שלי לפני 7 שנים #100650

• שמעון3
  • חבר ותיק

שלום יומני החלטתי להתחיל לכתוב אותך כרגע אני לא יודע כמה זמן יהיה לי בדיוק אבל זה שהתחלתי כבר מחייב אותי

תגובה: יומן הדרך שלי לפני 7 שנים #100652

• ישורון_
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים, מחכים לקרוא.
יום טוב נקי ומחובר רק להיום.
שבת שלום
ישורון_

אפס בלתך גואלינו, ואין דומה לך מושיענו
מקבל את המציאות של החיים כמות שהיא

תגובה: יומן הדרך שלי לפני 7 שנים #100653

• שמעון3
  • חבר ותיק

האמת היא שאני חושש קצת, ב''ה עברו עלי יומיים שהיתי ליד מחשב ואני נקי ב''ה ועכשיו מתחילים החששות כי לא הרגשתי משיכה לתאווה ביומים האלה אומנם היו לי כמה פעמים פתאום התחלה של לגימות שפתאום חשבתי על משהו לא טוב אבל בזכות הפעולות והחברים אני לא נפלתי אבל אני זוכר מה היה לי ליפני תקופה מה זה נקרה משיכה לתאווה וב''ה לא היה לי את זה ביומים האחרונים אבל ליפני שבת ופורים אני חושש מאוד

תגובה: יומן הדרך שלי לפני 7 שנים #100657

• ישורון_
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום

ככה היא המחלה שלנו,
ערמומית, שקרנית, נורא לחשוב עליה.
כשדיברתי עם אישתי, לא יכולתי להגדיר לה את המחלה אחרת מאשר ה' ירחם המחלה הנוראה מה שכולם קוראים להנכך - הסרטן.
אמרתי לה שזו עוד מחלה שיש אנשים שהבריאו ממנה באופן מוחלט.
המחלה שלנו אין לה תרופה, אין!!!
אבל יש החלמה, יש אנשים שחיים באושר.
המחלה שלנו מראה לפעמים זמנים של חופש, שכאילו אנחנו בכלל לא חולים.
ואז היא באה פתאום.
שמעתי מסר מחבר וותיק שהיה נקי למעלה מ 20 שנה,
הוא שכב בבית החולים במצב אנוש אחרי ניתוח, יצא מגופו דם בכמויות, הוא רגע לפני המוות, ופתאום באה אחות יפיפיה.
מה עולה לו בראש? מה קורה לו בגוף?
התאווה מתעוררת לו, כלום לא עניין אותו, רק הבחורה הזו?
הוא היה ערום וביקש שיכסו אותו!
אתה מבין עד כמה היא נוראה המחלה שלנו.
זה נשמע מייאש, אבל האדם הזה היום בן 73 שנה בלעה"ר עד 120 
הוא מאושר, חי חיים חופשיים מהתאווה.
------------
עלינו להכיר בכח המחלה שלנו, לדעת שאנחנו חסרי אונים מולה,
אין לנו מושיע רק אלוקים.
להתפלל אליו, לבקש ממנו שנעשה את רצונו בלבד והוא יושיענאותנו.
וככה נראה נס, ללא שום הסבר אחר!
אוהב - ישורון-

אפס בלתך גואלינו, ואין דומה לך מושיענו
מקבל את המציאות של החיים כמות שהיא

תגובה: יומן הדרך שלי לפני 7 שנים #100665

מזדהה מאוד עם זמני החופש האלה. אני עובד על לא להכנס בגללם לאופוריה ולמחשבה שהנה זה מאחוריי, זה בעיקר מה שמפיל אותי. בזמנים כאלה עוברות בי מחשבות כמו: כבר אפשר לוותר על שיחה עם חבר, אפשר לא להשקיע בכתיבה. לדעתי הגישה הנכונה לזמנים כאלה היא לקחת את זה למקום של בונוס להחלמה ולא תחליף לעבודה. לומר תודה ולשמוח על ימים שעוברים בקלות, אבל להבין ולקבל את זה בערבון מוגבל.. 
יש ימים שאני צריך לגרד ולהזיע כדי שיהיו נקיים ויש ימים שאני לא צריך לעשות יותר מדי והנה הם נקיים כמעט מאליהם - הימים היפים וגם אלו שפחות שייכים כולם לאותה ההחלמה.

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: יומן הדרך שלי לפני 7 שנים #100669

• שמעון3
  • חבר ותיק

תודה רבה ישורון ו emuna60 זה מאוד מעודד לראות שיש חברים באמת

תגובה: יומן הדרך שלי לפני 7 שנים #100671

• שמעון3
  • חבר ותיק

האמת שכחשבתי על הפחד "סוד" אמר לי שצריך לפחד אבל פחד שלא מביא לשיתוק אלא להתגברות על התאווה 
וחשבתי לעצמי שהפחד שלי הוא כן פחד משתק, כי אם מישהו שכבר עשה דרך נופל אז זה רק מראה שהוא בן אדם ,אבל אם אני יפול זה אומר שאני עדיין אובססי -אבל אם אחרים הצליחו גם אני יכול להצליח .
אנא אבא שלי -תן לי את הכח להיות כנה מול עצמי לדעת שאני לא יכול לבד מול התאווה, להשתמש בכוח שלך ולהעזר בחברים ולהיות עוד יום  נקי ומפוקח ,ותעזור לכולנו אבא -שנגלה אותך בכל מקום ותמשיך לחייך אלינו

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים על ידי שמעון3. סיבה: תיקון

תגובה: יומן הדרך שלי לפני 7 שנים #100683

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך שמעון.
תתחדש על היומן!
לי אישית זה מאוד עוזר לכתוב ביומן זה משחרר ועושה לי טוב. 
פורים שמח

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: יומן הדרך שלי לפני 7 שנים #100692

• שמעון3
  • חבר ותיק

שבת  ... זה אחד הזמנים הכי מאתגרים שלי מבחינת התאווה בפרט אם אני בבית, השבת הזאת חששתי כי  כבר התחלתי לעלות על דרך ב''ה ובעז''ה וחששתי ליפול, ליפני שבת ישבתי ישיבה מזרחית על הריצפה דיברתי אם אבא והסברתי לו עד כמה חשוב לי להישאר נקי התחננתי שיתן לי עוד יום אחד נקי ,וב''ה אני נקי!!!!זה נס!!! ממש אני מרגיש נפלא ביותר הרגשה עילאית ממש, אני כותב את זה בכוונה כדי שבזמנים קצת יותר קשים שאני יזכור את זה .
אגב שמעתי ממישהו שמבין עוד כלי שיעזור ,לכתוב  לעצמך מה אתה מרוויח מהתאווה ומה אתה מפסיד ולקרוא את זה תקופה על בסיס יומי וגם ממש שמתחיל גל זה בנוסף לכל הכלים יכול לעזור .
השם יעזור לכולנו להחלים  מהאבססיה שלנו ולקחת ממנה את כל הטוב שהיה טמון שם ולהיות שלווים מול האי שליטה שלנו בהכל  ונזכה לה(א)דר קיבלוה מאהבה . אמן  

תגובה: יומן הדרך שלי לפני 7 שנים #100714

• שמעון3
  • חבר ותיק

שלום יומני, פורים עבר, והיו רגעים בפורים שהרגשתי קרוב מאד לה' והכל חייך אלי ובמשך היום ניסיתי להשתכר ולא יכולתי לשתות (אני לא סובל אלכהול) ואח שלי השתכר והתחיל להשתפך ואמר חידושי תורה והרגשתי געגוע לשנה שעברה וקינאתי בו . למההההההה? אבא למה אני כזה קנאי למה אני לא יכול לפרגן למה אני לא משחרר אוף קשה לי לשחרר את זה שאני לא משחרר דיייייי, אבא הרגשתי כזה קרוב אליך איפה התחושה הזו   מצד אחד אני מרגיש טוב עם עצמי אני ב''ה פה עם כולם בהחלמה רוצה ומתחיל לעלות על דרך אז למה התחושה המעצבנת הזו 
אבא תעזור לי לשחרר לך את עצמי, לא להפריע לך להנהיג אותי,
ותעזור לי בכוחך לשמוח ולכלוא את היצר הרע כמו שהוא כולא אותי   
ותן לי להפנים את החוסר אונים שלי מול הכל  
אמן

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים על ידי שמעון3. סיבה: טעות כתיב

תגובה: יומן הדרך שלי לפני 7 שנים #100718

מזדהה עם הקנאה אח יקר.
גם לי יש בעיה עצומה של קנאה. קנאה ברבנים, קנאה בתלמידי חכמים, קנאה באנשים שמחים ומאושרים, קנאה באנשים נשואים וכו'. הקנאה לפעמים יכולה ממש לאכול את הלב.
אבל כנראה זה עוד אחד מפגמי האופי שלנו שצריכים לעבוד עליו בתוכנית.
מי יתן ונזכה באמת להשתחרר מכבלי הקנאה והתאווה.

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: יומן הדרך שלי לפני 7 שנים #100782

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

שמחים לשמוע שאתה עדיין נקי!
גם אני מזדהה עם הקנאה. אבל אני מתפלל לאלוקים שייתן לי לקבל את עצמי כמו שאני ולאהוב את עצמי. 
רק להיום. 
אוהבים.

תגובה: יומן הדרך שלי לפני 7 שנים #100788

• שמעון3
  • חבר ותיק

שלום יומני איך עבר עליך היום ? 
עלי עבר ב''ה ממש נחמד 
אתמול היה לי זמן מאד מאתגר ,כל הזמן שאני בתכנית פה ב''ה עוד לא היה לי גל וחששתי שמה שאני נקי כי לא היה לי קשה היו לי כאלה תקופות של עד 3 שבועות של נקיות ואמרתי לעצמי אולי התוכנית לא באמת עובדת ... ואתמול פתאום תקף אותי גל ,ב''ה הצלחתי לזהות שהוא מגיע ותך כדי אני חושב לעצמי ללכת לפתוח מעגל או לא, היה לי קשה אין ספק, אבל בזכותכם פשוט עפתי מהמיטה ירדתי לשכיבות שמיכה ואחרי שהתעיפתי פתחתי מעגל עם חבר  וב''ה אני נקי חסד ה', בבוקר שקמתי פתחתי את העינים וחיכתי לאבא בשמים ואמרתי לו -תודה אבא על עוד יום של נקיות... בבקשה תתן לי עוד יום אחד 
אנא קלי תתן לי שלווה לקבל את מה שעובר עלי מתוך כניעה והבנה שהכל ממך והרי אתה באמת אוהב אותי אז למה שאני ידאג
תזכה אותנו אבא לעוד יום נקי מפוקח ומחובר -אליך ולתוכנית

תגובה: יומן הדרך שלי לפני 7 שנים #100792

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

כל אחד והנס פורים שלו. הקטע המגניב הוא שהנס יכול להיות כל יום רק צריך לתת לו לקרות!
אוהבים.

תגובה: יומן הדרך שלי לפני 7 שנים #100969

• שמעון3
  • חבר ותיק

תודה! תודה! תודה! אבא ששלחת לי כאלה שליחים, וכאלה חברים אמתיים, ושאתה נותן לי כוח, אני באמת מאושר, כיף לי, אני לא מאמין, שברתי שיא בנקיות ,3 שבועות, היום בתפילה בכיתי מתוך שמחה והודיה, יש סיכוי רק להיום להישאר נקי, תודה רבה אבא ותודה ענקית לכם חברים שבזכותכם אני כאן נקי 
ברשותכם אני פונה לאבא שלנו 
אבא תן לנו עוד יום אחד של נקיות ,תזכה אותנו להפנים את המשמעות של "רק להיום" ,ותתן לנו כוח להישאר קרובים ומחוברים אליך כל הזמן בעליות ובירידות
אלי תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאיו ביכולתי לשנותם
אומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי
ואת התבונה להבחין בין השניים 
רצונך יעשה ולא רצוני 
אמן  

זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן